…לראות מסמרים בחלום פירושו עקשנות ויכולת לנהל עסק קשוח. החלום עשוי גם לסמל עבודה קשה ושכר מועט. לחלום שאתה נפצע עם מסמר מציע שאתה צריך להיות זהיר במה שאתה אומר….

…לראות ציפורניים בחלומות שלך, מציין עמל רב ותמורה קטנה. להתמודד עם מסמרים, מראה שתעסוק בעבודה מכובדת, גם אם היא נמוכה. לראות ציפורניים חלודות או שבורות, מעיד על מחלה וכישלון בעסקים….

בחלום לשלוף את הציפורניים ממשהו פירושו תקווה לתנאים בריאים ומאוזנים.

הם מהווים הרחבה של עצמנו, כך שאם אתה חולם על ציפורניים ארוכות, קשות ויפות זה מבשר בריאות, כסף ואהבה.

אם הציפורניים חדשות, זה מצביע על כך שעבודתנו תגדל. אם הם במצב גרוע, הם מעידים על קשיים. אם אנו רואים אדם אחר ממסמר, עלינו לחשוש מהמוניטין שלנו….

לחלום על ציפורניים בידיים וברגליים, משלך או של אחרים, פירושו יותר מדי עבודה ומאמץ בהשוואה לתגמול שהושג. החלום מראה שיש חוסר שביעות רצון אינטימי. לחלום על ציפורניים פגומות וכואבות, עולה כי יהיו נזקים בריאותיים או כשלים אצל נבדקים רבים. לחלום על ציפורניים שנמשכות פירושו סכנת מחלה קשה שעלולה להוביל למוות אם לא ננקטים אמצעי זהירות. לחלום על ציפורניים לבנות, משלך או אחרות, עולה כי בקרוב יהיו בעיות שונות, הן בבית והן בעסקים. לחלום על סיום הציפורניים שלך מציע שתתחיל בעסקים ובעסקאות כנראה מכובדות, אך אלה עשויים להיות לא יצרניים. לחלום על גזירת ציפורניים משלך פירושו שיהיו לך חובות ריבית גבוהים וגם יהיו חסרונות מסוימים בסביבה המשפחתית, אך אם אחרים יחתכו ציפורניים בעצמם, פירושם שאנשים אחרים יפגעו בך ושאתה צריך לנהוג בזהירות , מכיוון שאנו נחשפים למחלות הדורשות טיפול מסוים. לחלום על ציפורניים קצרות מאוד פירושו שהנושאים עוברים מרע לגרוע יותר, אתה תתמודד עם נסיגות וכשלים עם אובדן. לחלום על הציפורניים הארוכות של אדם אחר, עולה כי יטופלו באדישים ואין הכרה בזכותך. לחלום על ציפורניים ארוכות פירושו שאתה פוגע באחרים על ידי אימוץ עמדות של סיפוק עצמי בהבלים. כשציפורניים נשברות, זה יכול להיות שהבריאות לא טובה….

החלום על מסמר שמסמל להחזיק כוח או התמדה באזור כלשהו בחייך. משהו שהוא חובה. אתה יכול להרגיש מחובר חזק למשהו. יתכנו אחריות או חובות שלא ניתן להתעלם מהם. אתה עלול להרגיש נאלץ לעשות משהו. הפטיש ציפורניים בחלום מסמל כוח רצון, עקשנות או התמדה. זה יכול להיות גם ייצוג של הטבע המחייב של החלטה סופית או ארוכת טווח. אתה יכול להכריח שמשהו יקרה. החלום להחזיק ידיים ממוסמר לחפצים מסמל תחושות כוח הקשורות במצבים מסוימים. יתכן שלא תוכלו לעשות מה שבא לכם או לבטא את עצמכם באופן שתרצו. דוגמא: אישה שעבדה בעולם התאגיד, חלמה פעם לראות אמן כלוא עם מסמר לחפץ שהוא אוחז בידיו. הציפורניים משקפות את תחושות הנמרצות שלך הקשורות לאחריות התפקיד שלך. האמן הרגיש לכוד מחובות עבודה ואינו מסוגל לבטא את היצירתיות שלו….

סבל וצער שישפיעו על מצב הרוח שלך ויכבידו אותך.

אם ישנת וחלמת שבחלום שאתה שובר הציפורניים, הם עשויים להעיד שאתה מנסה להימנע ממצב או מנסה לצאת מחבות. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מלטש את הציפורניים שלך, זה מייצג זוהר. אם חלמת ובחלום ראית שאתה לועס את הציפורניים שלך, זה מצביע על כך שגם בעיה קשה להתמודד. אינכם בטוחים כיצד להמשיך לפתור מצב בחייכם המתעוררים. אם ישנת וחלמת שבחלום שלך הציפורניים שלך צומחות במהירות, זה מתייחס לרצונות שלך להגיע למישהו. אתה רוצה להיות מסוגל להרחיב חלק מעצמך לאחרים. אם חלמתם שלגבר יש ציפורניים אדומות ארוכות, זה יכול להעיד שהוא מאוד בקשר עם הרגישות והרגשות שלו. זה יכול גם לכסות סוגיות של מיניות וחושניות….

בעיות כלכליות ויחסי משפחה התדרדרו בגלל דיונים עקב אינטרסים מקצועיים.

(לכידת | ציפורניים | חוזק | ניצחון) ציפורניים בחלום מייצגות ניצחון על האויב. ציפורניים ארוכות למי שזקוק להם לצורך עבודתו בחלום פירושו שגשוג. פירושו של ציפורניים ארוכות בחלום פירושו גם מגמה המתנגדת למה שנפוץ ופרקטי. ציפורניים ארוכות בחלום פירושן גם כוח, כוח והגנה מפני אויבו. ציפורניים ארוכות בחלום מציינות גם בושה. לאבד את הציפורניים של אדם למחלה בחלום פירושו לאבד את העושר של האדם, או להגיע למבוי סתום. כריתת ציפורניים של אדם בחלום פירושה להקפיד על הנורמות הנפוצות, להלוות כסף או לאסוף תכשיטים מזהב. ציפורניים לבנות בחלום פירושן הבנה, ערנות או שינון דברים. להילחם במישהו עם ציפורניים בחלום מייצג אדם ערמומי. ציפורניים ארוכות ויפות בחלום פירושן כסף, או עסק. אם אורך הציפורניים של האדם מתקרב לחלום של חלום, פירושו לאבד לאחרים את מה שאחרת יכול להישאר בשליטתו, או שהוא יכול לציין את הצורך בתשלום מס נדבה או לחלק צדקה. לראות את הציפורניים של האדם שבור או נקטע בחלום פירושו אובדן כסף, מעמד או בריאות. אם הציפורניים של האדם הופכות לטפרים בחלום, פירוש הדבר שהוא ינצח את אויבו. (ראו גם גוף 1 | טופר)…

לחלום שהציפורניים שלך גדלות במהירות פירושו שמישהו יצור איתך קשר בקרוב. לחלום שמסמר נשבר אומר שתנסה להימנע מאחריות. לחלום על צביעת הציפורניים שלך מסמל זוהר. לחלום לנשוך ציפורניים אומר שיש לך בעיה שקשה לפתור….

חלום הציפורן מסמל מחשבות ורגשות לגבי ההערכה העצמית שלך, הביטחון, ההישגים והדימוי העצמי שלך. מצב הציפורניים משקף עד כמה אתה מרגיש חיובי או שלילי כלפי עצמך, החלום להסרת ציפורניים לחלוטין מסמל שאין לך הערכה עצמית. הביטחון שלהם נמחק לחלוטין. כל מה שמאפשר לך להרגיש טוב או לבנות אמון הוא מעבר להישג ידך. צביעת הציפורניים מסמלת תחושה גבוהה של הערכה עצמית או חשיבות לגבי היכולות שלך. באופן שלילי, זה עשוי לשקף יהירות או היגיון. החלום להחזיק ציפורניים ארוכות לאופנה מסמל רגישות פשוט לעשות את מה שאתה אוהב בכל עת. לחילופין זה עשוי לשקף יהירות או חוסר זמינות כדי ~ללכלך את הידיים~. החלום של ציפורניים ארוכות מכיוון שננטשו יכול להוות בעיות אישיות שאתה צריך לטפל בהן או ששכחת. ייתכן שתרגיש צורך לנקות עניין אישי לפני שתרגיש בנוח עם אנשים אחרים. החלום עם הציפורניים המלוכלכות תחושת הערכה עצמית נמוכה. אתה עלול להרגיש שאתה לא מספיק טוב או לא טוב כמו מישהו אחר. החלום לחתוך ציפורניים מסמל יחס אישי כשאתה נראה לאחרים. מרכך או מלטש את המראה שלך כך שאתה נראה מכובד. זה יכול להיות גם ייצוג של יחס אישי למראה לאחר תקופה של התמקדות מדי בעבודה או פסק זמן. הרגיש שחשוב להופיע שאתה חשוב. החלום לחתוך ציפורניים ברבים מסמל חוסר דאגה לפרטיות ושיקול דעת, כשאתה מתמודד עם סוגיות אישיות. לנקות את המעשה שלך או ללטש את המראה שלך בצורה שיכולה להיות לא נעימה עבור אחרים. אל תתביישי לשים לב שאתה לא מושלם. החלום על ציפורניים חדות יכול לייצג אותך או מישהו שמפחיד אחרים שלא נצטרך להתנהג בכבוד. עמדה אסרטיבית או תוקפנית שלא לשנות משהו בעצמך שאחרים לא אוהבים שאתה עושה….

כדי לבדוק אם פטיש ציפורניים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. חלום זה מסמל את העקשנות והיכולת שלך כנותן משא ומתן. שקול גם את משחק המלים, ~להיתקע~, שמשמעותו יכולה להיקלע למשהו או לרמיזה מינית. ביטוי פופולרי נוסף ~הכה את הציפורן בראש~ מרמז כי פתרת לחלוטין את המצב. לראות את הציפורניים זה סמל חלומי דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל את העבודה הארוכה והקשה של פיצוי ותשלום קטן. חולמת שנפגעת עם מסמר, מציעה שתצטרך להיזהר בדבריך. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על הציפורניים….

…(אטב) בחלום, מסמר מייצג מפקד או מושל. מסמר בחלום מייצג גם את השגת המטרה של האדם. הידוק מסמר לחתיכת עץ בחלום פירושו להתחתן. מסמרים בחלום יכולים גם לייצג צבא והם יכולים לסמן כוח ותועלות. בליעת ציפורניים בחלום פירושה בליעת הכעס של האדם. מסמרים בחלום מייצגים גם מישהו שמתקשר לאנשים רעים….

…החלום שאתה נסוג עשוי לייצג את הניסיון שלך לעורר או להעליב אחרים בתשוקה. גרום לאחרים להרגיש קרובים למטרות שלך, להרחיק אותם מהישג ידם. צפייה במישהו מתקלף יכולה לשקף מטרה שאתה מרגיש שהיא לועגת לך או תמיד מחוץ להישג יד….

…חולמים על מאלט, מסמרים קיום נעים ועושר שיקדם את התחנה שלכם. חולמת לקחת משקאות מומלטים, מציינת שתעניין את עצמך באיזה רומן מסוכן, אך תפיק תועלת רבה מכך….

…החלום על צמיגי מכוניות מסמל את מידת הביטחון, ההערכה העצמית שלך ואת מצבו של האגו בזמן שאתה רודף את יעדיך. הביטחון בא לידי ביטוי במידת הצמיגים או הניפוח שלהם. החלום על צמיג המסמל חוסר ביטחון. צמיגים קירחים או שחוקים מסמלים תחושות של חוסר אונים או חוסר משיכה להשגת יעדים ורצונות. מסמרים או פיסוק בצמיגים מייצגים את המחשבות והרגשות הקריטיים שקיבלתם, או נושאים שמובילים לביטחון ו~רוקנים ~את ההערכה העצמית שלך. צמיגי חילוף מייצגים מחשבות ורגשות שיש לך לגבי בחירות חלופיות, או תוכניות גיבוי….