…החלום על ביצוע רצח מסמל לשים קץ להרגל או לדפוס חשיבה. משהו שאנשים שמוותרים על התמכרויות או הרגלים רעים בדרך כלל חולמים עליו. יכול להיות שגם ~הרגת~ את המצב או האושר של מישהו אחר. החלום שאתה נרצח מסמל דפוסי מחשבה שליליים עוצמתיים שהציפו אותך. בעיה שאתה עלול להיתקל בה. משהו המשותף לאנשים שחווים דיכאון. לחילופין, להירצח על כך שאתה מייצג מצב בעייתי שחתכת או שהכניע אותך בדרך כלשהי. החלום על ניסיון ההתנקשות מסמל אותך או מישהו אחר שניסה להיכשל או לבטל משהו לצמיתות. זה יכול להיות גם ייצוג של ניסיון כושל להביך מישהו. לחילופין, זה יכול לשקף רגשות שמישהו רוצה לתפוס אותך, אך אין לו את הכוח או המשאבים לבצע זאת. אתה או מישהו אחר שהסתכן הכל בכדי לחסל משהו ונכשל בזה….

…לחלום שאתה עד לרצח או פשע זה חלום רע ויחד עם זאת זו אזהרה שאתה עלול לגלות סודות מסוכנים שבהם אתה לא צריך להתערב. לחלום שאתה רואה מישהו מדבר עם רוצח ואחד או שניהם מכוסה בגדים בדם מצביע על כך שאתה בסכנת סבל של קשיים בגלל הפזיזות שלך. אם אתה חולם שאתה מבצע רצח, זה אומר שאתה מרגיש אשם על שעשית משהו לא בסדר, וזה עלול לגרום לך לבעיות במשפחה ובחברים שלך, זה עשוי גם להצביע על אכזבה רומנטית….

…חולמת שתעבור רצח, מנבא שתסבול ייסורים גדולים והשפלה באמצעות אדישות של אחרים, והסביבה הקודרת שלך תגרום לדאגה מביכה לקרובים לך. חולמים שחבר יתאבד, תתקשו להחליט על שאלה חשובה מאוד. ראה הרוג….

…לחלום על מעשי רצח פירושו שבקרוב תאלצו לצאת לטיול. תערבבו בבעיה וקושי אחר. לחלום שביצעת רצח מעיד שעליך לשים סוף להרגל ישן ולדרכי החשיבה הקודמות שלך. זה יכול להיות גם הסוף להתקשרות. לחלופין, ייתכן שיש לך תוקפנות או כעס מודחקים. לחלום שאתה עד לרצח מעיד על כעס עמוק כלפי מישהו. שקול כיצד הקורבן מייצג היבטים של עצמו שאתה רוצה להשמיד או להסיר. לחלום שאתה נהרג מציע לך להפריד מאיזה מערכת יחסים חשובה ומשמעותית ואתה מנסה לנתק את עצמך מהרגשות שלך. זה גם מייצג את הכישרונות יוצאי הדופן שלך. שים לב גם כי חלומות רצח אלה מתרחשים לעתים קרובות בתקופות של דיכאון….

…לחלום שתבצע רצח, מעיד שאתה שם סוף להרגל ישן ולדרך החשיבה הישנה שלך. זה יכול להיות גם סיום של התמכרות. לחלופין, יתכן שיש לך תוקפנות או כעסים עצומים בעצמך או באחרים. לחלום שהיית עדה לרצח, מעיד על כעס עמוק כלפי מישהו. שקול כיצד הקורבן מייצג היבטים של עצמו שאתה רוצה להרוס או לחסל. בחלום שאתה נרצח, זה מרמז על קשר כלשהו חשוב ומשמעותי שניתק ואתה מנסה להתנתק מהרגשות שלך. זה גם מייצג את הכישרונות הלא מנוצלים שלך. שימו לב גם כי חלומות על רצח מתרחשים לעתים קרובות בתקופות של דיכאון. ראו את הפרשנויות למשמעויות לגבי רצח

…לראות רצח שבוצע בחלומות שלך, מנבא צער רב הנובע ממעשי עוולה של אחרים. הפרשה תניח שעמום. מקרי מוות אלימים יהיו תחת הודעתך. אם אתה מבצע רצח, זה מסמל שאתה עוסק באיזושהי הרפתקה מכובדת, שתשאיר סטיגמה על שמך. חולם שאתה נרצח, מנבא שאויבים עובדים בחשאי להפיל אותך. ראה מילים הרוגות ואבות….

כשאנחנו חשים צער על הריגה בחלומות במציאות מה שנהרג הוא מאפיין כלשהו שאנחנו לא אוהבים אצל האדם או בעצמנו. אם התחושה שלילית זהו תסביך נחיתות או אשמה….

…לחלום על רוצחים ורצח זה אומר שבקרוב תצטרך לעשות טיול קצר. אתה תמצא את עצמך במריבות וקשיים….

…חלום רצח העם מסמל תסכול מאנשים או ממצבים שלעולם לא רוצים לחשוב באותה דרך כמוך. אמצעים קבועים כדי להימנע מהתנגדות או מכשול להפריע שוב שלך. לרצות לתת לעצמך חופש מוחלט לחשוב כרצונך. חיובי, רצח עם יכול לייצג צעדים עיקריים המובילים להפסקת קבע של רעיונות מתחרים. לעולם אל תרצה שוב לדאוג מקנאה או מאיום. באופן שלילי, רצח עם יכול לייצג את הפחד שלך מרעיונות או יעדים שונים של אנשים אחרים. קנאה עוצמתית שמאלצת אותך לנקוט צעדים דרסטיים. הולכת רחוק מכדי למגר את התחרות או הרעיונות האלטרנטיביים שלך….

(ראה הריגה)

…לחלום להרוג מישהו פירושו שבקרוב תחווה חרדות ודאגות מסיבות שונות, אך רובן אשמתך. לחלום על מישהו, שאתה יודע שנהרג או מתאבד, מרמז על בעיות בגלל התלבטויות וספקות. לחלום שמישהו יבצע רצח, עולה כי כתוצאה מהתנהגותך שלך אנשים יחשדו לגביך ויהיו להם ספקות בנוגע לעניינים, לקשרים עסקיים וחברתיים שאתה מנהל או מנהל. זה גם נוטה להכריז על מותו של מישהו שאתה מכיר. לחלום על רצח קורבן משתמע שמתנגדיך מנסים לפגוע בך. לראות רוצחים מצביע על כך שייתכן בהחלט שיהיה בקרוב מפגש עם קרוביך האהובים ביותר….

שנאה ועשייה. היזהר לא לפגוע באנשים סביבך….

…(מפץ | רעם) לשמוע את קול הרעם בלי לראות ברקים בחלום פירושו התנקשות או רצח. (ראו גם את הרעם)…

…חלום הרצח יכול לייצג שינוי גדול שהיה מכוון או מכוון מראש. אתה או מישהו אחר שפגעת במכוון במשהו או נפטר מבעיה….

החלום על חוויה מחוץ לגוף מסמל מודעות אובייקטיבית לעצמו מחוץ לנסיבות רגילות. מצב שגורם לך לראות את עצמך בדרך חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג של ביקורת עצמית או הבנת מה לא בסדר עם עצמך. לחילופין, חוויה מחוץ לגוף יכולה פשוט להיות סמל למודעות עצמית, לא לעשות דבר או להתקדם בתחום כלשהו. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את הדאגה שלך כי ~כל השאר~ צריך להיעשות ולא את הנושאים החשובים ביותר. דוגמה: אדם חלם לראות את עצמו בזמן שהוא נצמד לתקרה. בחיים האמיתיים היו לו בעיות בהמשך ההתפתחות האישית שלו מבחינה רוחנית. הוא ~הבחין בעצמו~ כשהגיע לגבולות הצמיחה האישית. הוא הרגיש שהוא לא יכול להמשיך….

…חלום ההריגה מסמל כישלון לא רצוני או שינוי שהתרחש במקרה. רצח אשם יכול להיות סימן לכך שלא ידעת את כוחך בעצמך כשאתה עומד בפני בעיה או שלא ציפית לבעיה להיות מסוכנת כמו שהיא הייתה. רצח אשם יכול להיות סימן לכך שאתה צריך לשכוח להאשים את עצמך או אחרים….

…(רצח | התאבדות) הריגה בחלום מייצגת חטא משמעותי. אם אדם הורג את עצמו, או מתאבד בפחד מההשלכות של חטאיו בחלום, פירושו שהוא מציע תשובה אמיתית מחטאיו, אם כי התאבד הוא חטא מרכזי שיוביל את מחברו לסבל נצחי בגיהינום – אֵשׁ. הריגת בן אנוש בחלום פירושה ביצוע חטא רע וחטא זוועה. מצד שני, ביצוע חטא מקומם, או מעשה מעורר התנגדות בחלום עשוי להיות פירושו להרוג מישהו. אם אחד נהרג בחלום, פירושו אריכות ימים ושהוא ירכוש עושר גדול ממי שהורג אותו בחלום. אם אחד הורג מישהו בלי לשחוט אותו בחלום, זה אומר שהקורבן ירוויח מאוד מהתוקף שלו. שחיטה בחלום פירושה עוול. הריגת מישהו בחלום פירושה גם הקלה מדיכאון, צער, סבל וצער. הריגת עצמך בחלום פירושה גם הכרה בערך של היתרונות שאבדו. אם אחד נרצח בחלום ולא ידע מי הרג אותו, זה מעיד על כישלונו למלא את תפקידו הדתי. אם מישהו מזהה את הרוצח שלו בחלום, זה אומר ניצחון על האויב של האדם. אם אדם רואה קורבן שוחה בבריכת דם הזורמת לוורידים הכדיים בחלום, זה אומר שהקורבן יסבול מאוד מהשמצה והשמצה של תוקפו. אם בכוונה אחת מתאבדים בחלום, פירוש הדבר שהוא מורד חתרני ועובד צייתני של האל יתברך. להתוודות על רצח בחלום פירושו להשיג את העליונה. הריגה בחלום יכולה להיות גם פירושה שאדם חסר את תפילותיו, או להזניח אותן. להרוג את הבן של עצמו בחלום פירושו לקבל כסף. אם אדם מת כקדוש מעונה בחלום, זה אומר גם רווחים, מילוי הבטחה, הצלחה עסקית, או אולי שהוא התנקש, או לטבוע, או למות תחת מבנה שקרס. אם הקורבן בחלום הוא עד בבית המשפט, פירושו כי עדותו תתקבל, או אולי זה יכול להיות שהוא יהנה משפע ברכות בחייו. (ראה גם קרב)…

…החלום על סבא שלך יכול לייצג את מצפונך במצבים שיש לך ניסיון קודם בהם. היכולת שלך לקבל החלטה או לבחור בין נכון לטעות, כאשר כבר יש לך ניסיון קודם. לחילופין, סבא עשוי לסמל בחירות או חוויה חכמים יותר המחליפים את ההחלטות שלך. סבא וסבתא יכולים גם לסמל את ההחלטות שמתקבלות על ידך על ידי מישהו חכם או מנוסה יותר ממך….

…לחלום על נעליים מסמל את הגישה שלך לחיים או למצב. איך אתה בוחר להתמודד עם מצבים. הסגנון או המתודולוגיה שלך להתמודדות עם בעיות. העקרונות, המוסר, היעדים או המוטיבציות שלנו. עיין בצבע ובסגנון הנעל לקבלת סמליות נוספת. החלום להשיג זוג נעליים חדש מסמל שיטות חדשות למצבים או לחיים מתקרבים. רעיונות חדשים, ידע חדש או כישורים חדשים המשנים את השקפתך. לעמוד מול בעיות בצורה שונה או לשנות את האופן שבו אתה מתקשר עם אנשים. לחלום על נעליים צמודות מדי מסמל גישה למצב שהוא מאוד מגביל ולא יעיל. החלום להחליף נעליים מסמל לשנות את הגישה שלך למצב. נעשה שימוש בשיטות או רעיונות שונים. החלום להוריד נעליים מסמל לוותר על הגישה שלך למצב. יתכן שגילית שרעיונות או שיטות מסוימים אינם מועילים לך. פרוש ממצב או מאתגר. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מוותר או מוותר בקלות. החלום עם נעליים לבנות מסמל גישה למצב שמבוסס על כוונות טובות או רצון לא לעשות שום דבר רע. לחלופין, נעל לבנה יכולה לשקף גישה למצב או לחיים המתמקדים בבעיות קיבוע או התמודדות עם שליליות לנצח. החלום לא להיות מסוגל למצוא את הנעליים שלך מסמל תחושות של אי יכולת להתקרב למצב בביטחון, או באופן שאתה רגיל לעשות. מרגיש שהשיטות שלך לפתור בעיה לא יעבדו כמו שחשבת שתעשה. החלום על ליטוש נעליים מסמל ניסיון להיראות מושלם או ~מלוטש~ עם שיטות הטיפול שלך במצב. לא רוצה להיראות עצבני, חסר ניסיון או לא מוסרי בשום דרך. לרצות להראות טוב לדעת מה אתה אומר לאחרים או כיצד ניתן לסמוך עליך. יתכן שאתה מודאג ביצירת רושם ראשוני טוב או שאתה מעבר לביקורת. דוגמא: פסיכיאטר חלם לנעול נעליים צמודות. בחיים האמיתיים היא התחילה להרגיש שהשיטות של פרויד מגבילות גם את עבודתה בהבנת המוח של האנשים. הנעליים ההדוקות משקפות את רגשותיו כי השימוש בגישה פרוידיאנית לטיפול היה מוגבל מכדי להיות יעיל לכל לקוחותיו. דוגמא 2: אדם חלם לנסות להכריע בין שני זוגות נעליים. בחיים האמיתיים כתבתי ספר וניסיתי להחליט אם להיות כנים לחלוטין לגבי דברים מטופשים שעשה או להימנע מלכתוב עליהם לגמרי….

…החלום על סבתא שלך יכול לייצג את האינטואיציה שלך או את האינסטינקטים של הבטן במצבים שאתה כבר מנוסה בהם. היכולת שלך לקבל החלטה חיובית לעתיד, כאשר כבר יש לך ניסיון קודם. מצב בו ניסיון או כבר הודיעו עוזר לכם לבצע בחירות שמרחיקות אתכם מהבעיה. לחילופין, סבתא עשויה לסמל בחירות אינטואיטיביות או חכמות יותר המחליפות את החלטותיה. ההרגשה שהחיים או המזל עושים משהו בשבילך, בין אם תרצה או לא….

…החלום על מתן שתן מסמל ניסיון לא מסודר להקל על הבעיה או המצב. יתכן שמצאת דרך לפתור בעיה, אך היא לא נעימה או מרושלת. אל תדאג לשום דבר מלבד להתמודד עם הבעיה שלך. משתנה עשוי לשקף ייאוש או סטנדרטים נמוכים בפתרון סכסוכים. החלום על קקי במתן שתן מסמל ניסיון להקל על בעיה שמטילה את הנטל על האדם האחר….

…(עש | תולעת משי) בחלום פרפר מסמל בורות, חוסר ניסיון עם אנשים או חוסר ניסיון עם הפרוטוקול המתאים. פרפר בחלום יכול גם לסמל אהבה ולהקריב את חייו של אחרים עבור אחרים. פרפר בחלום מייצג גם מתפללי אש, פחד או אויב חלש שמדבר מילים גדולות. אם חקלאי רואה פרפרים בחלומו, פירושו תלאות וחוסר עבודה, או הסכמתו לרע על ידי התאגדות עם לוויה רעה, או הידידות עם נשים מרושעות. תולעת משי בחלום מייצגת את מיטב האנשים המבלים לצדקה ממיטבם ומצמצמים את הרע שלהם, או שזה יכול לייצג ילדים שחיים חיים קצרים בעולם הזה, או אנשים שמשאירים אחוזה משמעותית לדורותיהם. תולעת משי, או פרפר בחלום, גם הם יכולים לסמן חיים קצרים, סוף קרוב לחייו, טוחן או שזה יכול לייצג צייר. (ראו גם קוסם)…

…חלום המטבעות מסמל הפעלה או התחלה של משהו. אמונות או סיטואציות מסוימות בחיים הן ההתחלה, או היותם בתנועה. יכול להיות שזה גם האזנה לרעיונות חדשים, או ניסיון של משהו חדש. למצוא חדר בחלום מסמל חזון, כוח או חופש שנרכשים נפשית או רגשית עם התחלת משהו חדש, או התנסות ברעיונות. אתה או היבט כלשהו באישיות שלך יכול להרוויח על ידי משחק או ניסיון של משהו חדש. הסמליות של הרבעים מבוססת על רבעים המשמשים להפעלת מכשירי חריץ מטבעות….

…החלום על ספרי לימוד מסמל את כל מי שידוע שיש לו ידע או ניסיון בנושא או נושא. כל מה שאתה כבר יודע על סוגיה או בעיה שניתן ליישם למצב חיים עכשווי. למדו שיטות, רעיונות או גישות להתמודדות עם בעיות. זה יכול גם לסמל גישה לעצות טובות, ניסיון שניתן ליישם, או כל תשובות או משאבים זמינים לפתרון בעיה. לחילופין, ספר יכול לסמל תובנה או משהו שמניע אותך לפתור בעיה או לשפר את עצמך. החלום לחזור או לא להזדקק עוד לספר לימוד מסמל מידע וחוויות שכבר אינם חלים, או שאין להם שום חשיבות למצב החיים הנוכחי שלך. החלום על ספר מתמטיקה מסמל את הידע או הניסיון הידוע של כולם בנושא או שאלה בלתי סלחניים. כל מה שאתה כבר יודע על סוגיה או בעיה הדורשת מסירות מוחלטת או התנהגות מושלמת כדי לפתור. ספר מתמטיקה יכול גם לסמל חזון או משהו שמניע אותך לפתור את הבעיות שלך או לשפר את עצמך….

…החלום על קרוב משפחה מת בדרך כלל מסמל היבט של עצמך על סמך תפקידך במשפחה או על רגשותיך הכנים ביותר כלפיהם. העובדה שקרוב משפחתך נהרג בחלום היא כנראה לא משמעותית כמו הרגשות הכנים שלך כלפיהם כשהם היו בחיים. לדוגמה, מישהו שרואה אב שנפטר בחלום ישקף ככל הנראה את מצפונך או החלטה שאתה מקבל רק כמי שחולם על אביך, שעדיין חי היום. לחילופין, קרוב משפחה מת יכול לשקף את כאביו או את רגשותיו בנוגע למותו. החלום של ריקוד קרוב משפחה מת מת ככל הנראה מסמל את הרגשות שלך לגבי מצבו של תחום כלשהו בחיים שלך. דוגמא: אדם חלם על אביו המת. בחיים האמיתיים הוא קיבל החלטה חשובה. אביך משקף את יכולת המצפון או קבלת ההחלטות שלך. לעובדה שהוא מת לא הייתה שום משמעות. דוגמא 2: אדם שחלם על סבתו נפטר. בחיים האמיתיים הוא חווה בעיה שעבר איתה ניסיון קודם. הסבתא בחלום משקפת את חוכמת ניסיון העבר או ~שהייתה שם בעבר~. יכולתו להחליף את השיפוט הגרוע ביותר. למותה לא הייתה כל השפעה על הסמליות….

…החלום לנסות לקפוץ סלע למים מסמל ניסיון להוכיח עד כמה רעיון או פיתרון לבעיה מדהימים. ניסיון להבריח בעיה עם פיתרון קל או מנוסה להפליא….

…החלום על מרגל מסמל היבט באישיותו המחבל בסתר אנשים אחרים. העמיד פנים שאכפת לך ממישהו שיש לו מניעים נסתרים. אתה או מישהו שמנסה לעצור תוכניות אחרות על ידי התנהלות כמו חבר שלך. זה יכול להיות גם ייצוג של ניסיון ללמוד אנשים אחרים כך שתוכלו לעצור אותם או לגרום להם להיות פחות מוצלחים במשהו. דוגמה: אב יחיד חלם על מרגלים רוסים. בחיים האמיתיים הוא חשש שבנו יעזוב את הבית ולכן ניסה לחפש את הדברים הלא נכונים עם הבית החדש של בנו כדי שלא יעזוב. המרגלים שיקפו את ניסיון האב לחבל בסתר את תוכניות בנו בכל בעיות שהוא יכול להיתקל בהן….

…החלום על הקוסם מסמל היבט של עצמו שאינו מותיר אחרים ביראת כבוד או חוסר אמון. מישהו שגורם לך להרגיש כמו ~אני לא מאמין שזה קרה.~ אדם בחייך שמדהים אותך שהתרסת את החוקים או את מה שחשבת שאפשר. טריקים, ידע ספציפי או ניסיון עבר מרשימים. משהו שאתה או מישהו אחר עושים שמקרין תדהמה או התפעלות. יכולת יוצאת דופן או יוצאת דופן לשכנע או להשפיע. לחילופין, קוסם יכול לשקף תצוגה מדהימה של כישרון או מיומנות. באופן שלילי, קוסם עשוי לשקף ניצול של טריקים, שקרים או ניסיון קודם כדי להרשים אחרים. שימוש ביכולת ליצור רושם מטעה עבור אחרים. להיות ~פוזר~ המנצל את ההמצאה של אחרים כדי להרגיש עוצמה. מנסה להערים מישהו להאמין למשהו שאתה יודע שאינו נכון….

…החלום של אדם חכם מסמל היבט של עצמו עם ניסיון מלומד. אתה או מישהו שיודע טוב יותר. זה יכול להיות גם ייצוג של הידיעה שיש לך יותר קשיים מאחרים. זה יכול להיות גם ייצוג של תחושת חוויה או ידיעת כל התשובות בנושא נתון. לחלום שאתה חכם מסמל ידע או ניסיון מעולה על אחרים. יתכן שיש לך יכולת גדולה יותר להימנע מכישלון או הצלחה. תחום בחייך בו אתה יודע הכי טוב….

…החלום על רובה ציד מסמל החלטה או כוח הנחוץ. מכוון באופן מושלם לבעיה או למשהו שאינך אוהב. רובה מופיע לעתים קרובות בחלומות כאשר מישהו אחר אומר לך בדיוק מה הבעיה שלך. דוגמה: נער מהגר צעיר סיוטים חוזרים ונשנים על מתקפת רובה. בחיים המתעוררים נשחטה כל משפחתו בזה אחר זה, בארצו הישנה. הרובה משקף את רגשותיו האיומים לגבי רצח משפחתו הקפדני והספציפי….

…(דורש | מדויק | דחיפת מישהו | תגמול | תשואה) בחלום, כוח מניע מסמל תגמול על ידי משהו, או ציות והגשה למישהו יחד עם ערנות ותהייה לגבי מה שעשוי לקרות אחר כך. אם אדם מונע על ידי בן אדם בחלום, זה אומר שהוא נדחף לבצע רצח או שהוא נשכר לתקוף מישהו. אם אדם מונע על ידי חיה, אריה או עוף דורס בחלום, זה אומר השפלה על ידי אדם עליון, או סובל ממחלה….

…(אוכל) המשחה עם שמן בחלום פירושה קבלת רווחים מבורכים וחוקיים, או שזה יכול להיות החלמה ממחלה. לשתיית שמן בחלום יש קונוטציה רעה ומשמעותה סימן רע, כישוף רע או מחלה. עם זאת, שמן זית בחלום מייצג גם ידע, חוכמה, הדרכה רוחנית, אור פנימי, ברכות ורווחים כדין. שתיית כל סוג אחר של שמן בחלום כמו שמן מזרעי אונס של אילן היוחסין של הצלב (Brasica napus), או שמן קשיו מעץ הארבעה (Pistacia terebinthus), אז הוא מייצג הכנסה של כסף ממקור חשוד, או קבלת בלתי חוקי כֶּסֶף. שמן בחלום מייצג גם את אור הלב, צמיחה רוחנית, תובנה הולכת וגוברת, או שהוא עשוי לציין אמצעי מניעה, מעשי רצח, התנקשויות או בלימת עצמות של מישהו. שמן בחלום מציין גם מתווך. אם שמן טוב הופך להיות חלש או מעופש בחלום, פירושו ביטול הברית של האדם, ואילו אם שמן שקוף או מעופש הופך להיות טוב בחלום, פירושו הגברת המודעות, ההכרה ואימוץ סטנדרט טוב בהתמודדות עם אחרים. (ראה גם חילוץ שמנים מזרעים | זיתים)…

…עצי הסקה בחלום פירושו הכפשות ועקיצות גב. אם אחד מכניס שניים או שלושה בולי עץ כדי לשרוף את האש בחלום, זה אומר שיצא ויכוח או שהחלפת מילים גסות תגדל מעבר לשליטתו. אם אדם דתי רואה עצים בחלומו, זה אומר שהוא יבצע חטא גדול כמו גניבה, רצח או ניאוף, אז הוא יתפס ויידון לדין. אם מישהו מדליק שריפה בחלום, זה אומר שהוא ידווח על מישהו לרשויות. נשיאת עצי הסקה בחלום פירושה החלפת מילים קשות, השמצות, נזיפה או חבלה. פירוש העץ בבית פירושו גם רווחים, מילוי צרכים, ירושה או הקצאות. אם העץ צריך לקצץ בחלום, זה אומר רווחים שיש בהם מאמצים גדולים, או רווחים שמביאים לרוע. אם העץ כבר נחתך עבור האח בחלום, הוא מייצג אדם המועדף על ידי מישהו בעל סמכות, או שזה יכול להיות הצלחה עסקית. עצי הסקה בחלום פירושם גם מצוקות או קמצנות. עצי הסקה עטופים בצרור פירושם רווחים מעורבים. אם מובטל רואה את עצמו נושא חבילה של עצי הסקה בחלום, זה אומר שהוא יעבוד עבור אדם נדיב. איסוף עצי הסקה בחלום פירושו להביא רפואה לאדם חולה. ייחוס העצי הסקה לעץ האם שלו או הבחנת פריו בחלום פירושו כסף של מקור ספק. הצעת עצים לשרוף בטקס דתי בחלום פירושה קירבה לורד של מישהו, או שזה יכול להיות הצעה של מתנה למורה של מישהו, הבאת אשם בפני שופט או הבאת אדם חולה לרופא. במקרה זה, אם העץ נשרף לפני שהכניס אותו לאש, זה אומר שהמתנה התקבלה, או שאשם אשם יקבל פסק דין צודק. אכילת עצים בחלום פירושה להרוויח כסף שלא כדין. גדם עץ או כניסה לחלום פירושו מחלה כרונית או שיתוק. יומן מוכן לשריפה בחלום פירושו רווחים למי שמשתמש בה כדי לפרנסתו. (ראה גם אש | יומן)…