…(צבא) בחלום מייצגות נמלים אנשים חלשים וחמודים, צבא, משפחה או אריכות ימים. לראות מושבה של נמלים שנכנסת לעיר בחלום פירושה שצבא יכבוש את העיר הזו. מושבה של נמלים בחלום מייצגת גם אזור מיושב כבד. לראות נמלים מעל מיטתו של אדם בחלום פירושו להביא ילדים רבים. אם נמלים עוזבות את הבית של אדם בחלום, זה אומר שמישהו במשפחה יעזוב את הבית הזה. אם יש אדם חולה בבית ואדם רואה נמלים עפות בחלום, פירושו מותו של אדם כזה. נמלים שעוזבות את מושבה בחלום פירושן למות מהאוכלוסייה באזור זה, או שעיירה כזו עשויה להפוך לעיר רוח. לראות נמלים שעוזבות את קןן בחלום פירושן גם מצוקה או מצוקה. אם כי במקרה זה, הם מייצגים את האנשים הקטנים והקשיחים העובדים. אם אדם חולה רואה נמלים עוברות על גופו בחלום, זה אומר מותו. טיסה של נמלים בחלום פירושה גם תלאות במהלך מסע. לראות נמלים מכונפות בחלום פירושו מלחמה והרס של צבא גדול. נמלים בחלום גם עשויות לסמל שגשוג. הם גם מייצגים את האדם שרואה את החלום או את בני משפחתו או קרוביו. הבנת שפת הנמלים בחלום פירושה ריבונות, מנהיגות ושגשוג. אם רואים נמלים נכנסות לביתו וסוחבות אוכל בחלום, זה אומר שגשוג במשפחה ההיא. אם רואים נמלים עוזבות את ביתו וסוחבות איתן אוכל בחלום, פירושו עוני. לראות נמלים היוצאות מהנחיריים, האוזניים, הפה או כל חלק בגופו ולשמוח מאותו מראה בחלום פירושו מות קדושים. עם זאת, אם נראה כי לא מרוצה לראות כי בחלומו, פירושו הוא למות בחטא. נמלים מעופפות בחלום מייצגות גם שוד. הריגת נמלים בחלום פירושה אכזריות כלפי אנשים חלשים….

…החלום על נמלים מסמל עצבונים קטנים או מחשבות על עניינים קטנוניים. נמלים יכולות להיות סימן לכך שהן דואגות מאוד לנושא שאינו עניין גדול. מתעצבן בגלל אינסוף שעות נוספות או התנהגות כפייתית. לחלופין, נמלים עשויות לשקף עד כמה מרגיזה את התנהגותם למישהו שחושב שהוא כפייתי. דוגמא: אדם חלם על נמלים בכל מקום בשטח. בחיים האמיתיים הוא התרגז מהחדשות על חבר ותיק שלא מצא חן בעיניו והתקשה להפסיק לחשוב על זה….

נמלים תמיד מסמלות עבודה קשה, אינטליגנטית ומאורגנת, ולכן הן מזהירות את החולם שהוא / היא צריך לנהוג באותה צורה, אולי בגלל שהוא / היא מתרשל / ת באחריותו, מה שעשוי להוביל אותו לתקלות רבות. לחלום שהעבודה שלך אם מלאת נמלים, ושתוכל לראות אותם גם בפעילות הרגילה שלך מכריזה על שפע, הן בשבילך והן עבור משפחתך, בזכות המאמצים וההצלחה שלך בעבודה, בפרויקטים וכו '. לחלום על קבוצה של נמלים עוברת בכאוטיות, וגרוע מכך אם הן שחורות, מודיעה שבקרוב תחוו אי נוחות ודאגות. לחלום שנמלים עוברות על גופך מכריז על אי נוחות, כישלונות וכישלונות, אך ללא השלכות חמורות….

נמלים בחלומות מסמלות עבודה מאורגנת ומקדמת. אם נמלים פולשות לביתך, היא מודיעה שקהל כלשהו יעורר מטרדות קטנות. אם נמלים תוקפות את גופך, זה מנבא תאונה או מחלה….

…אם אתה חולם לראות נמלים זה אומר שאומללותך עם משהו שאתה מתמודד איתו מדי יום. אולי מדובר באורח חיים שאתה מקיים ושונא אותו. אתה מרגיש שאף אחד לא מבין אותך ולא רוצה לתקשר איתך כמו שאתה עושה. יש כל כך הרבה דברים שאתה לא מסתפק בהם, שהם הופכים את החיים שלך כל יום כמו לחיות בגיהינום. המשמעות האחרת של חלום זה יכולה לייצג עבודה קשה ולהתאים את הזמן שתצטרך להגיע למטרות שאתה מנסה להשיג. נמלים יכולות גם לסמל את השליטה שאתה חווה. יתכנו כמה נסיבות, הגורמות לך להרגיש לא בנוח ובשליטה. זו יכולה להיות המשמעות האחרת, שכל דבר גדול בחיים קורה מדברים קטנים, אז זכרו גם את זה….

(ראו נמלים)

נמלים מתפרשות כאזהרה לצורך בעבודה מאורגנת ובזהירות, אך גם כמבשר על מטרדים קטנים העלולים לשנות את רווחתו של החולם.

לחלום על נמלים מצביע על סיכויים טובים בחיים המקצועיים ו / או בעסקים, חשוב לשתף פעולה עם אחרים בכדי לממש את משאלותיך.

(בוט.) בחלום, כלניות מייצגות אש, לחיים אדומות, הסמקה, סימן יופי, מחלת אחיו או אחותו.

החלום על מזנון מסמל את הרגשות שלך כלפי עצמך או דברים אחרים של מעשים שהם בלתי רגילים לציון או מוזרים מדי עבור אחרים. תחומי עניין שאנשים אחרים מוצאים תמהוניים, ברוטיים או חנונים. אני אוהב דברים שאחרים לא מבינים או שדוחים אותם. לחילופין, אנטילטר יכול להיות סימן לכך שאתה לא מתעניין לחלוטין בהרגליו הלא-רגילים של מישהו אחר. באופן שלילי, מרכול יכול להוות אובססיה למשהו שהוא מאוד לא נעים או משעמם עבור אחרים….

רגשות וסכסוכים סותרים בתוכך. הרגיע את עצמך ותמצא את הפיתרון הנכון….

…חולם הנמלים צריך לצפות להרבה מטרדות קטנות במהלך היום | רודף אחרי דאגות קטנות, ומוצא חוסר סיפוק כללי מכל הדברים….

כשאתה חולם לראות אנטי-תיאטרון זו אזהרה מפני מישהו שמנסה להפריע לך. וודאו שבעבודה אתם מקבלים החלטות חכמות. הטעות הקלה ביותר יכולה להוביל לאכזבה, אך אל דאגה, מכיוון שאם אתה זהיר, שום דבר לא יפשט אותך….

החלימה על נמל מוסברת כסמללה של ההסתר. חלום זה מייצג צורך במקלט ממערכת יחסים סוערת או ממצב כאוטי. אולי אתה מחפש מקלט סאטוס עד שתוכל לזכור את מחשבותיך ולהתכונן לאתגרים העתידיים….

…החלום עם העיניים בחלום מסמל התבוננות, שיפוטים ומודעות. האופן בו אתה או היבט כלשהו באישיותך רואים מצב. לחלום בעיניים עצומות מסמל העלמת מס בענייני אמת או אינטימיות. לא רוצה לשקול או לקבל משהו. לחלופין, עיניים עצומות עשויות לשקף חוסר מודעות, בורות או כושר המצאה. עיניים אדומות מסמלות השקפה שלילית על מצב או כוונות רעות. השתקפות של דפוסי חשיבה שליליים או בחירות גרועות. אתה או היבט כלשהו באישיותך שפוחד, כועס, הרסני או לא ישר. לחשוב על דפוסים או אזורים בחיים שלך חסרי תועלת. עיניים כחולות מסמלות חיובית ראייה חיובית של המצב או כוונות טובות. השתקפות של דפוסי חשיבה חיוביים או בחירות טובות. אתה או היבט כלשהו באישיותך בטוחים, ידידותיים, בונים או כנים. חושבים על דפוסים או אזורים בחייכם. החלום עם עיניים כחולות כהות מסמל השקפה או רגישות של מצב לא רגיש. לראות מצב עם נקודת מבט כנה באכזריות. עיניים ירוקות כהות מסמלות השקפה אנוכית. תצפיות ופסקי דין אנוכיים. החלום עם עיניים שחורות מסמל השקפה או התבוננות לגבי מצב המבוסס על פחד או מקסימום. נושא שאתה צורך מפחד או שאתה מאמין בו הוא לגמרי מחוץ לחיק הטבע. החלום עם עיניים צהובות מסמל השקפה או התבוננות לגבי מצב של אנוכיות. כל מה שאתה מבין קשור לנושא. מבחין במשהו כל הזמן. באופן שלילי, עיניים צהובות משקפות כיצד אתה תופס את כל מה שאתה עושה סביב פחד או בעיה ספציפית. החלום עם עיניים אדומות מסמל רגשות מותשים של הצורך לתקן מצב של לא להיות שם יותר. החלום בעיניים עצובות מסמל השקפה מאוכזבת. זה יכול להיות גם ייצוג של השקפה על מצב חסר סיכוי. הצגת סיטואציה מנקודת המבט ששום דבר שאתה אוהב לא קורה או יכול לקרות. עיניים עצובות יכולות להיות גם סימן לכך שאתה לא מאמין בעצמך מספיק או מוותר בקלות רבה מדי. החלום על עיניים מדממות מסמל את המודעות לעצמי שיש לו עמדה מוחלשת או מוחלשת במצב חיים מעיר. נקודת מבט על מצב המבוסס על נקודת מבט של אובדן כוח וחיוניות. מרגיש שלא ניתן לעשות דבר עד שתפתור לראשונה את הבעיה שלך….

…החלום על נמלה מסמל בעיה שאתה לא מאמין שהיא מאוד רצינית או חשובה. יתכן שאתה מנסה להימנע מעבודה קשה או להרגיש עצלן. דוגמא: צעיר חלם לראות נמלים בחצר ביתו. בחיים האמיתיים הוא דאג לטפל בבית בזמן שהוריו לא היו. המנונים מסמלים את הטרדה שלך עם אחריות מוגברת על הצורך לדאוג לעצמך ולבית. בעיות שהיו קטנות, אך ניתנות לניהול….

(ראו נמלים)

…החלום על גרביים מסמל נוחות, ביטחון, פשטות או שהתרגלת לעצמך. האמונה עשתה בזהירות רעיונות במוחך, אתה צודק. גרביים שחורות או אדומות יכולות להצביע על יהירות, ביטחון יתר, מנוחה על זרי הדפנה או שימוש לרעה בכוח….

…לראות את הוורדים פורחים זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה נאמנות באהבה והגעת אירוע משמח מאוד. ורדים מסמלים גם אהבה, תשוקה, נשיות ורומנטיקה, במיוחד אם מדובר בשושנים אדומות. אם אתה רואה ורד לבן, אז הוא מסמל בתוליות, טוהר וסודיות. -אתה רואה ורד, צהוב אז הוא מתייחס לבגידות או לקנאה. לראות את הוורדים הנבלים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה מוות או פרידה או היעדרם של יקיריהם. להריח ורדים בחלומך, מציין הנאה ואושר בלתי נתפס….

…לחלום לבהות לרגליך מסמל התפטרות עצמית, וכניעה לאחרים, שהחולם יוכל להתגבר עליהם. לחלום לבהות לרגליהם של אנשים אחרים יכול להיות שהחולם יש את הרצון לא להיות מושפע מאנשים אחרים והוא מסוגל להשיג הצלחה חשובה. לחלום על שטיפת רגליך פירושו שאתה לא מפעיל מספיק כוח כדי להגן על זכויותיך, ומאפשר לאחרים לנצל את ההזדמנות הזו. חולמת על כאבי כף רגל, מכריזה על קושי בעניינים המטופלים ועם המשפחה. לחלום על כפות רגליים אדומות או נפוחות עולה כי בקרוב יחולו שינויים, אולי פרידות משפחתיות שעשויות להפוך בסופו של דבר לסכסוך חמור….

…החלום עם חצאית המסמלת את ההזמנה, הפלירטוט או הפיתוי. יתכן שאתה ~מגרד~ לקלקל את עצמך או שאתה קרוב להשיג משהו שמעניין אותך. אתה עלול להרגיש שמשהו ~קורא לך~ או מזמין אותך ליהנות ממנו. באופן שלילי, חצאית יכולה להיות סימן לכך שאתה ~משחק באש~ או קרוב להיכנע לפיתוי. לחילופין, חצאית יכולה לשקף מצבים בחיים האמיתיים שבהם אתה מפלרטט עם מישהו או מרגיש שאתה מפלרטט איתי. השתקפות של הצעות חברתיות מזמינות שהועלו על ידך או על ידי מישהו אחר. משקף שלטים, מסרים נסתרים או דקויות שעוצבו על ידי אחרים או שאתה מפנטז עליהם. חצאיות שחורות או אדומות מצביעות על פנטזיה על מיניות בלתי הולמת או מוגזמת. אם יש חרדה בחלום שמישהו רואה חצאית, זה מסמל את הפחד של מישהו שאתה אוהב למצוא את רגשותיו האמיתיים. התחתונים המסמלים את עמדותיהם למין או לרומנטיקה ולגילוי, הם גילוי רגשותיהם. החלום לצאת מנערת בית ספר מסמל גישה מודעת לעצמה כלפי אדם או סיטואציה שאתה אוהב ואינך רוצה להתבייש בהם. זה עשוי לשקף את הדאגה שלך לשמירה על מוניטין טוב במהלך ראיון עבודה או חרדה מהיותך עם מישהו שאכפת לך ממנו עם רושם טוב ממך. גברים שחולמים על בנות שרוצות לצאת למאי במדים של נערת בית ספר משקפות את הרצון שלהן לצאת איתן תוך היותן מודעות מאוד למה שהם מרגישים כלפיך….

…לראות את הלחיים בחלום, אז חלום כזה מעיד על מסירות, חיבה וקרבה. החלום מייצג גם את הסמליות של כוחו והשקפותיו. לחיים אדומות מעידות על ביישנות, בריאות ואריכות חיים. אולי אתה מרגיש מאוד ביישן לגבי סיטואציה כלשהי. לחיים פינקיות קשורות גם לבריאותו של החולם וחייו הארוכים. אם אתה או מישהו אחר ציירת את הלחיים שלך, אז חלום כזה מנבא לגבי ההיבטים היצירתיים של אישיותך. אתה האדם שמסוגל להיות מאוד ייחודי בכל סיטואציה בחייך….

…החלום של טווס מסמל ראוותנות, או אקסהיביציוניזם. יתכן שאתה מנסה לקבל תשומת לב, או שאתה רוצה שיבחינו בו. טווס הוא מטאפורה ל~כל העיניים בך. ~ טווס יכול להיות סימן לכך שיש לכם הרבה גאווה, יהירות או ביטחון בתחום כלשהו בחייכם. זה יכול להיות גם ייצוג של יהירות. החלום על טווס עם עיניים אדומות מסמל צורך מוגזם או לא מאוזן לזכות בתשומת לב, או להראות….

…החלום על עצי עץ אדומות מסמל אריכות ימים או שמשהו שאי אפשר להאמין בו ייעלם. באופן שלילי, רצף יכול לשקף בעיות שלדעתך גדולות מכדי להיעלם….

…אם ישנת וחלמת שבחלום שאתה שובר הציפורניים, הם עשויים להעיד שאתה מנסה להימנע ממצב או מנסה לצאת מחבות. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מלטש את הציפורניים שלך, זה מייצג זוהר. אם חלמת ובחלום ראית שאתה לועס את הציפורניים שלך, זה מצביע על כך שגם בעיה קשה להתמודד. אינכם בטוחים כיצד להמשיך לפתור מצב בחייכם המתעוררים. אם ישנת וחלמת שבחלום שלך הציפורניים שלך צומחות במהירות, זה מתייחס לרצונות שלך להגיע למישהו. אתה רוצה להיות מסוגל להרחיב חלק מעצמך לאחרים. אם חלמתם שלגבר יש ציפורניים אדומות ארוכות, זה יכול להעיד שהוא מאוד בקשר עם הרגישות והרגשות שלו. זה יכול גם לכסות סוגיות של מיניות וחושניות….

(בוט. ראה כלניות אדומות)

…החלום על נוצה מסמל השראה או את הפוטנציאל שלו. אמונות שמרוממות אותך, גורמות לך לחשק חופש, או להתעניין ברצון לעשות משהו מדהים. אתם עשויים להיות מופתעים ממה שמישהו אחר השיג או רוצה ללכת בעקבותכם. הידיעה שאתה יכול לעשות משהו, אם תרצה. שקול את הצבע ואת סוג הציפור כדי לקבל סמליות נוספת. נוצות כחולות היו מייצגות השראה חיובית. נוצות אדומות מייצגות השראה שלילית או מממשות את הפוטנציאל שלך להיות מרמה או כועסת. עיין בסעיף ערכות הצבעים לקבלת מבט מעמיק יותר על סמליות הצבעים….

…החלום על סנאי מסמל את החרדה של להיתפס עושה משהו. אתה או מישהו אחר שמבחין שהם אשמים ולא אכפת לך מזה. מנסה להימנע מתוצאות, ברגע שנתפסים בידיים אדומות….

…החלום על השפתיים שמסמל את ההזמנה, או הפיתוי. משהו שמתחיל להציע דרך מסוימת לחשוב או לעשות משהו שאתה אוהב. שפתיים אדומות בשפתון מייצגות פיתוי מיני. בדרך כלל שלילי בפרספקטיבה כתשוקה מינית למישהו שלא מעניין אותי. שפתיים עם שפתון אדום יכולות להיות גם ייצוג של פן באישיותך שמפתה אותך….

…ראיית שלד בחלום מסמלת היבט באישיותך שהופשט לחלוטין מאנרגיה או חיוניות. מבחינה נפשית, רגשית או רוחנית ~עירום~. אתה או משהו בחייך שעבר שינוי מוחלט. לחלופין, שלד עשוי לשקף בעיות או מצבים שמתעכבים או שמזכירים לך מה היו פעם. החלום לראות שלד במראה מסמל אותך תופס את עצמך כחסר אונים לחלוטין או שעשית שינוי גדול. שלד עם עיניים אדומות מסמל נקודת מבט שלילית על מצב שאיבדת הכל או שעשית שינוי גדול. השלד יכול להיות גם מטאפורה ל~שלדים בארון ~. יתכן שיש לך משהו שאתה מסתיר שאתה חושש לגלות לאחרים….

…החלום על עורב מסמל סימן סימן רע או סיטואציה המסמנת את הבעיה הקדימה. זה יכול לשקף גם תחושה של אינטואיציה שמרגיש שמשהו לא בסדר או מסוכן. עורב יכול לשקף חוסר מזל צפוי או שינויים לא נעימים. זה יכול להיות גם סימן לכך שהשלב מגיע לסיומו. לחילופין, עורב יכול לסמל אדם שאוהב לספר סיפורי מצוקה או היתרונות של חוסר מזל. דוגמא: צעיר חלם לראות עורב עם עיניים אדומות, מביט אליו. בחיים האמיתיים הוא היה עצבני מאוד מהתחיל ללמוד בקולג 'ונאלץ לקבל עבודה אחר כך. העורב משקף את התחושה שהכישלון חיכה לו אחרי הלימודים בקולג '….

…דומדמניות אדומות מכריזות על אהבה נאמנה ומתמדת. משמעות הדומדמניות הלבנות היא סיפוקים טהורים של אהבה. הדומדמניות השחורות מראות הנאות גשמיות אוהבות. אם אנו חולמים על דומדמניות מחוץ לעונה בה הם מתבגרים זה מבשר של בגידה….