…לחלום על נעליים מסמל את הגישה שלך לחיים או למצב. איך אתה בוחר להתמודד עם מצבים. הסגנון או המתודולוגיה שלך להתמודדות עם בעיות. העקרונות, המוסר, היעדים או המוטיבציות שלנו. עיין בצבע ובסגנון הנעל לקבלת סמליות נוספת. החלום להשיג זוג נעליים חדש מסמל שיטות חדשות למצבים או לחיים מתקרבים. רעיונות חדשים, ידע חדש או כישורים חדשים המשנים את השקפתך. לעמוד מול בעיות בצורה שונה או לשנות את האופן שבו אתה מתקשר עם אנשים. לחלום על נעליים צמודות מדי מסמל גישה למצב שהוא מאוד מגביל ולא יעיל. החלום להחליף נעליים מסמל לשנות את הגישה שלך למצב. נעשה שימוש בשיטות או רעיונות שונים. החלום להוריד נעליים מסמל לוותר על הגישה שלך למצב. יתכן שגילית שרעיונות או שיטות מסוימים אינם מועילים לך. פרוש ממצב או מאתגר. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מוותר או מוותר בקלות. החלום עם נעליים לבנות מסמל גישה למצב שמבוסס על כוונות טובות או רצון לא לעשות שום דבר רע. לחלופין, נעל לבנה יכולה לשקף גישה למצב או לחיים המתמקדים בבעיות קיבוע או התמודדות עם שליליות לנצח. החלום לא להיות מסוגל למצוא את הנעליים שלך מסמל תחושות של אי יכולת להתקרב למצב בביטחון, או באופן שאתה רגיל לעשות. מרגיש שהשיטות שלך לפתור בעיה לא יעבדו כמו שחשבת שתעשה. החלום על ליטוש נעליים מסמל ניסיון להיראות מושלם או ~מלוטש~ עם שיטות הטיפול שלך במצב. לא רוצה להיראות עצבני, חסר ניסיון או לא מוסרי בשום דרך. לרצות להראות טוב לדעת מה אתה אומר לאחרים או כיצד ניתן לסמוך עליך. יתכן שאתה מודאג ביצירת רושם ראשוני טוב או שאתה מעבר לביקורת. דוגמא: פסיכיאטר חלם לנעול נעליים צמודות. בחיים האמיתיים היא התחילה להרגיש שהשיטות של פרויד מגבילות גם את עבודתה בהבנת המוח של האנשים. הנעליים ההדוקות משקפות את רגשותיו כי השימוש בגישה פרוידיאנית לטיפול היה מוגבל מכדי להיות יעיל לכל לקוחותיו. דוגמא 2: אדם חלם לנסות להכריע בין שני זוגות נעליים. בחיים האמיתיים כתבתי ספר וניסיתי להחליט אם להיות כנים לחלוטין לגבי דברים מטופשים שעשה או להימנע מלכתוב עליהם לגמרי….

…אישה צעירה שחולמת על אנשים אחרים שמתפעלים מהנעליים החדשות שלה חייבת להיות זהירה עם חברים חדשים, במיוחד גברים, כשהם ניגשים אליה באינטימיות יוצאת דופן, מכיוון שהם יכולים להיות חנפנים צבועים. כשאתה חולם על נעליים ללא שום פרט, זה מראה שינויים בעתיד המיידי. אם הנעליים חדשות, אז זה מציע שיהיו רווחים כספיים בקרוב. אם הם זקנים ושבורים, זה אומר עוני. אם החולם עובד על נעליים, זה מרמז שמישהו בוגד בה. כשאתה חולם שאתה מאיר את הנעליים שלך, זה מייצג שיפורים עתידיים בנושאים, עסקים, אהבה וכו ', שכולם יביאו סיפוק. כשאתה חולם על עצמך להיות עם נעליים מלוכלכות, ישנות או שבורות, זה יכול להיות שאתה בקלות עושה אויבים בגלל האופי שלך והביקורת החריפה. כשאתה חולם שאתה עם נעליים צמודות מדי, זה יכול להיות שבקרוב יהיו סיטואציות מטלטלות הכוללות חברים ובני משפחה; למשל שהם ילעגו לך בציבור באמצעות ביקורת קשה ופוגענית. כשאתה חולם שאתה נמצא עם נעליים קשורות או דבוקות זו לזו, אז זה מסמל ויכוחים מגוונים והפסדים חומריים או בריאותיים. כשאתה חולם לאבד את הנעליים שלך, או שמישהו גנב ממך אותן, זה מעיד על הפסדים מסוגים שונים שלא סביר שיחלימו. אם יש לך נעליים רזרביות בחלום, זה יכול להיות שההפסדים לא יהיו קבועים ושהחולם יתאושש באופן מקצועי, אולי עם רווחים חדשים. כשאתה חולם שאתה לובש נעליים של המין השני, זה יכול להיות שהשמצות והשמצות שלך משמיעות אותך. כשאתה חולם על מישהו אחר שנועל את הנעליים שלך, אז זה מזהיר אותך על יריב בחיי האהבה שלך. כשאתה חולם על עצמך נועל זוג זוג נעליים חדש, אז הוא מכריז על הצלחה ושיפור בעניינים שאתה מתמודד עימם כגון תעסוקה, או עסק. כשאנחנו חולמים על נעלי התעמלות, אז זה מזהיר אותנו מפני הסיכון של התחייבויות מסוכנות, למשל, מערכות יחסים עם אנשים שאינם מהימנים. אם אישה חולמת על נעליה או נעלי הספורט שלה כמושכות מאוד ומוערכות מאוד על ידי אנשים אחרים, אזי זו אזהרה לגבי הפלירטוט שלה, שאם היא לא נשלטת תגרום לה לכאבי ראש ולמזלזול….

…לחלום על נעליים בדרך כלל מראה את היחס שלך לחיים ולשכנוע שלך. זה גם מציע שתניח את הרגליים על הקרקע. לחלום על החלפת נעליים פירושו שתשנה את התנהגותך לגבי אירועים ואנשים חדשים. לחלום שאתה שוכח את הנעליים מצביע על כך שאתה מנסה להשאיר את דעתך הישנה, ​​לרוב דעה שלילית, המבוססת על ידע לא מספיק, תחושה לא רציונלית או סטריאוטיפ לא מדויק. לחלום על אובדן נעליים פירושו שתמצא את מה שאתה רוצה. לחלום על לא לנעול נעליים פירושו שיש לך חוסר ביטחון וביטחון עצמי נמוך. לחלום על נעליים חדשות פירושו שאתה לא צריך להיות כל כך בטוח לגבי הצלחה. לחלום על נעל נעל חדשה מעיד על הגישה שלך לחיים. לראות נעליים ישנות או שחוקות, פירושו שבאמצעות חריצות ועבודה קשה תשיג הצלחה. לחלום שאתה נועל נעליים לא נכונות מציין את דרכך לפעילות הנוכחית שלך יהיה מאומץ. זה עשוי גם להצביע על כך שעליך לשקול מחדש את יעדיך. לראות נעלי תינוקות בחלום מראה טוהר, תמימות ורצון לאהוב. אם אתם מתכננים ללדת או כבר ללדת, זה מצביע על כך שהתינוק ישים את רגליו על הקרקע. מצד שני, נעלי תינוקות מצביעות על כך שלרוב אתה מושרש באתר מבלי לעזוב. לראות נעל עץ בחלום פירושה בדידות ועצב. ללבוש או לראות נעלי ספורט אומר שיש לך מכשולים קטנים ונוחות עם עצמך. יתר על כן, חלום זה מעיד על כך שיש לך חיים פעילים ואתה תמיד זז….

…בחלום, חומות עיר מייצגות גברים חזקים, שליט חזק או גזבר הדואג לשמור על האינטרסים של בני עמו. חומות עיר בחלום מייצגות גם את המתפללת האדוקה והאדוקה ביותר באותה עיר, אנשי הידע הנודעים ביותר שלה, הצדק העליון שלה או השליט הצודק שלה. ראיית חומות עיר בחלום פירושה גם שמחה, חגיגות וחגיגות. (ראו גם מרפסת | טירה | מצודה | קיר)…

נעליים חדשות, רווחים. נעליים אבודות, עוני בלתי נמנע. נעליים ישנות, עוני למי שמשתמש בהן….

…בתרבויות מסוימות, זה הכלל להסיר את הנעליים לפני כניסה למקדש או לבית של אדם אחר, כראיה לכך שאנחנו עומדים לרשות הבעלים. הנעל מייצגת אותנו, ואנחנו מוציאים אותה כסמל לכך שאיננו תובעים שום סמכות אישית. מכאן שחלומות על נעליים מעידים על רצון להחזיק את בעל הנעליים. אך נעליים הן גם סמל להליכה ושבילים. לחלום שיש לך נעליים מלוכלכות, יכול להיות תחושת אשמה. אם בחלום אנו הולכים יחפים, זה יכול לסמל פחד לראות אותנו נתונים למצבים לא רצויים של השפלה. אם בחלום הנעליים שלנו לא נוחות, הן משקפות מצב בחיי היומיום שגורם לנו להיות לא נעים, אולי אין לנו חופש פעולה או סמכות לכפות את שיפוטנו….

…חלום הנעליים מייצג את השקפתו של החולם על החיים באופן כללי. החלום מציין כמה עונש זה הרגשה. להחליף את הנעליים שלך לאחת אחרת פירוש הדבר שהיא משנה חלק כלשהו מחייך. לשכוח מנעליים פירושו שמה שמשאיר את הימים ההם בעבר או קושי להתמודד איתו. לחלום הנעליים הישנות זה אומר שהחולם הוא אדם שמרני מאוד, שיש לו רעיונות ישנים. לחלופין, נעליים ישנות פירושן קבלת מי שאתה. הנעליים החדשות מסמלות רעיונות חדשים, מבט חדש על החיים. אם הנעליים לא מתאימות, זה אומר שאתה במצב שאתה לא אמור להיות בו, אולי יש משהו שאתה לא מרגיש בנוח אליו, כך שהנעליים לא מתאימות. לנעול נעלי n זה אומר שיש חוסר הערכה עצמית. לאבד נעליים פירושו שאתה מחפש את מי שאתה. נעלי ילדים או תינוקות, מסמל טוהר ותמימות. אם כבר יש לכם ילדים זה מראה את החזקים מאוד בינכם לבין ילדיכם….

…לחלום לראות את הנעליים שלך מרופטות ומלוכלכות, מציין שאתה תעשה אויבים על ידי הביקורת הלא מרגישה שלך. לגרום להם להיות מושחרים בחלומותיך, מנבא שיפור בענייניך, ואירוע חשוב כלשהו יגרום לך סיפוק. נעליים חדשות, שינויים מחליפים אשר יתבררו כמועילים. אם הם צובטים את הרגליים, אתם תחשפו בצורה לא נוחה לבדיחה המעשית של בני הזוג החביבים על המין שלכם. למצוא אותם לא קשורים, מציין הפסדים, מריבות וחוסר בריאות. לאבד אותם, זה סימן לעריקה ולגירושין. חולמת שנעליים שלך נגנבו במהלך הלילה, אבל יש לך שני זוגות צינור, מציין שיש לך הפסד, אבל תרוויח במרדף אחר. לאישה צעירה שחולמת על נעליה המוערצות כשהיא על רגליה, מזהירה אותה להיות זהירה בכך שאפשרה לאנשים שזה עתה הוצגו, ולגברים מכל סוג, להתקרב אליה בצורה מוכרת….

…לחלום על לק נעליים מסמל דאגה מהשיטות שלך או מהדרך שבה אתה עושה דברים כדי להראות מרשים או ללא דופי. רצון להיראות מוכשר לחלוטין, אינטליגנטי או מכובד עם סגנון הפעולה שלך. לשמור על מוניטין של איכות או חזקה חזקה, כדי לזכות….

…סמל חופש. לחלום שיש לנו נעליים מלוכלכות, מעיד על אשמה. כשאנחנו הולכים יחפים, זה מסמל סכנה להיות נתונים לאחרים. כשאנחנו רואים אותנו הולכים יחפים, זה חושף פחד מעוני. אם אנחנו רואים אותנו טוב מאוד, זה שווה להרגיש חופשי. כשאנחנו חולמים שאנחנו נועלים נעלי ילדים, אז זה מגלה שאנחנו בוגרים. אם הנעל צמודה, אנחנו עדיין לא יודעים לפתח את עצמנו עם החופש במצב חדש. אם נשבר נעל זה מבשר על אובדן החופש שלנו….

…חולמת על קרן נעליים רומזת כי בקרוב יחול שינוי בעניינים, בעסקים, בחברות ובקרובי משפחה. לחלום על טיפול או שימוש בקרן נעליים עולה כי השינוי שהוזכר קודם כבר קיים והחולם צריך להקפיד על מילים ומעשים, מכיוון שחוסר שיקול דעת עלול ליצור בעיות משמעותיות. לחלום על שני קרני נעליים עולה כי בעתיד הקרוב יתעוררו שני מצבים ויהיו קשים באותה מידה והחולם יצטרך לבחור באחד מהם. אם אחד משני קרני הנעליים הוא תקין, כלומר בתנאים טובים לשימוש, והשני פגום או בתנאים גרועים, זה מרמז על שני דברים: האחד נכון והשני לא תקין או לא בסדר, אבל זה הפעלת לחץ חזק מאוד וזה יהיה תלוי באנרגיה של האדם לדחות אותה או לקבל אותה בידיעת הסיכונים. אם קרני הנעליים הללו נמצאים בידי החולם, זה מצביע על כך שהבעיות כבר קיימות ועליה להמשיך מיד לפתור אותן….

…(סנדלים) בחלום, זוג נעליים מייצגות את הבן של מישהו, רכב, חבר, אח, שותף עסקי או נסיעות. נעליים של זוג נעליים ללא עקבים בחלום פירושן להיות אשתו הנפרדת. הליכה עם נעל אחת בחלום פירושה הפרדה בין בעל ואישה, או פירוק שותפות עסקית. לחלוץ נעליים של אדם בחלום פירושו ניצחון ולעלות בתחנה….

…ישיבה במרפסת בקיץ בחלום פירושה נוחות, סילוק עוגמת נפש, החלמה ממחלה או חשיפת סודותיו של האדם. מרפסת בחלום יכולה להיות גם כבוד, או אם היא נראית עם חומות העיר, אז היא מייצגת את מושל העיירה, או שזה יכול להיות פירושו של המערכה. המעקה בראש החומות מייצג את צבאותיו, את פמלייתו או את התחמושת שלו ואת האגרים המאוחסנים של העיר. אם החומות מתפרשות כעושר, הרי שהמרפסות והמלחמה מייצגות את שומריה ומשרתיה. מרפסות בחלום מייצגות גם את השורות הקדמיות של האויב. (ראו גם חומות העיר)…

…החלום על צפרדע מסמל מצבים בחיים שלך שלא הסתדרו. מערכות יחסים או מצבים שנכשלו או שאינם מתרחשים כפי שציפיתם. צפרדעים שחורות משקפות פגמים שמחדירים בך פחד או שמתקשים להתגבר. צפרדעים חומות בהירות משקפות כישלון לדברים שאתה חפץ בה ואינם מאמינים שתוכל. יתכן שאתה מבזבז את זמנך ומשאביך בניסיון לתקן פגמים או לשנות את העבר. דוגמא: אישה חלמה פעם על צפרדעים בחצר בזמן שהיא מבלה זמן רב במחשבה על מספר מערכות יחסים כושלות שלה….

…אם אתה מפלל בחלום, זה אומר שאתה מפחד להיות מוזמן. אולי אתה מנסה להכניס כמה חומות וחסמים בחיי המין שלך. לחלופין, החלום עשוי להעיד על חוסר בסקס בחייך, כך שאתה מרגיש כאילו אתה בפרישות, גם אם אתה לא רוצה….

…חולמת על נשים, מקדימות תככים. להתווכח עם אחד, מנבא שתהיה מחוכמת וסוכלת. לראות אישה כהת שיער עם עיניים כחולות ואף יתד, בהחלט קובע את נסיגתך ממירוץ בו עמדת מראה לניצחון. אם יש לה עיניים חומות ואף רומי, תישלח לך ספקולציות מסוכנות. אם יש לה שיער ערמוני עם השילוב הזה, זה מוסיף לתמיהה ולחרדה שלך. אם היא בלונדינית, תגלה שכל האירוסים שלך יהיו נעימים ונוחים לנטיות שלך….

…(ידע | עיר | כפר) כניסה לעיר בחלום פירושה הפחתת פחדים. האמאם אבן סרחין מעדיף להיכנס לעיר בחלום ולא לעזוב אותה. עיר בחלום מייצגת גם אדם מלומד, אדם חכם ומלומד. אם אדם נכנס לעיר ומוצא אותה בהריסות בחלומו, זה אומר שהאנשים המלומדים של אותה עיר כבר לא גרים בה. נאמר שלראות עיר בחלום פירושו מות שליטו או מושל לא צודק מאותו מקום. לראות עיר שנבנית בחלום מסמנת את מספרם ההולך וגדל של תושביה המלומדים ומייצגת ילדים שימשיכו בדרך אבותיהם. לראות עיר ללא מושל בחלום פירושו עליית מחירים. עיר לא ידועה בחלום מייצגת את להלן, בעוד עיר ידועה מייצגת את העולם. לראות את עצמך בעיר לא ידועה בחלום זה גם סימן של צדקות. מיטב הערים בחלום הן הגדולות. עיר הולדתו של אחד בחלום מייצגת את אביו ואילו מולדתו של אדם בחלום מייצגת את אמו. לראות את עצמך בעיר צפונית בחלום פירושו עלייה בתזרים המזומנים של האדם. לראות עצמך בעיר דרומית פירושו עלייה בתחבולה ובהטעיה. לראות עצמך ברמה נמוכה בחלום פירושו קשיים וטרחה, ואילו לראות את עצמך במישור גבוה פירושו אמינות ואמת. לראות את עצמך במצרים בחלום פירושו אריכות חיים ומחייה נוחים. לראות את עצמך בחקלאות בחלום פירושו לרדוף אחר חדשנות. לראות את עצמך במנחה בחלום מסמל את בואה של שנה משגשגת. לראות עצמך בירושלים או לרגלי הר סיני בחלום פירושו גם שגשוג. לראות עצמך בבית לחם בחלום פירושו מסירות דתית מוגברת. לראות עצמך בדמשק בחלום פירושו ברכות, שגשוג ועושר, או שזה יכול להיות שחיתות. עיר קרה בחלום מייצג מצוקות. לראות את עצמך בעיר בחוף בחלום פירושו לנצח את קבלת האנשים. עמידה על אדמה גופרית או אדמה מלוחה בחלום פירושה מחלה. לראות עצמך בעיר גדולה ומאוכלסת בחלום פירושו שגשוג ועושר. כניסה לעיר בחלום פירושה גם לעשות שלום בין אנשים. נסיעה דרך קטע לא ידוע בעיר בחלום פירושה הפסדים. כניסה לעיר עתיקה שנבנית ומשוחזרת בחלום פירושה שאדם גדול ואדוק יוולד באותה עיר והוא יגדל להדריך את אנשיו בדרך הצדק. עיר בחלום מסמלת גם שבועה, מפגש עם אהוביו, שלום, שלווה ובטיחות. מפגש עם אנשים ירא שמים בחלום פירושו להשיג את המטרות של האדם ולקבל בשורות שמחות. ראיית ערי סדום ועמורה בחלום פירושה מצוקות, רעידת אדמה, פחד ושחיתות. לראות עיר בחלום גם יכולה להיות תשובה מחטא. פרובינציה בחלום מייצגת את מושל או חוקרים ידועים. שלטון עיר בחלום פירושו לעלות למשרה מתאימה, להתחתן, להתאושש ממחלה, לחזור בתשובה מחטא, או לקבל הדרכה בידי שייח מלומד. לראות אדם שנפטר צועד חי בעיר בחלום אולי פירושו שהוא בגן העדן נהנה מברכותיו. לראות אדם שנפטר בכפר בחלום פירושו שהוא עשוי לעבוד בגיהינום עם תושביו. עיר בחלום מייצגת גם את הבילוי שהיא מספקת לתושביה. שמה של עיר שרואים בחלום אמור לשקף כמה ממשמעויות החלום של האדם. (ראה מבוא). לתעשייה של עיר יש גם חלק בפרשנות החלומית. ערים ידועות בעולם בחלום מייצגות את שליטיהן. הכניסה לעיר שכבר מכירה בחלום פירושה שאדם לא ימות עד שהוא ייכנס אליה שוב, או שזה יכול להיות שהוא יקבל חדשות מאותה עיר. חומות עיר מייצגות שליט חזק. חומה של העיר ההרוסה בחלום מסמנת את מותו של שליטיה או את הרחקתו מתפקידו. אם אדם רואה עיר פורחת עם הבנייה העירונית, המפעלים והחוות שלה, החלום שלו ישקף את המודעות הרוחנית והמסירות הדתית של תושביה. (ראה גם כפר)…

…(מוות | עונש) בחלום, צליבה פירושה התרוממות רוח של מי שמוצב על הצלב, או דרגה גבוהה שתשיג. אם מי שעומד בתפקיד מנהיגותי רואה את עצמו נצלב בחלום, פירושו שהוא ישיג את יעדיו. אם הוא מת מצליבתו בחלום, זה אומר שהוא יאבד אמונה או לא יישם את החוקים האלוקיים בחייו. אם הוא נצלב בחלום ולא מת ממנו, זה אומר שהוא ימלוך בצדק. אם אדם ממוצע רואה את עצמו נצלב בחלום, זה אומר שהוא יושפל ויודחק. אם מישהו רואה את עצמו מורם להיצלב לאחר שנפטר בחלום, פירושו שהוא ישיג מעמד עולמי, אם כי נשאר טמא מוסרית ומושחת מבחינה דתית. אם אדם רואה את עצמו נצלב ולא ידע מתי הועלה על הצלב בחלום, זה אומר שהוא יחלים רכוש או כסף שאבד, או יגשים את מטרותיו. אם מישהו נצלב לאחר שנהרג בחלום, זה אומר שמישהו ישקר לו, למרות דרגתו הגבוהה. אם אדם אוכל את בשרו של צלוב בחלום, זה אומר שהוא יעבור אותו שוב. אם הדם יוצא מבשרו של אדם צלוב בחלום, זה אומר שהוא מגויס כדי לגרום נזק. אם אדם אוכל בשר של צלוב בחלום, זה אומר שהוא יעבור בעגלת הדואר או באוניית מטען. אם אדם רואה את עצמו רוכב בעגלת הדואר בחלום, זה אומר שהוא ימות תוך זמן קצר. אם מישהו נצלב על חומות עיר ואנשים צופים בו בחלום, זה אומר שהוא יעלה בתחנה ודרג ויפקד על גברים חזקים. אם הוא מדמם בחלום, זה אומר שהנבדקים שלו מפיקים ממנו תועלות . צליבה של אדם עני בחלום פירושה עושר, ואילו עבור אדם עשיר זה אומר גילויים על עסקיו העסקיים, חשיפת אופיו האמיתי, השמצה או שזה יכול להיות עוני. באשר לאדם לא מבוגר, צליבה בחלום פירושה להתחתן….

…אכילת זרעי רימון בחלום פירושה להרוויח כסף קל. רימון בחלום מייצג גם חיסכון. אם הוא מבשיל וטעמו מתוק, הוא מייצג אישה יפה, עיירה, בן, אלף דולר, מאה דולר או עשרה דולר, תלוי בסוג העבודה שאתה מבצע. אם רימון נאכל ללא הגשה בחלום, הוא מייצג כסף חשוד. באשר לשליט או מושל, הרימון בחלום מייצג עיר. אם הוא עוצר אחד בחלום, זה אומר שהוא יכבוש או ישלוט בעיר ההיא. עור רימון מייצג את חומות העיר, זרעיו מייצגים את תושביה ומיציה מייצגים את מקורותיה, תעשיותיה ועושרה. אם אדם חולה אוכל עור של רימון בחלום, זה אומר שהוא יתאושש ממחלתו. פירושו של רימון בחלום פירושו גם קופסה, כוורת או מסרק דבש. אם הזרעים לבנים בחלום, הם מייצגים מעט כסף. אם הם אדומים, אז הם מייצגים רווח ניכר. רימון בחלום מציין גם פחד או מסע. רימון רענן למראה בחלום מייצג בתולה צעירה. רימון שבור לשניים בחלום מייצג ילדה מנופחת, גרושה או אלמנה. רימון רקוב או מפונק בחלום מייצג אישה לא צנועה. רימון טעים חמוץ בזרם מייצג כסף, דאגות או הפרות סדר לא חוקיות. אם מישהו מוכר רימונים בחלום, פירושו שהוא ימכור את השכר הנצחי של להלן להנאתו הזמנית של העולם הזה. שתיית מיץ רימון בחלום פירושה הוצאה לפרנסה. עץ רימון בחלום מייצג אדם אדוק, מכובד ועשיר. אם הוא סוחר, העסק שלו תמיד יתרבה. קוצי עץ רימון בחלום מייצגים את המכשולים שמגבילים את המאמין ליפול או לבצע מעשה עוולה. כריתת עץ רימון בחלום פירושה ניתוק קשרי הדם של האדם, או הזנחת החובה של האדם כלפי משפחתו….

…(ממשלה) אלמנט האוקיאנוס בחלום מייצג כלא שבו חיי הים כלואים, וזה אומר אבדות, פחד, ייאוש, ידיעה חסרת גבולות, עיר ללא חומות, או העולם, הניסויים והנפלאות שלה. אוקיינוס ​​או ים בחלום מייצגים גם שליט חזק הצודק, הרחום כלפי נתיניו ושאנשים מעריכים, יש להם גישה ומחפשים את צרכיהם היומיומיים. אם איש עסקים רואה אוקיינוס ​​בחלום, הוא מייצג את הסחורה שלו. באשר לעובד או לחניך, האוקיאנוס בחלום מייצג את מורו הוותיק או אדוניו. אם אדם רואה את האוקיאנוס בחלום, זה אומר שהוא יצליח ביעדיו. אם אדם רואה את עצמו נכנס לאוקיאנוס או לים בחלום, זה אומר שהוא ייכנס לפני שליט, או יעמוד בפני מישהו שהוא בסמכות. אם אדם רואה את עצמו יושב או שוכב על שפת הים בחלום, זה אומר שהוא יעבוד עבור אדם כזה או שליט, אם כי ישמור אתו בזהירות ודיפלומטיה. אם אדם רואה את עצמו שותה את כל מי הים, אף שאיש אינו רואה אותו מלבד המלך בחלום, פירושו שהוא ימלוך ויחיה חיים ארוכים. שתיית כל חלק ממנו פירושו גם רווחים שווים למה שהוא לוקח. אם אדם רואה את עצמו שותה ממנו בכדי להרוות את צמאונו בחלום, זה אומר עושר, כוח ואריכות חיים. אם אדם רואה את עצמו מבקש מכמה מים לשתות בחלום, פירושו שהוא מבקש לעבוד למען אדם או שליט כה חזק. אם הוא שופך את מימיו בכד בחלום, המשמעות היא שגשוג, או שהוא יקבל מתנה מדהימה מאלוהים יתברך כדי להקיף דרגה גבוהה כמו גם עושר. עם זאת, מעמדו יימשך זמן רב יותר מכספו. שתיית מים מהים בחלום פירושו רכישת ידע ואימוץ התנהגות נאותה. חציית האוקיינוס ​​בחלום פירושה שלל. אם אדם רואה גלים חזקים המביאים מי ים לרחובו מבלי לגרום נזקים בחלום, זה אומר ששליט או אדם גדול ייכנסו או יבקרו ביישוב זה. רחצה במי ים בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטאיו. לראות את האוקיינוס ​​מרחוק בחלום פירושו שאסונות, פיתויים ומשפטים מגיעים לקהילה של האדם. אם אדם רואה את הים נסוג, לפיו הוא יכול לראות את שולי האדמה שהוא מכסה בחלום, פירושו צמצום סמכותו ושליטתו, או שזעמו של האל יתברך ירד על אותו יישוב. אסון זה יכול להינשא על ידי ממשלתך, תלאות כלכליות, בצורת או אויביו. לעמוד מעל מי ים בחלום פירושו להשיג משהו שלא חיפש. ההליכה באוויר מעל מי הים בחלום מייצגת את כוונותיו הטובות של האדם, את בהירותו, אמונתו ותודתו. אם אדם חולה רואה את עצמו מתמוגג במי ים בחלום, פירושו שהוא יתאושש ממחלתו, או שזה יכול להיות פירעון חובותיו של אדם והקלה בלחצים עולמיים. (ראה גם מים)…

…חולמת לראות עין, מזהירה אותך כי אויבים ערניים מחפשים את הסיכוי הקטן ביותר לפגיעה בעבודה בעסק שלך. חלום זה מעיד בפני מאהב, כי יריב יגזול אותו אם הוא לא נזהר. חולם על עיניים חומות, מציין הונאה ושלמות. לראות עיניים כחולות, מציין חולשה בביצוע כל כוונה. לראות עיניים אפורות, מציין אהבה לחנופה לבעלים. לחלום לאבד עין, או שהעיניים כואבות, מציין צרות. לראות אדם בעל עין אחת, מציין כי יאיימו עלייך אובדן וצרה, שלצידם כל האחרים ייראו חסרי משמעות….

…קיר בחלום מייצג ידע, הדרכה, הכרה, ידיעת סודות, שיפוט או הפרדה בין חבר. עמידה ליד קיר או ישיבה עליו, ותלות בתנאיו בחלום מייצגת את המדינה של עצמך. קיר בחלום מייצג גם אדם חזק, עשיר, חזק ודת. אם הקיר נזקק לתיקונים דחופים, ואם קבוצה של אנשים באים להציל אותו בחלום, הוא מייצג איש ידע, או האימאם של מסגד שאיבד את שליטתו או כבודו, אז כמה חברים יבואו להצילו ולעזור לו להחזיר את דרגתו. אם איש עסקים מצליח רואה את קירות ביתו קורסים בחלום, זה אומר שהוא יחלים אוצר אבוד. אם אדם רואה קיר משתלשל מעל ראשו, או נופל על אנשים אחרים בחלום, פירושו שהוא עשה חטאים רבים, אלא אם כן תשובתו, עונשו יהיה מהיר. חלוקת קיר לעבר פנים הבית בחלום פירושה מחלה, אך אם הוא נופל כלפי חוץ בחלום, פירושו מוות. לראות סדק בקיר בחלום פירושו שמישהו במשפחה יתנגד נגדו. תפיסה לקיר בחלום פירושו התקרבות למותו של אדם, תלוי עד כמה נוקטים בו בחלום. התפיסה לקיר בחלום מתפרשת גם כמי שאוחזת היטב באינטרס של אדם באדם חזק. אם מישהו בונה חומה אז קורע אותו בחלום, זה אומר שהוא ינסה להרוס את פרנסתו של מישהו, או אולי להרוג אותו. אם אדם רואה ומכיר קיר בחלומו, הוא מייצג חבר קרוב שעשוי למות מדיכאון. קיר בחלום מתפרש גם כאדם אדיר שלא ניתן לנהל אותו אלא באמצעות חסד. לקפוץ מעל קיר בחלום פירושו לחזור מלהיות מאמינה לאמונה, או לקבל ולעקוב אחר עצתו של לא מאמין. לראות את תמונתו של האדם המשתקף בקיר בחלום פירושו מותו של האדם, וכי שמו ייגרד על מצבתו. אם מטייל רואה את עצמו חוזר לביתו, לפיו חידוש קירותיו, פירושו שהוא יתחתן. פירוש מים מחריץ בקיר בחלומו פירושו מצוקה ולחץ. (ראו גם חומות העיר)…

…(סנדלים | נעליים | נעלי בית) יצרנית סתימות עץ בחלום מייצגת אדיקות, סגפנות, חזרה בתשובה מחטא, טהרה, ניקיון, אדם היגייני, או נישואין למשפחת מגורשים. (ראה גם נעלי בית)…

…חלום דייג מסמל היבט באישיותו שמחפש משהו. ה~משהו ~הזה הוא בדרך כלל פיתרון לבעיה או לתובנות לגבי עצמך. דגים בחלום מייצגים מחשבות או דברים לא מודעים שאנו מבחינים בהם מבלי להבין היטב. אז לדיג יש את הסמליות של חיפוש פיתרון או תובנה שמביאה את התשובה לפני השטח. דיג אחר דברים שאינם דגים בחלום מסמל לחפש תשובה המבוססת על כל מה שהחפצים שהם דייגים מייצגים. לדוגמה, לדוג אווז היה מנסה למצוא דרך להיות משגשגת. לדוג זוג נעליים המסמלות את החיפוש אחר גישה חדשה לחיים או דרך חדשה לעשות דברים….

…אם אדם חולה חולם לדהור על סוס דרך יערות, מצבו עלול להחמיר. אם המטופל דוהר בעיר, הוא / הוא ירפא בן. רכיבה על סוסים מעידה על הצלחה ושגשוג. נפילה מסוס מצביעה על הפסדים. אם הסוס אוכף אבל אף אחד לא רוכב עליו, זה מסמל מפגש נשים. מכירת סוס מזהירה מפני אובדן רכוש. להעניש סוס, האשמות שווא. כשרואים את זה נעליים, עלינו להתכונן לטיול. נותן להם את האוכל הראוי שלהם, את העושר. אם לסוס יש זנב ארוך מאוד, אנחנו יכולים לסמוך על החברים שלנו. אם הסוס לבן זה מבשר חדשות טובות. סוס שחור מסמל בעיות. סוס מפרץ מעיד על כבוד. סוס חמוצים מנבא על קשיים. סוס אפור מציין לגבי המכשולים….

כאשר החולם חולם שהוא מייצר או מתקן נעליים, כל עוד תפקידו של החולם אינו סנדלריה, אז זה בדרך כלל סימן והתרעה על בגידה ממישהו שהוא סומך עליו.

…החלום של נעליים עם עקב גבוה מסמל גישה למצב שמתמקד בכך שאף פעם לא יידחו או יאבדו. שאיפה או אחדות להבטיח ניצחון. אתה מרגיש בטוח ובטוח בעצמך. גישה דומיננטית. רוצה ~לסגור את העסקה~ או להיות ~קרוב יותר~. לחילופין, עקבים גבוהים יכולים לשקף מישהו או משהו שקשה לומר לו. שליטה נשית….

(ראה נעליים)

…לחלום שאתה צופה בבלט יש משמעות של חיים הרמוניים. בלט משמש גם כמצב לשיתוף פעולה ועקביות. קיום אינטראקציה או מציאה או ראייה או נעליים של נעלי בלט, כשאתה חולם, מציע שיש לך הבנה כיצד להשיג הצלחה. השג את עצמך באיזון, בחן וכולם מרגישים נהדר בחברה שלך….

…(חיבוק | חיבוק | החזק) לחבק אדם חי בחלום פירושו להתייחס אליו ולאהוב אותו. לתת למנוח חיבוק קצר בחלום פירושו אריכות ימים. לתת למנוח חיבוק ארוך ומתמשך בחלום פירושו מוות של עצמו. לחבק אישה בחלום פירושו לחבק את ההנאות והאטרקציות של העולם הזה ולייאש מכל תגמול להלן. להחזיק חזק לפיסת פרי, או לאהוב אוכל מסוים שאוהבים בחלום פירושו רווחים קלים או רווחים כדין. אם אדם לא נשוי מחזיק חזק או מחבק בגד בחלום, זה אומר שהוא יתחתן. אם מישהו מחבק זוג נעליים בחלום, זה אומר שהוא יחזיק בתפקיד חדש או עבודה שתשמח אותו בצורה קיצונית. (ראו גם חיבוק | אחיזה | גריפ / יחסי מין)…

…(הופר | מופע | רקדנית נעליים רכות) הופר בחלום מייצג אדם בצרה אם הוא רוקד לעצמו. אם כן, המשל שלו הוא כמו זרע של כלבלב זרעים על גבי מדורה. אם רחפן רוקד בשביל מישהו, המארח יכה על ידי אסון שישפיע על שניהם. (ראו גם ריקודים)…

…(Bonesetter) אורטופד שמתקן עיוותי שלד ומעמיד עצמות שבורות בחלום מייצג מושל אדוק השולט בצדק, מלמד צדק, מאזן חומרים ומתאים לשוויון נפש. ראיית אורתופד בחלום פירושה גם יומרנות, כוח וחוצפה. הוא גם מייצג רשמיות, אי-אמון ונחישות, שכן הוא זורק את הליקוי ומאגד את מה שנשבר. ראיית אורתופד בחלום פירושה גם מצוקה וטרחה. הוא גם מייצג אדריכל, ואדריכל מייצג אורתופד בחלום. לפיכך, לראות אותו בחלום פירושו גם בנייה ויכול לייצג אדם נדיב שמנחם, מאכלס ועוזר לאדם נזקק, או אדם חכם שמנחם את הלבבות השבורים, שופט צודק, מלומד גדול, מתקן נעליים או לְהַתְאִים. אם אדם רואה את עצמו עומד בפני אורתופד בחלום בגלל עצם שבורה או שבר אחר ואז מתלונן על מורסה בצווארו, ואם האורטופד פותח את המורסה הזו עם צבת בכדי לנקז את המוגם בחלום, אז זה מייצג חוב שיש לפרוע, או הצעה הצבעה שצריך למלא, או שזה יכול להיות מתן עדות בבית המשפט, או קבלת פסיקתו של מלומד. אם אורטופד מכוון את זרועו הימנית השבורה וקושר אותה לצווארו בחלום, פירושו שמישהו יחייב אותו לעשות לו טובה אישית ובעקבות זאת לשלול ממנו את תפקידו אחר, או לרסן אותו מלשרת צדקה אחרת. אותה פרשנות ניתנת לרגל שבורה….

…לראות בית חדש בחלום מעיד על כך שצברת שוב כוחות וזה מזהה פרויקטים חדשים. אתה מנסה להיות בוגר יותר רגשית לגבי כמה דברים. לראות כמה נעליים חדשות בחלום מרמז שתציג את ההצלחה שלך. לחלופין, אתה בדרך חיים חדשה ובלתי ידועה. לחלום להיות בבית ספר חדש פירושו שאתה מרגיש לא במקום במצב מסוים. באופן כללי לחלום על דברים חדשים או על מקומות חדשים דומה למשהו חדש בחיים שלך. אתה יכול לנסות ללמוד ולנתח את מה שאתה כבר יודע מניסיונות קודמים שלך….