…החלום על מיטה מסמל בעיה שאתה לא מעניין לעשות בה משהו. מצבים שבחרת לקבל, לחיות איתם או לא לעשות איתם כלום. בחר באפשרות ~שינה~ באופן מטאפורי. ישיבה על מיטה יכולה להיות סימן לכך שאתם חושבים לנקוט בפעולה עם מצב שקיבלתם עליו זמן רב. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר רצון או פחד מלעמוד בבעיה. החלום על מיטה לא עשויה עשוי לשקף החלטיות או התקדמות בלתי גמורה. מיטה עשויה יכולה לשקף החלטה סופית או מסקנה לבעיה שעשית עליה משהו. מרגיש תוכן שלא צריך לעשות יותר עם בעיה. קום מהמיטה מסמל מאמץ לתקן בעיה, או לבצע שינוי. אם אתה מתעורר במיטה אחרת ו / או לא ידועה זה עשוי לשקף מודעות חדשה לעצמך. זה יכול לשקף גם את המוטיבציה שלך להתמודד עם סוגיות בדרכים שמעולם לא חשבת עליהם. אם אתה מוצא את עצמך יושב על מיטתו של מישהו אחר, זה מסמל חוסר מעש, או קבלת בעיה באמצעות פרספקטיבה המבוססת על כל התכונות הבולטות ביותר באדם ההוא. קיום יחסי מין במיטה מסמל חוויה נעימה או חיובית, אתם עורכים ואינכם רוצים לשנות. החלום על שני אנשים במיטה יחד ללא מין מסמל שני היבטים באישיותם שאינם פעילים או לא עושים דבר בנושא. שאלו את עצמכם אילו תכונות או רגשות כלפי אנשים בולטים יותר ואיך תכונות אלה יכולות לחול על מצבים חיים בהם הם נוחים, לשמור על מצב כפי שהוא או להרגיש בנוח, לא לעשות דבר בעניין בעיה להתעורר….

…כשאתה חולם על מיטה שמייצגת את חייך האישיים ו / או הכוונות המיניות שלך. אם החולם רואה את מיטתו שלו, הוא חוזה שאתה מרגיש בטוח ובטוח בנקודה זו בחייך וההסבר ההפוך הוא לראות או להיות במיטה של ​​מישהו אחר. מצב זה מעיד על חוסר ביטחון ועל חרטה על מעשיך, על מה שעשית בעבר. האם חשבת פעם לומר: ~מה הולך, חוזר?~ יש אפשרות שאתה מרגיש אשם במשהו שעשית ו / או השבת את התוצאות כתוצאה מהתנהגותך. בדרך כלל, כשאתה מסתכל על המיטה אך לא מוצא אותה, אז זה מסמל קשיים תוך הכרה בהיבטים המוכרים והאינטימיים של עצמך. אולי אתה מתקשה לבטא את הצד הנשי או הגברי באישיותך. אחרת, זה עשוי להראות את חוסר הביטחון הפנימי בחיים שלך. כשאתה חולם שאתה הולך לישון עם מישהו אחר – היזהר. נראה שמאוד קל לכם לפתוח במערכות יחסים חדשות, אך זכרו שאמון על כולם אינו הרעיון הטוב ביותר, מכיוון שלעתים אנשים נותנים לנו רושם לא נכון שמוביל לאכזבות. החלום של המיטה שצפה באוויר, או שאתה טס מהמיטה, מעיד על פרידתך מכל מה שקורה סביבך. אולי נהיית קצת מעצבן או אפילו מרגיז וזו הסיבה העיקרית לכך שאנשים נמנעים ממך. הניסיון להיות רגוע ורגיש יותר הוא תמיד התכונה האטרקטיבית….

…אם המיטה קודרת, חשוכה, במצב גרוע, או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, היא מזהירה שמי ששוכב עליה עלול לחלות במחלה. אם הוא ריק, סכנה למישהו קרוב לנו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מאוד, חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת, זה מעיד שאנחנו טובים עם בן / בת הזוג שלנו. מלוכלך ולא מסודר, מחלוקת ומחלוקת. שבור, גירושין או אלמנות. מיטה מעוטרת בהרבה מסמלת עידון באהבה. אם זה שונה מהמיטה שיש לך, אז זה מראה על אהבות חדשות. לראות אנשים שאנחנו לא מכירים במיטה שלנו מסמל סכנה….