(ראה ספסל)

לחלום על ישיבה על ספסל במקום ציבורי תוך כדי שיחה עם זרים מצביע על כך שעליך להימנע מחוסר שיקול דעת וכי לא צריך לבטוח בזרים בקלות. זו אזהרה שמתקבלת בדרך כלל על ידי אנשים חסרי דיסקרטיות….

אם הוא עשוי מעץ, זה מצביע על כך שההצעה שהובאה בפנינו היא מסובכת. אם הספסל עשוי אבן, יש לקחת בחשבון את ההצעה. אם הוא עשוי מברזל, ההצעה תלווה במתנה. אסור לנו לסמוך. אם הספסל הוא מכנסייה, זו תהיה הצעת נישואין. ואז עלינו לסמוך על זה. אם זה מבית ספר, זה מעיד שעדיין יש לנו הרבה מה ללמוד….

חוסר אמון בחייבים ובנאמנים אם אתה חולם לשבת על אחד. אם אתה רואה אחרים עושים זאת, מוצע איחוד שמח בין חברים שהופרדו באמצעות אי הבנות….

(ספסל בחוץ) אם מישהו רואה ספסל מלט מול דלתו בחלום, זה אומר שאשתו מנהלת רומן סודי. אם מישהו רואה את עצמו יושב על ספסל בחלום, זה אומר שהוא יזכה למעמד, כבוד, דרגה, כסף או שהוא צריך להעפיל לזה, הוא יכול לשבת על ספסל השופטים….

חולמים על ספסל בפארק עם גישה חיובית או הומור לגבי משהו שאתה בוחר לא לעשות דבר. באופן שלילי, ספסל בפארק עשוי לשקף העדפה לדחות או לקחת תפקיד פסיבי. מרגיש טוב שלא צריך לקחת יוזמה. מרגיש בנוח לעשות דבר. החלום על ספסל חסר גב מסמל גישה נוחה, מקבל על עצמו תפקיד פסיבי או האזנה למשהו מעניין תוך כדי שהוא להוט לעשות משהו אחר, ברגע שתוכלו. תפקיד פסיבי רגעי מכיוון שאתה מרגיש שאתה זקוק לו. אי נוחות, להיות פסיבי במשך זמן רב. דוגמא: גבר חלם על ילדה יפה שפגש רק כאשר ישב איתו על ספסל בפארק. בהתעוררות לחיים היה לו נוח לא לבצע צעדים לילדה מכיוון שהיה לה ילד והוא התעניין יותר ליהנות להיות חברים איתה….

החלום על ספסל כנסייה מסמל את הפתיחות שלך או את הפתיחות שלך לעצות חשובות או תשובות לשאלות הקשות בחיים. באופן חיובי, בנק יכול לייצג את נכונותך להקשיב לעצות חשובות. אני מרגיש טוב בידיעה שאתה בן אדם טוב. באופן שלילי, ישיבה כאן עשויה לשקף את הפחד מללמוד או לומר שאתה לא טוב. החלום לשבת על ספסל כנסייה בלבד יכול לייצג רגשות לגבי צורך נואש בתשובות לבעיה חשובה מאוד. תחושות שאיש אינו יכול לעזור לך או שאין פתרונות קלים לקשיים שאתה חווה. מרגיש שהבעיות שלך הן שלך. אף אחד לא מבין את הבעיה שלך. מרגיש ריק כשאתה עומד בפני צומת דרכים קשה או בחירה. דוגמא: גבר חלם לשבת על ספסל כנסייה לבד וראיתי בנות נראות מרושעות על הספסל בשורה הבאה. בחיים האמיתיים הוא ניסה להשאיר עבר שלילי מאוד מאחור ולהתחיל חיים חדשים עם חברתו. היו לו בעיות בכך שבנות שהוא שכב עם עברו המשיכו לדבר איתו. הוא רצה נואשות להרגיש כמו אדם טוב בחייו החדשים, אבל הרגשתי שחברתו החדשה שאומרת את האמת על עברו האפל תכלה את מערכת היחסים….

החלום על שולחן פיקניק מסמל גישה רגועה או סתמית לגבי שמבחינים במשהו לעשות. זה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך להיות שם לב בכוונה או להיות מעורב במכוון בפעילות או בהתנהגות. הכוונות או האינטרסים שלך מוצגים לאחרים. באופן שלילי, ספסל לפיקניק יכול להיות סימן לכך שאתה לא חושב שיש משהו לא בסדר בכך ששמים לב אליו כפועל בצורה שלילית או מישהו מדבר בשלילה. דוגמה: אדם חלם לשבת על ספסל פיקניק. בחיים האמיתיים הוא היה מאוד לא מרוצה מחייו והיה מאוד קולני ברצון להרוג את עצמו. דוגמא 2: אדם חלם לשבת ליד שולחן פיקניק עם מכר ותיק מבית הספר היסודי שלא מצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים הוא מתח ביקורת על מישהו באתר שחשב שזה לא משנה אם האדם ראה את זה….

(גבר | אדם) לראות שופט או מושל בחלום פירושו מעורבות בעסק השיפוטי. אם מישהו מתמנה להיות שופט בחלום, פירושו שהוא יהיה צודק וצדיק. אם אדם רואה את עצמו יושב על הספסל, אך מוצא את עצמו אינו מסוגל להתמודד עם צדקיהם של אנשים, זה אומר שהוא אדם לא צודק. אם אחד מנחה אנשים בחלום, זה אומר שהוא עשוי להיות מפוטר מעבודתו. אם מטייל הופך לשופט בחלום, זה אומר שהוא יחזיק מעמד על ידי שודדים, או שזה יכול להיות שברכותיו של אלוהים עליו יהפכו לקללה. אם רואים שופט ידוע לא צודק בחלום, זה אומר שאנשי היישוב ההוא אינם שוויוניים וכי הם בוגדים במשקולותיהם ובמדדיהם. אם אדם רואה את עצמו עומד בפני שופט, ואם השופט מתייחס אליו בצורה הוגנת בחלום, פירושו שהוא ימצא צדק לגבי מקרה אישי שמעורבים בו ויריב, או שזה יכול להיות הקלה מדיכאון ומתח. אם השופט אינו אחראי בחלום, פירושו שאחד יפסיד ליריבו. אם מישהו רואה שופט המחזיק את סולם הצדק וכי הסולם נוטה לטובתו של האדם בחלום, הוא מייצג בשורות שמחות על שכר גדול מאלוהים יתברך על מעשיו. עם זאת, אם סולם הצדק נוטה לכיוון ההפוך, הרי שהוא מייצג אזהרה מאלוהים יתברך שאחד יחזור בתשובה על חטאיו, או יפקיר את מעורבותו במיזמים חוטאים. אם רואים את השופט שוקל פרוטות או כספים רעים בסדר גודל של צדק, פירושו הוא כי ייתן עדות כוזבת שתתקבל. אם אדם רואה את עצמו כשופט, איש חכם, מלומד או צדיק בחלום, פירושו שהוא ישיג תהילה, מוניטין טוב, ניתוק סגפני וידע רוחני אם הוא כשיר לכך. אם אדם אינו מתאים לברכות כאלה, פירוש הדבר שהוא יואשם בכזב בעבירה, או שהוא עשוי להישדד במהלך טיול. אם שופט נראה עליז בחלום, פירושו בשורה משמחת. לראות ספסל של שופט בחלום פירושו פחד או קטטה. לראות את מושב השליטים, השופטים, הדוברים, המלומדים או המורים בחלום פירושו הפרעה, צער, כסף, הפסדים עסקיים, מחלה, דיכאון או משטח של סודות נסתרים. אם אדם חולה רואה את עצמו עומד לפני שיפוט בחלום, פירושו מותו. עם זאת, אם יוכרע המקרה לטובתו בחלום, המשמעות היא שהוא יתאושש ממחלתו. אם מי שעומד בפני מצוקות רואה את עצמו יושב בספסל השופטים בחלום, זה אומר שהוא ינצח. שופט לא ידוע בחלום מייצג את אלוהים יתברך. שופט ידוע בחלום מייצג רופא….

(רשות | מייס) שרביט בחלום פירושו התנהלות טובה, מחקה את הדוגמה המובילה של הנביא מוחמד, עליו יהיה שלום, עולה למעמד רמה גבוהה או הופך לסמכות. שרביט בחלום יכול גם לייצג בן פרוע, אדם עקום או צבוע. משחק עם שרביט בחלום פירושו להשתמש באדם כזה ולעזור לו להניח יד על יריביו. המבריק יותר מייצג את הלב האנושי והצוות מייצג את לשונו של האדם. אם כן, משחק עם שרביט בחלום פירושו לשחק כרצונו. כל מה שעשוי להשפיע על שרביט בחלום יכול להתפרש כמשפיע על בנו של אחד או על לשונו. אם אדם רואה את עצמו מכה בכדור קטן עם ספסל, או משחק עם כדור בחלומו, זה מייצג סכסוך עם אשתו, או קטטה עם אדם צבוע. שרביט בחלום מעיד גם על נוכחות של רוחות ג'ין, מלחמות, הרס, או שזה יכול לייצג יתרונות עבר. להכות מישהו עם שרביט בחלום פירושו לקבל את מה שרוצים ממנו, אך דרך דרכים עקומות. אם מישהו רואה את המושל שלו או את הבוס שלו נושא שרביט בחלום, זה אומר שהוא ימונה לעמוד בראש פרויקט חשוב….