…לראות סוסון ים בחלום, מסמל עצב, אהבה או בדידות. אולי החולם הוא מישהו שמרגיש מוזנח על ידי אחרים ורצון אחר לנוחות ואהבה בחייו. מצד שני, החלום עשוי להעיד על חוסר יכולת לראות את הדברים בבירור ולהכיר את תקופת החיים, שהם הרגע או המצב….

לראות את זה הוא סמל של מזל טוב ואושר.

לחלום על סייח, מעיד על התחייבויות חדשות בהן יהיה לך די בר מזל….

כשאתה חולם את הסייח, אז כזה מייצג חלום שמתגבר על הבא ופיצוץ רגשות חיוניים.

ראיית סייח בחלומך מסמלת את ההיבטים הצעירים בחייך, האנרגיה שלא נחקרה, התפתחות לא טובה או חוסר משמעת.

…החלום של פטיש מסמל פן שאפתני ומכוון לעצמך שהוא לא בוגר ואסרטיבי. סימן שעליך להקשיב וללמוד עוד לפני שתעבור למטרות שלך במהירות. לחילופין, סייח יכול פשוט להיות מוטיבציה ושאיפה הגוברת בחיים שלך. אתה מוכן ללכת, אבל אולי עדיין יש לך כמה דברים ללמוד, או שאתה צריך קצת יותר תרגול….

…הים בחלום שלך מייצג את תת המודע שלך ולעתים קרובות מייצג את הרגשות שלך. סוג זה של חלום הוא גם רמז להבנתך ותפיסתך את המצב. לחלופין, החלום מעיד על צורך בביטחון או להציע ביטוח משנה למישהו אחר….

…אם אכלת אוכל ים בחלום, אז החלום הזה מעיד על תהליך דעתך להכיר את עצמך טוב יותר פיזית ונפשית. החלום מראה שאתה מבצע את השינויים שקורים לך ומקבל את הקושי שבדבר. אנא בדוק את המשמעות של האוכל בדרך כלל מכיוון שזה יספר לך הרבה יותר על החלום לגמרי….

…לראות או לאכול פירות ים בחלום מעיד על חששות, תקוות ועיכובים בפרויקטים שלך. לראות רכיכות חיות מרמז על אושר, מזל ועושר….

…חולמת לשמוע את האנחה הבודדת של הים, מנבאת שאהיה עתידה לבלות חיים עייפים ולא פוריים נטולי אהבה וחברות. חלומות על הים, חוזים ציפיות שלא מומשו, בעוד שמהנאות של צורה חומרית נהנים, יש תשוקה פנימית להנאה שבשר לא יכול להשיב לה. לאישה צעירה החולמת שהיא גולשת במהירות על הים עם אהובתה, תבוא לפריחתה המתוקה של תקוות עלמה, והשמחה תעמוד על המשמר בפתח השלמת הנדרים ללא שינוי. ראה אושן….

…בנות ים, נימפות או נימפיות מים או כל רוחות מים נקבות כלשהן מסמלות את ההיבט הנשי של המים, סכנותיהן והבוץ המובא מאגמים, נהרות וזרמים. בחלומות הם מזהירים אותנו מפני קללות המוות של אהבה ומפני מתן עצמנו ללא שליטה לפיתויי ההנאה….

…החלום על אכילת פירות ים מסמל סיטואציות בחיים שלך בהן אתה מרגיש שאתה לא יכול להפסיד או לעולם לא עוד. התחושה כי השליליות או חוסר הוודאות אסורים או נעלמים לנצח. צופה בכל הבעיות שלך נעלמות לצמיתות. ~מפלגה~ לנצח או להתקדם….

…כשאתה חולם על שפן ניסיונות, החלום הזה מציע לך להיות יותר זהיר ושקול. מצד שני, החלום יכול להראות לך איך אתה מסוגל ללמוד דברים חדשים, לעשות טעויות מסוימות….

…מסמל מארבים שמייצרים את הרצונות והתשוקות שלנו. החלום הזה מגלה אשליה של תשוקה למשהו בלתי אפשרי….

…לחלום על פיראט אחד או יותר מחופשים וחמושים כמו בימים ההם מכריז על בעיות בגלל התערבות של אנשים שפועלים בחוסר תום לב. לחלום להיות פיראט הוא אזהרה שבקרוב החולם יפול למוניטין חברתי, מה שיגרום להפסדים מהותיים. אישה שחולמת על בן זוגה או מאהבה כשודדת ים מציעה שהיא לא סומכת עליו כי היא מרגישה שהוא בוגד….

מצא הוראות אחרות שינחו את אמצעיך.

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה גופר, זה יכול להצביע על כך שאתה מרגיש ששימש אותך ומניפולציות על ידי אחרים. החלום יכול להיות משחק מילים על ~הולך~. כך הוא יכול לייצג את היוזמה שלך לפעול….

ראו את המשמעות של לוטרות

…חולם על פיראטים, מציין כי תיחשף לעיצובים מרושעים של חברים שקריים. לחלום שאתה פיראט, מציין שאתה תיפול מתחת לחברת חברים ושווים לשעבר. עבור אישה צעירה שחולמת שמאהבה הוא פיראט, הוא סימן לחוסר הכדאיות והרמאות שלו. אם היא נתפסת על ידי פיראטים, היא תיגרם לעזוב את ביתה בתואנות שווא….

…עבור אישה החולמת על קצף ים, מנבא כי תענוגות חסרי הבחנה ונטולי מורח יסיחו את דעתה מנתיבי הזכות. אם היא לובשת מעטה כלה של קצף ים, היא תבלע את עצמה בהנאה חומרית להוציא עידון אמיתי וצניעות מולדת. היא עשויה לגרום צער לחלק מהיקרים לה, בגלל חוסר יכולתם לספק את שאיפתה….

(ראה Squill)

…בחלומות, בתולות הים קשורות מאוד לכוח המיני. אם החולם הוא גבר ובמהלך החלום הוא שומע בנות ים שרות, זה בדרך כלל אזהרה לגבי אישה שמנסה למשוך את תשומת ליבו במטרות לא כל כך כנות. אם החולמת היא אישה, זה בדרך כלל אומר שיש לה ספקות לגבי הנשיות שלה. באופן כללי, בתולות הים והמרמנים הן יצירות לא מודעות, הן בדרך כלל מסמלות רצונות שעשויים להוביל אותנו להרס שלנו….

…לחלום על ים סוער ואלים מעיד על בלבול, סכסוך ופחד. ים רגוע פירושו מערכת יחסים ידידותית עם הממונים עליכם. ים יפה מעיד על הצלחה בעסקים או בעבודה. הכניסה לים פירושה שפע או עושר. חלום לטבוע בים ולא לצאת ממנו הוא סימן של ייסורים וייאוש….

…לחלום על ים רגוע ושקט זה חלום טוב, זה מציע שבקרוב תיסע בשביל ההנאה או העסק. סוג זה של חלום בקרב אוהבים צעירים מציע לעתים קרובות את חתונתם וירח הדבש הקרובים. לחלום שאתה פונה לים ומקשיב לרעש הגלים כשהם פוגעים בספינה, זו אזהרה כי המשפחה שלך תיתקל בבעיות, או שיש לך בעיות בעסק שלך או במקום העבודה שלך. לחלום שאתה עומד ליד החוף ולראות איך הגלים מתנפצים זה על זה מכריז על בעיות שקשה לפתור. לחלום שאתה מקשיב לגלים של האוקיאנוס מבלי להתבונן בו מרמז על כך שבזבזת את זמנך על טריוויאליות. כשאם חד הורית צעירה חולמת שהיא ליד הים, זה מעיד שהיא משתוקקת לאהבה אמיתית. לחלום על קצף ים מסמל דמורליזציה בגלל תסכולים אחרונים או כישלונות מוחלטים בפעילות שלך, אולי בגלל שלא נתת להם את תשומת הלב הנכונה….

החלום של סקי סילון מסמל גישה נלהבת לחוסר וודאות או ליהנות מעימות עם סיטואציות שליליות. זה עשוי לשקף דחף להתמודד עם בעיות. לחילופין, סילון-סקי יכול להיות סימן לכך שאתה נהנה מסיכון או מעימות. החלום על בעיות בג'ט סקי שלי מייצג אדם או סיטואציה שמונעת מכם להתמודד עם בעיות במלוא העוצמה….

חלום של קיפוד ים מעיד על חוסר אונים של מדינתה במצב מיוחד

…אם ראית את הים בחלום שלך, כחלום הוא מסמל את שני העולמות בהם אנו חיים – מוח לא מודע ומודע לשלך. קחו בחשבון שהחלום יכול להיות גם השתקפות של הרגשות שלכם, מכיוון שאולי אתם מרחפים בסיטואציה ולא משקיעים את המאמץ בכדי לשפר אותה. מצב המים יגיד הרבה יותר על החלום, מכיוון שמים נקיים למשל מייצגים שלווה וצלילות רגשותיכם ומים בוציים או מלוכלכים מייצגים את אטימות רגשותיכם….

ראו את המשמעות של אוקיינוס

(ראה אוקיינוס)

…(דגים) בחלום, מסעדת פירות ים מייצגת מצוקות, קרבות, רע, לחץ, דיכאון או הקלה מקשיים. (ראו גם דייג)…

(ראה פלובר)

…החלום על כוס ים מסמל כמה טוב לתפוס משהו בחייכם, ולעולם לא להיות מסוכן לעולם לא. מרגיש טוב לשים לב שהחלק הגרוע ביותר של המצב נגמר לנצח. זה יכול להיות גם ההקלה או ההנאה שטופלו בבעיה הגרועה ביותר עבורך….

…חלום לאכול פירות ים פירושו כאב ואכזבה. מלמול נגדך….