…(מכה) סטירה של מישהו על לחיו בחלום פירושה להזהיר אותו או להזהיר אותו מפני חוסר הידיעה שלו. אם אישה טופחת בעדינות על לחייה בחלום, פירוש הדבר הוא בשידור חי לבנה שתרותה בגיל מתקדם, או לאחר שאיבדה תקווה להרות ילדים. עם זאת, סטירה של פנים של מישהו בחלום יכולה להיות משמעותה גם אי צדק, מחלה או קור. (ראו גם סטירות על הלחי)…

…(מכה | ביקורת | טפיחה) סטירה קלה של מישהו בחלום פירושה נזיפה או לחייב אותו להכיר בחיבה, להתפאר בנדיבותו של האדם, או להזכיר ללא הרף לאדם האחר עזרה מסוימת. אם מישהו סוטר באופן משחק מישהו בקלילות על לחיו בחלום, זה אומר גם שהאחרון חייב לו משהו או טובה וההיפך הוא מתפרש בהתאם. סטירת פנים של מישהו בכעס בחלום פירושה שהקורבן ינצח את התוקף. סטירה של מישהו בחלום פירושה גם הכרה בוותק או בעליונותו. לאיים מישהו בחלום, אולי גם הכרה בעליונותו. (ראו גם חפירת העבר | סטירות | איום)…

…אם מישהו סטר לך בחלום, זה אומר שאתה מרגיש מוזנח ולא מובן מאליו על ידי מישהו אחר. אם סטרת למישהו, זה מראה על הכעס והתסכול שיש לך לאותו אדם מסוים….

אם נותנים כזה, זה מבשר שאנשים לא יהיו הוגנים כלפינו. אם מישהו נותן לנו אחד, זה אומר לנו שנקבל עונש על רשעותנו….

…לחלום שאתה מקבל סטירה מעיד על רשלנות. לחלום שאתה נותן סטירה מצביע על כך שאתה מדכא כעס עמוק וזעם מודחק….

…החלום לפגוע במישהו מסמל את דרישתך לכבוד. אתה יכול להרגיש שמישהו חצה קו בחיים האמיתיים. החלום להיות סטירה בפרצוף מסמל החלטה שמזכירה לך את חוסר הכבוד או הערכתך או מצבך. מרגיש שלא עשית מספיק או שפעולותיך אינן בתור. יצירת ישר או תחושה של מישהו אחר נזכרה ביהירות שלך. באופן שלילי, סטירה בפרצוף יכולה להעיד על הרגישות שלך למצב שמשאיר אותך אשם או מרגיש חרטה. מרגיש כאילו היית רשלני או רימה מישהו. מרגיש שאתה ~חציית את הקו~. דוגמא: אישה חלמה שיטפחו לה על סבה. בחיים האמיתיים היא התחילה להרגיש רע בכך שלא סיימה את הקבר הבלתי גמור של אביה….

(צועק) אם מישהו נקרא בשמו ממרחק קצר בחלום, זה אומר שהוא יתיידד עם אנשי רחוב דלים. אם שמו של אחד נקרא מהאופק או מהקצה הרחוק ביותר של עמק בחלום, זה אומר שהוא ישיג מעמד ומדרגה מכובדים. אם שמו של אדם נקרא ממרחק גדול בחלום, זה אומר שהוא לא ציית לפקודותיו של אלוהים וסובל בכך שהוא מתרחק מאלו….

…החלום על מכונת כתיבה מסמל שיתוף זהיר או קפדני של עובדות או רעיונות עם אחרים. היו זהירים יותר, העבירו מידע לאחרים מכיוון שאינכם רוצים להסתכן בשום דבר. הקפידו מאוד על ביטוי עצמכם. להיות יסודי מאוד עם הסבר או מידע שאתה נותן למישהו שם, זו לא טעות אחת. באופן חיובי, מכונת כתיבה יכולה לשקף ניסיון זהיר מאוד לבטא את רגשותיו של מישהו או לומר למישהו שאתה אוהב אותם. דאגה שמילותיך נבחרות בקפידה. לא רוצה להיראות מטופש ולא מתוחכם, או בטעות אמר משהו לא בסדר. באופן שלילי, מכונת כתיבה יכולה לשקף את הרצון שלך, להביך מישהו בזהירות ובקפדנות בכל פרט קטן שאתה יכול לזכור. הקפד מאוד על בחירת המילים שלך. נבנה בזהירות שקרים או תירוצים. הקפידו מאוד על האופן בו אתם מתכננים לספר למישהו חדשות רעות, דחו אותה או סיימו. דוגמה: אישה חלמה שאמה תביא מכונת כתיבה. בעירות החיים היא הייתה מודעת לעצמה ~משחקת~ ברעיון שמישהו יגיד שהיא לא אוהבת את זה במילים שנבחרו בקפידה. דוגמא 2: אישה חלמה להקליד במהירות על מכונת כתיבה, מכיוון שמפלצת התקרבה לחדרה. בחיים, היא הייתה מבועתת כשהמציאה בזהירות תירוץ לומר למישהו שהיא תוכל להקשות על חייה מאוד, אם יגלו משהו אמיתי שהיא עשתה. דוגמא 3: אישה חולמת לראות מכונת כתיבה ישנה ליד חלון. בחיים האמיתיים שקלתי בזהירות את המילים שהיא תשתמש בכדי להיפרד מהחבר שלה, כדי שתוכל לצאת עם מישהו אחר….

…החלום על טלפון מסמל תקשורת פסיכולוגית עם היבט של עצמך או נושאים הזקוקים לתשומת לב. היכולת ~להעביר~ לאנשים, לשמוע קול פנימי או להשיג מטרה כרצונם. זה יכול להיות גם ייצוג של סיטואציה שאפשר ~לכנות~ בהיותה מבוקשת. לחלופין, הטלפון מסמל את התקשורת ואת מערכת היחסים שלך עם אחרים. החלום להתקשר למישהו מסמל רצון להנגיש, לעבור או להיות מחובר לרגשות, סיטואציות, אנשים מסוימים. היבט של עצמך שהוא ה~קריאה להיות ~או שאני רוצה את תשומת הלב של. אמונות, רגשות או מצבים שאתה רוצה להנגיש לך עכשיו. באופן שלילי, קריאה למישהו יכולה להצביע על התמכרות להרגלים רעים או לדפוסי חשיבה שליליים. לחלום שטלפון לא עובד או שבור מסמל את חוסר היכולת ליזום מצב או את התגובה הרצויה. אין דרך להתחיל משהו. אתה יכול רק לחשוב לרצות לנסות משהו. תחושת חיתוך. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר יכולת ליצור קשר עם מישהו. מרגיש מבודד חברתית. החלום לקרוא למישהו ללא מענה מסמל תסכול או כישלון להגיע למטרה. לחילופין, אתם עשויים לחוש שלא ניתן היה להעביר אותו לאף אחד או למשוך תשומת לב. ייתכן שאנשים לא מקשיבים לך או מכבדים את רצונך. החלום להתעלם בטלפון עשוי לייצג כישלון לשמוע את הקול הפנימי שלך או לקבל עזרה או תשומת לב. החלום על טלפון מצלצל או שמישהו מתקשר אליך מסמל את היבטי האישיות שלך שהם ~הבנה~. משהו בחיים שלך רוצה תשומת לב. אתה פתוח יותר או מגלה תובנה או הישגים. מצב אחד עשוי להתבהר עבורך. אתה יכול גם להיות הרבה יותר משתף פעולה עם מישהו אחר או להקשיב למישהו אחר. באופן שלילי, זה יכול להצביע על סוגיות לא נעימות שאתה נאלץ להתמודד איתן. החלום של צלצול טלפון ללא מענה מסמל תחומים בחייך שאתה מתעלם מהם. סוגיות או מצבים שלא תרצו להתמודד איתם או מסרבים לראות. יתכן שתצטרך לשים לב יותר למשהו. החלום על שיחות חירום, או חיוג 911, מסמל צורך דחוף או רצון עז להימנע ממשהו. ייאוש להיפטר מבעיה. החלום על טלפון גדול מסמל את חשיבות המסר שאתה רוצה להעביר לאחרים או את ההשפעה המשמעותית שתוכל לשקול לפתוח בפניו. אתה או מישהו אחר עשויים להיות קרובים לקבל רעיון גדול או לבצע שינוי דרמטי. החלום על הפסקת הטלפון מהסמל מסמל התרחקות. סוגיות או בעיות שאינך רוצה להשתתף בהן או שאי אפשר לטפל בהן. החלום עם שלט תפוס מסמל את האנשים או את הסיטואציות שאתה מרגיש שנאלץ להתאזר בהן בסבלנות….

…(אחריות | אפוטרופסות משפטיות | תמיכה | הדרכה) לקחת אחריות על טיפול במישהו, או לתת חסות למישהו, או להפוך לאפוטרופוס חוקי של מישהו, או להבטיח למישהו בחלום פירושו ברכות, רווחים או ניצחון על אויבו של מישהו . חסות בחלום מסמנת גם איתנות ונחישות של הערב וגם בן טיפוחיו. נאמר גם כי חסות מישהו בחלום פירושו לגרום לו נזק. ערבות למישהו או משהו בחלום פירושה רווחים. חסות לילד בחלום פירושה לייעץ לאויב. (ראה גם אחריות | אפוטרופוס משפטי)…

…החלום למסור משהו למישהו מסמל את הערכתך לחיים המוסכמים על ידי אדם או סיטואציה. מראה למישהו שהוא מיוחד, מראה חיבה. זה יכול להיות גם ייצוג של העברת רעיונות, השפעה, תקווה, גישה או סליחה. ניתנת הרשאה. לחילופין, מתן משהו למישהו בחלום עשוי לשקף את הרצון שלך להקל על מישהו אחר. זה יכול לשקף את הניסיון שלך לקבל או לסלוח לעצמך. תן לעצמך רשות להתנהג בצורה מסוימת. באופן שלילי, מתן משהו בחלום יכול לשקף כוח או מינוף זה ~לזרוק~ או לתת בקלות רבה. מוותרים. אל תטרחו לעמוד בעצמכם או להיות מודעים לעצמכם שבחרו להיכנע לאחרים. אל תנסה קשה לנצח או להגן על עצמך. בקלות, כדי להיות מסוגלים להיכנע או להיות כפופים. לחילופין, מנקודת מבט שלילית הענקת משהו בחלום עשויה לשקף כניעה מתוך צרות. מצב כמו ~סיימתי, אתה יכול להתמודד עם זה~. החלום לקבל משהו מסמל תחושות של הערכה או מיוחדת. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות לגבי מצב שמקל עליכם או מזל טוב. קבל רעיון או אחריות. באופן שלילי, הענקת משהו בחלום יכולה לשקף רגשות שלעולם לא צבר דבר….

…החלום על קבלת מתנה מסמל תחום חדש בחיים שלך בדיוק בשבילך. תרגיש מיוחד כלפי משהו שקרה לך. טיפול מיוחד מסוג כלשהו. לחילופין, מתנות יכולות לסמל את הכישרונות, היצירתיות או משהו מיוחד בך. מיומנות טבעית. החלום להתקלח במתנות יכול לייצג שבחים או הכרה. מרגיש שאתה מוחזק בהערכה גבוהה. החלום להעניק למישהו מתנה עשוי לשקף את היחס המיוחד שאתה מעניק למישהו. שבח, הכרה או עשיית טובה למישהו….

…החלום על מעטפה מסמל מסר אישי או פרטי. סימן לכך שיש לך או למישהו אחר משהו חשוב לומר. החלום לפתוח מעטפה יכול לשקף ערות במצבי חיים בהם אתה או מישהו אחר מגלים מסר אישי או עניין פרטי. קבלת הזדמנות או בחירה ללמוד את האמת. החלום על השארת כוונה של מכתב סגור עשוי לשקף חוסר עניין לתקשר או להיות קשור למישהו. אל תתעניין במה שיש למישהו אחר לומר. ההרגשה ששאלה, סוד או הזדמנות טובים יותר מעצמה. מעדיף לחיות עם חוסר וודאות. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה חושש לגלות את האמת, או ללמוד יותר על נושא רגיש….

…החלום לרכוש מניות בחברה מסמל את ההשקעה האישית שלך באנשים אחרים או תוצאה. האמונה שאם אכפת לך או תעזור למישהו עכשיו תניב יתרונות בהמשך. מקווה לעתיד או לקחת סיכונים לעתיד. לראות יתרון לטווח הארוך מעזרה למישהו או ביצוע מעשה. באופן שלילי, קניית מניות יכולה לשקף את הפחד שלך מהאמונה במישהו או במשהו יותר מדי. חושש שמקוותיהם יימוטו. לקחת סיכון רב מדי. החלום על מכירת מניות ברווח מסמל יתרונות או הבלתי צפוי, על כך האמין אנשים, רעיונות, או אפשרות. לקצור את התגמולים להיות נאמנים, נאמנים או לנצל הזדמנות כשהיא הוצגה בפניך. החלום על מכירת מניות והפסד כסף מסמל סדרי עדיפויות שגויים, חיזוי רע או מזל רע. קמפיין פרסום להאמין. בינוני בטווח הארוך. לחלופין, הפסד כסף במניות עשוי לשקף תחושות של שיקר או התאכזב מאנשים שהיו בעלי פוטנציאל. חלום המניה / רכישה חוזרת עשוי לשקף את התחושה שאתה או מישהו אחר עכשיו מספיק חזק כדי לעמוד בעצמך. מרגיש שאתה או אחרים לא זקוקים לעזרה של מישהו או לתמיכה רבה יותר. להחזיר חובות או טובות הנאה להשבת או להגדלת העצמאות. לא לרצות להרגיש שאתה חייב למישהו משהו. אי הרצון להרגיש כאילו מישהו יכול ~לקבל חתיכה ממך~ או ~חתיכת הפעולה שלך~….

…החלום של טרומבון מסמל לגרום לאחרים להרגיש שמישהו זקוק לך. להבין שיש למישהו בעיה. חשוב לך או למישהו אחר שמגלה את החובה הזו או להדריך אחרים. לחלופין, טרומבון עשויה לשקף את חוסר הרגשתך בבעיה של אנשים אחרים או להרגיש שאתה צריך להפסיק את מה שאתה עושה למישהו אחר. דוגמה: אישה חלמה לראות את בעלה מנגן בטרומבון. בחיים האמיתיים, היא שמחה לראות עד כמה בעלה תומך בבנו כאשר הם התקשרו בזמן שהם התקשרו. הטרומבון מסמל את הרגשות…

…תן נשיקה על הלחי מעיד על רגשות טהורים. סטירה או קבלת סטירה היא סימן לטינה במשפחה….

…בחלום, הקול האנושי מייצג את המוניטין או התהילה של האדם, וכוחו או חולשתו משקפים את מצב הנפש של האדם או את מצב בריאותו. הרמת קולו של אדם בחלום פירושה נשיאות שלא בצדק על קהל של אנשים. שמיעת קול אנושי בחלום פירושה לעמוד בראש אחריות חשובה. אם הקול האנושי נובע מחיה בחלום, הוא מציין יתרונות גדולים ובעיקר אם החיה מדברת מילים נעימות ומרגיעות או מילות אמת. אם אחד מרים את קולו מעל קולו של איש דעת, שאייק או מורה בחלום, פירושו שהוא יחטא. קול חלש בחלום מייצג גבר. הפחתה מכוונת של קולו בחלום פירושה להיות חב למישהו, או שזה יכול להיות ענווה. אם איש סמכות או שוטר מנמיך את קולו בחלום, זה אומר שהוא אולי פוטר מעבודתו, או שהוא ננזף או ממושמע על התנהגותו הלא נכונה. הצליל המופק על ידי צלצול מטבעות בחלום מייצג פיתוי, הספקה או קטטה בין מתווכים או מחליפי כספים. משקל הכסף בחלום פירושו גם חדשות טובות או רעות, או שזה יכול לשמע שמיעת מילים טובות, דיבור חכם או מילים שאדם אוהב לשמוע עליהן יותר, אם הן ניתנות כסימן לחברות או כמחתרת. אם שיבוש הכסף נעשה בבדיחה בחלום, הרי שהוא מייצג קטטה שאינה רוצה לסיים. צליל צרעה מייצג אדם שמכפיש או מכפיש אחרים, או שאי אפשר להסיר את הרוע שלו מבלי לרכוש את עזרתו של אדם דומה. הקפאת יורה בחלום פירושה חסד שמפגינה פילגשו, אשתו או אדם אדיב. הקפצת עז עז או איל בחלום פירושה אושר ושגשוג. התייחסות לסוסים בחלום פירושה קבלת הדרכה מאדם אצילי, או שהיא יכולה לייצג חייל אמיץ. ברייינג של חמור בחלום פירושו זימה, או אופיו המכוער של אויב מבזה. פירוק של פרד בחלום פירושו קשיים שמשולבים עם אדם קשה, או שזה יכול להיות שיחה לשווא, או להתמכר למעשים חשודים. קריאת עגל, פרה או סטירה בחלום פירושה מהומה. גרגור גמל בחלום מייצג מסע מבורך, עלייה לרגל, מסע עסקים מוצלח, או עמל ותלאות. שאגת אריה בחלום מייצגת אזעקה, הערכה, פחד או להיות מאוים על ידי מישהו בעל סמכות. באופן כללי, צליל בעלי חיים בחלום מעיד על מצוקות או פחד. פירושם של סוסים בחלום פירושו פלישה או יכולת. גרימת כלבים בחלום פירושה דיבורים לשווא, התערבות בעסקיהם של אחרים, חרטה, כוונה לפגוע בזולת, עוינות כלפי אחרים או דיסוננס. התלקחות של נמר בחלום פירושה קומקום, יהירות ורצון. טשטוש של לינקס בחלום פירושו הבטחה כוזבת של אדם לא יציב, לעתים קרובות מהוסס, או אדם חמדן ומנצל אותו. שילוב יונים בחלום פירושו לקונן או לקיים יחסי אישות. ציוץ סוויות בחלום פירושו מילים טובות או הצהרה מאדם חכם. צפרדעים העגומות בחלום מייצגות צלצול פעמונים, תחושת שמחה רבה, תעסוקה למורה, עלייה להנהגה, או שזה יכול לשמע שמיעת מילים קשות. לחישת נחש בחלום פירושה אזהרה או קטטה עם מישהו שמסתיר את האויב שלו. ברייינג של חמור בחלום פירושו לקלל את יריביו. שאגת אריה בחלום פירושה איומים או התפארות. ינשוף של טומט בחלום פירושו סערה, עקיצות גב, השמצה ורמיזות. ציוץ עכבר בחלום פירושו רווחים, איחוד, אהבה ושלום, או שזה יכול להיות נזק שאדם יכול לסבול בגלל אדם מתערב או שודד. בכי של גאזלה נשית בחלום פירושו געגוע למולדתו של האדם. ערעור שועלים בחלום פירושו אזהרה לברוח, לעבור משדה לתחום אחר, או שזה יכול להיות סבל מקנאה, בוגדנות או שקרים. יללת זאב בחלום פירושה שוד, או פחד מגנב אכזרי. נביחות של תן בחלום פירושו שליחות של כוונה טובה, רוע מתקרב, זעקות נשים לעזרה, או זעקת אנשים שהתעלמו מכל התקווה. קולו של חזיר בחלום פירושו לנצל אויב מטופש ולהפשיט אותו מכספו. צליל יען בחלום פירושו שכירת עובד אמין ואמיץ, או הכנסת עובד חדש לעסקיו של מישהו. מרבית מתורגמני החלום לא אוהבים לפרש את משמעות צליל הטווסים או העוף ומציינים כי הם משמעותם בעיקר צער ומצוקה, בעוד שאחרים מפרשים את טביעת העורבים כמשמעותם פרידה או מכריזים על מותו של מישהו. עם זאת, בחלום, כל צליל מכוער או גס מייצג צער ומצוקה ואילו כל צליל נעים בחלום מייצג אושר ושמחה. (ראה גם מתקשר בלתי נראה)…

…(מדינה | משק | קומה | גלובוס | קרקע | יישוב | מקום | נכס) בחלום, לכל יישוב יש משמעות מסוימת שמתייחסת לחומר ולתנאיו. לראות את ארץ ההתכנסות הגדולה ביום התחייה בחלום פירושו הגשמה של הבטחה, או שמי שרואה את החלום ראוי לשמור על סודות. כדור הארץ בחלום פירושו גם להתעשר לאחר עוני, או לשלום לאחר שחווה קשיים קיצוניים. המשמעות היא גם נישואין לבתולה צעירה ויפה, או שזה יכול להיות קבלת הדרכה והשגת דירוג גבוה ומיקום מכובד בעולם. לראות את הכדור הנישא על גבו של לוויתן או סטירה מבלי לשנות את תנאיו בחלום פירושו שמלך המדינה יושבת. הוא יפרוש או יוחלף על ידי שרו. גורף את הרצפה וטיפול במחצלת הרצפה או השטיח בחלום פירושו לטפל בקהילה או במשפחה של האדם. כדור הארץ בחלום מייצג גם את אימו, או את מושל הארץ. עבודה בחקלאות בחלום, רואים את הכלים, האלמנטים, הזרעים, המים, החריש, הקטיף, הגינון, פריחת הפרחים, הניחוח שלהם, האור, כל התוצאות החיוביות והשליליות שרואים בו בחלום מייצגות הצלחה או כישלונות כאלה. . לראות ארץ לא ידועה יכולה לציין את אמו, ילד, בעל, אשה, בן זוג, אפוטרופוס, משרת, או שזה יכול להיות פירושו של יורשיו. כדור הארץ בחלום עשוי להתכוון לוויכוחים, ידיעה או בהירות הדיבור. כדור הארץ בחלום מייצג גם את יסוד העולם, שכן השמיים מייצגים את היסוד של להלן. אם גם האדמה וגם השמיים נראים בו זמנית בחלום, פירוש הדבר שלעולם לא ניתן לחבר אותם, מכיוון שהעולם והבא להלן אינם קיימים במקום אחד. אם האדמה העליונה של הארץ נסדקת בחלום, פירוש הדבר שהארץ עשירה וניתנת לעיבוד. סדקים כאלה בחלום מסמנים גם את עלייתם של הדוגמות הדתיות שהומצאו והתפשטות הרע והחדשנות. לראות את שטח האדמה בחלום פירושו שחרור אסירים, או במקרה של אישה בהריון, פירושו התקרבות לידה. אם רואים רעידת אדמה והרס חיים ורכוש בחלום, אלמנט זה מייצג סטייה מהדרך, הגאווה וחוסר ההקפדה. אם נראה שהאדמה מתקפלת עליו בחלום, פירושו לאבד קומה אחת בעולם, להתגרש או להפסיד בעסקים. אם כדור הארץ מתחלף לברזל או לסלעים בחלומו של מישהו, זה אומר שאשתו של אדם לא תוולד ילדים, או שזה יכול להיות שינוי של סחר או מקצוע. אם האדמה נפתחת ובולעת אותו בחלום, פירושו שהוא מתבייש במשהו שעשה, או שזה יכול להיות מכשולים בעסק של מישהו, במסע או במאסר. אם האדמה נראית כמו ארץ מדברית בחלום, פירוש הדבר שאדם כזה עשוי לצאת לטיול דחוף. הכאת האדמה במקל בחלום פירושה לצאת לנסיעת עסקים. אכילת עפר בחלום פירושו להרוויח סכום שווה של כסף למה שאוכל בחלומו. אם האדמה נסדקת ונפתחת, ואם באה בהמה ומדברת עם האנשים בלשונם בחלום, פירוש הדבר שאנשים יהיו עדים לנס או אירוע שיבלע את כולם. פירוש הדבר עשוי להיות גם קרוב לסוף חייו. לחפור את האדמה בחלום פירושו גם עלילה והונאת אחרים. אם האדמה מדברת מילים טובות למישהו בחלום, פירוש הדבר שהוא או היא ישיג את כל מה שנאמר להם. מצד שני, אם האדמה נוזפת במישהו בחלום, פירושו שעליו לתקן את מעשיו לטובה ולבקש את סליחתו והדרכתו של אלוהים….

…החלום על מין כלבים מסמל אדם או סיטואציה בהעיר את החיים שמרגישים טוב להיות קל לשליטה. נהנה להבחין במישהו שעוזב את חייך ואת הבוס שלך בסביבה. אני אוהב להרגיש שאני צריך להיות בשליטה בלתי מעורערת. נהנה מקבלת שליטה מוחלטת או כוח. קשירה שמרגישה טוב להיות קלה ואוטומטית. נהנה לשלוט במישהו מכיוון שאתה יותר מושך או מעניין, כך הוא. באופן שלילי, סקס בסגנון כלבים בחלום יכול לשקף הנאה רבה מהשליטה באדם אחר. לחקור את השליטה הטוב של מישהו בשביל הכיף. נהנה לחשוב שאתה מושך או חשוב מכדי להיחקר. אם אתה מוצא את עצמך מקיים יחסי מין עם בחורה מכופפת בתנוחת הכלבלב זה יכול לסמל משהו שרצית בחיים שיועבר אליך. משהו שרציתי לחשוב, להרגיש או לחוות קורה בקלות. כוח קל, שליטה או רווחים. אם אתה מוצא את עצמך בעמדת הגור, הדבר יכול לייצג את האופן בו אתה מעניק למישהו אחר כוח, שליטה או ניצחון קלים. תן למישהו ליהנות לשלוט או לקבל משהו שהוא רצה ממך בקלות. זה יכול להיות גם שהייצוג של רגשותיך ממישהו אחר הוא אטרקטיבי מכדי להתעלם ממנו או לדחותו. תהנה להיות פאסיבי. באופן שלילי, להיות כפוף לעמדת הסגנון הכלבלב יכול לשקף רגשות שמישהו גדול או חזק מכדי להתעלם ממנו. השפלה שכמה אחרים זוכים לשלוט בה ללא עוררין. דוגמא: גבר חלם על סגנון כלבלב לקיים יחסי מין עם אישה שהכיר. בחיים האמיתיים הוא נהנה מאוד לשלוט באישה זו בעצתו. לאישה הייתה מעיקה סודית גדולה ועשתה כמעט כל מה שביקש ממנה לעשות….

…חלום הוורדים מסמל את רגשות האהבה שלך למישהו. זה יכול להיות גם ייצוג של אמונים, תשוקה, תשוקה מינית או רומנטיקה שלך. החלום של ורד לבן יכול לשקף בתוליות, טוהר וסודיות. אתה יכול להיות שמרן לגבי שמירת מערכת היחסים שלך או הבעת גלוי של רגשות אהבה למישהו אחר. החלום של ורד צהוב מסמל את המודעות לאהבה בחייך. להבין את עצמך או מישהו אחר שמתאהב. דוגמא: אישה חולמת לראות אור ירוק ורוד. בחיים האמיתיים היא התאהבה רק לאחר תקופה ארוכה של כאב ממערכת יחסים בעבר. צבעו הירוק של הוורד משקף את הריפוי שהיא חווה באהבה חדשה זו….

…החלום על קופסה מסמל מודעות לתוצאות שבחרת. מציין את העלות האישית של החלטתך. את מה שאתה צריך להתמודד בחיים כדי להשיג את מה שאתה רוצה. החלום להיות קופאית מסמל את המודעות העצמית של קביעת תנאים או אולטימטומים למישהו שיקבל את מבוקשו. לגרום למישהו לעשות משהו או לאבד משהו כדי להשיג את מבוקשו….

…(צו | פלייר | מכתב | פרסום | הודעה ציבורית | רשומה | גלילה | כתיבה | כתיבה) החזקת ספר או מכתב בידו של אחד בחלום מסמנת כוח. ספר או מכתב בחלום מסמנים גם תהילה או ידיעה ציבורית. אם אדם רואה את עצמו נושא מכתב חתום בחלום, פירוש הדבר שהוא יקבל חדשות סודיות או דו~ח. אם ספר או מכתב נשא על ידי ילד בחלום, פירושו בשורה משמחת. אם הוא נישא על ידי משרת או עוזרת בית, אז המשמעות היא בשורות שמחות וחדשות טובות. אם אישה נושאת מכתב, אפשר היה לצפות להקלה מהירה מבעיותיו. אם המכתב שהאישה נושאת בחלום הוא מכתב פתוח, ואם האישה לובשת רעלה, פירוש הדבר שיש לטפל בזהירות בחדשות שהיא מביאה. אם האישה לובשת בושם, אפשר היה לצפות לחדשות טובות ולציון לשבח על עבודתו. אם אדם רואה את עצמו אוחז בספר סגור בחלום, פירושו שהוא סוף חייו בעולם הזה. אם אדם רואה עלון או הכרזה פומבית המוצגת על ידי הרשויות בחלום, פירוש הדבר שהוא יזכה למנהיגות, אושר והכנסה. אם מישהו שולח מכתב אטום למישהו, המוחזר אליו ללא פתיחה בחלום, פירושו הפסד מלחמה באויב. אם הוא סוחר, המשמעות היא שהוא יסב הפסדים בעסק שלו. אם הוא מבקש נישואין, המשמעות היא שלילת בקשתו. אם אדם רואה את עצמו נושא ספר, רשומה או מכתב בידו הימנית בחלום, ואם היה לו ויכוח, או עסקה מבלבלת, או ספק לגבי משהו, זה אומר שהוא יביא בהירות לבעיה ההיא. אם הוא כלוא או שהוא סובל מרדיפה, זה אומר שהוא יביא הוכחה לחפותו וימלט מקשייו. אם הוא בדיכאון, זה אומר שהוא יוכל להפיג את הדאגות שלו. אם הוא מטייל במדינה זרה, פירושו שהוא ימצא דרך חזרה לארץ אמו, שם ימצא שוב אושר. נשיאת ספר או מכתב ביד שמאל של אחד בחלום פירושה שהוא עשה משהו רע, או משהו שהוא יצטער עליו. נשיאת ספר ביד ימין מציינת שנה משגשגת. אם זר לוקח את ספרו ממנו בחלום, זה אומר שמישהו ייקח ממנו את הדבר היקר והאהוב עליו ביותר. קרע ספר לחתיכות בחלום פירושו להיפטר מהצרה של האדם או להשתחרר ממשפטים או ממפגשים רעים וקבלת יתרונות. ההחזקה בספר חתום, צו או מכתב בחלום מסמנת גם שמירה על כללי הממונה עליו. החזקת ספר חתום בחלומו של האדם מסמנת גם הצלחה, מנהיגות וכבוד. אם אדם מחפש נישואין ורואה ספר חתום בידו בחלום, פירוש הדבר כי אירוסתו למישהו תסתיים בנישואין. לראות או לקבל מכתב ריק או ספר ממישהו בחלום פירושו היעדר החדשות שלו, או אי ידיעה היכן הוא גר. אם מישהו רואה ספר יורד אליו מהשמיים ואם הוא חושב בחלום שהוא הבין את התוכן, אז כל החדשות הטובות והרעות שהוא מביא, זה יהיה אותו דבר בערנות. ספר בחלום מייצג גם בן לוויה של האדם, או חבר אינטימי. ראיית ספר בחלום יכולה להיות סימן להחלים ממחלה. ספר בכריכה קשה אם התוכן אינו ידוע מייצג חוסר יושר, רמאות, מוצר זול או מכירת חבילה אטומה עם תוכן שלא פורסם, או שהוא יכול לייצג אישה זקנה. הכנסת ספרים לביתו בחלום מסמלת שמיעת חדשות על אדם ישר ואדוק, לימוד סיפורים משמחים מכתב או היכרות עם מחשבות דתיות. (ראו גם אנציקלופדיה | מכתב | כתוב | סופר)…

…החלום של שחקנית פורנו שיודעת מסמל תחושה טובה לרצות משהו שמעולם לא יתממש. שאלו את עצמכם אילו רגשות או זיכרונות בולטים יותר מכל עם כוכב הפורנו עבור סמליות רבה יותר. כוכבת פורנו מכוערת עשויה לייצג את הרגשות שלך לגבי תחושה לא נעימה של לחכות או לא לעשות דבר בזמן שאומרים לו להרגיש טוב עם זה. החלום להיות כוכב פורנו מסמל את העניין שלך לגרום לאחרים לרצות דברים שלעולם לא יכולים לקרות. יתכן שאתה משקר למישהו או מנסה לגרום למישהו להרגיש טוב על ידי סבלנות. דוגמא: גבר חלם על שחקנית פורנו בשם קירה קנר. התחושה הכנה ביותר שלו לגבי כוכבת הפורנו הזו הייתה שהיא הייתה כל כך יפה שהוא לא יכול היה לחשוב על שום דבר אחר. בחיים האמיתיים היה לו מצב בריאותי ארוך שנים שהתחיל סוף סוף להשתפר לאט. קירה קנר בחלומה שיקפה עד כמה הוא דואג כמה נפלא היה לרפא ולעולם לא היה מרפא לחלוטין….

…לחלום שאתה מודה למישהו, מתפרש כסמל לקבלת תכונות אופי. הודיעה למישהו בחלום מראה שאתה מכיר בעובדה או בחשיבות האיכות שיש לאדם הזה, ואתה מוכן לשלב את ההיבט הזה בתוך עצמך….

…(חיי ים | בן אנוש) בחלום, אם מספרם ידוע, דגים מייצגים נשים, אך אם מספרם אינו ידוע, אז הם מייצגים כסף ממקור ספק. אם אדם רואה מושבת דגים מתכנסת על קרקעית הים, שם הוא לדוג, מעלה אותם ואוכל אותם גולמיים כרצונו, או אם הוא מכניס אותם לסלים ומחלק אותם לחלקים בחלום, זה אומר שהוא ישגשג וישקיע את עושרו במיזמים ותוכניות חיסכון שונות. לוויתן בחלום מייצג את שר חיי הים, ואילו הים עצמו מייצג את המלך או את המדינה. לוויתן בבריכה עם לסתותיו נפתחות בחלום מייצג בית סוהר. מושבת דגים גדולה בחלום מייצגת רווחים בזויים, או הכנסה של סכום כסף גדול אחראית להוצאותיה. דיג בבאר פירושו הומוסקסואליות, או שזה יכול לייצג מישהו שמנסה לפתות את משרתו או את עוזרו להתפנק במעשה תיעוב. אם האדם רואה את עצמו לדוג במים עכורים בחלום, זה מעביר רוע, צער או מצוקה, עם זאת זה עלול לקרות. אם אדם רואה את עצמו לדוג במים צלולים בחלום, זה אומר כסף או לשמוע מילים נחמדות או להרות בן, בעוד דיג במים מלוחים בחלום פירושו קשיים. אם אדם רואה את עצמו לדוג עם ווד בחלום, פירושו התרגשות, הנאה או אובדן יתרונות. דג עור רך בחלום פירושו יתרונות למישהו שמתכוון להערים או לסובב את הכסף של האנשים. בעיקר דיג עם עמוד וקרס דגים בחלום פירושו קשיים או יתרונות באטיות, או עסק איטי ומשוחרר. כל דג גדול של מים מתוקים קיפרינואידים או דג ברבל (cyprinus bynni | barbus) בחלום מציינים יתרונות חיוביים למישהו שמתכוון להינשא או להתקשר בשותפות עסקית. לראות דג מלוח או כל אחד מהדגים מסוג קלופייד שלו בחלום מייצגים עבודה רעה או עמל עבור משהו שאף פעם לא יקבל. דג בבריכה בחלום הוא גם סימן לתועלות, אם כי יכול להיות יתרונות מועטים. לראות דגים מתים שצפים במים בחלום יש קונוטציה מבשרת רעות, או שהם יכולים לייצג מקרה חסר סיכוי. הוצאת דגים מהמים ואכילה של תביעות ממלכיות, או קביעת פגישה לעמדת מגרפה גבוהה בערנות. בחלום, אם אדם חולה או מטייל מוצא דגים במיטתו, זה גם מעיד על מחלה רעה או כואבת או סובל מדלקת פרקים, או שהוא עלול לטבוע בגלל שהוא ישן איתם. לראות דגי ים מכוסים מלח בחלום פירושו עשירות מתמשכת, מכיוון שדגים נשמרים במלח, או שזה עלול להכביד על עומסים. אם אשתו בהריון והוא רואה דג יוצא מאיבר הזכר שלו בחלום, זה אומר שאשתו תוליד בן. אם דג יוצא מפיו, זה אומר לדבר רע על אישה. דג מטוגן בחלום פירושו שתפילותיו של האדם ייענו. דג קלוש בחלום פירושו מסעות או חיפוש ידע. דג גדול בחלום פירושו כסף, בעוד שדג קטן פירושו קשיים, עומסים ולחץ, מכיוון שהוא נושא יותר קוצים מבשר, מלבד זאת, דגים קטנים קשים יותר לאכילה. גודל מעורב מסוגים שונים בחלום מייצגים כסף, צרות, חיבה לאירועים חברתיים או ערבוב עם כל סוגי האנשים, הטובים והרעים. קניית דג בחלום עשויה להיות נישואים. לאכול דג רקוב בחלום פירושו לרדוף ניאוף ולהימנע מנישואין כדין. אם האדם רואה את עצמו מנסה בדקדקנות לתפוס לוויתן בבריכה קטנה בחלום, פירושו הוא כסף שהוא יילחם עבורו, אם כי הוא לא יכול להשיג אותו בלי שיצטרך לחצות מכשולים גדולים. אם אחד מוצא פנינה או שתיים בבטן של דג בחלום, זה אומר שהוא יתחתן עם אישה עשירה והרות איתה בן או שניים. אם הוא ימצא טבעת בבטנו של הדג בחלום, זה אומר שהוא יזכה לסמכות ועוצמה. למצוא שומן בבטנו של דג בחלום פירושו לרכוש כסף מאישה. לראות את עצמך לדוג על יבשה פירושו לבצע ניאוף, חטא, או שזה יכול להיות לשמוע חדשות טובות. תפיסת דג עם עצמות וקשקשים מוגזמים מציין את ההכרח לשלם דמי חבר או לחלק מס נדבה על הנכסים הנזילים של האדם, מכיוון שאדם לא יכול ליהנות מהתפוס שלו אלא אם כן הוא ינקה אותו לראשונה. לראות דגי ים שוחים לכיוון מים מתוקים, או דגי נהר ששוחים לכיוון הים בחלום פירושו צביעות, שקר או עלייתו של חדשן או מתחזה. אם אדם רואה דגים שוחים על פני המים בחלום, פירושו קלות בהשגת יעדיו, חשיפת סודות, חשיפת עבר נסתר, סקירת ספרים ישנים או חלוקה מחדש של ירושה ישנה. אם רואים דגים שנראים כמו בני אדם בחלום, זה אומר עסק, סחר או מפגש עם מתורגמן, או מתרגם, או קשר עם אנשים בעלי אופי טוב. אם דגים כאלה עם פנים אנושיות נראים יפים, אז בן לווייתן טוב. אחרת, אם הדגים נראים מכוערים בחלום, זה אומר שהוא קישר את עצמו לחברים מרושעים. אם אדם רואה בביתו אקווריום מלא בכל סוגי שפמנונים, או דג אנגלי או דגים דומים שחיים באקווריום ביתי בחלום, זה אומר להיות צדקה או לטפל ביתומים או לאמץ ילדים. אם אדם רואה את עצמו מושיט את ידו לקרקעית קרקעית הים כדי לתפוס דגים בחלום, פירוש הדבר שהוא ירכוש ידע נרחב במקצועו וישגשג מהסחר שלו. אחרת, זה יכול להיות שאחד יהפוך לרגל. אם הים נפתח וחושף את אוצרותיו, ואם תופס דג זהב מבטנו בחלום, פירושו שאלוהים יתברך יגלה לו ידע רוחני חדש על מנת לעזור לו להבין את דתו ולקבל הדרכה. אם דג הזהב משאיר את ידו וחוזר לים בחלום, פירושו שהוא יצטרף לחברת צדיקים וקדושים מהם ילמד על הידע הרוחני הפנימי, או שהוא ימצא בן לוויה טוב למסע. הוא מתכוון. אם אדם אוכל דג בלי לנקות אותו או לבשל אותו בחלום, זה אומר שהוא ידבר לא טוב על חבריו שלו, יכפיש את מקורביו, יבצע ניאוף, ירכוש כסף מתחבולות ושקרים או ייפגע במחלה מסוכנת או סובל מ שבץ. אם אדם רואה דגים על החוף ולא במים בחלום, זה אומר שהוא עשוי לשנות את המקצוע שלו. סוגי הדגים השונים בחלום מייצגים את בני האדם ואת מקצועם. דג בחלום יכול גם אומר שהמוות יתרחש במקום בו הוא נמצא, בגלל עזיבת נשמתו, צחנתו, משקלו ואחריותו לקבור את המנוח. אכילת דג בחלום פירושה גם קבלת רווחים קלים, חוקיים ומהנים. (ראה גם בשר)…

…החלום על זומבי ייצג חשיבה אוטומטית או עיוורת. סימן לכך שאתה מודאג יותר מדי ממה שאחרים חושבים, או שאתה לא חושב בעצמך. זה יכול להיות גם ייצוג של קנאה של אי נעימה של אחרים. זומבים בחלומות הם סימן לכך שאתה לא חושב באופן עצמאי או אובייקטיבי. זה גם מציע לך לאבד את היכולת שלך לבחור בחירות עצמאיות, מכיוון שאדם או מצב שיש לך ב~טראנס ~. מישהו או משהו משפיעים על קבלת ההחלטות שלך. זומבי הוא סמל נפוץ למישהו שחווה לחץ חזק. מצבים לדוגמא שיכולים להעלות חלום זומבי יכולים להיות משיכה מינית שמובילה אותך לעשות דברים למען מישהו כי אתה רוצה שהם יאהבו אותך או יעשו את הצעד הלא שגרתי כדי להרשים מישהו שהדעה שלו באמת חשובה. רגשות קנאה עוצמתיים אשר נואשים למשוך אחרים למטה. לחילופין, זומבים יכולים לשקף את רגשותיהם כלפי אנשים שקנאים במשהו שיש לך, או יפסיקו בשום דבר כדי לגשת למשהו טוב שיש לך. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות כלפי אנשים שאינם חושבים בעצמם. החלום לברוח מזומבים מסמל את הרצון שלך להימנע מאדם או מצב שאתה מרגיש מקנא במה שיש לך. אתה עלול לפחד לאבד את הקנאה של מישהו אחר. אתה עלול גם לפחד לאבד משהו מיוחד מכיוון שמישהו מקנא נואש למשוך אותך איתם. החלום של אמך להידבק בזומבים יכול לייצג את הרגשות שלך שמזל רע או צירוף מקרים תמיד הופכים אותך לקנאתם של אחרים. מרגיש לא מסוגל לעצור את הצורך לתחזק או להרשים אחרים. דוגמא: אדם חלם לראות זומבי. בחיים האמיתיים, הוא לא היה בטוח בדברים שאמר בפורום הודעות באינטרנט למישהו ובזבז זמן רב במחיקת ההערות האלה. הזומבי שיקף את חוסר הביטחון העיוור שלו לגבי מה שאנשים אחרים חשבו שמניע אותו להימנע ממבוכה בכל מחיר….

…החלום על מוזיקת ​​גיליון מסמל שיטה לגרום למישהו להרגיש בצורה ספציפית. הוראות או משהו שנלמד על אנשים אחרים שמרגישים דרך מסוימת. זה יכול לשקף באופן חיובי את התקשורת בין אנשים שמעניקה לך השקפה של בן / בת הזוג על סיפוקם. זה יכול לשקף באופן שלילי, שליטה, אתה או מישהו שאתה מכיר נתון בכדי לגרום למישהו להרגיש טוב….

…החלום של כרטיס ברכה מסמל מחווה של התעוררות החיים כדי להראות לאחרים שאתה אוהב אותם או מכבד אותם. אתה או מישהו אחר שתצאי מגדרך להוכיח לאחרים כי אכפת להם, או שלא כועסים עליהם. זה יכול להיות גם ייצוג של צורך חזק שרואים אחרים כחיובי. באופן שלילי, כרטיס יכול להיות סימן לכך שאתה או מישהו אחר מודאגים מדי עם מה שאחרים חושבים. זה יכול להיות גם ייצוג של הצגה שטחית של דאגה לרגשותיו של מישהו אחר, מבלי באמת להתכוון לכך. החלום לנסות לבחור כרטיס למישהו אחר מסמל את הניסיון שלך להחליט איך הכי טוב להראות למישהו שאכפת לך מהרגשות שלך. החלט על מחווה כדי להראות את אהדתך או הדאגה לרגשות שלך. דוגמה: ילדה חלמה לקבל כרטיס מעמיתתה לעבודה. בחיים האמיתיים היא ניתקה בפתאומיות מערכת יחסים עם הבחור הזה אחרי פגישה ראשונה ואז הרגשתי צורך להתעמת איתו כדי לוודא שהוא לא שונא אותה בגלל זה….

…החלום על בלון מסמל מצב שנותן לך סיבה לחגוג או לשמוח. הרם את רוחך או נהנה מחוסר מעצורים. הכירו או שימו לב שמשהו טוב קרה. מרגיש טוב לשים לב לעצמך להשיג את מה שרצית. ליהנות ממימוש מטרה או להשיג את מה שאתה מרגיש שמגיע לך. כמו הציות או שיתוף הפעולה שאתה מקבל לאחר שאין לך את זה. לחלופין, בלונים יכולים לייצג הקלה שאתה מרגיש שבעיה נעלמה. החלום על בלון הליום מסמל מצבים שנותנים לך סיבה לחגוג או לשמוח בעצמך. הגשמה אוטומטית או שלטון עצמי שמרגיש טוב לשים לב שקורה. אהב את עצמך על ידי קבלת מה שאתה רוצה או מרגיש שמגיע לך ללא מאמץ. מרגיש טוב לשים לב לבעיה שקורה מחוץ לשלך או להיכשל בעצמו. ליהנות מתאימות מלאה או משיתוף פעולה לאחר שלא קיים את זה. החלום על בלון קופץ מסמל מבוכה מאכזבת או תקוות מקופחות. פחד שמשהו ישתבש ברגע חיובי או שמח. פחד לאבד התקדמות. זה יכול להיות גם סימן לכך שהתקוות שלך התבססו על פנטזיות או אשליות. החלום לתת לבלונים לעלות לשמיים מסמל תחושות של להיות מוצף על ידי תקווה ואפשרות. להיות מוצף ברגע או לתת לגורל להחליט משהו בשבילך. סיטואציה מרוממת מקבלת עדיפות על חייך. החלום על פיצוץ בלונים מסמל את התקווה או ההשראה שאתה נותן למצב או למישהו אחר. מתכונן לשמוח או לחגוג. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך לגרום למישהו להרגיש טוב יותר או להתמודד עם בעיות של מישהו אחר, כך שהוא לא צריך את זה יותר….

…מחמיא, לא משנה איך אתה חולם על זה, הוא סימן של קלון. לחלום לחפש אחר הערצה לאחרים או למישהו בפרט, עולה כי החולם מבקש להשיג עמדות יתרון בחיים האמיתיים, לבצע פעולות כמו הונאה, שקרים, צביעות, הבטחות שווא וכו '. לחלום להחמיא למישהו מרמז שאתה מסוגל של ביצוע מוסריות כדי לקבל טובות הנאה מביכות בחיים האמיתיים….

…לראות את הכדורים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא טירוף או בלבול. אתה יכול להתייחס גם למישהו שהוא ~משוגע~ או למישהו שמשגע אותך. יתכן שאתה מתקרב למצב ערות שכולו לא בסדר ואתה צריך לראות דברים מנקודת מבט אחרת. קחו גם את הזורע כאל משחק מילים עם “אשכים” ולכן רמזו לכמה רמיזות מיניות. לחלום שאתה אוכל אגוזים פירושו שגשוג והגשמת הרצונות שלך. יתכן שאתה מנסה להגיע ללב של סוגיה או סיטואציה….

…החלום על שוחד מסמל תחושות לגבי חוקים או יושרה, ללא קשר למצב חיים מעורר. אתה או אחרים שמושפעים בקלות מתעלמים מהחוקים. תחושות של צורך לעשות משהו ~שראוי למישהו בזמן~ כדי לזכות בשיתוף פעולה. מודעות לעצמך או לאחרים שמתעללים בתפקידים שלהם יותר בעצמם. חוסר רצון להקשיב אלא אם כן אתה מקבל משהו בשביל זה. באופן שלילי, הצורך לשלם לכלה יכול לשקף רגשות כלפי האנשים בחייך, לרעה את מעמך או תפקידיך. הלך רוח מושחת לגבי אחריות או שיתוף. צורך לגרום לאחרים להרגיש את מה שהם הכי חשובים להם, ואז הם באמת צריכים להשיג את מבוקשם. תחושות של שוד או סחיטה. מרגיש שאתה צריך להעניק למישהו טיפול מיוחד על מנת לקבל טיפול רגיל. באופן חיובי, שוחד עשוי לשקף את יכולתו של מישהו לעשות טובה לפתור תנאים קשים או לא הוגנים….

…החלום של האדם הטוב ביותר מסמל את המודעות של עצמו או של אחרים לאחרים באסרטיביות או שלא ניתן לתת ביטחון לבחירה קבועה. אתה צריך לעשות את מה שמישהו אחר עושה, גם אם לא נוח להבטיח שיש להם ~הכל~, או שמטרה מובטחת. ההבנה שמישהו אחר רוצה לתמוך בבחירות שלך, כי הכל קשור אליהם. לעמוד מול מישהו או להגן על מישהו כדי להבטיח ששום דבר לא יפריע לך אם אתה מציב מטרה. מחווה נפלאה או מדהימה של חוסר אנוכיות שתומכת בבחירת מישהו אחר. עושה כל מה שאתה מוזמן לעשות גורם להצלחה של מישהו אחר להיראות די קלה. באופן שלילי, נותן חסות עשוי לשקף רגשות של להתבקש לעשות הרבה כדי לתמוך בהישגיו של מישהו אחר. רגשות נבוכים עומדים למישהו או מתביישים בתמיכה במישהו. לחילופין, נותן חסות עשוי לשקף באופן שלילי כוונות רעות או התנהגות מופרכת כדי לוודא שהבחירה נעשית קבועה. שקר למישהו שלא באמת אכפת לך מהבחירות שלך. דוגמא: אישה צעירה חלמה להתחתן עם חבר של חברתה לשעבר והחבר שלו לשעבר היה הגבר הכי טוב שהתנגד לנישואין. בחיים האמיתיים היא ניסתה לגרום לחברתה לשעבר לקנא על ידי היכרויות עם החברה הכי טובה שלה כדי שהוא ירצה אותה בחזרה. החבר לשעבר כגבר הכי טוב משקף את תחושת האישה לגבי החבר לשעבר מודע למערכת היחסים הרומנטית החדשה ומנסה להראות שלא אכפת לו מכך….