…חלום עוגת השוקולד מסמל תגמול עצמי ותרופות עצמית במהלך אירוע מיוחד בחייכם. משהו שיכול להופיע כשאתם יוצאים לחופשה, או עושים לעצמכם משהו נחמד. דוגמא: אדם חלם שיגישו לו את עוגת השוקולד. בחיים האמיתיים הוא תכנן לעצמו חופשה….

…אם אתה רואה או אוכל שוקולד בחלום, אז החלום הזה מעיד על התענוגות והתגמולים. אולי אתה רוצה לשבח את עצמך על ההישגים. קחו בחשבון שלאנשים שלעתים קרובות דיאטה בחייהם הערים חלומות על אכילת ממתקים, כמו שוקולד….

…החלום על עוגת יום הולדת מסמל מצב בחיי היומיום שלך הגורם לך להרגיש מיוחד או בר מזל. משהו טוב קרה בדיוק בשבילך. יתכן שאתה מקבל בדיוק את מה שרצית. יתכן שהתגשמה המשאלה. אם אתה רואה עוגת יום הולדת עקובה מדם זה אולי לא ישקף מצב שלילי שמאפיל על מזלך הטוב. זה יכול גם לייצג אשמה שיש לך על משהו שלילי שעשית כדי להשיג את מזלך הטוב. עוגת יום הולדת ורודה יכולה לשקף את המזל הטוב שאובססיבית איתו. משהו טוב קרה ואתה רוצה לנסות את זה כל הזמן. זה יכול להיות גם ייצוג של טובה מינית במהלך אירוע מיוחד. מישהו עשוי לפלרטט ברגע מיוחד….

…חלום עוגת הגבינה מסמל את המצב בחייכם בו אתם מרגישים טוב עם ניצולכם. שימו לב שאין דבר יותר מסוכן. אתה עלול להרגיש הקלה שמשהו נורא או קשה נגמר. דוגמא: אדם חלם שלא יוכל לאכול עוגת גבינה. בחיים האמיתיים הוא היה אסיר שבוי שלא הצליח להימלט מהכלא. עוגת הגבינה שחטף משקפת את ההקלה מחיי הכלא שלא הצליח להשיג….

…החלום על עוגת חתונה מסמל אירוע מיוחד או נדיר בו משהו הופך לקבוע. תחושה עוצמתית שמשהו יימשך לנצח. באופן חיובי, עוגת חתונה יכולה לשקף כמה טוב לדעת לדעת שמשהו שלילי לעולם לא יתרחש. זה יכול להיות גם הייצוג שאתה מרגיש כמה טוב לדעת שמשהו יהיה ברצון קבוע. חש שמחה או הקלה מהידיעה שמשהו יימשך. באופן שלילי, עוגת חתונה יכולה לייצג קנאה או מבוכה שאדם אחר נהנה מהישג קבוע שאינו יכול להפסיק….

…החלום על שוקולד מסמל תגמול עצמי וטיפול בעצמך. זה יכול לעשות כל דבר שתעשו בכיף לצאת לחופשה למחשבות רומנטיות במיוחד. דוגמא: אדם חלם להזמין פרוסות של עוגת שוקולד. בחיים האמיתיים הוא תכנן לעצמו חופשה….

…חולם על שוקולד, מציין שתספק בשפע למי שתלוי בך. כדי לראות ממתקי שוקולד, מציין חברים נלווים ועבודות נעימות. אם חמוץ, מחלה או אכזבות אחרות יבואו בעקבותיו. לשתות שוקולד, מנבא שתשגשג לאחר תקופה קצרה של היפוך שלילי….

…במיוחד כאשר החולם רואה עוגת יום הולדת משל עצמו או של אחרים, זה מסמל את יכולתו להסתגל ולהיות מנומס לאחרים. החולם בולט כאדם בעל חשיבה חיובית, שאינו חושש לחלוק את מה שיש לו. יש סיכוי שהחלום של כולם יתגשם, שכן עוגת יום ההולדת במציאות מייצגת בדרך כלל את המשאלות והרצונות. התודעה המודעת שלך מסמנת כי עליך להתכונן לכל הסחורה שתהיה לך. עכשיו הגיע הזמן להחזר….

…החלום של חלב שוקולד מסמל מידה גבוהה של סיפוק חיים. מנצלת את היותך חזק. אוהב לתקן בעיה שלא יכולת לתקן לפני כן או בבקשה לנקום בעצמך במישהו שהיה פעם טוב ממך. לחלופין, חלב שוקולד עשוי לשקף עד כמה נראה נפלא לשים לב לעצמך כמנצח, או שלאנשים אכפת ממך….

…החלום על חפיסת שוקולד מסמל תגמול עצמי מזדמן או התמודדות עם משהו שלא מכבד אותך. פינוק מדי פעם. בדרך כלל, סמל לשקף את האוננות בחיים האמיתיים….

הנאות משפחתיות, שמחה ורגיעה.

לחלום שאתה אוכל אותו או מכין אותו הוא סימן לבריאות ושגשוג טובים.

זה מכריז על סכנת לשון הרע.

…בלילה או פנקייק, ציין כי חיבתו של החולם ממוקמת היטב, ובית יורוש לו או לה. לחלום על עוגות מתוקות, הוא רווח לעמל והזדמנות חיובית ליוזמים. המאוהבים ישגשגו. עוגת לירה היא משמעותית בהנאה רבה גם מהחברה או מהעסקים. עבור צעירה שחולמת על עוגת החתונה שלה היא עוגת המזל הרע היחידה בקטגוריה. לאפות אותם זה לא כל כך טוב סימן כמו לראות אותם או לאכול אותם….

…החלום על עוגה מסמל מחשבות או רגשות במהלך אירוע מיוחד. משהו פנטסטי או נפלא קורה לעיתים רחוקות. קחו בחשבון את הטעם של העוגה כדי לתת לכם מושג מה קורה בזמן מיוחד זה. בחלקם של עוגת שוקולד יכולה לשקף תגמול עצמי. דוגמא: אדם חלם שיגישו לו את עוגת השוקולד. בחיים האמיתיים הוא תכנן לעצמו חופשה….

…החלום על שוקולד חם מסמל אדם או סיטואציה שגורמים לך להרגיש שאתה לא צריך לדאוג למשהו שאתה חושב שהוא בעיה. זה יכול להיות גם ייצוג של עידוד או אהדה בתקופות קשות. לחלופין, שוקולד חם יכול להיות סימן לכך שמישהו דאג לבעיה שלך עבורך….

…החלום על חמאת בוטנים מסמל חוסר חשיבות או סוגיות שלא אכפת לך מהן. זה משקף גישה אדישה או חסרת דאגות למשהו בחיים שלך. החלום על כריך חמאת בוטנים מסמל להיות חסר דאגות, או לדאוג שמשהו יעבור מצב קשה או מלחיץ. לא מאפשר למשהו להגיע אליך. החלום של כריך חמאת בוטנים וג'לי מסמל גישה חסרת דאגות תוך כדי תקווה, או אופטימיות במצב קשה או מלחיץ. ג'לי ענבים משקף את קבלת הצורך בסבלנות ותות המייצגים תענוגות זמניים המנחמים אותך. החלום של שוקולד ובוטנים יחד היה מייצג גישה חסרת דאגות עם תגמול עצמי. יתכן ואתם עורכים מגוון אירועים מלחיצים שקשה להפריד את עצמכם ממנה, או בסופו של דבר, מאפשרים לעצמכם להירגע. דוגמא: אדם חלם על שוקולד חמאת בוטנים. בחיים האמיתיים הוא ניסה לקיים יחסי מין עם בחורה שלא ממש אכפת לו. חמאת הבוטנים השוקולד שיקפה עד כמה הבחורה שהוא מנסה להשתמש בשבילה לא חשובה….

…כשאתה חולם לראות את העוגה, אז חלום כזה מייצג שיתוף, חלוקות אכפתיות ואנוכיות. העוגה יכולה להצביע על הצורך להתחיל להאמין באחרים ולשתף את העבודות שצריך לעשות. העוגה יכולה גם להראות שאתה לא יודע לשתף. החלום יכול היה גם לחזות כיצד הדברים יתנהלו בקלות רבה. אם אתה רואה את העוגה שאינה שלמה, אז חלום כזה חוזה הזדמנויות שהוחמצו, שלא הצלחת לראות. אם קנית את העוגה בחלום, אז זה אומר שתגמלי על העבודה הקשה שלך. עוגת יום ההולדת היא סמל לאושר, שמחה וחגיגה….

…החלום על דובדבנים מסמל פינוק עצמי. לעזור לעצמך לחוויה נעימה. דובדבנים מופיעים לפעמים בחלומות כדי לשקף את התרחשות מדי פעם של יחסי מין. דוגמה: אישה חלמה למסור עוגת לבוס שלה שעליו דובדבנים. בחיים האמיתיים היא הציעה לו סקס. הדובדבנים משקפים את רצונו להציע יחסי מין שהבוס שלה יכול לעזור לו בכל עת….

…החלום על עוגיות מסמל מצב בחיים בו אינכם יכולים לעמוד בפני משהו אמיתי. קושי לדחות או להימנע ממשהו שמציג את עצמו. העוגיות יכולות לשקף בעיות המתנגדות לפיתוי או להרגל רע שמרגיש טוב. פירושו של עוגיות שוקולד צ'יפס פירושו להיכנע או להתייחס לעצמך למשהו שקשה לעמוד בפניו או לדחותו. דוגמא: אדם חלם על עוגיה ענקית. בחיים האמיתיים הוא התאמן בהתנזרות ומתקשה להימנע מאוננות….

…למרות שלסוס אין הרבה בולטות בחברותינו בימינו בשל מתקני החיים והתחבורה המודרניים, המסורת מעניקה לסוסים סמליות של אצילות ברורה ומזל טוב. זה מאוד מוזר שהפרשנויות שהסופרים נותנים לסוסים על פי צבעיהם. אז אם הסוס לבן מבשר חדשות טובות ושמחה. אם הסוס שחור אז זה מבשר של בעיות ודאגות. אם הסוס הוא מפרץ (המאופיין בצבע גוף חום-אדמדם עם רעמה שחורה, זנב, קצוות אוזניים ורגליים תחתונות) פירושו גובה וכבוד. אם הסוס הוא חרדל (כל סוס אדמדם עם רעמה וזנב זהה או בהיר יותר, שנע בין זהב אדמדם לגוון בורדו עמוק או שוקולד) זה אומר קשיים ומכשולים אפורים….

…החלום על סופגנייה מסמל זמן סרק, מנצל את החופשה או לוקח הפסקה. זה יכול להיות גם ייצוג הזמן שמתבזבז. טעם הסופגניה מוסיף סמליות נוספת. לדוגמא סופגנייה שוקולד יכולה לסמל את הרגשות שלך לגבי ניסיון לשבור….

…החלום להיות בעל בוס מסמל תחושת חובה עם השלכות אפשריות. כוח משיכה או צורך להיות ממושמעים. מרגיש שאתה צריך לעשות משהו כל הזמן. התחושה שמצב, בעיה או מערכת יחסים חייבים לקחת עדיפות. מישהו או משהו ש~נהל את חייך ~או~ מריץ אותך סביב. ~ לחלופין, בעל בוס עשוי לשקף סוגיות הקשורות לעבודה. באופן שלילי, בעל בוס יכול לשקף פחד של נון-קונפורמיסטים. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מאפשר לאדם או בעיה להיות סמכות רבה יותר עליך. מגבלה או חוסר חופש. זה יכול להיות גם ייצוג של אובססיה לעבודה או היותה עובדתית. יתכן שאתה לוקח מצב ברצינות רבה. בעיוורון, עושים את הנאמר. החלום לפחד מבוס מסמל פחד מסמכות או בעיה של עמידה בפני עצמה. החלום להיות בוס מסמל את אישיותו הסמכותית או האסרטיבית. הבנת המצב בהעירת החיים, בשליטתך לחלוטין. דוגמא: אדם חלם על הבוס שלו, נותן לו חפיסת שוקולד. בחיים האמיתיים הוא רצה העלאה, אך הבוס שלו רק יעניק לו שבחים על עבודתו הטובה. דוגמא 2: אדם חלם על הבוס לשעבר שלו שלא מצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים הוא קידם ושנא אותו. דוגמא 3: אדם חלם להחזיק בוס. בחיים האמיתיים הוא חש מחויב לעזור לאחותו לעבור בתים. דוגמא 4: אדם חלם להיות מנהל בית מלון. בחיים האמיתיים היו לו מספר קרובי משפחה חולים עליהם היה צריך לטפל בבת אחת. דוגמא 5: אדם חלם לקחת את זה לבוס שלו. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שחשוב לדאוג לבריאות אשתו, מכיוון שהוא חשש שהיא תמות….