…לחלום שמישהו עוזר לך מעיד שמשפחה וחברים מוכנים לספק את העזרה שאתה זקוק לה. לחלום לעזור למישהו מרמז כי במציאות, העזרה הזו מתקבלת איכשהו על ידי החולם עצמו. לחלום על קבלת עזרה רחומה להשגת הצלחה והאדרה עצמית באזורים החברתיים והכלכליים בחיים מעיד על כישלון שיגרום לך לסבול. לחלום על עזרה לאחרים עולה כי הטבות יתקבלו בקרוב. לחלום על חברים או אנשים קרובים במצבים של חיים רגילים, בהם תוכל לעזור להם, מעיד על קנאה בהצלחה של אנשים אחרים….

…החלום, בו אתה עוזר למישהו, מראה את טוב לב וכנות האישיות שלך. החלום מראה גם את האנרגיה ששמתם בכדי להשיג הצלחה, לא רק לטובתכם, אלא גם לאחרים. אם סייעת לאדם שאתה לא אוהב בחייך המעירים, חלום כזה מציע לך להיות פחות מנומס לאלה שרוצים לפגוע בך. אם אתה זה שמחפש עזרה בחלום שלך, זה אומר שאתה מרגיש נטוש, המום ולא מספק….

אם ישנת וחלמת שבחלום אתה או אחרים נמצאים בסכנה, הם מציעים שהדברים יתבררו טוב מכפי שציפית. תגלו שכל הדאגות שלכם היו לשווא ואתם צריכים להירגע….

בחלומות לראות את עצמנו מוקפים בלכותים זה סימן שנקבל ביקור שיחמיא לנו. היזהרו מחברים מחמיאים….

החלום על רווחה מסמל רגשות כלפי אחרים, צורך לעשות דברים בשבילך. מרגיש תלוי באחרים או בעלונים. באופן שלילי, יתכן שאתה חווה את מה שאני לא יכול לפתור את זה לבד במצב מביך. מרגיש חסר אונים להילחם במאבקי עצמו, או לעשות דברים למען עצמו. אתה יכול גם להרגיש כמו ניקוז או טפיל לאחרים….

(כבוד) לעזור או לכבד אנשים עניים בחלום, או לתת עדיפות לצרכים שלהם על פני אמצעים של עצמם לעלות בתחנה או בדרגה, אם כי עובדים תחת רשויות גבוהות יותר.

הצעתו מעידה על כך שתאהבו את חבריכם. כשאתה מבקש זאת, יש לך את התמיכה של חבריך לפתור את הבעיות שלך….

(צועק) אם מישהו נקרא בשמו ממרחק קצר בחלום, זה אומר שהוא יתיידד עם אנשי רחוב דלים. אם שמו של אחד נקרא מהאופק או מהקצה הרחוק ביותר של עמק בחלום, זה אומר שהוא ישיג מעמד ומדרגה מכובדים. אם שמו של אדם נקרא ממרחק גדול בחלום, זה אומר שהוא לא ציית לפקודותיו של אלוהים וסובל בכך שהוא מתרחק מאלו….

…החלום על טלפון מסמל תקשורת פסיכולוגית עם היבט של עצמך או נושאים הזקוקים לתשומת לב. היכולת ~להעביר~ לאנשים, לשמוע קול פנימי או להשיג מטרה כרצונם. זה יכול להיות גם ייצוג של סיטואציה שאפשר ~לכנות~ בהיותה מבוקשת. לחלופין, הטלפון מסמל את התקשורת ואת מערכת היחסים שלך עם אחרים. החלום להתקשר למישהו מסמל רצון להנגיש, לעבור או להיות מחובר לרגשות, סיטואציות, אנשים מסוימים. היבט של עצמך שהוא ה~קריאה להיות ~או שאני רוצה את תשומת הלב של. אמונות, רגשות או מצבים שאתה רוצה להנגיש לך עכשיו. באופן שלילי, קריאה למישהו יכולה להצביע על התמכרות להרגלים רעים או לדפוסי חשיבה שליליים. לחלום שטלפון לא עובד או שבור מסמל את חוסר היכולת ליזום מצב או את התגובה הרצויה. אין דרך להתחיל משהו. אתה יכול רק לחשוב לרצות לנסות משהו. תחושת חיתוך. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר יכולת ליצור קשר עם מישהו. מרגיש מבודד חברתית. החלום לקרוא למישהו ללא מענה מסמל תסכול או כישלון להגיע למטרה. לחילופין, אתם עשויים לחוש שלא ניתן היה להעביר אותו לאף אחד או למשוך תשומת לב. ייתכן שאנשים לא מקשיבים לך או מכבדים את רצונך. החלום להתעלם בטלפון עשוי לייצג כישלון לשמוע את הקול הפנימי שלך או לקבל עזרה או תשומת לב. החלום על טלפון מצלצל או שמישהו מתקשר אליך מסמל את היבטי האישיות שלך שהם ~הבנה~. משהו בחיים שלך רוצה תשומת לב. אתה פתוח יותר או מגלה תובנה או הישגים. מצב אחד עשוי להתבהר עבורך. אתה יכול גם להיות הרבה יותר משתף פעולה עם מישהו אחר או להקשיב למישהו אחר. באופן שלילי, זה יכול להצביע על סוגיות לא נעימות שאתה נאלץ להתמודד איתן. החלום של צלצול טלפון ללא מענה מסמל תחומים בחייך שאתה מתעלם מהם. סוגיות או מצבים שלא תרצו להתמודד איתם או מסרבים לראות. יתכן שתצטרך לשים לב יותר למשהו. החלום על שיחות חירום, או חיוג 911, מסמל צורך דחוף או רצון עז להימנע ממשהו. ייאוש להיפטר מבעיה. החלום על טלפון גדול מסמל את חשיבות המסר שאתה רוצה להעביר לאחרים או את ההשפעה המשמעותית שתוכל לשקול לפתוח בפניו. אתה או מישהו אחר עשויים להיות קרובים לקבל רעיון גדול או לבצע שינוי דרמטי. החלום על הפסקת הטלפון מהסמל מסמל התרחקות. סוגיות או בעיות שאינך רוצה להשתתף בהן או שאי אפשר לטפל בהן. החלום עם שלט תפוס מסמל את האנשים או את הסיטואציות שאתה מרגיש שנאלץ להתאזר בהן בסבלנות….

…החלום על מכונת כתיבה מסמל שיתוף זהיר או קפדני של עובדות או רעיונות עם אחרים. היו זהירים יותר, העבירו מידע לאחרים מכיוון שאינכם רוצים להסתכן בשום דבר. הקפידו מאוד על ביטוי עצמכם. להיות יסודי מאוד עם הסבר או מידע שאתה נותן למישהו שם, זו לא טעות אחת. באופן חיובי, מכונת כתיבה יכולה לשקף ניסיון זהיר מאוד לבטא את רגשותיו של מישהו או לומר למישהו שאתה אוהב אותם. דאגה שמילותיך נבחרות בקפידה. לא רוצה להיראות מטופש ולא מתוחכם, או בטעות אמר משהו לא בסדר. באופן שלילי, מכונת כתיבה יכולה לשקף את הרצון שלך, להביך מישהו בזהירות ובקפדנות בכל פרט קטן שאתה יכול לזכור. הקפד מאוד על בחירת המילים שלך. נבנה בזהירות שקרים או תירוצים. הקפידו מאוד על האופן בו אתם מתכננים לספר למישהו חדשות רעות, דחו אותה או סיימו. דוגמה: אישה חלמה שאמה תביא מכונת כתיבה. בעירות החיים היא הייתה מודעת לעצמה ~משחקת~ ברעיון שמישהו יגיד שהיא לא אוהבת את זה במילים שנבחרו בקפידה. דוגמא 2: אישה חלמה להקליד במהירות על מכונת כתיבה, מכיוון שמפלצת התקרבה לחדרה. בחיים, היא הייתה מבועתת כשהמציאה בזהירות תירוץ לומר למישהו שהיא תוכל להקשות על חייה מאוד, אם יגלו משהו אמיתי שהיא עשתה. דוגמא 3: אישה חולמת לראות מכונת כתיבה ישנה ליד חלון. בחיים האמיתיים שקלתי בזהירות את המילים שהיא תשתמש בכדי להיפרד מהחבר שלה, כדי שתוכל לצאת עם מישהו אחר….

…אם את אישה וחולמת שאת לובשת חזייה, אז החלום שלך מתבלט כסמל לתמיכה, עזרה, עזרה, עזרה או קידום. עבור אדם שחולם על חזייה, זה סימן להיות תומך ומגן יותר. עבור שני המינים, בחלום שלובשת חזייה זה יכול להיות מצב רוח מרומם. מצד שני, החזייה יכולה להצביע על הצד האוהב והנותן שלה. בנוסף, זהו אינדיקציה לתחושות אימהיות. לחלום שאתה לא לובש חזייה מתפרש כהצעה שאתה לא מציית לחוקים או לקוד התנהגות. יתכן שלא תהיה לך מספיק משמעת או שליטה. לחילופין, זה יכול לשקף את הרצונות הסמויים שלך, שמגיעים מהאופי המיני שלך….

…חלימה על מנורה מסמלת את הדרכים בהן אתה מתעדכן, מרגיע או מקבל הבנה ברורה. איך מרגיש מקור החזון, ההשראה או ההבטחות שלך? לחלום על מנורה שבורה מסמל תחושות שמקורות המידע, ההבנה או ההתחייבויות שלך נפגעות בדרך כלשהי. כבר לא יכולת להרגיש בנוח ששום דבר לא משנה. אהילים מכוערים יכולים לייצג מקורות מידע או עזרה לא נעימים או לא מושכים. קבלת עזרה מאנשים שלא אוהבים או מרגישים שיש לך משאב נחות. תרחיש לא נוח לתפקוד. אהילים מושכים יכולים לייצג רגשות נעימים ביחס למקורות המידע או העזרה שלך. מרגיש בנוח לחשוב ששום דבר לא חשוב. משפחה, חברים או מצבים שמרגישים טוב לקבל מהם עזרה. בעל תכונה מעולה או הגדרה נוחה לתפקוד….

…חלום ההיוון מסמל עזרה או השקעה במישהו אחר בידיעה שתשלם אחר כך. המחויבות שלך או האחריות שלך לאדם אחר או למצב אחר. תעזור לעצמך, עזרה קודם למישהו אחר….

…כשאתה חולם לעזור למישהו זה אומר שיש מישהו שמחפש עזרה ואתה צריך לעזור לו. אם אתה מקבל עזרה ראה, זה אומר שאתה זקוק לעזרה ממישהו במצב מסוים. החלום הזה הוא סימן עד כמה אתה שברירי ומהוסס. ישנם תחומים בחייכם הניתנים לשינוי ואתם יכולים להיות יותר אדם בטוח בעצמו….

…(אחריות | אפוטרופסות משפטיות | תמיכה | הדרכה) לקחת אחריות על טיפול במישהו, או לתת חסות למישהו, או להפוך לאפוטרופוס חוקי של מישהו, או להבטיח למישהו בחלום פירושו ברכות, רווחים או ניצחון על אויבו של מישהו . חסות בחלום מסמנת גם איתנות ונחישות של הערב וגם בן טיפוחיו. נאמר גם כי חסות מישהו בחלום פירושו לגרום לו נזק. ערבות למישהו או משהו בחלום פירושה רווחים. חסות לילד בחלום פירושה לייעץ לאויב. (ראה גם אחריות | אפוטרופוס משפטי)…

…החלום לרכוש מניות בחברה מסמל את ההשקעה האישית שלך באנשים אחרים או תוצאה. האמונה שאם אכפת לך או תעזור למישהו עכשיו תניב יתרונות בהמשך. מקווה לעתיד או לקחת סיכונים לעתיד. לראות יתרון לטווח הארוך מעזרה למישהו או ביצוע מעשה. באופן שלילי, קניית מניות יכולה לשקף את הפחד שלך מהאמונה במישהו או במשהו יותר מדי. חושש שמקוותיהם יימוטו. לקחת סיכון רב מדי. החלום על מכירת מניות ברווח מסמל יתרונות או הבלתי צפוי, על כך האמין אנשים, רעיונות, או אפשרות. לקצור את התגמולים להיות נאמנים, נאמנים או לנצל הזדמנות כשהיא הוצגה בפניך. החלום על מכירת מניות והפסד כסף מסמל סדרי עדיפויות שגויים, חיזוי רע או מזל רע. קמפיין פרסום להאמין. בינוני בטווח הארוך. לחלופין, הפסד כסף במניות עשוי לשקף תחושות של שיקר או התאכזב מאנשים שהיו בעלי פוטנציאל. חלום המניה / רכישה חוזרת עשוי לשקף את התחושה שאתה או מישהו אחר עכשיו מספיק חזק כדי לעמוד בעצמך. מרגיש שאתה או אחרים לא זקוקים לעזרה של מישהו או לתמיכה רבה יותר. להחזיר חובות או טובות הנאה להשבת או להגדלת העצמאות. לא לרצות להרגיש שאתה חייב למישהו משהו. אי הרצון להרגיש כאילו מישהו יכול ~לקבל חתיכה ממך~ או ~חתיכת הפעולה שלך~….

…החלום על מעטפה מסמל מסר אישי או פרטי. סימן לכך שיש לך או למישהו אחר משהו חשוב לומר. החלום לפתוח מעטפה יכול לשקף ערות במצבי חיים בהם אתה או מישהו אחר מגלים מסר אישי או עניין פרטי. קבלת הזדמנות או בחירה ללמוד את האמת. החלום על השארת כוונה של מכתב סגור עשוי לשקף חוסר עניין לתקשר או להיות קשור למישהו. אל תתעניין במה שיש למישהו אחר לומר. ההרגשה ששאלה, סוד או הזדמנות טובים יותר מעצמה. מעדיף לחיות עם חוסר וודאות. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה חושש לגלות את האמת, או ללמוד יותר על נושא רגיש….

…החלום של טרומבון מסמל לגרום לאחרים להרגיש שמישהו זקוק לך. להבין שיש למישהו בעיה. חשוב לך או למישהו אחר שמגלה את החובה הזו או להדריך אחרים. לחלופין, טרומבון עשויה לשקף את חוסר הרגשתך בבעיה של אנשים אחרים או להרגיש שאתה צריך להפסיק את מה שאתה עושה למישהו אחר. דוגמה: אישה חלמה לראות את בעלה מנגן בטרומבון. בחיים האמיתיים, היא שמחה לראות עד כמה בעלה תומך בבנו כאשר הם התקשרו בזמן שהם התקשרו. הטרומבון מסמל את הרגשות…

…החלום למסור משהו למישהו מסמל את הערכתך לחיים המוסכמים על ידי אדם או סיטואציה. מראה למישהו שהוא מיוחד, מראה חיבה. זה יכול להיות גם ייצוג של העברת רעיונות, השפעה, תקווה, גישה או סליחה. ניתנת הרשאה. לחילופין, מתן משהו למישהו בחלום עשוי לשקף את הרצון שלך להקל על מישהו אחר. זה יכול לשקף את הניסיון שלך לקבל או לסלוח לעצמך. תן לעצמך רשות להתנהג בצורה מסוימת. באופן שלילי, מתן משהו בחלום יכול לשקף כוח או מינוף זה ~לזרוק~ או לתת בקלות רבה. מוותרים. אל תטרחו לעמוד בעצמכם או להיות מודעים לעצמכם שבחרו להיכנע לאחרים. אל תנסה קשה לנצח או להגן על עצמך. בקלות, כדי להיות מסוגלים להיכנע או להיות כפופים. לחילופין, מנקודת מבט שלילית הענקת משהו בחלום עשויה לשקף כניעה מתוך צרות. מצב כמו ~סיימתי, אתה יכול להתמודד עם זה~. החלום לקבל משהו מסמל תחושות של הערכה או מיוחדת. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות לגבי מצב שמקל עליכם או מזל טוב. קבל רעיון או אחריות. באופן שלילי, הענקת משהו בחלום יכולה לשקף רגשות שלעולם לא צבר דבר….

…החלום על קבלת מתנה מסמל תחום חדש בחיים שלך בדיוק בשבילך. תרגיש מיוחד כלפי משהו שקרה לך. טיפול מיוחד מסוג כלשהו. לחילופין, מתנות יכולות לסמל את הכישרונות, היצירתיות או משהו מיוחד בך. מיומנות טבעית. החלום להתקלח במתנות יכול לייצג שבחים או הכרה. מרגיש שאתה מוחזק בהערכה גבוהה. החלום להעניק למישהו מתנה עשוי לשקף את היחס המיוחד שאתה מעניק למישהו. שבח, הכרה או עשיית טובה למישהו….

…(נוריה) בחלום, סוג זה של גלגל מים המשמש להעלאת והזרמת מים מנחל מפלס נמוך לקרקע גבוהה יותר פירושו עזרה, עזרה, קיום הבטחתו או עמידה בתנאים מוגדרים מראש. (ראו גם נוריה)…

…החלום להלוואות לאחרים מסמל את תמיכתך בזולת או במטרה. עזרה לאחרים ברעיונות. הלוואה יכולה להיות גם ייצוג של מישהו שעושה טובה או אמון באחרים להחזיר טובה. סמוך על אחרים להיות אחראים. באופן שלילי, הלוואה לאחרים עשויה לשקף את אישור התלות. זה יכול להיות גם ייצוג של יותר מדי או עזרה או אמון שניתנים לאנשים שאולי לא ראויים לכך. מרגיש שאחרים לא נהנים מעזרתך או משתמשים בה. עשיית אנשים מעדיפה כי זה יאפשר לכם לחקור אותם או להשיג לעצמכם משהו אחר כך….

…לראות או לחלום שאתה עורך דין, מייצג את העובדה שתקבל עזרה אם תבקש זאת. אתה צריך לשים את הגאווה שלך בצד ולבקש עזרה אם אתה זקוק לה….

…לחלום על כירופרקטור או שאתה הולך לראות אחד, זה אומר שאתה מנסה לחפש מישהו שייתן עצות טובות ויעזור לך. אל תתבייש לבקש עזרה אם אתה זקוק לה, לבקש עזרה זה דבר שאנשים חכמים עושים ואנשים שאינם חכמים או חלשים אינם עושים זאת….

…עץ תפוח בחלום מייצג אדם טוב שמשרת ודואג לקהילה שלו. סדק בעץ בחלום מייצג את בני משפחתו אשר יתנגדו נגדו. עץ דקליר בחלום מייצג אדם חכם, משורר או אסטרונום. לראות אחד, או לשבת תחתיו בחלום פירושו לפגוש אדם כזה. עץ אלון בחלום פירושו רווחים, שגשוג, כבוד, התייחסות לאנשים חסרי תשומת לב שגרים בהרים, או שאולי זה יכול להיות פירושו לבקר בצדיקים או בשכונה שחיה במדבר או בהריסות לא מיושבים. עץ מימוזה בחלום מייצג קמצנות, רע או רדיפה אחר מעשיהם של יושבי אש הגיהינום. עץ אשחר המגדל פרי דמויי בחלום מייצג אישה אצילית ונדיבה, או שהוא יכול לייצג גבר אצילי וגבר נדיב. ככל שצבעו ירוק יותר, האדם גדול יותר. פירושו של העץ הזה בחלום פירושו שאחד יעלה בתחנה, ירכוש ידע ויגדל באדיקות. אכילת הפירות שלה בחלום פירושה מחלה. טיפוס על עץ זה בחלום פירושו לחץ וקשיים. אם אדם מכיר במצבו של עץ ספציפי בערנות, אז רואה אותו בחלומו, זה אומר שמצב כזה יימשך. באופן כללי, עצים בחלום מייצגים נשים או גברים בני זמניים או אישים שונים. עצים בחלום מייצגים גם מריבות. עצים לא ידועים משמעותם מצוקה, דאגות, מצוקות ופחדים, במיוחד אם אדם רואה אותם בחושך בחלומו. ישיבה בצל עץ בחלום פירושה רווחים וכסף, או שזה יכול להיות תלות באנשים הסמכותיים, או להתיידד עם אנשים עשירים בשביל כספם. באשר למי שרודף את הדרך לחדשנות, פירושו שהוא יחזור בתשובה ויעבור בדרך הצדיקות אם זהו עץ נושא פירות. Takingshelter מתחת לעץ שאינו נושא פרי בחלום פירושו לרדוף אחר משהו שלא ישא נחמה או תועלת. עצים ריחניים, עצים פורחים, עץ מורינגה או צמח חינה בחלום מייצגים אנשי ידע, חוקרים דתיים, מורים או מטיפים המלמדים את מה שהם לא עושים. באשר לעצי הדר בחלום, הם מייצגים צדיקים, חכמים ואנשים בעלי מודעות פנימית וחיצונית המתאמנים במה שהם מטיפים. עצי דקל, עצי אגוז וכדומה בעצים בחלום מייצגים אנשים מהמעמד החברתי העליון מהם איש אינו יכול להשיג דבר, ואף אחד לא ינסה אפילו לבקש מהם דבר. באשר לעצי הצפצפה, עצי הברוש ירוקי-עד, או העצים הקדושים בחלום, הם מייצגים קמצנות ושפלות. בחלום, כל סוג של מייפל או עצים אחרים המחדשים את העלים שלהם מדי שנה מייצגים עוני, עושר, שינון דברים, שכחה, ​​חגיגות או עצב. בחלום, כל סוג של עצים גדולים שאינם שופכים את עליהם בחורף מייצגים אריכות ימים, עושר, קנאה או איתנות איתנה בדת. טיפוס על עץ בחלום פירושו בריחה מסכנה, או הימנעות בזהירות של משהו מדאיג. פירושו של עץ לא ידוע בתוך ביתו בחלום פירושו שריפה עלולה לצרוך בית כזה, או שריבה עלולה לפרק את המשפחה. סוגים נפוצים של עצים ועצי עיר בחלום מייצגים אויבים, או גברים המחפשים רווחים כדין. נטיעת שתיל בחלום פירושה להתחתן עם ילדה ממשפחה ידועה ולזכות בדרגה. עץ מישור, שקמה, וכדומה, עצים בחלום מייצגים גברים גדולים, חזקים ומפורסמים שאין להם עושר, והם גם לא מיטיבים עם אף אחד. עץ קוצני בחלום מייצג אדם נבוך. אם אדם חותך עץ בחלום, זה עשוי להיות מות אשתו, או שהוא יפר חוזה, או ישבור אמנה. אם עץ מתייבש בחלום, פירושו שמטייל עלול למות בתאונה, או שאדם חולה עלול למות ממחלתו. אם אדם רואה מלך או אדם בעל סמכות החורף כמה סמלים על גזע העץ בחלום, זה אומר שהוא מתכנן תוכנית להשמיד מישהו. אם הוא חותם אותו עם חרמש או מגל בחלום, זה אומר שהוא דורש משהו, הצד השני לא יכול למסור. אם אדם לוקח כסף מעץ בחלומו, פירושו שהוא ירוויח כסף כדין ומבורך מאנשים העוסקים באותו סוג עצים, או שהוא יחיה בסביבתם. נטיעת עצים בגינה של מישהו בחלום פירושה לשאת ילדים. עץ מישור מייצג אריכות ימים. עצי אפרסק או שזיף בחלום מייצגים חיים קצרים. לראות קבוצת עצים מוקפים בצמחים ארומטיים בחלום פירושו שקבוצת גברים תתכנס כדי להתאבל על מישהו, או לקונן על אובדן. עלי עץ בחלום מייצגים כסף. עץ מחוץ לביתו של אדם בחלום מייצג את השבט או המשרתים של האדם. עץ נקבה בתוך בית מייצג אישה, ועץ זכר מייצג גבר. זה סימן רע לראות את העץ האסור בחלום. בחלום, לראות את העץ שלידו דיבר אלוהים יכול אל משה, עליו יהיה שלום, פירושו קרבה לאלוקים יתברך. עץ מת בחלום מייצג הדרכה ועושר, שכן הוא מהווה מקור דלק. לשבת בצל העץ יחד עם קבוצת אנשים, לשבח ולהאדיר את תכונותיו של אלוהים בחלום פירושו לקבל את ברכותיו של אלוהים בעולם הזה ובעולם להלן. לראות את עץ טובא השמימי בחלום פירושו סוף טוב, או לחיות חיים סגפניים, או שזה יכול להיות עזרה לאחרים. לראות עצי הרים בחלום פירושו לבצע דבקות על-מסחר, עבודה או קבלת רווחים בלתי צפויים. עץ דקל בחלום מייצג מילה טובה ונכונה. זה גם מייצג את עדות המוסלמים של אמונה – ~אין אלוהים מלבד אללה, מוחמד הוא השליח של אללה.~ לראות עץ שום, או צמח בצל, או גפן רב שנתי ממשפחת הדלעת, או את עץ הקולוצינט (Citrullus colocynthis | bot.) בחלום פירושו לשמוע מילים קשות או דיבורים רשעים. מריטת פירות שאינם מה שעץ האם בחלום פירושה לשאת כסף או רכוש של מישהו אחר. עץ הנושא פרי שאינו משלו בחלום מייצג אישה נואפת הנושאת ילד ממישהו שאינו בעלה. חיתוך עץ בחלום פירושו להרוג מישהו, או שזה יכול להיות מחלה. טיפוס על עץ בחלום פירושו לפגוש אדם חזק. ירידה מעץ בחלום פירושה פרידה עם מישהו. נפילה מעץ בחלום פירושה מוות הנובע מקטטה. אם יד ימינו של אחד נשברת מנפילה כזו בחלום, פירוש הדבר הוא מות אחיו או אחותו בקטטה. אם הרגל נשברת בחלום, זה אומר להפסיד את הכסף של האדם. אם רואים עצים מבורכים כמו עץ ​​זית עם קוצים בחלום, זה אומר שקוצים כאלה ימנעו ממנו עוול או נפילה בחטא. עץ אגוז בחלום מייצג כסף שנצבר קשה. עצים בחלום מייצגים גם חנויות, עסקים, שולחנות, חגיגות, משרתים, בקר, מסעדות, כסף, אוצרות נסתרים, בתי אחסון, דתות או כתות. אם סערה פוגעת בעץ, שורפת אותו או גורמת לו ליפול בחלום, פירושו מוות או רצח של גבר או אישה. תאריך או עץ דקל בחלום מייצג גם אדם מפורסם, איש ידע, אשת מלך או אם של נשיא. אם זה עץ זית, אז הוא מייצג איש ידע, מטיף, נוסע, שופט או רופא. ככה, עצים מתפרשים על פי מהותם, ערכם או הפגיעה או התועלת שהם מביאים, שורשיהם, מקורם או גילם. לראות כרם הנושא ענבים בחורף בחלום פירושו שאחד או גבר יונעו במהלך עסקה עסקית, מתוך מחשבה שהם עשירים. עץ חבוש בחלום מייצג אדם אינטליגנטי שאינו משתמש באינטליגנציה שלו כדי להועיל לעצמו או לאחרים. עץ שקד בחלום מייצג זר או נוסע. צמחי קנה או קנה בחלום מייצגים התנגדות, ענישה או עזרה. עץ רימון בחלום מייצג אדם אדוק ודת, וקוצניו מייצגים את המכשולים שיכולים למנוע ממנו ליפול לחטא. עץ לוטוס בחלום מייצג אדם אציל ואדיב. עץ קולוצינת בחלום מייצג אדם טוב אך פחד ופחד בקלות, שאין לו שום דבקות אמיתית ואינו מצליח לממש את תפקידו הדתי. עץ אלון בחלום מייצג מלך, גנוסטיקן, משורר או מגדל עתידות. צמח אינדיגו בחלום מייצג ערבי הבקיא. עץ דקל מיובש בחלום מייצג צבוע. אם סערה עוקרת עץ בחלום, פירושו אסון או מגיפה. עץ בננה בחלום מייצג אדם עשיר שמנהל נכון את חייו הדתיים ואת חייו. עץ שיזף בחלום מייצג אדם שמח ושמח, או שהוא יכול לייצג כוח ומנהיגות. עץ תאנה בחלום מייצג מישהו שמועיל למשפחתו, ומתייחס לאויבו בצדק. עץ יער בחלום מייצג אדם נדיב. עץ פיסטוק בחלום מייצג אדם עשיר שגם לו הומור טוב, ונדיב עם משפחתו וחבריו. עץ אפרסק בחלום מייצג אדם נכון, אם כי מעטים יכולים להרוויח ממנו, או שזה יכול לייצג צבוע או אדם נאה למראה, או אולי אישה עשירה. אם מישהו תולש את פירותיו בחלום, זה אומר שהוא יתחתן איתה. עץ תפוח בחלום מייצג אדם עם יציבות ונחישות. עץ שזיף בחלום מייצג אדם עשיר ואמיץ. עץ אגס בחלום מייצג פרסית העוסקת ברפואת צמחי מרפא. עץ אשל בחלום מייצג צבוע, או שזה יכול להיות גנב שמיטיב עם עניים ופוגע בעשירים. Abullace, עץ שזיף קטן ופראי, או עץ ארדון בחלום מייצגים מישהו שמועיל לכולם. עץ שקמה בחלום מייצג אדם טוב האיתן בתוקף עבודתו לאחרים, אם כי הוא גם תקיף, שוויוני, חזק ועשיר. עץ חרוב בחלום מייצג אדם בעל תועלת מועטה לאחרים. עץ לימון בחלום מייצג אדם מועיל, או אישה עשירה הידועה בעמותות הצדקה שלה. (ראו גם עץ שקמה | ירוק-עד | עץ אלון | דקל | וכו ')…

…בחלומות, המזכירה בדרך כלל פירושה זהה לחיים האמיתיים. לחלום שיהיה לך מזכיר, בלי שיהיה לך כזה בחיים האמיתיים, הוא סימן שתקבל עזרה ותמיכה בעניינים שאתה מנהל כעת. עזרה זו תוצג בדרך כלל בצורה של סודות שיהיו שימושיים מאוד עבור העסק שלך. בסך הכל, החלום הזה מבשר שתהיו מוגנים בדיסקרטיות וזה יהיה יקר מאוד ושימושי עבור העסק שלכם….

…אם הם מאותו המין והגיל שלנו, אז החלום הזר הוא השתקפות של עצמנו. לא כמו שאנחנו, אלא כמו שאנחנו רוצים שנוכל להיות. אם הזר הוא באותו גיל ומגדר שלנו, אך הם אלימים שמעידים על מכשולים וקטטות. אם הם מהמין השני ואנחנו נמשכים אליהם שמשקפים תשוקות מיניות לא מסופקות. אם אנחנו לא מרגישים משיכה זה מעיד שנפגוש אדם שיעניק לנו עזרה וידידות. כאשר הזר הוא בגיל מבוגר יותר, בין המינים שהוא, הוא מסמל עזרה, לצד הגנה והצלחה בחברות שלנו….

…אם אתה חולם על כיסוח חציר, תמצא הרבה טוב בחיים, ואם חקלאי יבולך יניב בשפע. לראות שדות של חציר שזה עתה נחתך, זה סימן לשגשוג יוצא דופן. אם אתה סוחב ומכניס חציר לרפתות, הונך מובטח, ותבין רווח גדול ממפעל כלשהו. כדי לראות המון חציר עובר ברחוב, תפגוש זרים משפיעים שיוסיפו הרבה להנאתך. כדי להאכיל חציר במלאי, מציין שתציע עזרה למישהו שיחזיר את האהבה באהבה והתקדמות למדינות גבוהות יותר….

…לראות את הכדורים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא טירוף או בלבול. אתה יכול להתייחס גם למישהו שהוא ~משוגע~ או למישהו שמשגע אותך. יתכן שאתה מתקרב למצב ערות שכולו לא בסדר ואתה צריך לראות דברים מנקודת מבט אחרת. קחו גם את הזורע כאל משחק מילים עם “אשכים” ולכן רמזו לכמה רמיזות מיניות. לחלום שאתה אוכל אגוזים פירושו שגשוג והגשמת הרצונות שלך. יתכן שאתה מנסה להגיע ללב של סוגיה או סיטואציה….

…החלום על קלן מסמל את הרצון שלך לגרום למישהו אחר להרגיש טוב עם ההתנהגות, הרעיונות או הפעולות שלך. יתכן שאתה אומר משהו למישהו שרוצה לחבב אותך. רוצה שמישהו ירגיש טוב כלפיך. החלום על ריח רע קלן עשוי לייצג משהו שאתה או מישהו אחר עושים כדי שאנשים אחרים יוכלו ליהנות ממנו שלא עובד טוב. סימן לכך שרעיונות חדשים הם בסדר או שמישהו לא ~בשבילו~. החלום על דגימות קלן יכול לסמל הזדמנות לנסות לעשות רושם חדש עם מישהו. התנסו במשהו שיכול לגרום לאחרים להרגיש טוב כלפיכם. דוגמא: אדם חלם לקנות קלן. בחיים האמיתיים, הוא אמר ילדה יפה כפי שחשב שהיא. המושבה משקפת את רצונו להתחבב או להראות אטרקטיבי יותר לפי דבריו….

…החלום על בלון מסמל מצב שנותן לך סיבה לחגוג או לשמוח. הרם את רוחך או נהנה מחוסר מעצורים. הכירו או שימו לב שמשהו טוב קרה. מרגיש טוב לשים לב לעצמך להשיג את מה שרצית. ליהנות ממימוש מטרה או להשיג את מה שאתה מרגיש שמגיע לך. כמו הציות או שיתוף הפעולה שאתה מקבל לאחר שאין לך את זה. לחלופין, בלונים יכולים לייצג הקלה שאתה מרגיש שבעיה נעלמה. החלום על בלון הליום מסמל מצבים שנותנים לך סיבה לחגוג או לשמוח בעצמך. הגשמה אוטומטית או שלטון עצמי שמרגיש טוב לשים לב שקורה. אהב את עצמך על ידי קבלת מה שאתה רוצה או מרגיש שמגיע לך ללא מאמץ. מרגיש טוב לשים לב לבעיה שקורה מחוץ לשלך או להיכשל בעצמו. ליהנות מתאימות מלאה או משיתוף פעולה לאחר שלא קיים את זה. החלום על בלון קופץ מסמל מבוכה מאכזבת או תקוות מקופחות. פחד שמשהו ישתבש ברגע חיובי או שמח. פחד לאבד התקדמות. זה יכול להיות גם סימן לכך שהתקוות שלך התבססו על פנטזיות או אשליות. החלום לתת לבלונים לעלות לשמיים מסמל תחושות של להיות מוצף על ידי תקווה ואפשרות. להיות מוצף ברגע או לתת לגורל להחליט משהו בשבילך. סיטואציה מרוממת מקבלת עדיפות על חייך. החלום על פיצוץ בלונים מסמל את התקווה או ההשראה שאתה נותן למצב או למישהו אחר. מתכונן לשמוח או לחגוג. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך לגרום למישהו להרגיש טוב יותר או להתמודד עם בעיות של מישהו אחר, כך שהוא לא צריך את זה יותר….

…לחלום שאתה מודה למישהו, מתפרש כסמל לקבלת תכונות אופי. הודיעה למישהו בחלום מראה שאתה מכיר בעובדה או בחשיבות האיכות שיש לאדם הזה, ואתה מוכן לשלב את ההיבט הזה בתוך עצמך….

…חלום הדורבן מסמל את הכבוד הדרוש. השלכות אפשריות של אי אכפת למישהו או שמים לב למישהו פוזיטיביזם. אתה או מישהו שאולי נתת לך אזהרה ~אל תלך לשם.~…