…החלום על העין השלישית מסמל עדכון אינטואיטיבי. האמונות, הפחדים, הרצונות או משהו שאתה חושב עליו מתגשם. העין השלישית יכולה להיות טובה או רעה, שכן הדבר יכול לשקף את ההישג של דפוסי חשיבה חיוביים או שליליים כאחד. ראיית העין השלישית של מישהו אחר יכולה לייצג את הבחירות או דפוסי המחשבה שמתעוררים לחיים על סמך רגשותיו או הזכרונות הכנים ביותר שלו מאותו אדם. דוגמא: אדם חלם לראות את הנשיא ג'ורג 'בוש וו בעין שלישית. השקפתו הכנה ביותר כלפי בוש הייתה שהוא היה מקבל ההחלטות הגרוע ביותר אי פעם. בחיים האמיתיים האיש הבחין באופן אינטואיטיבי בבוסיו בהחלטות איומות כל העת עד כדי פשיטת רגל. זה כאילו הבוס שלו לא יכול היה לקבל החלטה טובה, אפילו אם הוא רוצה….

…לראות יצורים בעלי עין אחת בחלומות שלך, זה חשוב לאינטימיות מוחצת מדי של סוד המסקרן כנגד הונך ואושרך….

…אם יש לך עין על חלום, החלום הזה מראה את חוסר היכולת שלך לחוות דעות אחרות. אולי אתה רואה רק צד אחד של הדברים….

…לחלום על אנשים בעלי עין אחת או לצפות בהם במהלך חלום, פירושו שאנשים סביבנו אוהבים אותנו מאוד. אז עלינו להיות מוזהרים, כי אם נקפיד על אמצעי זהירות הם לא יפגעו בנו. בעניין הכלכלי אפשר מאוד להיות עם הפסדים חשובים….

החזית מסמלת את החלק החיצוני של החולם. אם הוא ישן ומפורק, הוא מסמל מצב חיים מיושן ומחשבה….

אם מישהו קורץ לך בחלום שלך, זה אומר יחסי אהבה חדשים. חלום זה יכול להביא לך אהבה רומנטית….

…החלום על העין רואה הכל מסמל רמה גבוהה יותר של מודעות, או להיות מודע יותר לעצמך ולעולם סביבך. יתכן שאתה חווה תקופה בחיים שלך בה אתה נמצא נפשית, או שמתפתח רוחנית. העין רואה הכלל נפוצה למשתמשים באיהואסקה או בחומרים הזויים אחרים, המסמל את הרמה הגבוהה ביותר של מודעות, מודעות או תובנה שמתקבלת במהלך השימוש בחומרים. זה גם משקף את הרגשות שיש למשתמש להתחבר למשהו גדול שהם עצמם….

…לחלום על העיניים שלך מייצג ידע, הבנה אינטלקטואלית והכרה. יתכן שתקבל מחשבות שלא הכרת. בחלומות העין השמאלית מסמלת את הירח ואת העין הימנית – השמש. לחלום שיש לך משהו בעין מייצג את המכשולים הפוטנציאליים בחיים שלך. לחלום שיש לך רק עין אחת מעיד על כך שאינך רוצה לקבל נקודת מבט נוספת. לחלום שיש לך פצע בעין או שאתה לא יכול לפתוח את זה אומר שאתה לא רוצה לקבל את המציאות….

…חולמת לראות עין, מזהירה אותך כי אויבים ערניים מחפשים את הסיכוי הקטן ביותר לפגיעה בעבודה בעסק שלך. חלום זה מעיד בפני מאהב, כי יריב יגזול אותו אם הוא לא נזהר. חולם על עיניים חומות, מציין הונאה ושלמות. לראות עיניים כחולות, מציין חולשה בביצוע כל כוונה. לראות עיניים אפורות, מציין אהבה לחנופה לבעלים. לחלום לאבד עין, או שהעיניים כואבות, מציין צרות. לראות אדם בעל עין אחת, מציין כי יאיימו עלייך אובדן וצרה, שלצידם כל האחרים ייראו חסרי משמעות….

חזית הבניין פירושה שאתה נראה או מנסה להיות אדם אחר מהעצמי האמיתי שלך. חזית הכנסייה פירושה תשובה, שקר והונאה….

אתה תהפוך לקורבן לכוונות הרעות ממישהו במעגל שלך.

ראו את המשמעות של העין הרואה-הכל

(ראה לחיים)

…חולמים על עצמכם או חולמים במו עיניכם, מייצגים הארה, ידע, הבנה, הבנה ומודעות אינטלקטואלית. מחשבות לא מודעות עשויות לעלות לפני השטח. העין השמאלית היא סמלית לירח ואילו העין הימנית מייצגת את השמש. זה יכול להיות גם משחק מילים עם ~אני~ או העצמי. אם אתה חולם שעיניך הפכו בתוך הראש שלך ועכשיו אתה יכול לראות בתוך הראש שלך, אז זה מסמל חזון ודבר אחד שאתה צריך להיות מודע אליו. חלום זה יכול להיות ממש אומר שאתה צריך להסתכל בתוך עצמך. סמוך על האינטואיציה והאינסטינקטים שלך. כשאתה ישן, חולם ורואה חזון שיש לך משהו בעין, זה מייצג את המכשולים בדרכך. לחילופין, זה יכול לייצג את השקפתך הביקורתית ואיך אתה נוטה לחלום על או לראות כישלונות חלומיים אצל אחרים. כשאתה ישן, חולם ורואה חזון שיש לך עין, זה מעיד על סירובך לקבל את נקודת המבט האחרת. זה עשוי להעיד שאתה חד צדדי בחשיבה שלך. כשאתה ישן, חולם ורואה חזון שיש לך עין שלישית, זה מסמל תובנה ותובנה. אתה צריך להתחיל להסתכל בתוך עצמך. לחלום שעינייך נפגעות או עצומות יכול להתפרש כסמל לסירובך. חולמים ורואים בחלום את האמת עם העיניים שלך למשהו או שמישהו עירום בעיניך, אז זו ההתייחסות להימנע מאינטימיות. יתכן שאתה מביע תחושות של כאב, כאב או אהדה. כשאתה ישן, חולם ורואה חזון שעבר לך מהעיניים, זה מצביע על כך שאתה לא רואה ישר ביחס לשום מצב. אתה יכול לערבב את העובדות שלך….

…לקבל עריסה או למצוא או לראות עריסה, כשאתה חולם, יש משמעות עמוקה והיא עומדת כמצב להתמכרות. עריסה מצביעה על כך שאתה בוטח או שאתה זקוק לסיוע של מישהו אחר לצורך תמיכה. אולי אתה נמצא במערכת יחסים תלותית. אתה יכול להרגיש את הדרישה שתוגן ויטפל על ידי אדם, הקרוב מאוד אליך. אולי הוא או היא לא נותנים לך מספיק תשומת לב. פרשנות אלטרנטיבית מעניקה לך עצה להיות עצמאי יותר. אולי אתה נמצא בתהליך להחזיר שליטה מסוימת בחייך. מצד שני, ישנה משמעות שלישית של עריסה, ויש לה את המשמעות הסמלית של משימה, פרויקט, תוכנית, סכמה חדשה. מיטה נמוכה קטנה לילד מסמלת גם התחלה חדשה והתחלות חדשות….

לראות את עין השור בחלום הוא מציין את הייחודיות והאישיות האינדיבידואלית של החולם.

…(צמצם | עינית עין | חלון) אם חלון עליית הגג של מישהו מתנשא מעל נכס גדול ויפה בחלום, פירושו בעלות או רכישה של נכס חדש, השתכרות, כבוד והגשמת שאיפותיו של האדם. אם הנוף הנשקף מחלון עליית הגג של האדם הוא מדכא את החלום, אז זה אומר הקלה מקשיים, או אם אדם חולה, זה אומר להתאושש ממחלתו, או אם הוא לא נשוי, זה אומר שהוא יתחתן. אם אישה מסתכלת בחלון עליית גג בחלום, זה אומר שהיא תתחתן. גילוי חלון עליית גג בבית שאין בו חלום, פירושו התפשטות הסמכות של האדם, או הצלחת העסק. (ראו גם חלון)…

…החלום על להישאר או לצאת עם עין שחורה מסמל ניגוד דעות או רעיונות. עדות או מבוכה שמישהו אחר לא אוהב את מה שאתה חושב. הוכחה חברתית לכך שרעיונות העבר שלך, דעותיך או פעולותיך מנוגדות. זה יכול להיות גם ייצוג של ענישה לרעיונות שלך או השלכות נתפסות של ויכוח על אמונות סותרות….

…חלום הטלקינזיס מסמל שליטה או שינוי ללא מאמץ. לגרום לאנשים או לסיטואציות שתעשה מה שאתה רוצה בלי שתצטרך לדבר על זה. כבד לא נאמר או צעדים שננקטים בשמך. מחוות לא מדוברות שמאלצות אחרים לפעול כפי שהם רוצים. זה יכול להיות גם ייצוג אנשים רגישים מאוד או הקשבה טובה. באופן שלילי, טלקינזיס יכול לשקף טיפול אילם, להיראות כועס או לגרום לאנשים להרגיש שאתה לא אוהב אותם, כך שהם יתנהגו כמו שהם רוצים. ~עין הרע~ בכדי לקבל תשובה רצויה. רגישות המעבירה השלכות חמורות, מכיוון שהיא אינה מושלמת מעצמה. אחרים שמעניינים אותך, מלבד מה שאתה רוצה זה מפחיד….

…לחלום שאתה מדמם אך אינך חש כאב, ואינך יכול לזהות מאיפה הדם, מציע לך להשתוקק להשתחרר מכל סיטואציה מעצבנת המונעת ממך להשיג את מה שניסית להשיג עבורו זמן רב. כאשר הדם שופע, המשמעות היא שהדבר אליו אתה משתוקק קרוב מאוד, למשל, להצליח בעניינים שניהלת. חולמים על בגדים מוכתמים בדם מכריזים על נוכחותם של אויבים שמנסים למנוע שתצליחו בעניינים או בעסק שאתם מנהלים, לכן עליכם להיזהר עם חבריכם החדשים ולשים עין על הישנים. לחלום שיש לך דם בידיים מכריז על רצף של מזל רע אם אתה לא נזהר עם עצמך או עם הדברים שאתה מטפל בהם. לחלום על פצע שכואב וגורם לך לסבול, וממנו יוצא דם, עשוי להיות שתקבל חדשות רעות מסוגים שונים, כולל עסק מסובך וקשה לשליטה. זה יכול להיות גם מחלות, משלך או מבני המשפחה. לחלום שאדם אחר מדמם עשוי להיות שהחולם מתכוון לפגוע במישהו, גם אם זה רק פסיכולוגי או מוסרי. לחלום שדם יוצא מפצע או נשיכה שיש לאדם אחר או החולם עצמו, מצביע על כך שבריאותם אינה טובה, ולכן עליהם להיות זהירים. לחלום שאתה משתתף בעירוי דם כתורם, הוא סימן לכך שאתה מוכן להעניק עזרה ותמיכה לאדם נזקק. אם החולם עצמו הוא זה שמקבל דם, זה תמיד מבשר של נושאים חשובים שיצרוך את המשאבים שיש לך, במהירות. עם זאת, ניתן להקל על חומרת המצב באמצעות התערבות של אדם משפיע ומסור. לחלום על כך שאצבעותיך מלוכלכות, פצועות או מדממות, עולה כי דברים רבים שיגרמו לך לסבול מתקרבים. לחלום שאתה ערוף מישהו וזה מתחיל לטפטף דם אומר שאתה צריך לדאוג להתנהגות שלך כדי להימנע מעונשים. חולמת על גרזן שיש בו כתם שנראה כמו דם, אך אינך בטוח שהוא סימן קטלני, זה מצביע על כך שאתה בסכנה קרובה להיקלע לצרות כתוצאה מהתנהגות בלתי נסבלת שלך. לחלום על דם הנובע מפצע או נשיכה באדם אחר או החולם עצמו מצביע על כך שבריאותם אינה טובה, לכן היזהר….

…החלום על שימוש במצלמת וידאו מסמל ביצוע חוויה לזיכרון. הבינו או זכרו כל מה שאתם עדים אליו. זה יכול גם לייצג את הניסיון שלך לתעד אירוע או תהליך שלם לשימוש מאוחר יותר. יתכנו גם הרבה מידע או פרטים שתרצה לחלוק עם אחרים. מצלמת וידאו יכולה להיות סימן לכך שאינך רוצה לשכוח מידע רב שמוצג בפניך. אתה לא רוצה לפספס שום דבר. החלום של מצלמת וידיאו נסתרת מסמל את הניסיון שלך להתבונן במישהו בהתגנבות או לפקוח עין עליו. צופה במישהו ללא ידיעתך. לחלופין, מצלמה נסתרת עשויה לשקף התנהגות חטטנית או הגובלת במרדף. לפלוש לאחרים באופן פרטי או לא מתאים, לשים לב לאנשים שאתה מכיר שאסור לך להיות איתם. דוגמא: גבר חלם להשתמש במצלמת וידאו כדי לצלם חתונה. בחיים האמיתיים הוא התחיל יומן על כל מה שקורה לו, עם פרויקט עבודה חדש….

…החלום על מזל~ט שאתה לא שולט בו יכול בקלות לגרום לחרדה מפני פלישת הפרטיות שלך. הרגשה נשלטת על ידי מישהו אחר כאילו זה קל מדי או אוטומטי. רגשות או תסכול לא נעימים מאי יכולת למנוע ממישהו לדעת את כל מה שאתה עושה. מרגיש שאתה לא יכול להתווכח עם מישהו שצופה בך. להרגיש שמישהו קצת טיפש בכך שהוא תמיד יודע מה הוא עושה, לא משנה מה. מל~טים עם תותחים עליהם יכולים גם להיות ייצוג של חרדה מפני התביינות או שנראה כמו מפסיד ללא אזהרה. החלום על מזל~ט שאתה שולט בו יכול לשקף רגשות שיש לך את הכוח לצפות במצב או באנשים אחרים ללא הגבלה. מזלטים נשק יכולים לשקף את כוחם להביך או מישהו להיכשל בחסינות בכל עת. באופן שלילי, מזל~ט יכול לשקף חוסר כבוד לפרטיותם או למרחב האישי של אחרים. המחשבה שהצורך שלך לדעת דברים חשוב יותר מהרגשות של מישהו אחר. שמירה על חשיבות לפקוח עין על מישהו, לא משנה מה….

…יש מחברים הרואים כי גמדים, עם הופעתם של סיפורי ילדים, מייצגים רגשות נסתרים, וחשוב מאוד להיות קשובים למסרים שלהם, מכיוון שהם יכולים לחשוף מאוד. זה עשוי להופיע גם בחלום, גמדים למראית עין ובמקרה זה הם יכולים לייצג את פגמי האופי הקטנים שלנו שמונעים מאיתנו להשיג את יעדינו ושצריך בהכרח להתנגד עם משמעת ורצון עז….

…אובדן כפתור מעיד על בזבוז כסף. אם נתפור את זה, זה מבשר את האושר בבית. אם הם מתכתיים, זה מבשר הזמנות. אם הוא עשוי זהב או כסף, מגמת הוצאות מוגזמת. כפתורי עץ, הצלחה אחרי הרבה עבודה. כפתורי הפנינה מסמלים טיולים או הנאות לא צפויות. אם הוא מכוסה בבד, זה מזהיר אותנו לפקוח עין על בריאותנו….

…לחלום על דמות קדומה זו, מציין את ההססנות שלך לקבל את הסיפור העתיק הזה כאותנטי, ואתה עלול להיתקל בהתנגדות בחוגים עסקיים וחברתיים בגלל ספק זה. לאישה צעירה שחולמת שהיא מתחזה לחוה, מזהירה אותה להיזהר. היא אולי חכמה יותר מקרוב משפחתה הקדום, אך לרשע יש עדיין סוכנים חזקים בתחפושת של גבר נאה. לפקוח עין על חוה התמימה, צעיר. עץ התפוח הזה עדיין נושא פרי, וייתכן שתשתכנעו, בלי משים, לחלוק את עושר המוצרים שלו….

…החלום על בולזיה מסמל את הניסיון שלך להשיג שלמות או להשיג מטרה מושלמת. חוסר היכולת שלך לחשוב על שום דבר מלבד לעשות משהו בצורה מושלמת. באופן שלילי, עין שור יכולה לייצג תחושות לחץ להיות מושלמות. הסיכון למבוכה. מרגישים שתבחין בחלש או לא כשיר, אם לא תופיע בצורה מושלמת מול אחרים….

…עיניים בחלום מייצגות את הדת או העושר של האדם. אם אדם רואה עשב צומח בכל רחביו אך אינו מכסה את אוזניו או עיניו בחלום, פירושו שגשוג. עיניו של האדם בחלום מייצגות גם את אמונתו ואת הדרך לניצחון בחיים האלה ובחיים הבאים. עיניו של האדם בחלום יכולות גם לייצג את ההדרכה שלו או את חוסר הידיעה שלו. העיניים הרבות בגופו של אדם בחלום מייצגות את אדיקותו, ערנותו ומצוינותו של האופי. אם אדם רואה את עיני ליבו בחלום, פירושו שהוא רואה באור הצלילות. אם רואים אדם מביט אליו במבט צדדי בחלום, זה אומר שהוא יסבול מצוקה, חוסר אמון, הסתייגות, חשד וזלזול בידי אדם כזה. אם אדם כזה פוקח את עיניו ומסתכל בו ישר בחלום, זה אומר שהוא יעזור לו בעסק שלו או יתמוך באינטרסים שלו. אם עיניו של אדם הופכות לברזל בחלום, פירושו מצוקה, שערוריה או סבל רציני מהקהילה. אם אדם רואה את עצמו מסתכל על נשים בחלומו, פירושו שהוא מבצע ניאוף בעיניו בכך שהוא מסתכל ומתחשק למה שלא כדין. אם מישהו מסתכל בעיני מישהו בחלום ואוהב אותם, זה אומר שהוא יסבול מצוקה, שחיתות או קנאה דתית. אם אדם רואה את עצמו בעל עין נוספת בגופו בחלום, זה אומר שהוא אתאיסט. אם אדם רואה את עצמו עוקב מעבר לכתפו בחלום, זה אומר שהוא ייקרא לקבל כסף בהיעדר. אם אדם רואה את עיניו מרותקות בחלום, זה אומר שהוא מסתכל בחשדנות כלפי קרוב משפחה או אשתו של מישהו אחר. עיניים שחורות בחלום מייצגות אדם דתי. עיניים שחורות-כחלחלות בחלום מצביעות על התנגדות לדתו של האדם. עיניים כחולות בחלום מתכוונות לחידושים דתיים. עיניים ירוקות בחלום פירושן דת השונה מכל הדתות. מראה חד בחלום פירושו ברכות, ואילו מראה חלש פירושו חוסר עבודה וחיים מנדיבותם של אחרים. אם אב רואה חולשה בעיניו בחלום, זה אומר שמחלה תגרום לילדיו. אם אדם מאבד את עיניו בחלום, פירושו מות ילדיהם. אם אדם עני או אסיר רואים זאת בחלום, פירושו שלעולם לא ישוחרר שוב, או יראה אור לשארית חייו. אם אדם מדוכא רואה חולשה בעיניו בחלום, זה אומר שמישהו יעזור לו להתגבר על מצוקותיו. אם מטייל רואה את החלום הזה, פירושו שלעולם לא ישוב למולדתו. אם אדם רואה שעיניו שייכות לאדם לא ידוע בחלום, זה אומר שהוא יתעוור. אם הוא מזהה את אותו אדם בחלום, זה אומר שהוא יהיה נשוי לבתו. אם עיניו של אחד נופלות בחיקו בחלום, פירושו מותו של אחיו או בנו. עיניו של בן אדם בחלום מייצגות גם את אהובתו, את בנו או את אמונתו. כל פגם בהם בחלום עשוי לבוא לידי ביטוי אצל אנשים כאלה. להיות מאה עיניים בחלום פירושו כסף. עיניו של שליט מייצגות את מרגליו. עיניים בחלום מייצגות גם בקר, גבר או מעיין. טיפול בעיניים של מישהו במשחה רפואית בחלום פירושו לתקן את חייו הדתיים של אדם או לפתח בן שיהפוך לאור התכשיט של עיני אביו או אם אחיו של הגולה יגורש או יגורש ממולדתו, פירושו שהוא יבקש אותו ויפקיד אותו עם חובות כלפי משפחתו. אם אדם רואה את המראה שלו טוב יותר ממה שאנשים חושבים בחלום, זה אומר שהאופי הפנימי שלו טוב יותר ממה שאנשים חושבים, או אם הוא רואה את המראה שלו נחלש למרות שאנשים לא יודעים על זה בחלום, זה אומר שהוא שומר האמונה שלו לעצמו. אם עיניו הופכות לבנות בחלום, הן מייצגות צער או אובדן של אהוב. אם אדם רואה את עיניו לבנות, ואם הרעלה הלבנה מורמת בחלום, פירוש הדבר שהוא יתאחד עם אהובתו ומצוקתו תוסלק. העין הימנית בחלום מייצגת את בנו של האדם והעין השמאלית מייצגת את בתו של האדם. אם אב רואה את אחת מעיניו מועברת להתערבבות עם העין השנייה בחלום, ואם יש לו בן ובת, עליו להפריד בין חדרי השינה שלהם. לאכול את העין של מישהו בחלום פירושו לגנוב את כספו. לראות את העיניים של האדם ללא ריסים בחלום פירושו להריס את חוקי האל. אם אחד מנתק את הריסים שלו בחלום, זה אומר שהוא יחשוף את עצמו לאויב שלו. לראות עיניים יפות בחלום יכולות לציין, כישוף, קסם שחור, חיים או מוות. עיניים בחלום מייצגות גם את בני משפחתו, קרובי משפחתו, ילדים או עובדים. עיניים בחלום מסמנות גם להתאבל על מישהו או שהן יכולות לציין מחלה. מריחת עיניו בחלום פירושה אסונות, סבל ועונש על חטאיו. שמירה על עיני האדם מפני התבוננות במה שאינו חוקי בחלום פירושו להקפיד על פקודותיו של אלוהים. (ראו גם גוף 1)…

…לחלום על גופה הוא קטלני לאושר, מכיוון שחלום זה מעיד על בשורה עגומה על הסיכויים העסקיים הנעדרים והקודרים. הצעירים יסבלו מאכזבות רבות וההנאה תיעלם. לראות גופה המונחת בארון התיבה שלה, מציין לחולם צרות מיידיות. לראות גופה בשחור, מציין מוות אלים של חבר או הסתבכות עסקית נואשת כלשהי. לראות שדה קרב זרוע גופות, מעיד על מלחמה ואי שביעות רצון כללית בין מדינות ופלגים פוליטיים. לראות את גופת החיה, מציין מצב לא בריא, הן לעסקים והן לבריאות. לראות את הגופה של כל אחד ממשפחתך הקרובה, מציין מוות לאותו אדם, או לאיזשהו מבני המשפחה, או קרע חמור ביחסי פנים, גם דיכאון עסקי יוצא דופן. לאוהבים זה סימן בטוח לכישלון בהבטחות בעלות אופי קדוש. לשים כסף על עיני גופה בחלומותיך, מציין כי תראה אויבים חסרי מצפון שודדים אותך בזמן שאתה חסר אונים להתרעם על פציעה. אם רק תשים את זה על עין אחת תוכל להחזיר רכוש אבוד אחרי מאבק כמעט חסר סיכוי. עבור אישה צעירה החלום הזה מציין מצוקה ואובדן בכך שהוא מעניק למרבה הצער אמון בעיצוב אנשים. לאישה צעירה שחולמת שבעל החנות בה היא עובדת היא גופה, והיא רואה כשהיא יושבת איתו שפניו מגולחות למשעי, מנבאת שהיא תיפול מתחת לסטנדרט השלמות בו החזיקה אותה המאהב שלה. אם היא רואה את ראש הגופה נופל מהגופה, מזהירים אותה מאויבים סודיים, שבפגיעה בה גם יגרעו מהאינטרס של המעסיק שלה. לראות את הגופה בחנות, מנבא כי אובדן וחוסר נעימות יקזזו את כל הנוגעים בדבר. יש כאלה שלא עושים את הדבר הנכון בצורה מצפונית. יהיו תחזיות קודרות לשלום ולעבודה משגשגת….

…אובדן עין פירושו שעדיין לא ניתן היה לגלות אהבה ואושר אמיתיים. עיניים יפות מעידות על תקוות יפות שנמצאות בדרך שלך. קפיצות בעיניים מחדשות חדשות על ניתוח, מחלה או תאונה. עיניים חולות מייצגות אובדן או פרידה מאדם אהוב. עיניים עצומות מהוות איתות של טיפשות וגאווה כוזבת….

(מורת רוח של הורים בחלום. ראה ילד סורר-עין | שחיטה)

…יתכן שהושפלת או סבלת מפצע רגשי למרות שאתה מנסה לשמור על מראית עין של אדישות לגביו. מחברים אחרים מצביעים על האפשרות לסבול מדלקת בעתיד הקרוב….