…חולמים על או רואים בחלום של עמיתיהם לעבודה, מדגישים היבטים במערכת היחסים שלכם שמתעוררים אתם, כולל קשיים / תמיכה. המשמעות היא השאיפה שלך, המאבקים והאופי התחרותי שלך. אם העמיתים לעבודה בחלום שלך אינם עמיתים לעבודה שלך, ייתכן שהם שייכים לנושאים הפסיכולוגיים שאתה צריך לעבוד עליהם. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מאמן מישהו לתפוס את מקומך, זה עשוי להעיד שאתה מתקדם ביחס למשימה כלשהי או להתפתחות פנימית. אתה משאיר עמדות ישנות מאחור ומסתכל לעתיד. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על המשרד….

…החלום של עובד לעבודה שאתה מכיר, למעשה, בחיים האמיתיים מסמל היבט של עצמך על סמך הרגשות הכנים ביותר שלך כלפי אותו אדם. שאלו את עצמכם מה האיכות, התחושה או הזיכרון בולטים ביותר לגבי אותו אדם ואיך האיכות הזו יכולה לחול על חייכם. החלום של עובד לעבודה שלא באמת עובד בשבילך יכול לשקף אנשים בחיים עם מטרות או תחומי עניין דומים כמוך להתעורר. מישהו שתמיד עושה את אותו הדבר שאתה עושה….

…החלום על צלילה רזה מסמל חוסר דאגה להסתיר את הרגשות או האמונות הכנים שלך למשהו שאתה יודע שאתה לא אמור לעשות. בחקירה חופשית וגלויה של מצב לא בטוח או נטילת סיכון להיות כנה לחלוטין עם מישהו. דוגמא: אישה חלמה לצלול רזה עם עמית לעבודה. בחיים האמיתיים היה לה חבר, אבל היא התחילה לפלרטט עם עמית לעבודה זה. הצלילה הרזה משקפת את הסיכון לפתוח ברגשות כלפי עמית לעבודה זה תוך ידיעה שהוא לא צודק….

…חולמים על המתים או רואים בחלום המתים, תמנעו מעצמכם להיות מושפעים על ידי אנשים שליליים ובחוץ עם האנשים הלא נכונים. אתה עלול לסבול מאובדן מהותי. חלום זה יכול להיות גם דרך לפתור את רגשותיך עם אלה שהלכו לעולמם. אם אתה חולם על אדם שנפטר לפני זמן רב, זה יכול להעיד שמצב או מערכת יחסים בחיים דומים לאיכות המנוח. החלום יכול לתאר כיצד אתה צריך לאפשר למצב או מערכת יחסים זו למות ולהסתיים איתה. לחלום על או לראות בחלום ולדבר עם ההורים שלך מתים בחלומות שלך, מייצג את הפחד שלך לאבד אותם או את הדרך שלך להתמודד עם האובדן. אולי תרצה את ההזדמנות האחרונה להיפרד מהם. חולם או לראות בחלום, אחיך המת, קרוב משפחה או חבר חי, מעיד שאתה מתגעגע אליהם ומנסה לחיות מחדש את החוויות הישנות שלך שהיו לך איתם. בניסיון לעמוד בקצב יומן החיים האמיתי, חלומות יכולים לשמש כמוצא היחיד שלך בהתמודדות ולהשלים עם אובדן של אדם אהוב. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא המשך לקרוא למות או למות….

…החלום להיות מת מסמל תחושות של אובדן או כישלון מוחלט. אם מותך לוקח נושא חיובי יותר הוא עשוי לשקף שינויים חיוביים או טרנספורמציה. החלום לראות אנשים מתים מסמל היבטים בשאלה אם אישיותם השתנתה לחלוטין או איבדה את כל הכוח. זה יכול לשקף גם את השלכתך על אנשים אחרים שהשתנו או איבדו כוח. ייתכן שאתה או מישהו אחר חוויתם שינוי יוצא דופן. החלום לראות יקיריהם שנפטרו שמתו באמת בחיים האמיתיים משקף כנראה היבט באישיותך על סמך רגשותיך הכנים ביותר כלפיהם. העובדה שהם מתים אינה רלוונטית ככל הנראה, אלא אם כן מדובר בתכונה החזקה ביותר שיש בהם. לדוגמה, לראות את אביך שנפטר מסמל ככל הנראה את מצפונך כמו שהיית אילו היה חי. אם יקיריהם הלכו לעולמם לאחרונה או שביליתם זמן רב בזכירתם, הם עשויים לייצג את הכאב או הרצון שלכם להיות איתם שוב….

…לחלום על המתים, הוא בדרך כלל חלום של אזהרה. אם אתה רואה ומדבר עם אביך, עסקה כלשהי מצערת עומדת להתבצע על ידך. היזהר כיצד נכנסים לחוזים, אויבים נמצאים סביבך. גברים ונשים מוזהרים לחפש את המוניטין שלהם אחרי החלום הזה. לראות את אמא שלך, מזהיר אותך לשלוט בנטייתך לטפח תחלואה ורצון רע כלפי יצוריך האחרים. אח, או קרובי משפחה או חברים אחרים, מציין כי ייתכן שתזמן צדקה או סיוע תוך זמן קצר. לחלום לראות מתים, חיים ומאושרים, מסמל שאתה נותן השפעות שגויות על חייך, שיביאו אובדן מהותי אם לא יתוקנו על ידי ההנחה של כוח הרצון שלך. לחלום שאתה משוחח עם קרוב משפחה מת, וקרוב משפחה משתדל להוציא ממך הבטחה, מזהיר אותך מפני מצוקה, אלא אם כן אתה ממלא אחר העצות שניתנו לך. לעתים קרובות ניתן למנוע תוצאות הרות אסון אם מחשבות יכולות לתפוס את פעולתו הפנימית ואת הראייה של העצמי הגבוה או הרוחני. קולם של קרובי משפחה הוא רק שהעצמי הגבוה יותר הלוקח צורה להתקרב באופן ברור יותר למוח שחי ליד המישור החומרי. יש מעט מאוד צרות בין טבע משותף או חומרי, עד שאנשים צריכים להיות תלויים בסובייקטיביות שלהם לצורך שביעות רצון והנאה אמיתיים. Paracelsus אומר בנושא זה: {יכול לקרות שנשמתם של אנשים שמתו לפני חמישים שנה אולי תופיע בפנינו בחלום, ואם היא מדברת אלינו עלינו לשים לב במיוחד למה שהיא אומרת, על חזון כזה. איננה אשליה או אשליה, וייתכן שגבר מסוגל להשתמש בהיגיון שלו במהלך שנת גופו כמו כאשר האחרון ער | ואם במקרה כזה נפש כזו תופיע בפניו והוא ישאל שאלות, אז הוא ישמע את מה שנכון. דרך נשמות מבוקשות אלו אנו עשויים להשיג ידע רב לטובים או לדברים רעים אם נבקש מהם לגלות לנו אותם. אנשים רבים קיבלו תפילות כאלה. חלק מהאנשים שהיו חולים התבשרו במהלך שנתם באילו תרופות עליהם להשתמש, ולאחר השימוש בתרופות הם נרפאו, ודברים כאלה קרו לא רק לנוצרים, אלא גם ליהודים, פרסיים וגויים, לטובים לאנשים רעים.} הכותב אינו סבור שידע כזה מתקבל מרוחות חיצוניות או מגולגלות, אלא באמצעות הצצות רוחניות אישיות שנמצאות באדם….

…אם חלמת על לידת מת, חלום כזה מעיד על חוסר אמון שיש לך למישהו מיוחד. החלום יכול להצביע גם על צמיחת המיניות, מכיוון שהחולם איבד את החסכנות שהייתה לו לפני כן….

…לחלום על אנשים שבחיים האמיתיים מתו והיו יקרים לנו מגלה חוסר שביעות רצון מחיינו הנוכחיים. אם המתים מתנהגים מאשימים ונקמניים זה מתחם אשמה שקשור לאדם זה. אם אנו חולמים על אדם אהוב שמת ואדם זה נפטר במהלך אותו חלום, זה מעיד שמאותו הרגע הנשמה שלנו עם אהובנו….

החלום על תינוק שנולד הוא מסמל את ההפרעות או הכישלונות של הרגע האחרון. להרגיש קרוב להשיג משהו ולאבד אותו בסופו של דבר. לחוות הפסד ברגע סופי מכריע. סוף פתאומי או לא צפוי למשהו. לחלופין, ילד שנפטר עשוי לשקף אובדן פתאומי או ברגע האחרון של אמון במישהו….

…לחלום על תינוק שנולד מת, מציין כי אירוע מצער כלשהו יבוא לפני הודעתך….

לחלום על הסדר הזה, מסמל שיהיו לך חברים כנים, ואומללות תיגע בך אך בקלילות. כדי להצטרף לצו זה, חוזה שתזכה להבחנה ואושר זוגי….

לחלום שאתה לא אוהב את חברך למיטה, מנבא כי מישהו שטוען עליך, יחטוף ויהפוך את סביבתיך לנעימה באופן כללי. אם יש לך חבר מיטה מוזר, חוסר שביעות הרצון שלך ידאג לכל מי שמתקרב אליך. אם אתה חושב שיש איתך כל סוג של חיה במיטה, יהיה מזל רע בלתי מוגבל שיתלה בך….

(ראו רעד)

…החלום על עמית מציין את יכולתו להיות חלק מקבוצה. כדי לקבל את הפרשנות הטובה ביותר לחלום שלך, אנא ראה את המשמעות של עמית לעבודה….

…מסמל את הסמכות והיוקרה בתוך קבוצה. אם במהלך חלומנו אנו רואים בן משפחה, עמית לעבודה וכו ', לובש את מכנסינו, זה משקף את החשש שלנו לאבד קטגוריה מסוימת ואחריות. אם אנו חולמים ללבוש מכנסיים שאינם מתאימים לנו, החלום משקף את הפחד שלנו שלא לעמוד ברשות המופקדת על ידינו….

…החלום על קוף מסמל היבט באישיותו שקוף ביהירות. אתה או מישהו אחר שמשתמש בקנאה או במבוכה כדי להצחיק מישהו אחר. ניסיון מודע להביך מישהו. לחלום על קוף יכול לשקף אנשים יהירים או סיטואציות שנראים מצחיקים אותך. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך להונות מישהו. דוגמה: גבר חלם פעם על קופים המטפסים על ראש תא המטען הגדול כשכל הענפים מנותקים. בחיים האמיתיים הוא התמודד עם עמית לעבודה קנאי שהביך אותו ללא הרף, דחה את כל בקשותיו, שהוא התקרב לפיתרון בעיה קשה….

…אם אנו חולמים שאדם כלשהו מתקבל לעבודה, זה מצביע על כך שתזדקק לעזרה ותמיכה בפרויקטים שלך. אם נקבל לעבודה, זה מסמל שתציעו לך נקודות מבט חדשות בתחום העבודה….

…החלום להיות בעל בוס מסמל תחושת חובה עם השלכות אפשריות. כוח משיכה או צורך להיות ממושמעים. מרגיש שאתה צריך לעשות משהו כל הזמן. התחושה שמצב, בעיה או מערכת יחסים חייבים לקחת עדיפות. מישהו או משהו ש~נהל את חייך ~או~ מריץ אותך סביב. ~ לחלופין, בעל בוס עשוי לשקף סוגיות הקשורות לעבודה. באופן שלילי, בעל בוס יכול לשקף פחד של נון-קונפורמיסטים. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מאפשר לאדם או בעיה להיות סמכות רבה יותר עליך. מגבלה או חוסר חופש. זה יכול להיות גם ייצוג של אובססיה לעבודה או היותה עובדתית. יתכן שאתה לוקח מצב ברצינות רבה. בעיוורון, עושים את הנאמר. החלום לפחד מבוס מסמל פחד מסמכות או בעיה של עמידה בפני עצמה. החלום להיות בוס מסמל את אישיותו הסמכותית או האסרטיבית. הבנת המצב בהעירת החיים, בשליטתך לחלוטין. דוגמא: אדם חלם על הבוס שלו, נותן לו חפיסת שוקולד. בחיים האמיתיים הוא רצה העלאה, אך הבוס שלו רק יעניק לו שבחים על עבודתו הטובה. דוגמא 2: אדם חלם על הבוס לשעבר שלו שלא מצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים הוא קידם ושנא אותו. דוגמא 3: אדם חלם להחזיק בוס. בחיים האמיתיים הוא חש מחויב לעזור לאחותו לעבור בתים. דוגמא 4: אדם חלם להיות מנהל בית מלון. בחיים האמיתיים היו לו מספר קרובי משפחה חולים עליהם היה צריך לטפל בבת אחת. דוגמא 5: אדם חלם לקחת את זה לבוס שלו. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שחשוב לדאוג לבריאות אשתו, מכיוון שהוא חשש שהיא תמות….

לחלום שאתה משחק שחמט או דמקה עם עמית מעיד על מריבה מתקרבת עם אדם זה, והתוצאה תהיה זהה למשחק שאתה חולם לשחק.

…להוכיח משהו בחלום זו עדות לזכותו של האדם. להתווכח ולהוכיח את המקרה של האדם בחלום פירושו סכסוך עם עמית, לפיו מי שמנצח את המקרה בחלום הוא אשם בערנות….

…החלום של סמור מסמל אדם או סיטואציה שלא ניתן לסמוך עליהם. ההתנהגות ערמומית, דו פנים או ~בממזר~. מישהו שפוגש את פניך או מחייך אליך לפני שהוא מרמה אותך. זה יכול להיות גם ייצוג של אדם שאומר לך מה אתה רוצה לשמוע את פניו לפני שהוא בוגד בגב שלך. לחלופין, זה עשוי לשקף את ההתנהגות שלך שהיא מטעה לאחרים. דוגמה: אדם חלם על חמסה שנושכת את ידו. בחיים האמיתיים הוא פוטר. הוא הרגיש כאילו עובד בזה עמית ועבד לגנוב את העבודה שלו ממש מתוכו….

…החלום לקיים ménage à trois מסמל היבטים שונים בחייכם שאליהם אתם מצטרפים לחוויה נעימה מאוד. דוגמא: בחור צעיר חלם על סקס דו-כיווני עם עמית וחברתו. בחיים האמיתיים הוא נהנה להראות את כשרונותיו המוזיקליים בפני חברתו שאותה יש לו בזמן שהתאמן עם עמיתתו….

…החלום לקבל את השכלתך מסמל חרדה או דאגות שנמשכות כל כך הרבה זמן שהיית מוכשר לבעיות או לעבודה שלך. זה יכול לשקף את שביעות הרצון שלך מהצורך להתגבר על פחדים או בעיות. זה יכול לשקף גם רגשות להיות טובים יותר בגלל הניסיון שלך….

…הסדן והפטיש הם שני הכלים העיקריים והחיוניים שיש לכל נפח, עבודה המשתמשת ללא הרף באש, ברזל חם וניצוץ. שילוב זה כשלעצמו הוא סמל עתיק מאוד לעבודה אינטנסיבית ויצירתית, הנוטה להופיע בחלומות המסמלים עבודה איתנה ויצרנית. כשאתה חולם רק על סדן, זה יכול להיות שאתה נהנה מעסק בריאותי טוב ומוצק. כשאתה חולם על סדן שבו נרקם ברזל חם והוא נותן את הניצוצות, אז זה סמל שמראה שבחיים האמיתיים, החולם מרגיש בנוח עם מה שיש לו, כי זה יפיק רווחים קבועים, סיפוק , ושמחה. החלום הזה יכול גם להיות שאפשר לספור באהדה ובעזרה של אנשים אמידים, שיכולים להקל על הדרך להצלחה. כאשר, בחלום זה, הסדן נשבר, זה מצביע על כך שהעניינים והעניינים המטופלים עלולים להיכשל בקלות….

…קיום אינטראקציה או מציאת או ראיית פרקי אצבעות, כשאתה חולם, מעיד על הכיוון שלך להצלחה. פרקי אצבעות מתקשרים גם כסמל לעבודה קשה ושקדנות….

…החלום על חלון שחור מסמל תחושות של לכוד במצב רגיש, הפכפך ובלתי סלחני. אתה עלול להרגיש שיהיו השלכות קבועות או עוינות שאתה לא יכול להפסיק אם אתה טועה יחידה. לחלופין, חלון שחור עשוי לשקף את כוונותיך העוינות הרגישות שלך כלפי אדם אחר. אתה יכול להיות מוכן לנקום או השלכות אכזריות על מישהו אם הם יפגעו בך בכל דרך שהיא. דוגמה: אישה חלמה על חלונות שחורים מתחת לעורה. בחיים האמיתיים, היא מנהלת מערכת יחסים הפכפכה עם בתה והייתה מוכנה לוותר עליה לעבודה סוציאלית אם בתה בכלל תצא מתור. האלמנות השחורות מתחת לעורה שיקפו עד כמה היא מתוסכלת ומוכנה מענישה את בתה בדיוק בהודעה של רגע….

…לחלום שיש לך חצבת פירושו הרבה דאגה וחרדה בחייך שתפריע לעבודה או לבית הספר שלך. לראות אנשים אחרים עם חצבת בחלום שלך, זה מציין שהמצב המדאיג ומצבם של אחרים יעורר בך דאגה רבה….

…לחלום על מעין אחד או יותר הוא סמל לעבודה קשה, ומציע שהחולם ישיג את מה שהוא רוצה או זקוק לו כדי שלא יסבול ממחסור. כשאישה חולמת לעבוד עם מעדר רומז שהיא תצטרך לעבוד קשה רק כדי לשרוד. אוהבים שחולמים על מעין אחד או יותר מוזהרים כי יצטרכו לעבוד בעתיד באומץ ובאינטנסיביות….

…חולמת על נגר, מציינת תשואות קטנות לעבודה, אך עם שביעות רצון….

…כשאישה חולמת להסתכל בעגילים מבלי לגעת בהם, זה סימן לעבודה או לעסק חשוב בעתיד (וכמה שיותר יקר ויפה, יותר טוב). אם אתה חולם שאתה עונד עגילים, זה מעיד על סיכון רציני לאובדן יוקרה בקרב חברים, גם אם החולם לא נותן סיבות לכך. אותו חלום לאישה נשואה מכריז על בעיות בבית, עם בעלה או משפחתו, במיוחד בעלה. עבור אישה, שחולמת להסתכל בעגילים היפים של אישה אחרת, זה מצביע על כך שמישהו קרוב נמצא בסיכון ליפול למספר בעיות, כולל סוגיות משפטיות שישפיעו איכשהו על החולם. עבור אישה או גבר, שחולמים על עגילים שבורים, זה מצביע על כך שהוא נמצא בסיכון להיקלע לצרות, אולי בגלל פזיזותו….

…בדרך כלל החלום בו רואים את חבל הטבור מראה על חוסר האישיות. אולי אתה מפחד להיות לבד, שם כל האחריות תלויה בך. כאשר החולם חותך את חבל הטבור, אז הוא מראה את הצורך להישאר לבד. התכונן לעבודה קשה, אחרת תהיה תלוי באחרים לנצח….

…אם הרינג נאכל בחלום, זה סימן לבוז לאהובך. אם אתם דגים את הרינגים בחלום שלכם, זה סימן לעבודה קשה ולרווחים מעטים….

…כשאתה חולם להיות אוויר קר זה מייצג את שיעור משק הבית שלך ואת העבודה שלך. וודאו כי אתם שומרים על האיזון בין חייכם האישיים לעבודה. חלום זה עשוי להיות סימן לסיכון של חוסר פרופורציה. אולי יש משהו שאתה לא בטוח לגביו ואיבדת קשר עם אמיתות. החלום הזה רוצה להראות לכם שעליכם לעשות הפסקה, לעזוב, גם אם זה היה רק ​​לכמה ימים. אם אתה חולם לנשום אוויר חם זה אומר שיש הרבה אנרגיה שלילית סביבך, היה מודע לכך וודא שאתה קשוב לאנשים סביבך….