לראות את היומנים, כשאתה חולם זה סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מציין רעיונות תת-מודעים והיבט משמעותי ומשמעותי בעצמך. לחילופין, פירושו טרנספורמציה. אתם הולכים לכיוון חדש בחייכם. לחלום שאתה יושב על יומן מעיד על סיפוק ושמחה אישית בחייך. לחלום ולראות יומן צף במים, מייצג הזדמנויות חדשות. יתכן שאתה מחפש משהו חשוב….

כשאתה רואה את היומן של יול בחלום, הוא מראה לך את העתיד הנעים. לחלופין, החלום עשוי להזהיר אותך להיות פחות ספקנים ושחצנים….

חברות אמיתית ונאמנה. עזרה והגנה….

…(עץ מבורך) בחלום, זיתים מייצגים כסף, הנאות או שגשוג של מישהו. עץ זית בחלום מייצג אדם מבורך שמיטיב עם משפחתו, אשה צנועה, או שזה יכול להיות בן שיכול להיות מושל. זית צהוב בחלום מייצג חששות כבדים מחייו הדתיים של האדם. אם אדם לוחץ זיתים לשמן בחלום, זה אומר שהוא ירוויח ברכות ותועלות. אם אדם רואה את עצמו משקה עץ זית בשמן זית בחלום, זה אומר שהוא ישן עם אמו. אותה פרשנות חלה אם אדם רואה עצמו משקה גינה בחומץ. אם קונה עץ זית, או אוכל מאחד, או שותה משמן שלו בחלום, פירושו ברכות, או שהוא יתחתן עם אציל ואישה צנועה. לראות עלים של עץ זית בחלום פירושו ללכת בדרך הישר, או לקיים את חובותיו הרוחניות של האדם, הדרכה, אור, לקרוא את הקוראן, לנחם את ליבו של מישהו, להרוויח כסף לאדם עני, למעט אם אוכלים את גלם הזית בחלום, פירוש הדבר ההפך, או שהוא מרמז על עוני, חבות, או שהוא יכול לציין את המקום, או את הכיוון ממנו הוא מגיע. עלי עץ זית מייצגים אנשים צדיקים או מנהיגים רוחניים. פרי עץ זית מייצג כסף קל, או לחיות חיים עשירים וחיים מאושרים. בחירת זיתים או לחיצה עליהם לשמן בחלום פירושה עמל או תלאות. באשר לאדם חולה, זיתים בחלום פירושם להחזיר כוחות ולהתאושש ממחלתו. הפירות עצמם והעלים מציינים גם הם חריפות ונחישות, עם זאת, זיתים בחלום מציינים גם הם גידול איטי. (ראה גם שמן)…

זיתים מסמלים שלום, פוריות, טיהור, כוח, ניצחון ותגמול. גם העץ וגם צרור הפרחים מתייחסים תמיד לשלום ולפיוס. זיתים ושמן זית מתייחסים להטבות בכל היבט בחיים….

זית אחד או כמה מהווים זעזוע מצוקה, קשיים, מורת רוח ומצוקה.

(ראה שמן | זיתים)

החלום על ממתקי שוברי לסת מסמל תחושה טובה העומדת בפני אתגר. מנצלים את הצורך להיות סבלניים עם משהו קשה ואיטי. מרגיש טוב להישאר על בהונותיך או להבין עד כמה משהו קשה כל הזמן. נהנה להרגיש משהו שקשה לתפעל או לשלוט בו….

בחלומות, הן העץ והן ענף הזית, מתייחסים לנסיבות של שלום ופיוס.

(ראה Tamarisk | עץ)

…רוב הכותבים מסכימים כי עץ האורן מסמל אריכות ימים ואלמוות, כמו כל ירוקי עד, אך עם עץ האורן מודגש היבט זה על ידי חוסר הפיכול של שרפו. כמו כן, החלום לחבק עץ משקף את רצונך להחזיר אנרגיה ובריאות….

…(שקמה, תנ~ך.) בחלום, עץ תות מייצג אדם במעמד גבוה שיש לו ילדים רבים, גדולים בגודלם אך בעלי אופן לא טוב, שלא מועיל לאף אחד, למרות שהוא נשאר מכובד היטב. אם אדם מקבל כמה מפירותיו בחלומו, פירושו שהוא יקבל משהו מאדם כזה. אם הוא נפגע מקוציו בחלום, אותו הדבר יתרחש בערות. כאשר עצי מייפל, עצי תמרסק ושיחים מתערבבים זה בזה בחלום, הם מתכוונים לניצחון ולשורות משמחות עבור מי ששוקל מלחמה או מכוון למלחמה. עם זאת, עבור שאר האנשים, עצים אלה בחלום פירושם עוני ורכות….

…אכילת תפוחים מעידה על קנאה, יריבות או קנאה בין בני המשפחה. לחלום על עץ תפוח מלא בפירות הוא סימן לידידות ולחברות רבות….

…(מגרש | שרף) בחלום, עץ מחטניים פירושו מסעות. (ראה גם שרף)…

…(צביעות) בחלום, עץ מייצג אדם שמתערבב עם צבועים, או אחד שמערבב טוב וצביעות בחייו, או אחד שנראה טוב יותר ממה שהוא במציאות. עצים לחות מייצגת בנים. אם מטייל בסירה רואה עצים בחלומו, זה מייצג את הסירה עליה הוא נוסע….

(ראה קמפור)

(ראה עץ אלון)

…לחלום על עץ טקסוס, הוא מבשר המחלה והאכזבה. אם אישה צעירה יושבת תחת אחת, יהיו לה פחדים רבים להסב אותה על הונה ועל נאמנות אהובה. אם היא תראה את המאהב שלה עומד ליד אחד, היא עשויה לצפות לשמוע על מחלתו, או על המזל. כדי להעריץ אחד, היא תתנכר לקרוביה על ידי קסם. לבקר בעץ טקס ולמצוא אותו מת ומסולק מעליו, מנבא מוות עצוב במשפחתך. הנכס לא יתנחם בגין הפסד זה….

חולם על עצים, מציין משימות קשות רבות אך מעט תגמול או הנאה. כדי לראות ערימות של שריפת עצים, מצביע על רווח ממקור לא צפוי. חולם על ניסור עצים, מציין עסקאות לא חכמות ואומללות….

אם נטועים, זה מצביע על חיים ארוכים. להרים את זה פירושו צער. קבלת זר, נוחות….

…(שמיים | המטרה הגבוהה ביותר | תוצאות אולטימטיביות) לראות את עץ הלוט השמימי בחלום פירושו להשיג את המטרה הגבוהה ביותר של האדם ולהגיע להבטחה הסופית. (ראה גם אשחר | עץ לוטוס)…

מחכה לכם פנאי כף יד בו תפגשו זנים רבים ונעימים של הסחות. ידע רב ייקצר בשאר מהעבודה. זה בדרך כלל חלום טוב לכולם….

(ראה קמפור)

עצי דקל הנראים בחלומותיכם, הם מסרים של מצבים מלאי תקווה ואושר ממדרגה גבוהה. עבור אישה צעירה שתעביר שדרת כפות ידיים, מבשרת על בית עליז ובעל נאמן. אם כפות הידיים נובלות, אירוע צער בלתי צפוי יפריע לשלווה שלה….

…לחלום על פיסות עץ מוערמות מרמז על חוסר תאימות עם העבודה הנוכחית שלך, הדורשת עבודה קשה, ולפי דעתך, היא מתוגמלת מאוד. לחלום על עץ בנייה שעולה באש בגלל חוסר זהירות ושהוא גורם לאבידות גדולות מרמז על כך שהחולם חי חיים רשלניים ורשלניים. לחלום שאתה עובד עם עץ מסמל כי אין טעם להמשיך ולקוות למשהו שאתה באמת רוצה….

ראו את המשמעות של עצים

…החלום על עץ קוקוס מסמל חוסר אחריות או אי הרגשה שלעולם לא תצטרך לדאוג לדבר. בעיה שלדעתך אינה הבעיה או הדאגה שלך ושמישהו צריך לדאוג לה. באופן שלילי, זה יכול לשקף סירוב עיקש לדאוג למשהו שאתה מרגיש שהוא בעיה של מישהו אחר. להאמין שלא תצטרך לעשות שום דבר אחר מאשר לא לדאוג לשום דבר….

…(לוטוס | עץ שיזף) בחלום, עץ לוטוס פירושו כסף ורווחים. לאכול מפירותיו בחלום פירושו להיות רוח טובה ומעמד דתי מפרגן, או אם אדם כשיר להנהגה, פירושו שהוא ישיג זאת. בחלום, עץ לוטוס הוא גם עץ אצילי. באשר לאנשים דתיים, לראות עץ לוטוס בחלום פירושו צמיחה רוחנית, ועבור שליט זה אומר להשיג כוח. (ראו גם עץ שיזף)…

…סמל הגנה על חומרים. תלוי עד כמה כפות הידיים שאנו רואים עלים וחזקים, יצביעו על מידת ההגנה הגדולה. אם עצי הדקל עונשים זו אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. מלא פרחים ופירות אך מחוץ לעונה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה הנכונה, זה מבשר על ידידות ואהבה. עצי דקל יבשים מעידים על חוסר מזל. עץ דקל עם ענפים שבורים מייצג מחלה. עלים ירוקים מסמלים רווחים. כאשר אתה מטפס על אחד כזה, תקבל הצטיינות והון. נפילה מעץ דקל פירושה אובדן טובות הנאה עם הממונים עלינו….

…כפי שקורה עם כל עצי הפרי, אם אנו חולמים שהוא יהיה מלא בפירות, זה מסמל שפע חומרי ופריון רוחני. העץ יבש מכיוון שהוא חסר מים או שיש לו אגסים נופלים, מעיד על כך שאנחנו מזניחים את העניינים החומריים, הרגשיים או הרוחניים שלנו. מחברים מסוימים מקפידים על הופעת הפרחים על העץ, מחברים מצביעים על כך שהחלום מנבא בריאות אם האגסים על העץ, ומחלה, אם הם נראים נבולים ונופלים….

…סמל הגנה על חומרים. אם נראה עץ אחד או עלים וחזקים יותר, ההגנה הטובה יותר תתקבל. אם העצים חלשים, זה מעיד על חוסר אונים. אם הם מלאים בפרחים או פירות מחוץ לעונה, זה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה המתאימה לכך, זה מסמל ידידות ואהבה. אם הם יבשים, זה מעיד על חוסר מזל. עם ענפים שבורים, מחלה. מלא עצים עלים ירוקים יביא רווחים. טיפוס על אחד, כבוד ומזל. נופלים מאחד, אובדן טובה מצד הממונים עלינו. אם הנפילה היא מגובה נמוך אז זה יביא מצבים מצחיקים. אם העץ (אגוז, דקל) מקנן ציפורים אז הוא מסמל הצלחה ומזל. אם הציפורים האלה שחורות, אנשים רוצים לפגוע בנו בגלל קנאה….

…אם אתה במצב בריאותי טוב זה סימן מאושר וחיובי מאוד שמדבר על אהבה ונישואין. כתום מציין אהבה טהורה, חמה ונלהבת שמבטיחה צאצאים רבים. אם פרחי עץ התפוז נובלים או שהתפוזים מקולקלים האהבות הללו הולכות ודועכות או שלא נוצלו זאת….

…לחלום על ערימת עץ, מציין עסק לא מספק ואי הבנות באהבה….