לחלום להשתמש בשקית פחם יש המשמעות הסמלית של חוסר תועלת. לחלום על שק פחם פירושו ראיה נמוכה של חשיבותו של החולם. אולי אינך מסוגל לשנות מצב או דעה לגבי עצמך ממישהו אחר. את החלום הזה אני מציע לנקוט במאמצים רבים יותר להשיג הצלחה משלך בחיים. לחילופין, שק הפחם שבחלום מתפרש כצורך במחילה. האם אתה צריך להתנצל על כל פשע שביצעת בשלב מוקדם של חייך? האם יש עוולה או חטא שאתה יכול להביע חרטה או חרטה כנים עליהם? אולי הגיע הזמן לעשות את זה עכשיו, כי התת מודע מוכן לזה….

אם זה עלה עלינו ונשרפנו, זה מראה שקנאה תגיע אלינו. אם זה עלינו, אבל אנחנו לא נשרפים, זה אומר שאנחנו מגלים מלכודות בזמן. אם הפחם קריר, הוא מכריז על קנאה וקנאה מופרכים….

הפרשנות תהיה תלויה אם פחם דולק או לא. אם נשרוף את עצמנו בזה, מחברים רבים רואים שמדובר בתחזית לגבי היבט נסתר של עצמנו אשר בסופו של דבר יזיק לנו. אם הפחם כבוי הוא מייצג קנאה או קנאות בהווה שיגרמו מזיקים עבורנו….

חולם על פחם לא מואר, מציין מצבים עלובים ואומללות עגומה. אם הוא בוער בגחלים זוהרות, יש סיכויים לשיפור הון גדול, ולהחזקת שמחות חסרות סגסוג….

(ראו ברזייה)

(פחמן | פחם | דלק) שריפת פחם בחלום פירושה רווחים מיידיים או מוכנה למילוי הזמנה לסחורה. אם אדם יכול להפיק תועלת מכך בחלומו, זה אומר הטבות קלות או קבלת תכשיטים במתנה, או ביצוע סוג עבודה בו צריך להשתמש בפחם. ראיית שריפת פחם בחלום פירושה גם חיפוש ידע וחוכמה. פחם בחלום מייצג גם רשע ואדם מסוכן, או שזה יכול להיות כסף נגוע, רווחים בלתי חוקיים או קבלת מענק ממישהו בממשלה. שריפת פחם בחלום מציינת גם מישהו שסובל שלא בצדק מתלאות ומשפטים או מישהו שרכושו מוחרם שלא בצדק. פחם שנצרך או שרוף בחלום פירושו אותו דבר כמו אפר ומסמל שקר. לחתוך פחמים גדולים כשאדם זקוק לחתיכות קטנות בחלום פירושו דאגות, מצוקה ודאגות, בעוד שיש פחם כתוש משובח כשצריך נתחים כדי להדליק אש בחלום פירושו צמצום העושר של האדם. לראות פחם או פחם בחלום יכול גם להיות הגדלת או התחדשות הרצונות המיניים של האדם. לראות פחם בחורף בחלום פירושו כסף. דלק לשריפה בחלום פירושו שחיתות. (ראו גם אפר)…

מי שאכל פחם בחלומו מתחיל להתפוצץ תשוקה ומיניות, בקרוב מאוד. אולי החולם הוא השוקת שינויים רבים בחייו….

לחלום על שריפת פחם מעיד על הסכנה שבניתוק היחסים עם אדם חשוב מאוד. אם הפחם כבוי, זה מראה שאתה מרגיש תשוקה מודחקת מאוד….

(ראו ברזייה)

זה מזהיר אותך להיזהר מאש.

חלום הפחם מסמל את המודעות או הרגשות שלך לגבי סיטואציה שאבדה לנצח. הרס או אובדן קבוע. החלום על ברביקיו פחם מסמל את הרצון להמשיך במצב נעים או חסר דאגות. המאמצים לוודא שמשהו שאתה אוהב לא יפסיק….

(Den | Lair | חור. ראה פחם)

אם הם מוארים, המשמעות היא סכנת פרידה מאדם אהוב. להפך, אם הם לא מוארים, זה אומר תשוקה מודחקת….

בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה פחם, זה מייצג עושר ושגשוג. זה גם מצביע על הפוטנציאל הבלתי מנוצל שלך. לחלופין, זה עשוי להעיד על כך שאתה לא מתנהג ומוכה….

חלום הפחם מסמל אתכם משהו, או שיש לכם משהו שהוא לא מעניין לחלוטין לאחרים. אף אחד לא רוצה שום דבר. מרגיש תקוע עם משהו שאתה לא אוהב. זה יכול להיות גם ייצוג לתחושת אכזבה מוחלטת או חוסר אמון שמשהו שלילי קרה לך….

(תנור פחם | גריל פחם | גריל | אח) בחלום, ברזי או מחזיק פחם מייצג את אשתו, עוזרת בית או ילד נאה. מי שמתיידד איתו יכובד ויטופל היטב….

לחלום להיות במכרה פחם או לסוכנות ולראות כורים, מציין כי רשע כלשהו יביא את כוחו לנפילתך | אבל אם אתה חולם להחזיק מניות במכרה פחם, זה מציין את ההשקעה הבטוחה שלך בעסקה כלשהי. לאישה צעירה החולמת על כריית פחם, היא תציג אשתו של סוחר נדל~ן או רופא שיניים….

(פחם | שריפה | אדים | תנור) בחלום, אפר מייצג כסף שלא כדין או שהם יכולים להיות כוויות. אפר בחלום מתפרש גם ככסף שתקבל ממישהו בסמכות או ישירות מהממשלה. ראיית אפר פירושה אז קשיים או עמל ללא כל תועלת בשירותו של אדם ברשות. אפר בחלום פירושו גם דיבור לשווא, או ידע שאינו יכול להרוויח ממנו. אם האדם רואה את עצמו נושא מכולה מלאת אפר בחלום, פירושו שהוא עוסק בשקר, עקיצות גב או ברכישת ידע חסר תועלת. אם אדם רואה את עצמו מנפח אוויר באפר קר בחלום, פירושו שהוא יעסוק בהתחייבות סרק. אפר בחלום מציין גם עצב, עיניים כואבות או חוסר תשומת לב. אפר בחלום פירושו גם ביטול אש המלחמה, דיכוי המהפך או השגת שלום. אפר שנאסף מאפייה בחלום מייצג צדקה, או סקרנות. (ראה גם פחם)…

לחלום על התלקחויות ענקיות כאלו המופיעות בדרך כלל בחוות ושתילת שדות, הוא סימן טוב לעתיד המיידי. לחלום שהבית שלך בוער מכריז על מצוקות עם המשפחה, אובדן בעסקים, כישלונות אהבה וכו '. החלום לשרוף משהו מרמז שבקרוב תצא מבעיות שמשפיעות עליך. לחלום שהידיים בוערות מסמל תשובה על מעשים לא נכונים. במובן מסוים, חלום זה הוא טיהור עצמי של התודעה. לחלום ללכת על שריפת פחם פירושו ביטחון בעצמי, מה שאומר שתצליח בכל מה שאתה עושה. זה גם מציע כי לחולם יש בריאות ואנרגיה טובים מאוד לבצע כל פעילות ולהילחם גם נגד מתחרים, הקשורים לעסקים. במונחי ספורט, זה יכול לסמן שתצליחו להביס את היריבים שלכם….

(לחמנייה | טופה | ויספה) אם אישה בהריון רואה קווצה של שיער בחלומה, זה אומר שהיא תזכה לבן מבורך. קווצת שיער התלויה מעל ראשו בחלום פירושה כסף. נשיאת כמה פצצות בחלום מייצגת את שכניהם. אם אישה רואה את עצמה חולמת שיער ארוכה בחלום, זה אומר שבנה יהפוך למנהיג. אם היא רואה את שערה סמיך בחלום, זה אומר שהיא תעשה משהו שיגרום לה להיות מפורסמת. אם אנשים רואים את קווצת השיער העבה שלה, זה אומר שהיא תיחשף בגלל משהו לא נכון שהיא ביצעה. שיער שחור מייצג בעל מכובד ונאה למראה. אם האישה רואה את עצמה ללא כיסוי ראש בחלום, זה אומר שבעלה עזב אותה והוא לא יחזור אליה. אם היא לא נשואה זה אומר שהיא לעולם לא תתחתן. אם היא רואה את עצמה בעלת שיער בצבע פחם בחלום, זה אומר שהיא תחיה מעושרו או מירושה של בעלה. (ראו גם שיער שחור)…

(ראה פחם)

(אטמוספרי) טמפרטורה קרה בחלום פירושה עוני. מזג אוויר סוער וקר בחלום פירושו להחמיר את העוני של האדם. אם שמש וקר, ואם מישהו רואה את עצמו יושב בשמש, אז יוסר מצב דלותו. אם אדם רואה את עצמו בחלום תחת חום השמש ומחפש מפלט ממנו בצל, זה אומר שהלחץ והעצב שלו יתפוגגו. אם הוא רואה את החלום הזה בקיץ, פירושו שגשוג. אם האדם רואה את עצמו מחפש אש או עשן להתחמם עם זה בחלום פירושו כי הוא מחפש עבודה שיש בה סכנה. אם מדובר בשריפת פחם שהוא מחפש לחום בחלום, אז זה אומר שהוא יסובב כסף מיתום. מזג אוויר קר בחורף אינו חשוב ובקיץ בחלום זה אומר שתוכניות הנסיעות של האדם לא יתקיימו. (ראו גם מזג אוויר קר)…

לחלום להיות במכרה, מציין כישלון בעניינים. להחזיק מכרה, מציין עושר עתידי. ראה מכרה פחם….

לחלום על חפירה באדמה כדי לחלץ פחם או מינרלים אחרים יש מסר סודי עבורך. החלום לראות את עצמך או מישהו אחר במכרה, פירושו שאתה מגיע לעומק או ליבת הבעיה או המצב. לחלופין, זה מציע שמשהו מתת המודע שלך עולה לפני השטח. החלום יכול להיות גם מטאפורה לטענה על מה שהוא ~שלי~….

(ראה פחם)

כניסה של אש גיהינום בחלום פירושה ביצוע חטאים גדולים כמו רצח או ניאוף. אם מישהו יוצא ממנו בחלום ללא פגע, אז הוא מייצג מצוקות עולמיות. אם אדם רואה את אש הגיהינום מתקרבת אליו בחלום, פירושו קשיים, חובות, הפסדים, קנסות ומצולים מהם לא יוכל לברוח. אם האדם רואה את עצמו נכנס לאש הגיהינום ומחזיק את חרבו בחלום בחלום, פירושו שהוא מדבר רע על אחרים ומבצע פעולות תועבה כנגד נפשו שלו. אותה פרשנות חלה אם מישהו נכנס לזה מחויך בחלומו. למצוא את עצמו אסיר בגיהינום ולא יודע מתי היה כלוא בחלום פירושו אילוץ, עוני, חסך, אי התפללות, צום או לזכור את אדונו. מעבר על שריפת פחם בחלום פירושו לחרוג מגבולות האדם ביחס לזכויות האנשים. לאכול אוכל מהגיהנום פירושו להפוך לרודן ולאדם צמא דם. אם אדם רואה את עצמו בתוך אש גיהינום, שם עיניו הופכות לכחולות כהות ופניו פחמים שחורים בחלום, פירושו שהוא מתיידד עם אויבו של אלוהים ומתרצה להונאתם ולשיקיותם. כתוצאה מכך, הוא בוודאי יושפל ויבוז על ידי אנשים, ובהמשך, הוא יסבול מתוצאות חטאיו. פירושו של גיהינום בחלום פירושו שיש להימנע מלהטריד את זעמו של שליט. הכניסה לגיהינום בחלום פירושה גם ידוע לשמצה, או להתפרסם כאדם רשע. המשמעות היא גם חוסר תשומת לב ורדיפה אחר פינוקיו במעשים תועבים. כל ידיעה שאדם כזה רוכש יישא בתוצאות רעות. גיהינום בחלום מייצג גם אובדן יוקרתו, מעמדו של האדם וזה אומר עוני אחרי עושר, ייאוש אחרי נוחות, רווחים בלתי חוקיים, חוסר ביטול, ואם זה יוביל למחלה, זה יסתיים במוות מזעזע כעונש. אם זה מוביל לתעסוקה, זו תהיה עבודה המשרתת רודן. אם זה מוביל לרכישת ידע, פירושו להמציא פרקטיקות דתיות לשווא. אם זה יוביל ללידת בן, הוא יהיה ילד הניאוף. באופן כללי גיהנום בחלום פירושו רצונות מיניים מוגזמים, בית שחיטה, אמבטיה ציבורית, תנור, המצאת דת חדשה, חדשנות, היעדר אמת, פינוק במה שאסור, קמצנות, שלילת יום הדין, אש בוערת עבור השדים, הצטרפות לקבוצה של רועדים בביצוע מעשי זוועה, הכחשת ריבונותו של אלוהים יתברך וייחוס לו מאפיינים אנושיים. לראות את מאליק, מלאך השומר של אש הגיהינום בחלום פירושו לקבל הדרכה לאחר חוסר תשומת לב. אם מישהו רואה את מליק מתקרב אליו בחלום, פירושו ישועתו והשבת אמונתו. עם זאת, אם רואים את מליק מפנה אליו את גבו או מתרחק ממנו בחלום, זה אומר שהוא יבצע מעשה שיעביר אותו לאש הגיהינום הקופחת. המלאכים האחראים להעניש את החוטאים בגיהינום בחלום מייצגים את הרשות, החיילים או גובי המס. אם מישהו נכנס לאש הגיהינום אז יוצא ממנו בחלומו, זה אומר שכך, ברוך השם, חייו יגיעו לשיאם בגן העדן. אם הוא רואה את איבריו נוזפים בו בחלום, זה אומר שגופו של אדם מספר לו משהו, או מתנזר ומנסה לעורר את מודעו למציאות של להלן וליום הרקונין. (ראו גם בית מרחץ | כיבוי | מליק | בית חולים לחולי נפש)…

(Lignite | פחם שחור קטיפה המשמש לתכשיטים.) בחלום, סילון מציין חגיגות, חגיגות, אושר, כבוד או נישואין. בחלום ג'ט מייצג גם כסף חשוד, רווחים נגועים, או חבר לעניין, ואם אשתו בהריון זה אומר שהיא תביא בן….

(ראה פחם)

אם אישה רואה את עצמה בעלת שיער שחור עבה בחלום, זה אומר שהיא תתחתן עם בעל מכובד ובעל מראה יפה תואר. אם היא רואה את עצמה בעלת שיער בצבע פחם בחלום, זה אומר שהיא תחיה מרוצה מהעושר או הירושה של בעלה. (ראה גם קווצת שיער)…

(ראה פחם)