פטל מעיד על הנאות ואושר סנטימנטלי.

לראות פטל בחלום, מנבא שאתה בסכנה של הסתבכויות אשר יתבררו כמעניינות לפני שאתה בורח מהם. עבור אישה לאכול אותם, פירושו מצוקה על רקע ראיות נסיבתיות בהופעה כלשהי הגורמת לרכילות….

אם אתה רואה או טובל את עצמך ברסיס, זה אומר שאתה מרגיש תקוע בקשר כלשהו לאדם מסוים.

לראות פטל בחלום פירושו נושאים מסוכנים אך מעניינים. חלום לאכול פטל מציין אות לעזרה מאיזשהו רכילות רעה….

חלום הפטל מסמל מחשבות או רגשות שיש לך לגבי משהו שהוא עדין מאוד, יקר או נהרס בקלות. מערכת יחסים או סיטואציה שעליכם להיזהר מאוד בכבוד בחייכם הערים….

לראות פטל מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא עניינים מעניינים אך מסוכנים. חולמת שאתה אוכל פטל, מציינת מצוקה בגלל כמה שמועות זדוניות שמתפשטות עליך….

כשאתה חולם על פטל שחור, חלום כזה מעיד שהמחלה שתגרום לך להפסיק לעשות דברים מסוימים. אולי תצטרך להתאושש, ראשית, אם המכשפה שלך תמשיך באותו פרויקט שעבדת עליו. אם אכלת פטל שחור, זה אומר שתסבול את הכישלונות….

אם חלמת לאכול ו / או לראות פטל שחור, זה מציין אותך כחסר פזיז וחסר אחריות. נראה שאינכם חוששים לקחת סיכונים והפכתם ללא פחד, וזה לא דבר טוב, שכן עליכם לדאוג לעצמכם, מכיוון שיש אפשרות למצוא השלכות שליליות. המשמעות האפשרית האחרת של חלום זה מנבאת את הצרכים המיניים שלך שאתה לא מסוגל לבטא. אולי אתה חושש שלא יובנו אותך לא נכון ומגלה שהחלומות שלך שקשורים לרצונות המיניים אינם מקובלים. עליכם לנסות לבטא את הרגשות והרצונות הללו, מכיוון שלעולם לא טוב להחזיק את הרגשות שלכם בפנים….

חלום האוכמניות מסמל רגשות חיוביים לגבי סיטואציה מסוכנת. אוהבים לדעת שהגרוע מכל נמצא בך או שאתה מרגיש טוב מול בעיה. דוגמא: אישה חלמה לאכול חבורת פטל שחור. בחיים האמיתיים היא הייתה בהריון והיה לה כיף להתכונן ללידה….

החלום על אוכמניות מסמל להרגיש טוב עם מה שאינו מושלם. אני נהנה ממשהו שיש לך דעה רצינית עליו. אני נהנה ממשהו שאתה רגיל אליו או מרגיש שאתה צריך. לעתים קרובות סמל חלומי המופיע להורים או מחכה להורים שישקף את רגשותיהם לגבי שמחות ההורות, מתמלא בכאבי ראש מתמידים ועבודה קשה. דוגמה: אישה חלמה לראות עץ פטל, מכוסה אוכמניות שעדיין לא נפל. בחיים האמיתיים היא ניסתה להרות ועדיין לא עשתה זאת. עץ האוכמניות משקף את רצונו של אביו לדעת שהוא נפלא, אך הוא אינו מושלם….