(סנט | כסף) עבור אישה בהריון פרוטות בחלום מייצגות בן, או סימן של הכרת תודה, תפילות וזיכרון לאלוהים, או שהן יכולות להיות פירושו לתקוף מישהו, או להכות אותו. אם מישהו מקבל פרוטות בערימה בחלום, זה אומר שמישהו יתן אתו אמון. פרוטות בחלום פירושן גם לדבר. אם הם ייראו חדשים, השיחה תהיה משמעותית. פרוטות בחלום פירושן גם לפתור את הבעיה של מישהו, או לבצע את התפילות של האדם. ספירת פרוטות בחלום פירושה הערכת מעשים של אדם. ניקלים, מטבעות, רבעים, חצאים, או מטבעות או אסימונים אחרים בחלום מייצגים רווחים ושגשוג עולמיים. אם פרוטות קשורות לפרק כף היד בחלום, הם מייצגים את פרנסתו. פירושו של כסף בחלום פירושו שאחד יזומן לעדות בבית משפט לצדק. אם פרוטותיו ישנות, סדוקות או שבורות בחלום, הן מציינות אמונה מקרטעת. לאבד פרוטה בחלום פירושו לבזבז זמן וכסף, או לבזבז את דבריו, או לייעץ לאדם בורה שלא ישמור על עצתו. אם הפרוטות של האדם נושאות את תמונתו של אדם בחלום, זה אומר שגם המוביל וגם זה שמטבע פרוטות אלה הם מחדשים. פרוטות שבורות במחציתם בחלום מייצגות אויבה שלא ניתן לרפא אותה. קבלת כסף בחלום היא טובה יותר מאשר לתת אותו. אם הנכס הנזיל האמיתי של האדם הופך לפרוטות בחלום, פירושו חדלות פירעון או פשיטת רגל. אם הכסף הקטן של האדם גדל בחלום, זה אומר שגשוג. (ראה גם סנט | כסף)…

חולם על אגורות, מציין עיסוקים לא מספקים. העסקים יסבלו, ואוהבים וחברים יתלוננו על זעירות החיבה. לאבד אותם, מסמל התייחסות קטנה וכישלונות. כדי למצוא אותם, מציין כי לקוחות פוטנציאליים יתקדמו לשיפור שלך. כדי לספור פרוטות, מנבא שתהיה עסקי וכלכלי….

חלום המטבעות מסמל מחשבות קטנוניות, או שאלות. מחשבות, הרגלים או מצבים שתוכלו להפריע להם בכל עת, אם תרצו. כשאתה רואה אגורה בחלום זה מסמל בעיה בחייך שאתה צריך להיות אדם ~טוב יותר~. למצוא מטבעות מסמל את הקמצנות להתגברות, או תובנות לגבי מה שאתה קמצן. אתה צובר כוח או חופש מנטאלית או רגשית להבין את מידת עצמך. לזרוק פרוטות מסמל התגברות על נושאים קטנוניים ולא לדאוג להם יותר. לראות מטבעות במזרקה מסמל עד כמה זה נפלא, אתה מרגיש שמצב שלילי או לא בטוח כבר לא נושא. אתה עלול להרגיש טוב כששחרר בעיות או טרדות….

נקוט אמצעי זהירות בניהול התקציב שלך.

לראות אגורה בחלום מעיד על הפחד שלך מעוני או מאובדן כלכלי כלשהו. מצד שני, החלום מסמל את הכישרונות, האנרגיות וההתמדה שלך. הפרוטה הבהירה פירושה מזל. מציאת אגורות בחלום מרמזת שתגלה את הכישרונות הנסתרים שלך….

בחלום, רעב פירושו ללבוש את בגדי האבל, להיות נתפסים על ידי פחד, או להדק את אגרופו. רעב בחלום מייצג גם הפסדים כספיים, להיטות לשמירה על רמה מסוימת של סטנדרטים, התמדה בחיפוש אחר פרנסתו או רדיפה אחר המסחר, או אהבה לעולם. יש מתורגמני חלומות שמעדיפים רעב על פני שובע ופריקים על פני צמא מרווה בחלום. אם אדם רואה את עצמו רעב בעונת החורף בחלום, זה אומר שהוא ינסה בגרגרנות. אם הרעב של האדם נמשך זמן רב בחלום, זה אומר שהוא יקבל הטבות לאחר המתנה ארוכה. רעב בחלום נחשב גם ככסף, חברה רעה, סלידה, סגפנות, צום, אינפלציה, חסך, עוני ואולי לפעמים זה יכול להיות פירושו אדיקות ופחד מעוולות או זיכרון והודיה לה 'יתברך….

(כסף | פני) לראות סנט אחד בחלום פירושו ויכוח, שקר, היענות או גאווה. בליעת רבע והפרשתו כפרוטה בחלום מסמנת שהאדם הוא זנדיק או אתאיסט. פרוטות בחלום מסמנות רוע, נלחמת ומדברת מילים בזויות. אם שמו של אלוהים מוטל על הפרוטה בחלום, פירושו שאדם כזה הנושא אותו התיר לעצמו לעשות רע בשם האל יתברך. ראיית סנט בחלום יכולה גם לסמן רמאות, עמל, קרבות, שעמום, אתאיזם, צער, עצב, נסיבות צרות, ויכוח, רווחים דלים, סילוק עוני, יציאה לעבודה, שכר, חדלות פירעון או התפשטות של השמצה הדדית בקרב חוקרים. . (ראה גם כסף | פני)…

חלום השפתונים מסמל היבט באישיותך שמרגיש נעלה או ראוי יותר מאחרים. לרצות להתעלות או לעלות על אחרים שאתה מרגיש פחות חשובים. להיות ~חיובי~ ממישהו אחר. זה יכול להיות סימן לכך שאתה או מישהו אחר מאמינים שהם חכמים יותר, חזקים, עשירים או טובים יותר ממישהו אחר במשהו. זה יכול להיות גם ייצוג של תחושת בגרות מוגברת על פני אחרים. באופן שלילי, השפתון יכול לייצג אותך או מישהו אחר שמקנא אחרים. זה יכול להיות גם ייצוג של חזקה או יהירות. האמונה היא בלתי אפשרית עבורך לעולם לא להפסיד או שתצטרך להוריד את הסטנדרטים שלך. החלום על שפתון מסמל תחושות שמשהו בך מעניק לך יתרון על פני אחרים. יתכן שיהיה לך יותר ניסיון, משאבים, מידע או עליונות פיזית. דוגמה: ילדה חלמה לשים לב לעצמה לובשת שפתון בצילומים, שהיא מסתכלת עם החבר שלה לשעבר. בחיים האמיתיים, היא עזרה לו לעבור מוות טרגי ורצתה להראות לו הבוגר ביותר, או ~האדם הכי טוב~ שהיה מסוגל לחברות למרות עברו. החלום משקף את רצונו להיזכר או לראות תמיכה יותר כחבר מאשר חבריו האחרים….

(עריכה) ביצוע תהליכי פולחן אך ללא מים בחלום פירושו הפתרונות הקרובים של בעיותיו. Tayammum מתבצעת בדרך כלל במקום הביוב הרגיל בהיעדר מים, או בגלל מחלה מונעת וכו '. עם זאת, התבוננות בטקסים הדתיים ובחומרו של המעשה נותרה חגיגית. טייאם בחלום יכול להיות פירושו מסע או מחלה. אם הפעולה מתבצעת על משטח יבש כמו עץ, אבן, חול יבש, אדמה או חומר שאינו נדבק לעור בחלום, פירוש הדבר שתוכניות הנסיעה של האדם עשויות להיות בלתי ניתנות לביצוע, או שזה יכול להיות שהוא יהפוך לצחוק, או לרדוף אחר רצונותיו הרעים. ביצוע טיימום בזמן שהמים נגישים בחלום פירושו שקר וצביעות. פירושו של דבר הוא לקוות לסליחה תוך כדי רדיפה אחר דרכי העוולה, מתן עדיפות לאינטרסים של האדם בעולם על פני היתרונות הקיימים שלו להלן, העדפת אוננות על פני קיום יחסי מין חוקיים, או היותו צבוע, וזה יכול להיות החלמה ממסוף מחלה או שחרור מהכלא. (ראה גם ביטול חיסול | השגה)…

(צורף | אומן עור | או כל מלאכה המשתמשת בפטיש ואזמל.) חרטה בחלום מייצגת ידע ומרדף אחר המסורות הנבואיות. בחלום, חרט פירושו גם הונאה, תחבולה והטלת אמינות על אחרים באמצעות חוסר יושר. נגר אבן בחלום מייצג מישהו שמתמודד עם אנשים של בורות. חרט נחושת מייצג מחלוקות ומחלות. חרט זהב וכסף בחלום מייצג חוכמה ברורה והצבת הדברים למקום שבו הם שייכים. חרט בחלום מייצג גם אדם עולמי. אם הוא גם עוסק בבדים בחלום, זה אומר שהוא שלום. לראות אותו פירושו גם לבזבז כסף של מישהו לשרת אנשים רעים או להשקיע כסף בפרויקטים שלהם, שקרים, שקר וצביעות. הלקוחות בחלום מייצגים אנשים שמעדיפים הטבות עולמיות וזמניים על פני השכר הנצחי והיתרונות של להלן. אם החרט מוכר את הסחורה אך אינו מקבל כסף עבורם בחלום, פירושו שהוא מעדיף את חייו הרוחניים על פני ההנאה החומרית הזמנית שלו וכי הוא אסיר תודה לאל הקב~ה. אם הוא מבקש מחיר עבור שירותיו, פירוש הדבר ההפך. אם החרט מגביל בחלום את מה שהוא מוכר לחיטה או לקמח, פירושו שהוא יתנתק מהאינטרסים העולמיים, ושהוא אסיר תודה על ברכות אדוניו. חרט בחלום מייצג גם אדם המלמד אומנויות ומדע….

(arb. דג'ג'ל | מתחזה) בחלום, האנטיכריסט מייצג שליט מפתה, מרמה ושולט בעריץ. הוא אינו ממלא את הבטחותיו ויש לו עקבות אחר אנשים רשעים. הופעתו בחלום מעידה גם על עליונותו של האויב עליו או על אדמתו. זה כרוך בטבח, רוע, הטעיה, ניסויים ושפיכות דמים. אם מטייל רואה את האנטיכריסט בחלומו, זה אומר שחבורת שודדים עשויה לתקוף אותו. הופעתו בחלום מציינת גם כיבוש ארץ רוויה ברע. אם האדם יהפוך לאנטיכריסט או מלווה אותו בחלום, זה אומר שהוא יסבול מכישוף שחור, כישוף, שקר, שוני או שזה יכול לציין כי מחלה עולמית תופיע על פני האדמה ותגרום ליקויים פיזיים המוניים, הרס ומוות. . ציוני הדרך שעוברים על ידי האנטיכריסט בחלום מייצגים מצוקות, ניסויים, אי צדק, חורבות, שפע עם שיטפונות, הרס יבולים ובצורת. (ראו גם חד-עיניים)…

חלום לראות או להשתמש במיס מעיד על החיפוש שלך לאובייקטיביות על פני סובייקטיביות. אתה לא נותן לרגשות שלך לשלוט על מעשיך….

(כבוד) לעזור או לכבד אנשים עניים בחלום, או לתת עדיפות לצרכים שלהם על פני אמצעים של עצמם לעלות בתחנה או בדרגה, אם כי עובדים תחת רשויות גבוהות יותר.

החלום על התקרה מסמל את הרגשות שלך לגבי מגבלה שיש לך להגיע למטרה, חזון או הישג. ~כמה גבוה הוגדר הבר.~ תקרות גבוהות יותר עשויות לשקף תחושה של מגבלות להיות רחוקות או שאין הרבה שניתן לעשות. תקרות תחתונות יכולות לשקף מודעות למגבלות, בהיותן ברורות ונוכחות. באופן חיובי, תקרה יכולה לשקף כמה אתה נוח במצב בו שום דבר לא יכול לעצור אותך או שנקבע פינוי הגבולות. באופן שלילי, תקרה יכולה לייצג רגשות שאינך יכול להתקדם הלאה. החלום להיות על התקרה ולהסתכל על עצמך מסמל את התחושה של הגעה לגבול פסיכולוגית או רוחנית. יתכן שאתה מודע לכך שאתה לא מצליח לשפר את עצמך בשום דרך. החלום על סדק בתקרה מסמל את אי הנוחות שגבול בטוח אינו בטוח כמו שחשבת. זה יכול לשקף באופן חיובי הזדמנות חדשה להתקדם שלאט לאט מתגלה כחלום על תקרה או נפילה, מסמל רגשות שחייבים לשנות מצב שלם. שינוי בלתי נמנע או בלתי ניתן לעצירה. החלום של מים שטפטפו מהתקרה מסמל תחושות של חוסר וודאות או חרדה מפני העתיד. תחושות שבעיית בחייך הולכת ומחמירה ולא ניתן להקדים אותה עוד. זה יכול להיות גם ייצוג של אמת לא נעימה או בלתי נמנעות לאט לאט על פני השטח. החלום על תקרה נופלת מסמל תחושות לגבי מגבלות שהולכות ומחמירות או נסגרות בדרך כלשהי….

החלום על כלב מסמל את ההתנהגות ההגנתית או המגוננת שמשתמשת בו או כל הזמן בשיחה. היכולת להגיב בכעס, סכנה או זדון ליד ההגה. אתה או אחרים שיכולים ~לחלות את הכלבים~ על פני אחרים בפנאי שלהם. באופן שלילי, כלבים עשויים לשקף אותך או מישהו אחר שמתמרן אחרים כדי להשתמש בפעולה אסרטיבית או אגרסיבית לטובתם. לאחרים שיהיו מוכנים להגן עליך או להגן עליך מתי שאתה רוצה….

אריה הוא סמל של האב, המורה, השופט והשליט. האריות מסמלים הצלחה מקסימאלית. כמו כן, האריה בחלומות יכול לייצג ישות מעוררת הערצה או רודן בלתי נסבל שיש לפחד ממנו. החלום טוב או רע, תלוי ברגשות ובהתנהגות של האריה. לחלום על משפחת אריות מבשר שמחה וביחד משפחתי בו כל אחד מהחברים מכיר את מקומו ואימץ אותו במלואו. לחלום על אריה מסמל מגן חזק או אויב מפחיד, תלוי ביחס האריה אלינו. אילוף, ביות או ניצחון של אריה מבשר את עליונותנו על פני מתנגדינו ושאנחנו נגיע לעמדה הרצויה….

ציפורים בחלומות הם סמלים להתעלות ושחרור. בורח מגבולות ומגבלות. סמל להתקדמות לעבר שלמות והרמוניה. אלה המטרות, השאיפות והתקוות שלך. סוג הציפור וצבעו חשובים מאוד בפענוח המשמעות (למשל, ציפורים שחורות או עיטים אינם סמלים חיוביים). חלום הציפורים מסמל את הפוטנציאל להתעלות ושחרור. תוכניות או הכנות להתגבר על משהו. להיות זהיר מאוד כשאתה עובד לקראת היעדים שנותנים לך חופש. זה נראה מהעופות המתים או הגוססים מייצגים אכזבות וכישלונות. הרג ציפורים יכול לשקף חומציות על ידי השראה מכוונת לחופש או לרעיון של מישהו אחר. חלום ביצת הציפורים מסמל יעדים, שאיפות ותקוות שמתפתחים וייקח זמן להתגשם. ההפך הוא הנכון, אם הביציות הן ממין ציפורים שאינו חיובי. ראיית ציפור מעופפת מסמלת התעלות ושחרור. משקל הוסר מכתפיך ואתה חווה תחושת חופש. ראיית ציפור בכלוב מסמלת רצון לחופש או לשחרור. אתה מרגיש מוגבל ומוגבל באזור כלשהו בחייך. לראות ציפור בצבע כחול בחלום מסמל התעלות חיובית על פני השליליות. זה מסמל את הכוח לחשוב, אמת, חיובי ולעשות את מה שאתה יודע כנכון, לוקח תפקיד חזק יותר. זהו גם אינדיקציה לטיהור ופתרון סכסוכים בחייכם. החלום על ציפור לבנה מסמל רצון להתעלות או להתגבר על מצב שלילי שמתחדש. סוף סוף מחליטים לברוח ממצב רע לאחר הימנעות ממנו להישמר. ציפור לבנה יכולה להיות גם ייצוג של אמונה כי בריחה ממצב רע היא רעיון טוב. דוגמה: אדם חלם לראות ציפור לבנה. בחיים האמיתיים הוא הרגיש כאילו חייו נגמרו, אבל אז הייתה לו חוויה רוחנית עוצמתית שגרמה לו לרצות להילחם בבעיותיו ולהתגבר עליהם….

לראות, להיות או לעשות משהו עם ליצן בחלום אתה יכול להיות בעל משמעות סמלית מאוד, המצביעה על אבסורד, רוגע וצד ילדותי לדמות שלך. פני הליצן הם ביטוי, השתקפות או ביטוי לרגשותיו ורגשותיו שלו. היה זה ליצן שמח או ליצן עצוב, שיעזור לך להנחות אותך איך אתה מרגיש. למעשי הליצן יש משמעות אופיו הבלתי מעצור. כחלופה לפרשנות הקודמת, לחלום שלך עשויות להיות משמעויות אחרות, והוא מהווה אינדיקציה למעשיך חסרי המחשבה. אם יש לך פחד או פוביה מליצנים, הליצן יכול להיות סמל, שמראה ישירות אדם מסתורי בחייך שאתה מתכוון אליו רע. מישהו שיודע אולי לא מה שהוא נראה. או שמישהו יכול להעמיד פנים שהוא מישהו שהוא לא ומסתתר מתחת לחזית. להבנה טובה יותר ראו את ההסבר של הכומר….

החלום הזה הוא חיובי אם אתה רואה פרצופים שמחים ובהירים, אך משמעותי של צרות אם הם מעוותים, מכוערים או מקמטים פנים. בפני אדם צעיר, פנים מכוערות מנבאות את מריבות האוהבים | או שמאהב יראה את פני אהובתו נראים זקנים, מציין פרידה והתפרקות של אסוציאציות מאושרות. לראות פנים מוזרות ומוזרות למראה, מציין כי אויבים ואומללות מקיפים אותך. חולמת לראות את הפרצוף שלך, מציינת אומללות | ולנשואים ייווצרו איומי גירושין. לראות את הפנים שלך במראה, מציין מורת רוח מעצמך על כך שאתה לא מסוגל לבצע תוכניות לקידום עצמי. תאבד גם את ההערכה של חברים….

מאז ימי קדם, המוות פורש והובן רק כשינוי של חיים לחיים אחרים. אולי מחיים קשים, עבודה מאתגרת ואינטנסיבית ועד לשלווה ושלווה. בין אם זה נכון ובין אם לאו, זה בדיוק אחד הסמליות העיקרית של המוות בחלומות: שינוי החיים. לדוגמא, חלום על מוות יכול להיות היעלמות שאיפות ואנוכיות וזה מוביל לרוחניות. חלום על מוות מרמז איכשהו על הרצון לחולל שינוי בחיים, למשל, כלכלית, בבית, בתעסוקה, בעסקים או בחידוש החיים. חלום על מוות עשוי להיות גם תוצאה של עייפות קיצונית ותשישות פיזית, אשר בין היתר מייצרת דכדוך ואכזבה על פני דברים קטנים בחיי היומיום. חלום זה קורה בדרך כלל גם לאחר שחי בהתלהבות רבה עקב אופטימיות כוזבת ותקוות גדולות, אך כל זה נכשל. לכן המוות מסמל רק פסימיות ודיכאון שלא יחזיקו מעמד זמן רב ויובילו לתקוות חדשות ומשאלת לב. לחלום להיות בייסורים מרמז שהסבל והמאמץ בחייך יאפשרו לך ליהנות מחיים טובים יותר בעתיד. לחלום על מישהו אחר גוסס עולה כי כמה קרובי משפחה או חברים עוברים רצף של מזל רע, אשר יכול להשפיע על החולם. לחלום כמעט למות, אך לא בדיוק מייסר, מזהיר כי ענייניך מחמירים, כולל בריאותך. לחלום על חיות בר שמתות עולה כי צרות שעלולות להיווצר בקרוב יסתיימו. אם חיית מחמד היא זו שמתה, אז זה מצביע על כך שהבעיות יחמירו, והחלום הזה משמש אזהרה לחולם….

קניית קישוט זכוכית נוצץ, או בית עשוי מאם פנינים בחלום פירושו לבחור את תענוגות העולם על פני האושר הנצחי של העולם הבא, להתעלם מציות מצוות אלוהים, או שזה יכול להיות פירושו להיות משומד. (ראו גם פרל)…

לחלום על הרוח הנושבת עליכם ברכות ובעצב, מסמל שמזל גדול יגיע אליכם באמצעות שכול. אם אתה שומע את הרוח ממהרת, מציין שתסתובב בניכור ממי שחייו ריקים בלעדיך. ללכת בזריזות נגד רוח חזה, מנבא שתעמוד באומץ בפיתוי ותחפש הון בנחישות שלא ניתן להניח בצד. כדי שהרוח תעיף אותך בניגוד לרצונך, מבשר כישלון בהתחייבויות עסקיות ואכזבות באהבה. אם הרוח תנשף אותך לכיוון אליו תרצה ללכת, תמצא בעלות ברית בלתי צפויות ומועילות, או שיש לך יתרונות טבעיים על פני יריב או מתחרה….

לחלום על סיפורי סיפורים או אנקדוטות שמצחיקים מישהו מצביע על כך שהחולם נוטה באופן טבעי להיות קורבן לניגודים וביקורת, ומעדיף את השטחית, הטריוויאלית, והקלות דעת, על פני מה שיכול להיות באמת טרנסצנדנטי, שייצור בעיות. אם לילדה צעירה חולמת את החלום הזה, היא רומזת שיש לה מטבעה אישיות קלת דעת ואולי סקסית. במציאות, זהו חלום אזהרה עבור החולם לתקן את התנהגותו….

חלימה על האות א 'מעידה על מצוינות, יתרון, דומיננטיות. חלום של מכתב א מראה שיש לך עדיפות על אחרים. לחלופין, החלום הזה עשוי להעיד גם שאתה מחפש מצוינות על פני אחרים. מכתב א 'תמיד דגל בהצלחה מוחצת. אז ישנה אפשרות גדולה שתשיג תוצאות נהדרות בחייך עם כל פרויקט שהתחלת או מוכן להתחיל. כל חלום על קלפים יכול להצביע גם על האדם. אותיות בחלומות יכולות להיות בשם מישהו או ראשוני. עליכם לספר גם את זה….

(עסקים) אם ההפסדים של מישהו קשורים לרווחים שלו, אזי הפסדיו בחלום פירושם דקדנס של מנהלי האדם, שפל בהילוך דתי, או שהם עשויים להתבטא בחוסר תשומת לב לאחר הדרכה, חוסר אמון לאחר עקוב אחר הדת של האדם, או הפסדים בכלל. החטא הזה הוא האדם של עצמו. אם אדם סובל מאובדן בחלום, פירושו אכזבה, אימה, פחד, הלם או איום. להתלונן על נזק שאדם סובל, נזק או אובדן בחלום פירושו להשיג את המטרה של האדם. (ראו גם את פני)…

החלום על משחק בייסבול מסמל מאבק נפשי או רגשי לביטול, עצירה או ביטול של דבר. מטאפורה לסכסוך לגבי ההזדמנות להיפטר מבעיה או סיטואציה לא רצויים. יתכן שיש לך סיכוי ~להכות מכה~ לבעיה או להתנגדותה. שחקנים במשחק בייסבול מייצגים היבטים חיוביים ושליליים בעצמם הנאבקים לשלוט בתוצאה. תשלילים מתחרים יכולים לשקף פחדים, אשמה, קנאה או תוצאות לא רצויות העומדות בפניך. בייסבול אמיתי הוא סמל להזדמנות שיש לרתום אותה בכדי להשיג כוח. פגיעה בכדור מסמלת הזדמנות שניצלה אותה בהצלחה. אתה או היבט כלשהו בחייך הרווחת יתרון או התמודדת בהצלחה עם כוח מתחרה. שריטה מסמלת כישלון ניצול הזדמנות. ייתכן שאתה או היבט חייכם פספסתם את ~הסיכוי~ או התרשמתם מכוח מנוגד. השארת מגרש בייסבול בבנייה מסמלת את היסודות לסכסוך שמתפתח בחייכם. גורמים או מצבים מסוימים מתאספים זה יוביל אותך להתמודד עם בעיה. להיות העטלף מסמל עימות עם בעיה. יש לך הזדמנות להתגבר על משהו. במגרש בייסבול בסיסי זה משקף עד כמה אתה או היבט כלשהו בחיים שלך מתקדם עם הבעיות שלך. הבסיס הראשון הוא שלב התחלתי, סכסוך שני, השלישי קרוב לסגירה והבסיס משקף הצלחה מוחלטת על פני כוח מנוגד….

בחלום עקבים מייצגים את ילדיהם או יורשיו. אם מישהו מגלה שאין לו עקבים בחלום, זה אומר שאין לו יורשים במשפחתו. אם עקב אחד נשבר או נקטע בחלום, זה יכול להיות מותו של ילדו. עקב שבור בחלום פירושו גם הרפתקה שתתחרט עליה. עקב שבור בחלום יכול גם להיות דיכאון, אסון, צער, משפט או מוות של אדם. העקב הימני בחלום מייצג את הבן והעקב השמאלי מייצג את הבת. עקביו של אחד בחלום מרמזים גם על סיום חייו בעולם הזה ואת שיקול דעתו להלן. העקבים של אחד בחלום מייצגים גם את האחוזה שלו. עקבים חזקים בחלום מייצגים מעשים טובים. עקבים אפלים בחלום מייצגים חוסר עריות ואי ציות לפקודות האלוהיות של האל יתברך. עקבים בחלום מסמנים גם עונש על חטאיו של האדם. עקבים של מישהו בחלום עשויים גם לייצג בן שהוא מהמר. עקב נמוך וגיד בחלום מייצגים אדם נועז, אמיץ ואדם קדימה. באשר לרווק, לראות עקבים בחלום פירושו נישואין. עקבים בחלום פירושם גם דיבורים לשווא. משחק בעקביו בחלום פירושו ליהנות מההצלחה של האדם על פני יריבו. עקב שבור בחלום פירושו מחלה. העקבים של אחד מייצגים גם את רכושו וכספו. אין עקבים בחלום פירושו לאבד את העושר של האדם. עקב יפה למראה בחלום פירושו בשורות וברכות שמחות. (ראו גם גוף ')…

(מתחם | גדר | מסביב) אם המשוכות הירוקות של גן פרי מטפסות אל מחוץ לגדר והעצים נשארים בתוך הגן בחלום, פירושו יחס לא ראוי לדתו של אדם, או אובדן מעמד עולמי, אובדן עסקי, כישלון בתשובה, או מתן עדיפות לחברתם של אנשים בורים ומתפארים על פני חברתם של צדיקים, או שזה יכול להיות חוסר התמסרות דתית מספקת, דחיית הדת של האדם או העלאת ההערכה של פשוטי העם הנבחרים. אם רואים שהגדרות הירוקות מוחלפות בקיר, גדר או תעלה בחלום, זה מייצג את הכוכב העולה של בעל גן כזה. גידור בחלום מייצג גם את הדת של האדם והעצים מייצגים את חובותיו הדתיות של האדם. גידור בחלום מייצג גם את משפחתו, קרוביו או סחרו. אם מתפרשים גידור כמשמעותו לעולם, הם יכולים גם לייצג את משפחתו, קרוביו, צאצאים, חייו הדתיים של האדם ואת המעשים שיכולים להציל אדם מסבל באש….

כשאתה חולם לקבל את פני אנשים אחרים, זה אומר שאתה בן אדם מאוד חברתי וידידותי. אם התקבלו על ידי אחרים, זה אומר שתוכלו להיות תלויים באנשים אחרים, מכיוון שהם לא יאכזבו אתכם….

כשאישה חולמת שהיא קוצרת קלחי תירס, או תירס לתינוק, זה מצביע על כך שהיא בקרוב תהיה במצב שהיא ייחלה אליו, אך זה עשוי לקרות כל עוד היא תמשיך לעבוד באותה התלהבות. לחלום על תירס זה חיובי; זה מכריז על זמנים טובים, חדשות טובות וחיים בשפע. לחלום על עצמך תוהה בשדה תירס ולראות כיצד הוא נבט, כלומר צמחים ירוקים התרוממו מעל פני האדמה, מרמז שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך יביא לתוצאות טובות בטווח הקצר. עם זאת, אם הצמחים שאתה רואה נבולים, זה מסמל חדשות רעות. לחלום על עצמך מנער את הקנים הנושאים את הקלחים מצביע על כך שאתה להוט מדי לתוצאות עבודתך, מה זה משהו לא כל כך טוב. חלום זה הוא סוג של אזהרה מפני תחושת קוצר רוח מוגזמת. לחלום על עצמך לשלוף את קלחי התירס מהקרקע מציין שאתה מיישם קריטריון ומאמץ שגויים בענייניך, מה יגרום לתוצאה שלילית. לחלום שאתה חותך תירס ישירות מהקנים מכריז על הצלחה בזמן הקרוב מאוד. לחלום על עצמך להסיר את עלי הקלחים מרמז שאתה בדרך הנכונה להשיג הצלחה. לחלום שאחרים מסירים את העלים מהקלחים מרמז כי בקרוב תתחיל או תתחיל מערכת יחסים חברתית או מוכרת עם אנשים חשובים ומצליחים. כשאיכר חולם עליו שהוא עומד בין גידולי תירס יפים לפני שנקטפו, זה מצביע על שנה טובה בשדה וגם קציר טוב. עבור אנשי העיר או העסקים אותו חלום מעיד על עסק חיובי ושגשוג עתידי קרוב. כשאנשים צעירים חולמים על שדות יבול תירס, זה אומר שיהיה להם עתיד נעים. כשאתה חולם על תרמילים נבולים, או שאלה גדלו מעט או הושמדו על ידי מישהו, זה מצביע על הפסדים, מחלות ובמקרים מסוימים אסון אמיתי. לחלום על עצמך להפגיז קלחי תירס מסמל שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך הוא לא בסדר ובקרוב תסבול מההשלכות. לחלום עליך לאכול קלחים רכים מבושלים מעיד על סיפוק וביטחון עצמי שיניבו תוצאות טובות….