זה נחשב לסמל מיני ולעתים קרובות זה קשור לסוג כלשהו של פחד או תחושות קנאה. ביחס לסדיזם או אפילו לפחד להיות נשלט על ידי תשוקה רכושנית….

לראות פנתר בחלום אומר שאתה בסכנה והאויבים מנסים לפגוע בך. הוא מייצג אנרגיה אפלה ומוות. עבור נשים שחולמות שהן מלטפות פנתר מציין: יופי, אלגנטיות ועזות. לגברים שחולמים שהם מלטפים פנתר מצביע על כך שאויביהם אינם יכולים לפגוע בהם….

לראות פנתר בחלום מסמל נקמה או בדיקה בלתי נלאית. פנתר יכול לסמל את הרגשות שלך כלפי אדם או סיטואציה שגורמים לך להרגיש כאילו הוא בוחן או שהוא ביקורתי בכל מה שאתה עושה. לחלופין, פנתר עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שמבקש לנקום באופן פעיל או להחתים את האדם האחר ממנו אתה לעולם לא רוצה להיוולד או להצליח. פנתר יכול לסמל את רגשותיך כלפי אויב או אדם שאתה לא סומך עליו. דוגמה: גבר חלם פעם על פנתר בחוץ. בחיים האמיתיים עמד בפני האפשרות להצטרך לבקש רווחה. זכאות לרווחה הכרחית, המאפשרת גישה מלאה למשרד הרווחה לכל הפעילות הכספית שלך הדורשת עמידה מלאה בכללים משפילים מאוד….

(ראה Lynx)

חולם ורואה פנתר מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא סכנה האורבת ואויבים פועלים לפגוע בך. זה מייצג חושך, מוות ותקומה. בנימה חיובית יותר, פירושם של פנתרים הוא כוח, יופי ו / או חן….

כדי לראות פנתר ולחוות פחד, מציין כי חוזים מאוהבים או עסקיים עלולים להתבטל באופן בלתי צפוי, בגלל השפעות שליליות הפועלות נגד כבודך. אך אם אתה הורג או מפעיל יותר מדי כוח, תחווה שמחה ותצליח בהתחייבויותיך. הסביבה שלך תקבל סיכויים הוגנים. אם מישהו מאיים עליך בנוכחותו, יהיו לך אכזבות בעסקים. סביר להניח שאנשים אחרים ייסוגו מהבטחותיהם בפניכם. אם תשמע קול של פנתר, ותחווה אימה או פחד, יהיו לך חדשות לא טובות, שיבואו בדרך להפחתת רווח או רווח, ואולי תהיה לך מחלוקת חברתית | שום פחד אינו מבשר פחות רשע. פנתר, כמו החתול, שנראה בחלום, מבשר את הרע לחולם, אלא אם כן הוא הורג אותו….

לחלום שפנתר תוקף אותך, נמר, אריה או חתול דומה אחר מרמז שעתידך אינו בטוח ושהיית בסיכון. לחלום שאתה הורג אחד מסוגי החתולים הללו מציע שלמרות הקשיים שאתה עלול לחוות, סוף סוף תצליח. לחלום שהחתולים האלה כלואים מרמז כי תככי האויב שלך לא יהיו פוריים. לחלום על החתולים האלה ושהם נמצאים בבית הגידול הטבעי שלהם, אבל שהם בורחים ממנו, מציע כי העניינים שלך ישתפרו בזכות המאמצים והתשומת לב שלך. לחלום על עורו של אחד החתולים הללו מרמז על הכרת תודה מצד אנשים שעזרתם איכשהו בעבר. לחלום על פנתר שחור הוא תמיד אזהרה לגבי מכשולים וקשיים, במיוחד בענייני האהבה שלך, כמו למשל חילוקי דעות בנישואיך. זה בדרך כלל מכריז על בעיות הקרובות בעבודה. לחלום שאתה הורג פנתר שחור, או לפחות לשלוט בו, מסמל ניצחון על מצוקה. לחלום שפנתר מאיים עליך מסמל שאויביך מנסים לפגוע בך. לחלום שאתה שומע שאגה פשוטה מכריז על חדשות רעות המונעות מחוסר נאמנות של מישהו. לחלום על נמר זה תמיד חלום מבשר רעות, זה בדרך כלל נחשב לאזהרה שאויב חזק שלא ראית הרבה זמן יופיע שוב….

(ברדלס | פנתר) לינקס, ברדלס או פנתר בחלום מייצגים עוצמה, התרוממות רוח, חיבוק ודיוק, יחד עם כעס, זעם ואיבה. לינקס בחלום מייצג גם אויב שאינו מפגין לא איבה ולא ידידותו. להילחם עם לינקס בחלום פירושו להילחם עם מישהו בעל איכויות ואופי כזה. שימוש בלינקס לצוד איתו בחלום פירושו שגשוג ועוצמה….

פנתר מסמל אומץ, אכזריות ומיומנות הלוחם. זה משקף את ההיבטים האגרסיביים והשתלטניים בנו. תמיד תוקף בוגדני. זה גם מסמל אישה יריבה וקנאית שאנחנו חייבים לחשוש ממנה. במקרים אחרים מסמל תשוקה מינית הקשורה תמיד לפחד. במקרים אלה הפנתר הוא המפר או האנס המחזיק באלימות, אפילו באופן סדיסטי….

(שמיעה | שפה | האזנה | מדברים | מילים) דיבור של שפות שונות בחלום פירושו עושר. דבריו של אדם שנפטר בחלום הם תמיד נכונים. כנ~ל לגבי ציפורים המדברות בחלום ודיבורן מציין בשורות שמחה, שגשוג, ידע והבנה. אם בעל חיים מדבר עם מישהו בחלומו או אומר לו – ~ראיתי חלום …~ אז אם החיה נמנעת מלקשר חלום כזה, פירושו קטטה, קרב, הפסדים או ויכוח. אם כלב, פנתר או בז מדבר עם מישהו ומספר לו חלום בחלום, זה אומר בשורות שמחה, רווחים גדולים, תועלות ושמחה. באופן כללי ציפורים המדברות עם בני אדם בחלום משמעותן יתרונות ועליות בדרגה. אם נחש מדבר בעדינות עם מישהו בחלום, זה אומר שהוא יקבל הטבות מאויב. אם בהמה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו מותו. אם הראש או האף של אחד מדברים איתו בחלום, פירושו שמי ששני החברים הללו מייצגים בחייו של האדם (ראה גוף ') יסבול מצוקה. אם עץ מדבר עם מישהו בחלומו, פירושו ליהנות מאותו קו חשיבה. עץ מדבר בחלום פירושו קטטה, או סוף גלותו. דיבור של עץ בחלום יכול גם להיות רוממות. כל מה שתינוק אומר בחלום הוא נכון. פירוש הדבר יכול גם ליפול לחטא. אם אדם אלוהי ורוחני רואה תינוק מדבר איתו בחלום, זה אומר שהוא יהיה עדים לפלאים או לנס, או שיהיה עד להסכם שלא ייאמן. הדיבור של חפצים דוממים בחלום תמיד אומר טוב, מספק שיעור או נותן עצות. שיחת בעלי חיים בחלום מייצגת גם ענישה וסבל. שיחת גפיים בחלום פירושה צרות מקרוביו, או שזה יכול להיות חטא. הדיבור של צללים נעים בחלום פירושו לעורר ג'ין או רוחות רעות. הימצאות ברוח כזאת ודיבור מטעמם בחלום מסמל פיתוי, צרה, שחיתות ורוע. יש לשמוע את כל המלים המסכימות עם גילויי האל בחלום. ההיפך הוא הנכון. אם איבר מדבר עם מישהו שבחלומו הוא מציין עצה שתקבל מקרוב משפחה. שיחות בבעלי חיים בחלום מציינות נטייה לחברויות ומציאת שלום בחברת אנשים אדוקים, או שזה יכול להיות פירושו לעבוד כדי לפרנסתו. אם חומה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו אזהרה על פרידה, או שזה יכול פירושו לוותר על העיר ולבקש לגור במדבר, ליד חורבות לא מיושב, או ליד בית קברות. לשמוע קול שמצווה על אחד לעשות משהו בחלום פירושו בשורות שמחות. לשמוע את אלוהים יתברך ביום הדין בחלום פירושו לעלות בתחנה, לבצע מעשים טובים וקרבה לאדון של האדם. האזנה למילים הקדושות של האל יתברך בחלום מציינת גם את התפשטות הצדק והצדקנות, וחלום כזה יכול היה לייצג שליט שדואג לנושאיו. אם אדם אלוהי וחסיד רואה שבחלום, פירושו שהוא מוותר על העולם ויחפש את נחמתם וברכותיהם של להלן. (ראו גם מיצוי מהדיבור | האזנה | צלילי בעלי חיים)…