החלום על זבל זבל מסמל רעיונות, הרגלים או מצבים שאתה רוצה להיפטר מהם לנצח. משהו שלא אכפת לך ממנו ואני לא רוצה שוב….

ראו את המשמעות של פח האשפה

ראו את המשמעות של פח האשפה

לראות אשפה בחלומות היא בדרך כלל הכרזה על בוא תקופה עם הפרעות קשות רבות שיהיו שליליות במיוחד.

אם אתה רואה את הפחית בחלום היא יכולה לייצג את קרבתה או את פתיחתה בהתאם למצב הפחית. אם נפתחת הפחית, זה אומר שאתה מוכן לחוויות ורעיונות חדשים. אם הפחית סגורה, זה אומר שאתה לא עוזב את החידוש בחייך. אולי עשית כמה קירות מהעולם החיצון….

אם חלמת על הדברים שעשויים מדיל, זה מסמל את הנטייה שלך לחיות את זיכרונות העבר. אולי אינך מתקדם בפריצת דרך….

החלום על שקיות זבל מסמל מחשבות, זיכרונות, הרגלים או מצבי חיים שתרצו להיפטר מהם בהקדם. הבנת משהו שנעלם. משהו לא פרודוקטיבי, או לא רצוי, מוסר או מופסק….

…לראות אשפה בחלום מעיד על כך שאתה משתמש יותר מדי אנרגיה במצב מסוים. החלום עשוי גם להצביע על כך שאתה בזבזני ועליך לשקף את חייך. אתה יכול לנסות להשקיע את האנרגיה שלך לכיוון אחר. זה שם נרדף להונאה, הכרת תודה מצד האדם שאתה אוהב. אם האשפה מוחלפת פירושה שיהיו לך הפסדים מהותיים….

…(פסולת | שאריות) בחלום, האשפה מייצגת את הבלתי נמנע שמטייל שונא לראות, או פחדים ממה שהוא עשוי לקצור מהמסע שלו. (ראה גם אספן האשפה)…

יש רגשות לא טובים מסביב.

חולמים על דונם, תראו רווחים נכנסים דרך המקורות הכי לא צפויים. בעיני החקלאי זהו חלום מזל, המעיד על עונות יפות ומוצרים שופעים מאדמה ומלאי. עבור אישה צעירה זה מציין שהיא תתחתן ללא ידיעת גבר בעל עושר רב….

(arb. מחמל. ראה מכונית | Palanquin | אלונקה)

החלום על משאית המזבלה מייצג דאגות ובעיות. נהיגת משאית מזבלה בחלומך מצביעה על כך שאתה צריך להיפטר מהבעיה. אולי זה נטל גדול עבורך. האם יש לך חששות? חלום זה יכול להיות סימן למעבר ולכן הוא קשור לשינוי משמעותי כלשהו….

החלום על משאית מסמל נטל רגשי או מצבי. קבלת החלטות או כיוון בחיים, שמכינים הרבה למישהו אחר. אולי השתקפות של שינוי גדול או השלכות גדולות שיבואו. באופן שלילי, חלימה על משאית זבל עשויה לשקף את הצורך שלך להיפטר מהנטל שאתה נושא איתך. הרבה כעס, אשמה או בעיות שאתה עומד ליפול על מישהו….

לראות ערימות של זבל בחלומות שלך, מעיד על מחשבות על שערורייה חברתית ועל עסק לא טוב מכל סוג. עבור נקבות חלום זה מבשר רעות של זלזול ועריקה מצד אוהבים….

…אם חלמת ובחלום שראית שאתה משליך אשפה, זה עשוי להעיד שאתה בועט בהרגלים השליליים הישנים שלך ומשליך את התכונות הרעות והתכונות הלא רצויות שלך. חולמים על ערימות זבל או רואים ערמות זבל, החלום מונע שערוריה ושאתה צריך לשנות את המנהגים הישנים ואת הרגליך הרעים. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מסלק את האשפה של אנשים אחרים, זה צופה שתפריע לך לתקן את המוניטין של מישהו אחר….

החלום על זבל מסמל מחשבות, רגשות, הרגלים או מצבי חיים שרוצים להיפטר מהם. זבל מצביע על דברים בחיים שאינם פרודוקטיביים, או מזהמים תחומים אחרים בחיים שלך. האמונה או המצב כבר לא מועילים לך….

…חלום האשפה יכול לסמל רעיונות, זיכרונות, הרגלים או מצבים שלא תרצו לשים לב אליהם שוב. אתה רוצה לראות משהו או שפשוט לא אכפת לי מכלום אחר….

אם אתה חולם על זבל, אז חלום כזה מציע לך לזרוק את כל הטרדות שקורות בחייך. יתכנו כמה מאפיינים כמו כעס או קנאה שצריך לזרוק גם הם….

(כסף | סרב | זבל) לראות זבל בחלום זה חדשות טובות עבור אנשים עניים, אם כי זה מייצג חדשות רעות עבור אנשים עשירים. זבל יכול גם להיות כסף או קבלת מגוון סחורות. (ראו גם תברואה | גורף את הרצפה | אספן האשפה)…

ראו את המשמעות של זבל

…לחלום על זבל פירושו הונאות וחוסר הכרת תודה מצד אדם אהוב. אם אתה מטאטא את האשפה זה אומר אובדן חומר….

…לחלום על זבל המפוזר על הקרקע פירושו שאתה טועה בעסקים או שיש לך קשרים חברתיים או רומנטיים שליליים, שכולם יניבו תוצאות גרועות. אם אישה צעירה חולמת על אשפה על רצפת ביתה, מציעה כי אהובה לא שווה את המאמץ או בוגד בה ויהפוך אותה לאדם מר. אם אישה נשואה חולמת על אשפה על רצפת ביתה מרמזת כי הבעל אינו מה שהיא חושבת עליו, או שחבריה אינם אמינים….

…צבע הבורדו מסמל מצבים שיש להם פוטנציאל להפוך לשלילי. דבר אחד שאתה חושב, מרגיש או עושה שיש לו פוטנציאל להפוך לבעיה או להתגבש. הסיבה שבורגונדי מסמל את השליליות הפוטנציאלית היא מכיוון שהיא קרובה לאדום, אך לא כל כך. לכן זה באופן סמלי כמעט שלילי. דוגמה: אדם חלם להיות בתוך פח אשפה של בורגונדי. בחיים האמיתיים הוא תכנן להרוג את עצמו. פח הזבל של בורגונדי משקף את הפוטנציאל שהיה לו לבצע את התאבדותו….

(ראה אשפה)

…(ילד | עובד) מטאטא בחלום מייצג את בני משפחתו או משק ביתו. לראות את זה בחלום אינו מעיד על סימן חיובי. מטאטא בחלום מייצג גם עובד, עוזרת בית או משרת. לטאטא את רצפות הבית עם מטאטא בחלום פירושו להיות עני, או שזה יכול להיות מותו של אדם חולה באותו בית, או חלוקת רכושו ורכושו לאחר מותו. לטאטא רצפה ולאסוף את האשפה במשטח אשפה בחלום פירושו להרוויח מפרויקט. מטאטא בחלום יכול להיות פירושו התאוששות מדיכאון, התגברות על קשיים או סיפוק חובותיו….

(ראה אשפה)

…(חרוזים | תכשיט | כסף | קרעים | נשים) קידוח שלמים בתוך פנינים כדי להיתקע בחלום פירושו הגשמת יעדיו, הקלת המעבר או הקלת נישואיו. בחלום, פנינה פירושה גם בן. אם אשתו של אחד בהריון, ואם היא מחזיקה לו פנינה בחלומו, זה אומר שהיא תביא בן יפה. אם בפנינה אין נצנצים, או אם הוא לוקח אותה מאשתו ונועל אותה בתוך קופסה בחלום, אז היא מייצגת משרתת. פנינה בחלומה של אישה פירושה חדשות טובות. אם היא לא מרוצה, זה אומר שהיא תתחתן. אם אדם רואה את עצמו מחליף פנינה או פנינה על תכשיטים מזויפים, או על שבבי זכוכית בחלום, המשמעות היא שהוא מכר את שכרם של להלן בתענוגות זמניים של העולם הזה, או שהוא החליף משהו יקר עבורו משהו חסר ערך, או שזה יכול להיות שהוא עלול לחטא, או להפוך למוגדר. פנינים בחלום מייצגים גם את הקוראן, אופן דיבור נכון, אורי חוכמה, ילדים, משרתים, יושרה, יופי או כסף. אם האדם רואה את עצמו חודר פנינה בחלום, זה אומר שהוא ייתן פרשנויות יקרות ערך לפסוקי הקוראן. בליעת פנינים בחלום פירושו לשכוח את מה שלמד מהקוראן. בליעת פנינים בחלום יכולה גם להיות רכישה של חוכמה וידע. מכירת פנינים בחלום פירושה רכישת ידע ולגדול להיות מפורסם ומכובד. זריקת פנינים לעבר אנשים בחלום וראיית אנשים אוספים אותם בעוד אחת מהן נשארת מרוחקת, מייצגת שופט שמוציא את פסק דינו, או מפציר באנשים שמקבלים את דבריו ועומדים בזה בהתאם. קבלת פנינה בחלום פירושה טיפול בבת של קרובת משפחה. מציאת פנינה בחלום פירושה גם למצוא אישה. לשאול פנינה ממישהו בחלום פירושו להקים בן ולתת אותו לאימוץ, או שהילד ימות זמן קצר לאחר לידתו. פנינים בחלום פירושן גם להיות עשירים מירושה. באשר למלומד, פנינה בחלום מייצגת ידע, ועבור מושל זה אומר הרחבת כוחו. באשר לסוחר, זה אומר עסק צומח, ולמען אומן בחלום זה אומר קידום בעבודה שלו. פנינים בחלום מייצגות גם את השלב האחרון בהקשטת משהו ואת הדרך הנכונה להפגין יופי, או שהם יכולים לייצג פנטזיות ואטרקציות. קידוח חור בתוך פנינה בחלום פירושו גם קיום יחסי מין עם קשר דם. בליעת פנינה בחלום פירושה הסתרת עדות. ללעוס פנינים בחלום פירושו לסובב אנשים מחדש. הקאת פנינים בחלום פירושה זיוף נגד אנשים והונאתן. זריקת פנינה לנהר בחלום פירושה עזרה לאנשים. חילוץ פנינה מהקליפה שלה, ואז השלכת הפנינה ושמירה על הקליפה בחלום פירושו שאחד מעורב בחטוף גוף ובחלל הקברים. פתיחת ארון עם מפתח ושליפת פנינים מאוחסנות מתוכו בחלום פירושו לשאול שאלה ממלומד. ספירת פנינים בחלום פירושה לעבור תלאות. לראות פנינים בחלום פירושו להיות שמח ומאושר. קבלת מתנה של פנינים בחלום מציינת מינוי פוליטי. פנינים בחלום מציינים גם מילים טובות, כסף או משרתים. שרשרת פנינים בחלום פירושה נישואין, או צרור כסף, או שזה יכול להיות שינון הקוראן. נשיאת המון פנינים בחלום פירושה נשיאת עומסים. השלכת פנינים לחזירים או מעל ערימת אשפה בחלום פירושה הענקת ידע לאנשים שאינם ראויים לכך, או לאנשים שלא מבינים זאת וכתוצאה מכך לועגים לו. שריפת פנינים לבישול איתן ולא עץ בחלום פירושה להטיל נטל כבד על מי שאינו יכול לשאת אותו וכתוצאה מכך לגרום לו להתפוצץ. פנינים גדולות בחלום מספקות קונוטציות טובות יותר מהקטנות. פנינים מחוררות בחלום פירושן כסף קל ומהיר להגיע. פנינים בחלום גם עשויות לייצג דמעות. (ראו גם ספירת פנינים | אם הפנינה | קרעים)…

…(אם) רופא בחלום מייצג אדם חכם, או רופא דתי. רופא בחלום מייצג גם תלמיד חכם, ומלומד בחלום מייצג רופא. אם רואים רופא בודק אותו בחלום, פירושו שיפור במצבו הבריאותי. אם אדם רואה מלומד דתי מייעץ לו בחלום, פירושו שהצביעות והספק יופרשו מלבו. רופא בחלום מייצג גם את אימו, או שהוא יכול להיות מתנגד, או יריב. מותו של רופא האדם בחלום פירושו מות אמו. אם אדם חולה רואה רופא מבקר אותו בחלום, זה אומר שהוא יתאושש ממחלתו. אם רופא מבקר באדם בריא בחלום וכותב לו מרשם, זה אומר שהוא יחלה. לראות או לבקר רופא בחלום פירושו לחשוף את סודותיו של אדם, שכן רופא פועל לחילוץ מחלתו של המטופל ממש כמו קסם נחשים המוציא נחש ממחבואו. רופא בחלום מייצג גם אספן אשפה, מנקה רחובות, מרגל, שובב או לוחם שמתישהו מנצח ומתישהו מפסיד. לראות את עצמך כרופא בחלום פירושו להשיג משרה רמה גבוהה, או להפוך לשוטר, או למפקד ששולט בפרנסתם של אנשים. רופא בחלום מייצג גם מישהו המספק הדרכה רוחנית כמו גם מעשית, רפורמטור חברתי, שופט, מטיף, מורה, שיזוף או נחושת. אם אדם רואה שופט צודק וידוע כרופא בחלום, פירושו שחמלתו ורווחתו יקיפו את כל מי שנמצא באותה יישוב. אם אדם רואה רופא ידוע כשופט או אדם חכם בחלום, פירושו שאדם יתפרסם, מעמדו יעלה והוא יהפוך לחלוץ מהולל בתחומו. אם לא ידוע שהוא רופא צדיק, פירוש הדבר שאדם יבקר עם מצוקות, או שזה יכול להיות שמישהו ימות מרשלנות רפואית, או שזה יכול להתמיד בהתמדה עם ניסיונות נועזים להגדיל את עסקיו על חשבון אנשים חי. אם אדם רואה רופא שמוכר ארונות קבורה או תכריכים מקופלים בחלום, צריך לחשוד כלפיו בערנות גם אם אנשים מוקסמים מהקסם שלו. אם אדם רואה רופא עובד כמו שיזוף בחלום, זה מראה לרופאים כושר המצאה, ידיעת הסחר שלו והאנשים הרבים המחלימים ממחלתם שבידו. החריג לזה הוא כאשר השיזוף מפונק, או אם יש לו צחנה, או אם הוא לא יעיל בחלום, אז זה אומר שרופא כזה הוא מתנודד ערמומי….

…חשוב מאוד להתייחס לתחושה שמפיק החלום כאשר אנו מבצעים את פעולת ריקון משהו. אם אנו חשים בושה או פחד, ניתן לפרש זאת כאינטואיציה של אובדן או כשלים עתידיים בפרויקטים שלנו. אבל אם אנו חולמים לרוקן אשפה ואנחנו עושים זאת בעצב, החלום יכול לספר לנו על הרצון הלא מודע שלנו לטיהור ופישוט….