…לחלום שאתה מחורר את הלשון או השפה שלך, מציע שאמרת כמה מילים נוקבות ופוגעות וזה להצטער על כך. לחלום שמישהו מחלחל את הגבה שלך יכול להיות מטפורה ל~מבט הנוקב ~שלך. החלום יכול היה להסב תשומת לב למשהו מטריד שנראה או שהם ראו שמשהו לא צריך. באופן פחות סמלי, חלומות להיות מנוקבים עשויים להיות פשוט הרצון או החרדה שלך מפני פירסינג….

ראו את המשמעות של פירסינגס

…החלום של פירסינג מסמל עליך משהו שאתה אוהב שיבחינו בו. לרצות תשומת לב לחוזקות שלך, או למשהו שאתה אוהב בעצמך. זה יכול להיות גם ייצוג של משהו בך שאתה רוצה להראות. החלום על עגילים או פירסינג באוזן מסמל רצון שתשימו לב אליו כמה אתם טובים או מיוחדים. החלום של פירסינג שפתיים מסמל לרצות לשים לב לדברים שאמרת. רוצה שהמילים שלך יחשבו כל כך מיוחדות. החלום של טבעת אף מסמל את הרצון שתשימו לב אליו עד כמה אתם מיוחדים לאינטואיציה או לתחושת הכיוון שלכם. החלום של פירסינג גבות יכול לייצג אותך או מישהו אחר שרוצה שתבחין בו בכבוד שלך. מצב שאתה רוצה שהגאווה שלך תחזור או שתראה לך כמה טוב יותר ממישהו אחר. חיפשת הכרה כ~חיובית ~. החלום של פירסינג במצחו מסמל את הרצון שיש לשים לב אליו עד כמה שיקול דעתו היה טוב….

הטבור בחלום מייצג את הקשר המיוחד והקשר בין שני אנשים. לפרשנות טובה יותר של החלום, אנא ראו גם את המשמעות של הטבור….

(ראיתי את זה)

…(משעמם) פירסינג של חור בחלום פירושו הונאה. פירוש חור באבן בחלום פירושו לחקור מישהו בעל סמכות. פירסינג של חור בקיר מצודה בחלום פירושו להיות אובססיבית לבנות בתוליות ולרצות להפיל אותן. פירסינג בחלום פירושו גם ריגול, רדיפה אחר עקבותיו של מישהו, חילול הרווחים של מישהו על ידי הכנסת כספים שלא כדין, או שזה יכול להיות הרעה בהתנהלותם של הילדים. חפירת מנהרה תת קרקעית בעיר בחלום פירושה חיפוש אחר מישהו. חפירת מנהרה תת-קרקעית כדי להגיע אל פנים הבית בחלום פירושה לנסות לחזר אחר אישה, להפעיל עליה השפעה שלא ניתן לעמוד בפניה, ואז לפתות אותה לרמות אותה. (ראה גם מנהרה)…

…החלום על פגיעה בגוף מסמל הרגשה טובה להביך מישהו לחלוטין שאתה לא צריך לדאוג לו או מכל דבר שהוא חושב עליו בכלל. לגרום לאחרים להרגיש שהם לא חשובים לחלוטין. באופן חיובי, מכות בגוף יכולות לשקף רגשות של כיף לעשות בעיות או אויבים מרגישים לא חשובים בצורה פתטית. מרגיש גדול מכדי לדאוג לבעיות. באופן שלילי, פגיעה בגוף במישהו יכולה להיות סימן לכך שאתה עולה על השולחן, לגרום לאחרים להרגיש שהם לא חשובים בכלל. שימוש מופרז ביכולת לגרום לאחרים להרגיש כמו כישלון מוחלט, לעומת עליונותם המוחלטת. החלום שאתה מכה על ידי מישהו אחר מסמל את התחושה להתבייש במישהו בעל כוח גבוה יותר. מרגיש קל מאוד להתמודד או לבטל אותו….

…אם אנחנו הרופאים החלום הזה מזהיר אותנו שעלינו לטפל גם בגוף וגם בנשמה. התרופה מסמלת תמיכה בגוף ובנפש. אם התרופה מיועדת למישהו אחר, זה האדם שדורש את עזרתנו….

…החלום על עצמות מחוץ לגוף מסמל בעיות מהעבר שלך שלא נעלמות לעולם. דברים כל כך קשה לשכוח או להרפות. החלום על קבורת עצמות מסמל התמודדות עם כמה מהבעיות הקשות ביותר שלך. יתכן שאתה מבצע כמה שינויים גדולים מאוד בחייך או עובר תקופה של צמיחה אישית מאוד עוצמתית. החלום לחפור עצמות מסמל לסקור כמה מהבעיות הקשות ביותר שלך או לזכור משהו מהעבר שלך. החלום על עצמות בגוף מסמל את נקודות החוזק ואת המבנה הבסיסי. תכונה או תחום אישיות בחיים שלך ההופך אותך למי שאתה. משהו שקשה או בלתי אפשרי לשנות. החלום על עצמות מעוותות בגוף מסמל פגמים אישיותיים בסיסיים. בעיה או בעיה המוטמעת במה שאתה. החלום של עצמות שבורות בגופו של אדם מסמל שינויים בהיבטים היסודיים באישיותו. ומי אתה. החלום על עצמות שבורות מחוץ לגוף מסמל שינוי מהותי בהשקפתך על העבר. התפתחויות חדשות מאפשרות לך להשתחרר מבעיות קשות….

…לחלום שיש לך זיהום, הראה חשיבה שלילית. זיהום בחלום הוא גם סמל לרעיונות, מחשבות ותפיסות שליליות שיש לך בראש. חלק הגוף חשוב מאוד. שקול היכן בגוף זיהום זה מיועד להסברים, פרשנויות משמעותיים ומשמעותיים יותר. חפש את אותו חלק ספציפי בגוף ובדוק מה פירושו….

…(Burrow | חור | מעבר תת קרקעי) בחלום, מנהרה מייצגת תחבולות והונאה. אם מישהו רואה את עצמו חופר מנהרה או חור למישהו אחר בחלום, זה אומר להערים עליו ולהונות אותו. אם מישהו נכנס למנהרה שחפר בחלום, זה אומר שהוא ייפול במלכודת שלו. אם אחד נכנס למנהרה או למאורה ולא יכול לראות אור בקצהו, או אם מטייל חופר בור, נכנס לתוכו ויכול לראות עוד את השמיים או הכוכבים שמעליו בחלום, זה אומר שהגנבים ישדדו אותו מהמזוודה שלו, או שהוא יסודר או יפסיק על ידי חבורת שודדי הכבישים. אם אדם רואה את עצמו לוקח אבולוציה או אמבטיה בתוך המנהרה או בתוך החור בחלום, פירושו שהוא יעצור את השודדים וישיב את רכושו. אם אדם נכנס למנהרה ומרחץ בתוכה אמבטיה בחלום, זה אומר שהוא ישלם את חובותיו, או יחזור בתשובה על חטאיו, או אם הוא כלוא, זה אומר שהוא ישוחרר. אם אחד חופר מנהרה ושואב ממנה מים או מגלה חור מלא במים דוממים בתוכו בחלום, זה אומר שהוא מרוויח את פרנסתו מתחבולות והונאה. (ראו גם פירסינג חור)…

(ראו דניאל | פירסינג חור)

(ראו פירסינג חור | מנהרה)

(ראו פירסינג חור | מרדף | מנהרה)

…בחלום טבעת אף מייצגת אדם לא צודק ורודן. פירסינג של אפו של חיה כדי להכניס טבעת אף בחלום פירושו כסף, או שזה יכול להיות ניצחון או ניצחון של אויבו….

…(ברושט | אטב | נשענות | פירסינג | סיכה) שיפודים בחלום פירושו להגשים את צרכיו של אדם, לספק את המטרות של האדם, לפייס שני חברים, או להתערב בכדי להעניק יתרון למישהו לנוחיותו, או שהם קור להם כסף. שיפוד בחלום מייצג גם את בית המשפט של הבית, או את עובד הבית שמנהל את עסקיו, מלמד עובדים רבים את תפקידם, אומנויותיו ומפקד על האינטרסים השונים של מעסיקו….

…(ברוק | קריק | השקיה | ריבול | השקיה) בחלום, נחל מייצג את מהלך פרנסתו, מקור הכנסתו, חנותו, סחרו, נסיעותיו וכדומה. נחל בחלום יכול גם להיות פצעים מוגלתיים, עור מים, השקיה השקיה, אזור המנוחה על הכביש המהיר, גרונו של האדם שהוא הגישה השקייתית של גופו, או שהוא יכול לייצג חיים אם זה רכוש ציבורי. אם מדובר בנכס פרטי, אז הוא מייצג את חייו של האדם שחופר זרם כזה. זרם בחלום מייצג גם חיים טובים, או את הנוחות של בעליו. אם מימיה זורמים על גדותיו בחלום, אז הם מייצגים צערים, בכי או עצב. אם רואים נחל שזורם בבתיהם של אנשים בחלום, אז נחל כזה מייצג חיים מאושרים ובמיוחד כאשר מימיו נטולי צבע ומתוק. אם אדם רואה את עצמו כבעלים של נחל, מעיין או מקווה מים שהוא מקים כצדקה בחלום, פירושו שהוא יהפוך למנהיג, נשיא, או לשרת בשמחה את הקהילה שלו. אם מישהו מנקה סיבוב ואז מוצא אותו שוב מטונף, או שמוצא אותו מלא בזבל בחלומו, זה מייצג שלשול. אם הוא רואה מים זורמים מתחת לרגליו בחלום, פירושו שהוא נופל. אם רואים זרם מים זורם בעיירה בה אנשים ממלאים את צנצנותיהם, שותים את מיו ומודים לאל על ברכותיו בחלום, פירושו שאסון מוסר ומוחלף בשלווה, ביטחון ושלווה. אם העם נגרם במצוקה או בבצורת, אז המשמעות היא שגשוג וגשמים, אוכל או כסף והסחורה שלהם לא תתקלע על שמריה. אם המים בנחל עכורים, או מלוחים, או זורמים מחוץ לתעלה, אז הם מייצגים אסון מתקרב שיגרום לסבל המוני, או מחלה כמו קור בחורף וחום בקיץ, או שזה יכול להיות הם ישמעו חדשות רעות על כמה מטיילים, או שזה יכול לייצג עושר שנרכש ממקור לא חוקי, או שזה יכול לגרום לכך שהוא יקבל כסף נגוע. אם אדם רואה מסלול מים זורם רק לכיוון ביתו, אז מצוקות כאלה יהיו מנת חלקו. אם אדם רואה נחל זורם לכיוון ביתו, או גן בחלום, פירושו נישואין או להרות ילד. זרם של דם זורם ולא מים בחלום מייצג את הסטייה של אשתו של האדם. אם רואים זרם שזורם ממסלוליו, או פוגע בגידולים של אנשים בחלום, פירושו חדשות רעות. חסימת נתיב של נחל בחלום פירושה הפרדה בין בעל לאישה, או הימנעות מפעולה חוטאת בין קרובי משפחה לא נשואים. אם אדם רואה את עצמו עומד מאחורי רולטה בחלום, זה אומר שאשתו תירש אותו. אם אדם רואה מים של נחל הזורם לעבר ביתו או גנו שלו, ואם הוא מגלה שמימיו הפכו לדם בחלום, פירוש הדבר שמישהו יתחתן עם אשתו אחריו. שתיית מים מתוקים מסביב, נחל או נהר בחלום מייצגת את שמחת החיים או אריכות החיים. מים עכורים של סיבוב או נחל בחלום פירושו פחד, קשיים או מחלה. נחלים בחלום מייצגים גם את הוורידים והדם הזורם בגוף האדם. (ראו גם Fountainhead | אחו | אביב)…

הצטברות מטונפת או לא תקינה של נוזל סרואי בגוף בחלום פירושה השפלה ובוז על ידי אחרים.

…החלום של להיות עם מוגבלות מסמל חולשה, מוגבלות או מכשול. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגל רע שמשפיע עליך לרעה. חסרון יכול גם לייצג מחסור או משהו שאתה תלוי בו רגשית. נכות בחלום היא סימן לכך שאתה עומד בפני אתגר וצריך למצות את מלוא הפוטנציאל שלך. זה יכול להיות רעיון טוב לפנות לעזרה או למקד את כוח הרצון שלך. שקול איזה חלק בגוף לוקה בסמליות שלו. עיין בסעיף על חלקי גוף למבט מעמיק יותר על סמליות הגוף….

…(תשוקה | צמא) יובש בגוף או חוסר לחות בין אם זה משפיע על האדם או אפילו עלי העץ בחלום פירושו אי נוחות, עוני או לחיות חיים עלובים. בחלום, תחושת יובש פירושה סטגנציה של עסקים, עמימות בשווקי הנדל~ן וחוסר ביכולת של מוצרים חקלאיים. יובש בחלום פירושו גם עוני, שפל, מיתון או כמיהה לאהוב, חפץ ומתגעגע אליו….

…בחלום, עמדת מנורה מייצגת את המין האנושי ואת המאפיינים שלהם. המנורה עצמה מייצגת את נפשו של האדם, השמן מייצג את הדם של האדם, והפתילה מייצגת את הטמפרטורה שלו. ברגע שנגמר הפתיל והשמן נשרף בחלום, פירושו מותו של האדם. אם אדם רואה את הפתיל במצב טוב, והשמן נקי וקורן בחלום, פירושו שהוא יהנה מחיים של טוהר ואושר. אם הפתיל שחור והשמן עכור בחלום, פירושו לחוות חיים עלובים. אם לדוכן עצמו יש כמה ליקויים בחלום, זה אומר מחלה בגוף של מישהו. אם המעמד חזק ונקי, פירושו שגופו ודם של אדם נקיים ממחלות. עמדת מנורה שבורה בחלום מייצגת מחלה סופנית. (ראו גם את המנורה | Wick)…

…כשאתה מוטל על חלום, החלום הזה מעיד על הכוח החזק שהיה בך. כעת אתה יכול להרפות. אולי אתה כבר לא מרגיש את הגבולות ואתה מסוגל להתקדם עם הכוח העצום הזה. נסה לשים לב לחלק הספציפי בגוף שהוטל עליו, מכיוון שהוא ייתן הרבה יותר מאשר הרמז לגבי החלום ומשמעותו….

…החלום על גוש מוזר בגוף מסמל רגשות לגבי משהו לא נורמלי בחיים שאתה מציב את עצמך איתו. קחו בחשבון שחלק הגוף של הליבה מופיע במשמעות הנוספת. לחלופין, גוש עשוי לשקף רגשות לא נוחים לגבי תקיעת משהו לא נורמלי בחייך. שים לעצמך משהו מוזר או לא רגיל….

…לחלום או לראות את הרגליים שלך בחלום, מסמל את הבסיס שלך, את היציבות ואת תחושת ההבנה. המשמעות היא שהצורך שלך להיות יותר פרקטי וחשוב. השאר את הרגליים על הרצפה. לחילופין, הוא מייצג ניידות, עצמאות וחופש. אולי צעד בכיוון הנכון ואתה שוקל על המטרות שלך או על הצעד הבא שלך. סוליית כף הרגל יכולה להיות משחק מילים על היותך או מרגיש כמו התמיכה היחידה של אדם / סיטואציה כלשהי. שקול גם את המילה ~הכניס את כף רגלך לפה~. אם חלמת ובחלום ראית שאתה שוטף את הרגליים, זה מעיד שאחרים יכולים בקלות לנצל אותך. במיוחד עבור תושבי הודו, חלום הרגליים יכול לסמל תכונות אלוהיות שכן הרגליים נחשבות לחלק הקדוש ביותר בגוף….

…החלום לראות את האיברים הפנימיים בגוף יכול לייצג תחושה של סכנה או אי נוחות שהמצב אינו פועל כראוי. מרגיש לא בנוח שמערכת יחסים או סיטואציה אינם פועלים כרגיל. יש לקחת בחשבון את סוג האיברים למשמעות נוספת. עיין בסעיף הנושאים של הצדדים….

סובלים מדלקת בכל חלק בגוף שמשמעותו שגשוג כלכלי, הצלחה, רווחים, ביטחון, יתרון.

…אם אתה מדמם בחלום, זה מראה על חוסר התלהבות מהחיים, איבוד האמונה בעצמך וחוסר ביטחון עצמי. שקול לשים לב לאיזה חלק בגוף דימם, מכיוון שהוא יספר לך הרבה יותר על החלום שלך ועל משמעותו. להסבר מפורט יותר על החלום שלך, אנא עיין במשמעות הדם….

…החלום הזה קשור למים. אם המים עוברים מאולפים ובשלווה על ידי הערוץ, האושר ילווה את אהבתנו. אם הערוץ נשבר, זה מצביע על כך שטעינו את רגשותינו. אם זה ארוך מדי, הוא מכריז על נישואים במדינה רחוקה. על פי המים אנו יכולים לפרש את חלומנו בהסבר שמים הם משמעותיים מאוד, מכיוון שהם מסמלים חיים, רגשות והם החיים הפנימיים של אנשים. כשהמים צלולים ונקיים, אז הם מכריזים על חיים ארוכים ומאושרים בדיוק כמו הרגשות שלנו. מים מינרליים מסמלים הבראה, שיפור בריאותי. מים קדושים מעידים על בריאות גופנית ורוחנית. אם המים מלוכלכים או תקועים, הם בדרך כלל מראים רוע ואומללות של אופי מוסרי. אם מים מגיעים מרירים, עכורים או צהבהבים, אז הם מנבאים מחלות. מים נגועים מנבאים על דרך החיים שלך עם כעס בגוף. מים מסריחים מציגים סחורות שלא מיועדות להם. מים תקועים, אובדן חופש. נישואים שחורים, אומללים….

…אנו כוללים את החלום הזה ברפואה. אם אנחנו הרופאים החלום הזה ממליץ לנו לפנות גם לגוף וגם לנפש. התרופות מסמלות תמיכה בגוף ובנפש. אם התרופה מיועדת למישהו אחר פירוש הדבר שאותו אדם זקוק לעזרתנו….

…(קשרי דם | משפחה | יחסית | כלי) הוורידים של ילדי אדם מייצגים את השייכות או השבט השבט שלהם. משל ורידי האדם הוא כמו עץ ​​של עץ וענפיו. הוורידים של אחד בחלום מייצגים את בני משפחתו, תלוי לאיזה חלק בגוף הם שייכים. המצב והיופי של הוורידים של האדם בחלום מציינים את המקביל להם במשפחה. אם האדם רואה את הוריד שלו מפוצל בחלום, פירושו מותו של קרוב משפחה. אותו חלום יכול גם לציין רמאות, רוע, תאונה או אסון. אחרת זה יכול לייצג משפחה מחולקת. ורידים חשופים בחלום משמעותם קשיים. נקודת הפעימה בוורידים של האדם או בעורקים, או בעורקי המנהרה הקרפלית בחלום מייצגים את פרנסתו, העבודה, ההכנסה או הקשישים במשפחתו. אם אדם עשיר רואה כמות מסוימת של דם זורם בעורקיו בחלום, זה אומר שהוא יאבד חלק שווה או אחוז מכספו. אחרת, אם אדם עני רואה את החלום הזה, פירושו שהוא ירוויח סכום כסף שווה. (ראו גם אבי העורקים | דם | גוף '| וריד הלוע)…

…לחלום שאתה לוקח חלק בקודש הקודש, מזהיר אותך שתתפטר מדעותיך העצמאיות בכדי לזכות ברצון קליל. אם אתה חולם שאין ארוחת לחם או יין לארוחת הערב, תגלה שסבלת מהרעיונות שלך להיעזר לשווא, מכיוון שאתה לא קרוב יותר למטרה שלך. אם אתה מסורב לזכות הקהילה ואתה מרגיש ראוי, יש תקווה שתשיג עמדה בולטת שנראתה בספק רב, מכיוון שמתנגדיך פופולריים וחזקים. אם אתה מרגיש לא ראוי, תפגוש באי נוחות רבה. לחלום שאתה נמצא בגוף של בפטיסטים שלוקחים התייחדות, מציין שתגלה שחבריך גדלים ובלתי הולמים, ואתה תחפש זרים אחר הרמוניה….

…לחלום שאתה חבר בגוף המחוקק במדינה או במדינה, הוא סמל לגאווה מוגזמת וסיפוק עצמי. בחלום להיות חבר מחוקק הוא מראה סיפוק עצמי מהישגיו, רכושו או כישוריו. יתר על כן, חלום זה מצביע על כך שאינך יכול להתקדם בחברה או שאינך יכול למצוא בה. המשמעות היא גם שההתרחבות הכלכלית האמיתית מוגבלת….

…החלום על כאב מסמל קשיים או אובדן. זה יכול להיות גם ייצוג של כאב רגשי או השפלה. מקובל לחוות כאבים בחלום לאחר סיום הקשר. שקול איזה חלק בגוף אתה חווה כאב בסמליות הנוספת. דוגמא: ילדה חלמה להרגיש את כאב חבריה בגופה שלה. בחיים האמיתיים היא שמעה על בעיות היחסים של חברתה….