…בשידור חי, ירי של חצים מתפרש כמו הפגזת מישהו או מקום. אחרת, הכוונה היא לשכוב אנשים או להשמיץ אותם. ירי של חיצים בחלום יכול להיות פירושו נטילת תרופות, או מתן זריקה לחולה. אם בחצים אין ראשי חץ בחלום, אז הם מתכוונים לאכזבה. אם אחד יורה בחצים ומוצא את עצמו גם בסוף מקבל בחלום, פירושו שהוא ישיג את מטרתו לפגוש את אדונו. עם זאת, אם הוא נשאר בעולם הזה, פירושו שהוא יקום בתחנה ויקבל כבוד. אם אדם רואה שתי שורות של אנשים שיורים חצים זה על זה בחלומו, זה אומר שהמצליחים היו צודקים והמפסידים אשמים. ירי של חצים לעבר אנשים בחלום פירושו אם כן לסובב אנשים מחדש, להכפיש אותם, או שזה יכול להיות שיחה לשווא. אם אדם נכשל ללא הרף את מטרתו בחלומו, זה אומר שיש לו לשון מדברת רעה. לפגוע ביעד של מישהו בחלום פירושו להשיג את המטרות של האדם, או לדבר את האמת לגבי מישהו שהוא מכיר. לבישת בגד לבן ועמידה על ראש הר וירי חיצים לעבר המזרח והמערב בחלום פירושו השגת שליטה עצומה על אנשים ואדמות, אם זה כשיר. החצים של האדם בחלום מייצגים גם את המסר או הכתבים שלו. (ראו גם חצים | ציד | הפגזות)…

בחלום, פצע אנכי מייצג חברות, התחלה או אחדות.

בחלום, פצע אופקי פירושו עוינות, עקיצות גב והכפשות.

…החלום על נשק מסמל כוח רצון או את הכוח לשלוט על החלטות. מי שיש לו את האקדח בחלום משקף שתכונות או מצבים אישיותיים שולטים בקבלת ההחלטות שלהם. אם אתה מחזיק את האקדח בחלום המשקף את כוח הרצון שלך או את העניין שלך בבחירה. אם אתה יורה במישהו עם אקדח זה מסמל החלטה. ירי באדם רע יכול לשקף התגברות על דפוסי מחשבה שליליים על ידי האמונה בעצמך או ביצוע הדבר הנכון. צילום של אדם טוב יכול להרהר בהתמכרויות לרגשות שליליים או לדפוסי מחשבה. זה יכול להיות גם ייצוג הבחירה להיות רע או לא מוסרי. החלום לירות באקדח מסמל החלטה פגומה או נבוכה. בחירה גרועה שעשית שגרמה למצב להסתובב נגדך. זה יכול להיות גם הייצוג של מישהו שאתה מרגיש שהוא מקבל באופן מכוון את ההחלטה להכשיל אותך, להביך אותך או לנקום בך. ההרגשה שההחלטה של ​​מישהו אחר גרמה לך הרבה כאב או אובדן. אנשים רעים עם אקדחים מייצגים את תכונות האישיות השליליות השולטות בקבלת ההחלטות (למשל, פחד, אשמה או חוסר יושר). זה יכול להיות גם ייצוג של מצב רע שאתה חושש שיכול לצאת מכלל שליטה. אדם או סיטואציה שאתה מרגיש שיש לך כוח או שליטה בך. בריון פנימי שפועל כמו בריון פנימי. ובכן אנשים עם אקדחים הם תכונות אישיות חיוביות שמקבלות את החלטותיהם (למשל אומץ, ביטחון, יושר). שכל ישר. החלום על אקדח שלא עובד או נחנק מסמל את חוסר הרצון, האומץ או היכולת לקבל החלטה. אין לך את מה שנדרש כדי להתנגד לבעיה או לקבל החלטה חשובה. החלום על נשיאת אקדח מסמל את ההכנה לקבלת החלטה או כוח מדויק אצל מישהו. זה יכול להיות גם ייצוג של שאתה מאמין בעצמך לפני שאתה נתקל בבעיה. לראות מישהו אחר נושא אקדח עשוי לשקף היבט כלשהו בעצמך או במצב שהופך להיות קשה. החלום על ירייתו בטעות באקדח מסמל הסתבכות בחיים בדרך כלשהי עם ספיגה משמעותית. לא להיות אחראי מספיק לכוח או לטיפול במרתף שלך. החלום על ירי באקדח בכוונה מסמל כישלון שהוטל על עצמו. בחירה להפסיד עם בחירה משמעותית. דוגמא: אישה חלמה על מישהו שמפנה אקדח לעבר גבר. בחיים האמיתיים היא ניהלה דיון סוער עם מישהו שהיא חשה שעלולה להתפוצץ מכעס עליה אם היא לא נזהרת. הנשק משקף את ההחלטה להתפוצץ בזעם שהחזיק אותו בשלטון. דוגמא 2: ילד חלם לראות גברים מכוונים לעברו אקדח. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהמורה שלו הוא הייחודיות של המבוכה….

אם אתה מופיע כקורבן, הדבר מעיד על תסביך אשם חמור. אם אתה התליין, זה מציין שאתה לא רוצה להיות נשלט….

כמעט תמיד מתייחס לפגיעה בכבוד ובגאווה שלנו. לפעמים הפחד שיש לנו ממחלות ותאונות מתבטא בכאב….

…(דימום | חתך | פציעה) פצע בחלום פירושו כספי פיצויים שייצאו מפציעה שאדם עלול לסבול, וזה יראה. חתך ביד ימין בחלום פירושו כסף שמרוויח מעסק משפחתי. אם יד שמאל תקבל את הקיצוץ, רווחים כאלה יגיעו דרך קרובת נשים. אם אדם רואה את כף רגלו השמאלית מדממת מגזירה, פירוש הדבר שהוא ירוויח כסף מעסק חקלאי. אם הפציעה שלו בגבו, אז רווחים כאלה יגיעו מילדיו. אם הפצע שלו מתחיל לדמם בחלום, זה אומר חוב שעליו לפרוע, גם אם קשה לו לעשות זאת כרגע. כל פצע מדמם בחלום מייצג חובה כלכלית. בחלום, פצע ראש שלא מדמם הוא סימן שצריך לשמור על כספו. פצע שלא מדמם בחלום מייצג גם הכרה על ידי אחרים. אם אדם בעל סמכות נפצע בתאונה, לפיו בשרו מתפצל, ועצמותיו מנותקות בחלום, פירושו שהוא יחיה חיים ארוכים כדי לראות את קבורתם של רוב קרוביו. אם גנרל צבא רואה את יד שמאל פצועה בחלום, זה אומר שצבאו יכפיל את גודלו. אם ידו הימנית נפצעת בחלום, פירוש הדבר שאזור שליטתו יתרחב. אם אדם סובל מפצע בבטנו בחלום, פירושו צמיחה במצבו הכלכלי. אם אחד נפצע בירך בחלום, זה אומר שהשבט שלו יתעצם. אם אדם רואה את עצמו פצוע ברגליו בחלום, פירושו אריכות ימים. אם כף רגלו של אחד נפצעת בחלום, פירוש הדבר שסמכותו ושליטתו יהפכו למוצקים יותר. אם אדם מקבל חתך ושום דם לא נגמר מהפצע שלו בחלום, זה אומר שהתוקף יגיד משהו אמיתי על הקורבן שלו, מה שמייצג את התשובה שהאדם שבחלום צריך להגשים. פצע מדמם בחלום פירושו גם להיות נתון לכביסה אחורית, אם כי מה שנאמר נכון. אם אדם רואה מלאך חודר את בטנו בחרב, לפיו הוא חושב שהוא מת בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול מכיב אשר בסופו של דבר יחלים. אם החרב מחילה פצע בצווארו בחלום, פירושו שגשוג אשר לרוב יועיל לאביבו. (ראו גם פצע אופקי | ניתוח | פצע אנכי)…

…לחלום שאתה מרפא פצע או נשיכה של בעלי חיים מצביע על כך שאנשים מסוימים שעשית להם טובות מתכוונים לפגוע בך. לחלום שנפגעת או ננשכת הוא תמיד סמל לקנאה, טינה ולעיתים מזהיר אותך מפני התקפות אפשריות של אנשים שאינם מושפעים. לחלום שאתה פוצע או נושך מישהו מרמז על כך שהתנהגותך אינה נכונה, וכי הדבר עלול לגרום לך לבעיות במערכות היחסים שלך או אפילו לגרום לך לאבידות מהותיות. החלום הזה הוא אזהרה שעליך לתקן את עצמך. לחלום על דם שמגיע מפצע או נשיכה פתוחים של מישהו אחר, או אפילו מפצע או נשיכה משלך, מעיד על כך שבריאותך לא מצליחה, ולכן עליך להיות זהיר. לחלום שכדור פצע אותך או שנפגעת מכל כלי נשק אחר ומת, מזהיר אותך מפני הפתעה לא נעימה שבאה כמו בגידה או בגידה מצד בן משפחה או חבר. אבל אם בחלום זה הפצעים האלה נרפאים, זה מציע שכל הבעיות שלך ייפתרו בצורה מספקת….

…חולמים שאתה פצוע, מאותת על מצוקה ותפנית לא טובה בעסקים. לראות אחרים פצועים, מציין כי עוול יינתן לך על ידי חבריך. כדי להקל או להלביש פצע, מסמל שיהיה לך הזדמנות לברך את עצמך על המזל הטוב שלך….

…אם יש לך פצע בחלום זה אומר עצב עמוק, שעמום, שברון לב ופחד לאבד את יקיריהם. אתה רוצה לרפא מכל אותם רגשות שליליים….

…אם יש לך פצעים בגופך, חלום כזה מסמל טינה שמודחקת מאחרים. וודא שאתה משאיר אותם בחוץ ואל תשמור אותם. הקפד לשים לב לחלק בגוף ובמקום בו הפצעים במקום שנמצאים כפי שיעידו על המצב בצורה ברורה יותר, כמו למשל הפצעים שנמצאים באזור החזה, מראה את הדאגות שיש לך לגבי משהו….

…להיפצע מכלי חד פירושו הכרת תודה. להיפצע מחיה פירושו עצב. להיפצע ממישהו לא ידוע פירושו ריב ותביעות. פגיעה באחר פירושה חוסר אמון ופחד. ריפוי פצע פירושו שבעיות נפתרות….

חלום על פצע הוא סמל למשפט או זעם.

…בחלום, קשת פירושה נסיעות, אח, אשה, בן או קרבה למישהו. קשת מכוסה בחלום פירושה שאשתו בהריון. אם אישה בהריון מוסרת לגבר קשת בחלום, פירוש הדבר שהיא תתגדל ממנו בחורה. אם אישה בהריון מוסרת לבעלה קשת בחלום, פירוש הדבר שהיא תביא ילד. מתיחת מיתרי קשת בחלום פירושה אריכות ימים. מתיחתו ללא חץ בחלום פירושה תכנון! לטייל. קשת שבורה בחלום מסמנת את מותו של אח, שותף עסקי או בן. קשת היא קשת שבורה בחלום פירושה שתאונה עלולה לגרום לשבר של אח או בן זוג עסקי. להחזיק קשת שבורה בחלום פירושו לאבד את העבודה או לסגור את העסק. ראיית גבר צעיר מחבר חוט לקשת בחלום מייצגת את האויב של האדם. צירוף מחרוזת לקשת בחלום פירושו גם נישואין, ואילו ניתוק מחרוזת הקשת בחלום פירושו גירושין. לראות את עצמך עומד לפני שליט עם שני קשתות באורך זה אומר לקבל פגישה. שני הקשתות בחלום מייצגים גם את גבות העיניים. ירי של חצים עם קשת בחלום פירושו לדבר לא נכון על משהו או לכרוך שוב מישהו. גילוף קשת בחלום פירושו להתכונן להתחתן או להוליד בן. ירי של חץ ופגיעה במטרה שלו בחלום פירושו מילוי צרכיו, או השגת מטרתו. מכירת חץ וקשת בחלום פירושה עדיפות לחיים הדתיים של האדם על פני חייו האנושיים. ירי אגוזי לוז בעיירה בחלום פירושו לכסוס שוב אנשים, ואילו לירות אגוזי לוז ביער פירושו להרוויח כסף כדין מציד. ירי של חיצים מול בניין העירייה בחלום פירושו לנקוס באחרים או להשמיץ אחרים. לירות יונה בחלום פירושו השמצת אשתו של עצמו. כיפוף קשת בחלום פירושו להתכונן למלחמה. (ראה גם מצח עיניים)…

…לחלום ולראות נשק בחלומך, מסמל את הסכנה, הכעס והתוקפנות הפוטנציאליים. יתכן שאתה מתמודד עם סוגיות של תוקפנות / פסיביות וסמכות / תלות. לחילופין, אקדח יכול לייצג את איבר המין ואת דחף המין הגברי. לפיכך, הנשק יכול להיות משמעותי כוח ואימפוטנציה. חולמת שאתה נושא אקדח, מונעת ממך להיזהר שלא לתת למצב רוחך לצאת משליטה. חולמת שאתה יורה במישהו באקדח, מציין את רגשותיך האגרסיביים ואת הכעס הנסתר כלפי אותו אדם מסוים. חולמת שמישהו יורה בך באקדח, מרמזת שאתה עומד בפני עימות בחייך המעירים. אתה עלול להרגיש קורבן במצב כזה או אחר. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על האקדח או הירייה….

…זהו חלום מצוקה. שמיעת קול אקדח, מציין אובדן תעסוקה וניהול גרוע לבעלי מפעלים. אם אתה יורה באדם באקדח, אתה ייפול קלון. אם יורים בך, אתה ירגיז אנשים רעים, ואולי תסבול ממחלה חריפה. עבור אישה החולמת על ירי, תחזיות עבורה מוניטין מריבה ולא נעימה הקשורה לתחושות. לאישה נשואה, אומללות דרך נשים אחרות….

…לחלום על כלי נשק (ככל שגדול וחזק, יותר גרוע) פירושו שינוי של מערכת העצבים. כלי נשק בחלום מנבא כי החולם חושש שמלחמה חדשה או מתקפה מתרחשת בחייו האישיים. חלום זה נפוץ יותר בקרב גברים צעירים שאינם רוצים להשתתף בשום מלחמה. לחלום על כלי נשק קטנים ונפוצים, מעיד על פחד שתוקף או יותקף על ידי אויביך בהפתעה. כשאישה חולמת על כלי נשק, במיוחד כלי נשק, זה מצביע על איכשהו שהיא מסתבכת עם אנשי צבא. כלי נשק באופן כללי, מצביעים על אלימות, קטטות, מריבות, קרבות, תחרות לא הוגנת במקרה של מסחר, קנאה, קנאה ובגידה. לחלום להיפצע מסכין עולה כי מישהו בוגד באמון החולם. אם נורה למוות על ידי אקדח בחלום, זה יכול להיות סימן חמור ולהודיע ​​שמישהו קרוב ימות. לחלום לפצוע מישהו באקדח מזהיר אותך שבקרוב יהיו לך סוגים שונים של בעיות, כולל סוגיות משפטיות. לחלום להיפצע מכלי ירייה עולה כי תרגישו אי נוחות כלשהי הנגרמת על ידי פריחה, אנשים לא נעימים וחסרי כוונה, או שיש לכם מחלה שטרם באה לידי ביטוי, אך בקרוב תסבלו מהתופעות. לחלום להחזיק אקדח, מכל סוג שהוא, רומז שיש לך מזג רע, שיכול להוביל אותך למצבים מסובכים. לחלום על ירי בנשק עולה כי התנהגותו של החולם מובילה במצבים רבים למצבים מסוכנים. כלי נשק בחלומות הם תמיד סימן שלילי….

…החלום על ירי לעבר מטרה מסמל את המיקוד שלך ביעד או יעד שאתה ~מכוון אליו.~ יעד יכול להיות גם ייצוג של הזדמנות, הזדמנות או שיפוט. רצון שמשהו יקרה. לחילופין, ירי לעבר מטרה יכול לייצג משהו שלילי בחייכם שאתם מנסים להסיר. החלום להחמיץ יעד מסמל החמצה או הזדמנות. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר משאבים, הכנה או כוח רצון הדרושים להשגת מטרה. החלום על פגיעה ביעד מסמל הצלחה או התקדמות. הושגה מטרה או שנפתרה בעיה. קיבלת את מה שרצית. החלום להיות מטרה מסמל תחושות של להיות קורבן או להיות ממוקד….

…החלום על רובה ציד מסמל החלטות למרות. אקדח אוויר דחוס הוא סמל שתוכלו לראות כשאדם או סיטואציה מנסים להגביל אתכם ולעשות כל מה שתרצו בכל מקרה. הסמליות מבוססת על כך שההורים לא מסכימים להשתמש באקדח אוויר דחוס וילדים המשתמשים בהם בשום דרך….

…לצלם משהו בחלום זה אומר שכבר עשיתם מטרה והשגתם יעד בהקדם האפשרי. במקרים כאלה, כאשר החולם יורה באדם אחר, חלום כזה מראה רגשות אגרסיביים כלפי אדם או סיטואציה מסוימים. אם מישהו יכה אותך באקדח, זה יכול לשקף את הקשר בינך לבין מישהו אחר. אולי אתה נמצא בקונפליקט עם מישהו וחושש מההשלכות….

…לחלום לירות באקדח פירושו שיש לך שאיפה ויודע את יעדי חייך. התוכניות שלך להשיג אותן מוצלחות. אם אתה יורה באדם אחר ישירות, זה מייצג את התוקפנות והכעס שלך כלפי אותו אדם. לחלום שמישהו יורה בך, יכול להיות שבחיים האמיתיים אתה חווה עימות ועלול להרגיש קורבן למצב זה….

…לראות אקדח בחלומך, מציין בדרך כלל מזל רע. אם אתה בעל כזה, תטפח דמות נמוכה ומעצבת. אם תשמע את הדיווח של אחד, תודע לך על תוכנית כלשהי להרוס את האינטרסים שלך. חולם לירות באקדח שלך, מסמל שתישא איזה קנאה של אדם חף מפשע, ותגיע רחוק לנקום את העוול המדומה….

…לראות זריקה בחלום שלך, זה מציין שיש לך מטרה מוגדרת ויודע למה אתה מכוון בחיים. התוכניות שלך בדרך! לחלום שאתה יורה באדם עם אקדח, זה מציין את הרגשות האגרסיביים שלך ואת הכעס הנסתר כלפי אותו אדם מסוים. לחלום שמישהו יורה בך באקדח, מרמז שאתה עומד בפני עימות בחייך המעירים. אתה עלול להרגיש קורבן במצב כזה או אחר….

…החלום של אקדח הלם מסמל היבט באישיותך בכוח לשתק או להחזיק החלטות, מצבים או אנשים אחרים. אקדח או טאסר הלם יכולים להופיע בחלום כאשר ניתן להשתמש באלמנט ההפתעה או ההלם לשינוי אמונות או כמנגנון הגנה. להיות מותקף באקדח הלם מסמל מצבים שמשתקים לחלוטין את בחירותיך. מצבים או אנשים שמשנים לחלוטין את השקפתך על מצב עם הפתעות לא רצויות….

…החלום על נשק או כוח הטפה מסמל את היכולת לשמור על מאמץ על סיטואציה ממוקדת. זה יכול להיות גם ייצוג של היכולת לשמור בקלות על אנשים רבים או בעיות בשליטה קבועה. באופן שלילי, אקדח ציפורניים יכול לייצג גישה ידנית כבדה כדי למנוע מאדם או מצב לצאת משליטה. מעבר יתר על המידה או סיכון של מעבר לים מונע שינוי. דוגמא: אדם שחלם לירות באקדח מסמר. בחיים האמיתיים הוא שלח דוא~ל חריף מאוד לשני קרובי משפחה שלא כיבדו אותו על גבו כדי לגרום להם להפסיק. אקדח הציפורן משקף את הקלות בה פגע במשפחתו….

…כשאישה צעירה חולמת על אהובה עם אקדח בידו, זו אזהרה כי יהיו בעיות וקשיים חמורים איתו ועם חבריו. לחלום שמישהו יורה אקדח מעיד על קשיים בנישואין, במשפחה, בהיבטים סנטימנטליים, בתעסוקה או בעסקים. זה קורה תמיד כתוצאה מאנוכיותו של החולם. מחלום לירות באקדח עולה כי החולם חי במצב של בלבול נפשי שעלול להוביל לתסכול ולעשות טעויות….

…(צייד | ציד) ירי בחלום פירושו חוסר הידיעה, או רדיפה אחרי שדרת הנשים, התאווה וחברת האנשים שלה. (ראו גם האנטר)…

…(הפצצה | ירי) הפגזת מישהו או מקום בחלום מייצגת תירוץ או ריבוד. הפגזה בחלום פירושה גם השמצת האנשים בידיעה, הכפשתם או ניצול נושא דתי לשם תהילה ורווחים. הפגזת מישהו או מקום בחלום גם הם עשויים להיות מצוקות ומבחנים. הפגזת טירת אויבו בחלום פירושו לדבר את האמת, או להזמין תפילה חזקה. (ראו גם חצים לירי)…

…לחלום על משחק, ירי או הרג או באמצעים אחרים, מציין התחייבויות בר מזל אבל תנועות אנוכיות | אם אתה לא מצליח לקחת משחק לציד, זה מציין ניהול גרוע ואובדן….

(ראו כלב | צייד | ירי)

…(זאב דמוי חזיר) צבוע בחלום מייצג אויב עז, לא צודק ואויב מגוחך, שמעשיו נובעים מהנחיות של רוע ומכשפה ישנה ומכוערת. אם אדם רואה את עצמו אוכל בשר של צבוע בחלום, פירושו שהוא מכושף ואינו יודע זאת, אם כי בתת מודע, הוא יחפוץ ויבקש להשתחרר מכישוף רע שכזה. רכיבה על צבוע בחלום פירושה נישואין. צבוע צולע בחלום מייצג מכשפה, או אשתו של אלמוני, אדם חסר עבודה, לופר או רמאי. רכיבה על צבוע בחלום פירושה גם קבלת סמכות. צבוע בחלום עשוי גם לציין את חשיפת הסודות של האדם, להתערב בעסקים של אנשים, להשפעה, לאדם הרדוקטיבי, לאישה אומללה, או לאישה מכוערת, בוגדנית ואמינה. לפיכך, כאשר היא מתפרשת כמשמעותה אישה, פירוש הדבר שאדם יכול להתחתן עם אישה כזו. ירי של צבוע עם חץ בחלום פירושו להתכתב עם אישה כזו. זריקת אבן או אגוז על צבוע בחלום פירושה השמצת אישה. להכות צבוע בחרב בחלום פירושו לרסק אישה כזו במילים רעות. שתיית חלב צבוע בחלום פירושה הפסד בידי אישה כזו דרך בגידה. דקירת צבוע בחלום פירושה לעשות עסקים עם אישה כזו, לנהל את העסק שלה, או להתחתן עם מישהו ממשפחתה. אחיזה בעור, בעצמות או בשיער של צבוע בחלום פירושה לנצל אישה כזו ולהשתמש בה בכספה. אם מדובר בצבוע זכר בחלום, אז הוא מייצג עבריין ואדם בזוי….

…החלום על ירי בבית ספר מסמל אותך או מישהו אחר בחייך שמוציא את התסכולים שלך על אחרים בגדול. מרגיש שנמאס לי לדאוג לבעיה חדשה. להיות מסרב לקבל שוב את עצמו ונפגע או נבוך בבעיות הגורמות לך חרדה. דורשים נקמה באנשים שמסרבים לתת לך להיות עצמך, לפתור בעיה, בדרך שלך או להבין את הדאגות הייחודיות שלך….

…החלום על מקלע מסמל שליטה מוחלטת על בחירות או סיטואציות. הכוח להשפיע או להסיר את כל המכשולים. אתה או מישהו שמפחית את הכל בדרך. החלום על ירי מקלע עשוי לבטא חוסר חשש מוחלט מפני מכשולים או בעיות. שום דבר לא מסתדר בדרכך או מתערב בבחירות שלך. זה יכול לשקף גם את הניסיון שלך לכבות את כל הרעיונות או היעדים המתחרים. החלום שמותקף על ידי מקלע מסמל פחד או בעיה שמאיימת להשפיע על תחומים שונים בחייך. זה יכול להיות גם הייצוג של התחרות או החלטה של ​​מישהו אחר שמשפיעים עליך מאוד. תחום אחד בחיים שלך עשוי להיות שליטה בכל התחומים האחרים. דוגמה: אישה חלמה שמישהו ירה במקלע בחדר מלא באנשים. להתעורר כאילו פחדת שאתה הורס תחומים שונים בחייך….