…לחלום על פרחי יסמין והבושם העדין שלהם מסמל שלווה פנימית, עם עצמך ואחרים. הוא מכריז על בידור ובאותה הנאה בטוחה….

…בחלום יסמין מציינת אושר, ברכות ותועלות. זה גם מייצג חוקרים דתיים ומורים רוחניים. אם רואים מלאכים שמימיים היורדים מהשמים לקטוף פרחי יסמין בחלום, פירושו מותם של מלומדים. יסמין בחלום פירושה גם ייאוש, או שבועה. זה יכול גם להיות פירוש חרדות, מצוקה ומצוקות. באשר לרווק, יסמין בחלום פירושה להתחתן. לראות פרח יסמין בידו בחלום פירושו גם להתאושש מצינון בחזה או מחום….

יסמינים מסמלים נאמנות ונימוס, במיוחד אם הם לבנים.

…חלום יסמין פירושו אהבה והגנה. זה מעיד גם על הנאות קצרות טווח….

…לראות את היסמין זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה אהבה והגנה. זה גם אינדיקציה לתענוגות לטווח הקצר….

לראות את חבצלות זה סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל שלווה, רוחניות, שלום ואושר….

…(נורות | פנינה | ספיר) פרחים בצורת פעמון וצורת פעמון בחלום שונים זה מזה, בהתאם לסוגם, לצורתם ולניחוחם. אם מישהו מריח פרח יקינתון בחלום, זה אומר הקלה מצער, סוף מצוקות, מעשים טובים או הבטחה אמיתית. אם רואים אדם שנפטר נושא פרח כזה, או מציע לו פרח יקינתון להריח בחלום, זה אומר שהמנוח שוכן בגן העדן. אם אדם לא מבוגר רואה פרח יקינתון בחלומו, זה אומר שהוא יתחתן. אם אדם נשוי רואה פרח יקינתון בחלומו, פירושו שהוא יזכה לבן, או שהוא עשוי לרכוש ידע, או להתמחות בפרויקט מדעי שיוסיף לגאוותו. אולי יקינתון ריחני בחלום יכול להיות הפרעות, מצוקה או מחלה. נאמר כי כל פרח ממשפחת החבצלות עשוי לייצג מוות כשהוא מוצג לאדם חולה בחלום. צמח יקינתון בריא באדמה פירושו בן יפה, או מילים טובות. זר של פרחי יקינתון בחלום פירושו כבוד. מוכר פרחי יקינתון בחלום מייצג אדם מדאיג, שכן פרחים כאלה לא נשארים זמן רב ברשותו. אם אחד מהפרחים ממשפחת השושנים נחתך, או הופך לזר בחלום, אז הם מתכוונים לצער, ואם הם נראים על צמח אמם, הם מתכוונים לאושר, בעל או בן. אם רואים פרח יקינתון מורם לשמים בחלום, פירושו מותו של גנוסטיק או זה של מלומד בעל שם. יקינתון בחלום מייצג גם בן כאשר הוא עומד זקוף בשדות, והוא מייצג אישה כשהיא נאספת כזר פרחים, ואילו המשמעות היא פורענות אם רואים אותה חתוכה ומונחת בתוך עציץ, אגרטל, או בתוך מקום לא מתאים. פרח יקינתון בחלום מייצג גם אישה יפה או ברכות, הניחוח שלה מייצג את האהבה של האדם לאשתו, והרוך שלו מייצג את הדאגה והתמיכה של האדם למשפחתו. לראות ענפי יקינתון פרושים בתוך בית בחלום פירושו להלל או לשבח מישהו. אם מוצע לאדם פרח יקינתון אך מגלים שהוא אינו נושא ניחוח בחלום, פירושו מצוקה. אם אחד זורק פרח יקינתון לאדם אחר בחלום, זה אומר שהמקבל יחווה צער לידו וכי ידידותו תיפגע. אם אדם רואה אדם אחר שיושב בתוך מסגד ומוקף בחלום יקינתון, זה אומר שהאדם האחר מכה אותו שוב, אולם מה שהוא אומר אינו נכון. (ראו גם שושנת העמק | שושנת מים | אבן 2)…

…לחלום על או לראות פרחי חלום צבעוניים פירושו טוב לב, חמלה, רוך, הנאה, יופי ורווח. זה גם סמלי לשלמות ורוחניות. החלום שלך יכול להיות ביטוי של אהבה, שמחה ואושר. לחלופין, פרחים יכולים לציין זמן או עונה מסוימים. אם הפרחים לבנים, אז זה מסמל עצב. לחלום או לראות בחלום פרחים קמלים או מתים, מסמל מצבים אפלים ואכזבות. יתכן שלא אתה משתמש במלוא הפוטנציאל והכישרון שלך. אם ישנת וחלמת שבחלום אתה מקבל זר פרחים, זה מייצג כבוד, הערצה, אישור ותגמולים. לחלום או לראות את פרחי החלום פורחים על אדמה סטרילית, פירושו שאנרגיה וטבע עליז יאפשרו לכם להתגבר על תלונותיכם….

…(ארומה | בושם | סטיגמה) בחלום, אם זעפרן מיובש לא מכתים את העור או חלוק, הוא מייצג להלל מישהו, לשבח אותו או לדבר טוב על מישהו. אם צבעו מכתים את העור או חלוקו בחלום, אז הוא מייצג מחלה. טחינת פרחי הזעפרן הסגולים היבשים בחלום להשתמש בהם כאבקה, או כתוסף להכנת בשמים בחלום מייצגת מחלה קשה , אם כי אנשים רבים יתפללו להחלמתו של מי שנפגע ממנו, אך ללא לְהוֹעִיל. נאמר גם שזעפרן בחלום מייצג יתרונות, למעט אם הוא נוגע בעורו של אדם או מכתים אותו. טחינת זעפרן בחלום פירושה לייצר משהו שאחד יראה בו בגאווה ולהיות נדהם מתוצאותיו, אם כי שוב, מאמציו של אחד יגיעו בעקבות מחלה קשה. טחינת זעפרן בחלום פירושה מחלה, חשיפת סודות, הפצת מידע סודי, או שזה יכול להיות מעשים שיביאו אושר, או שזה יכול לציין לימודים או רכישת ידע. אם אישה רואה את עצמה טוחנת זעפרן בחלום, זה אומר שהיא לסבית, או הומוסקסואלית. (ראו גם מילר)…

…עץ האפרסק מסמל אביב ושפע. הפרחים שלה הם פרחי נישואין. העץ שלו מספק הגנה קסומה. אפרסקים מסמלים שגשוג ואהבה. לחלום על עץ אפרסק פירושו שנקבל הגנה וסיוע. אם אנו רואים את זה עם פרחים זה מבשר של אושר ואהבה. אם הוא מלא בפירות אפרסקים, במיוחד אם אתם אוכלים אחד מהם, ההגנה והתמיכה ישמשו להשגת עושר ואושר….

…אם אתה במצב בריאותי טוב זה סימן מאושר וחיובי מאוד שמדבר על אהבה ונישואין. כתום מציין אהבה טהורה, חמה ונלהבת שמבטיחה צאצאים רבים. אם פרחי עץ התפוז נובלים או שהתפוזים מקולקלים האהבות הללו הולכות ודועכות או שלא נוצלו זאת….

…החלום על פרחי פשתן מסמל תחושות שמשהו כל כך מושלם או נפלא שאתה לא רוצה להבחין בשום דבר לא בסדר. אתה עלול להרגיש דוחה או מגורה אם אתה צריך לעצור משהו שאתה אוהב….

…אם אנו חולמים עץ אגס מלא בפירות זה סמל לעושר חומרי ולפריון רוחני. אם הוא יבש בגלל מחסור במים או שהאגסים נושרים, זה אינדיקציה לכך שאנחנו מזניחים את הנושאים החומריים, הסנטימנטליים או הרוחניים שלנו. לראות את פרחי עץ האגס רעננים ויפים זה סימן טוב. אם הפרחים נובלים או נופלים זה עשוי להיות סימן למחלה….

…(ייסורי עבודה | גרוני עבודה | רעידה | רעד | הלם) רעידה בחלום מייצגת צמחים פורחים, גדלים דשא, צמחייה נובעת, פריחת פרחי גן והבשלה של פירות. אם אישה בהריון רואה רעידת אדמה בחלומה, היא מייצגת גרוני לידה. (ראו גם רעידת אדמה | הלם | רעד…

(מסטיק ערבי | צבעים | עץ מימוזה | פרחי נוי | בושם) לראות עץ זה בחלום פירושו קמצנות, רע והתנהלות עם מעשיהם של יושבי אש הגיהינום.