…לחלום שאתה רואה פרפרים בגינה ירוקה ומלאה בפרחים מרמז על שגשוג אך מזהיר אותך כי חוסר העקביות שלך עלול להזיק לך. כאשר הפרפרים האלה עפים סביבך, הוא מודיע שבקרוב תקבל חדשות טובות מהיקרים לך. כנ~ל לגבי אישה צעירה, במיוחד אם היא בגיל נישואים, זה מצביע על כך שרצונות האהבה שלה קרובים מאוד להיות אמיתיים. פרפר לבן מסמל את טוהר המחשבות. פרפר צבעוני מסמל הפכפכות, חוסר יציבות רגשית ונפשית. פרפר שחור הוא מבשר רעות, מכיוון שהוא מעיד על בעיות וחדשות רעות….

…(עש | תולעת משי) בחלום פרפר מסמל בורות, חוסר ניסיון עם אנשים או חוסר ניסיון עם הפרוטוקול המתאים. פרפר בחלום יכול גם לסמל אהבה ולהקריב את חייו של אחרים עבור אחרים. פרפר בחלום מייצג גם מתפללי אש, פחד או אויב חלש שמדבר מילים גדולות. אם חקלאי רואה פרפרים בחלומו, פירושו תלאות וחוסר עבודה, או הסכמתו לרע על ידי התאגדות עם לוויה רעה, או הידידות עם נשים מרושעות. תולעת משי בחלום מייצגת את מיטב האנשים המבלים לצדקה ממיטבם ומצמצמים את הרע שלהם, או שזה יכול לייצג ילדים שחיים חיים קצרים בעולם הזה, או אנשים שמשאירים אחוזה משמעותית לדורותיהם. תולעת משי, או פרפר בחלום, גם הם יכולים לסמן חיים קצרים, סוף קרוב לחייו, טוחן או שזה יכול לייצג צייר. (ראו גם קוסם)…

…החלום על פרפר מסמל את הבעיות המיוחדות או החשובות לך שאתה רגיש לאובדן. זה יכול להיות גם ייצוג של פחד מאובדן. אתה יכול להיות רגיש בכך שאתה צריך לשנות משהו שאתה אוהב. פרפרים בדרך כלל מייצגים אינטרסים אישיים או מערכות יחסים שאנו לא רוצים לוותר או לשנות. לחלופין, פרפר עשוי לייצג משהו שאתה מרגיש שאתה צריך להיות זהיר לחלוטין או שאתה לא רוצה לרדוף אחריו. החלום על פרפר שמתעופף מסמל שאתה צריך לוותר על משהו מיוחד או חשוב לך. זה יכול להיות גם ייצוג של שינוי שאתה נאלץ לבצע. פרפרים מופיעים לעתים קרובות בחלומותיהם של אנשים שחוו את מותו של חבר או בן משפחה. הפרפר משקף את רגשותיו הרגישים לגבי הצורך לעזוב את האהוב. פרפרים נוטים להופיע בחלומות, כאשר משהו שאתה נמצא בו רגשית מאוים או מבקר אותו. אתה לא רוצה לוותר על משהו או להתבייש במשהו שאתה אוהב. יתכן שיש לך תשוקה, עניין או אדם שאתה מרגיש שחשוב לשמור עליו. פרפר יכול להצביע גם על ביקורת על דברים שאתה אוהב, או אכפת מדברים שאחרים חושבים. דוגמא: גבר חלם פעם לראות פרפר צהוב. בחיים האמיתיים הוא נטל תוספי ויטמין שהוא לא רצה שהרופאים יגלו כי הוא חשש שיגרמו לו להפסיק ליטול אותם. הפרפר משקף את החשיבות שהוא נתן לתוספים האלה כדי לשפר את בריאותו ואת הפחד לאבד את היתרונות הללו אם הרופאים יגלו עליהם. דוגמא 2: ילדה צעירה חלמה שביתה יתמלא בפרפרים. בחיים האמיתיים היה לה תחביב שאהבה ונמתחה עליו ביקורת. פרפרים ייצגו את רגשותיו הרגישים ביחס לתחביבו של ביקורת. היא לא רצתה לשנות שום דבר, מה שהיא עושה….

…אם אתה חולם לראות או להיות פרפר, חלום כזה מעיד על הצורך להתייחס לדברים ברצינות רבה יותר. פרפרים הם גם סמלים לדמיונו של החולם ויצירתיותו. הם ידועים גם כמי שמביאים אושר וטהרה לחיי כולם. אולי החלום מראה את הלא מודע שמוחך מקבל את דרך החשיבה החדשה. אם לפרפר צבעים רבים ויפים, אז חלום כזה מעיד על חוויות השמחה המגוונות והשונות שיהיו להם….

…הפרפר מסמל קלילות, חוסר עקביות ופזיזות. בהיבט אחר הוא מסמל את הנשמה, המוות והלידה מחדש. לחלום על פרפרים מעיד על קלילות שיכולה לבוא לידי ביטוי באהבה או בעסקים ושיובילו אותנו להרס. הצבע יכול להצביע על סיבת הקלילות שלנו. לדוגמא: אם זה לבן שמעיד על בורות. צהוב פירושו חוסר ידע. אדום מצביע על כך שנתנו לעצמנו להיסחף על ידי תשוקות הרגע. הכחול פירושו בחוסר המציאות של רומנטיקה טיפשית. אם הפרפר הוא לילי, סימן זה מצביע על כך שאנחנו קרובים לעשות משהו לא מוסרי ולפעמים אפילו לא חוקי. אם מדובר בפרפר בשעות היום אין כוונות נסתרות. משמעות נוספת היא להודיע ​​לנו שחיינו מתחילים טרנספורמציה שתעלה אותנו חומרית ומוסרית….

…לחלום על פרפרים לבנים פירושו שתקבלו שמחה בלתי צפויה. אם הם שחורים, זה מונע מחלות או אבל….

…לראות פרפר בין פרחים ועשבים ירוקים, מעיד על שגשוג והישגים הוגנים. כדי לראות אותם עפים, מציין חדשות מאת חברים נעדרים במכתב, או ממישהו שראה אותם. לאישה צעירה, אהבה מאושרת, שהגיעה לשיאה באיחוד חיים….

(ראה פרפר | זחל | תולעים)

…לראות שסתום פרפר בחלום מייצג את הידידותיות של האנשים סביבך. אולי יש להם המון אהבה להציע לך. לחלופין, זה יכול לייצג את החסימות והטרדנות שלך. אתה נאחז ברגשות המזיקים שלך. אתה חייב להיות חיובי יותר. אם בולם הזעזועים נשבר, אז זה מעיד על מצב או מערכת יחסים שהפכת חסרת רגש ועוינת….

(ראה פרפר)

…(שבתאי | תולעת משי) בחלום, זחל מייצג גנב ערמומי שלובש את גלימתו של אדם אדוק, הגונב בעדינות ובאיטיות את כספי האנשים או מעודד אותם להשקיע באבדן מיזמים עסקיים. עם זאת, איש לא יחשוד בו בעוולות בגלל מראהו הטוב. (ראו גם פרפר)…

…הצבע הצהוב בחלום מסמל לתפוס משהו שקורה או לשים לב לחשוב בצורה מסוימת. בעלי חיים צהובים, חפצים או בגדים שמשקפים כולם את האמונות, הרגשות או הסיטואציות בחיים שלך שאתה מודע לעצמך. באופן חיובי, הצבע הצהוב מסמל מזל טוב או חוויות חיוביות שהן אוטומטיות או שקורות ללא מאמץ. אם אתה מבחין בדברים שאני אוהב את זה או שזה קל. באופן שלילי, הצבע הצהוב מסמל את דפוסי המחשבה השליליים שאתה מודע אליהם בעצמך. להבין שאתה מפחד, חסר ביטחון, נתקל בבעיה או שאתה צבוע. צהוב יכול גם לשקף חוויות שליליות שאתה לא יכול להפסיק. בעיה תפסה חיים משל עצמם. כפייה להרגיש או להתנהג בדרכים מסוימות. להיות רגיש מאוד להעדפותיהם של אחרים. הסמליות לצבע הצהוב מבוססת על התפיסה האנושית הכללית של צבע השמש במהלך היום מכיוון שניתן לראות את כל מה שקורה. דוגמא: אדם חלם לראות פרפר צהוב. בחיים האמיתיים הוא היה רגיש לשיחה עם רופאיו על בריאות אלטרנטיבית, מכיוון שחשש שיגידו לו להפסיק. הפרפר הצהוב סימל שהוא תופס את הרגישות שלו לגבי האפשרות שיצטרך לוותר על הטיפול הבריאותי האלטרנטיבי שלו. דוגמא 2: אישה חלמה לנהוג במכונית צהובה ומכוערת. בחיים האמיתיים היא חשה מחויבת לקבל החלטות מסוימות כדי לעמוד בציפיות של הוריה. הצהוב משקף כיצד הבחינה בעצמה עושה את מה שהוריה רצו. דוגמא 3: אישה שחלמה על שמלה צהובה. בחיים האמיתיים היא הרגישה שעליה לקבל החלטה שתואמת יותר את מה שמשפחתה רוצה יותר ממה שהיא רוצה. הצהוב בא לידי ביטוי כשהבחינה בעצמה שצריכה לעשות מה שמשפחתה רצתה….