זה מגלה שאנחנו משליכים משהו שהמימוש יתבצע על פי היופי של חלום הציור.

החלום על רישום מסמל פרשנות סובייקטיבית במצב, בעיה או רעיון. ביטוי או דעה אישית על משהו. בניית רעיונות. מיפוי הכיוון או התוכניות שלך….

אם חלמת ובחלום ראית שאתה מצייר, זה יכול להיות ביטוי לכישוריך היצירתיים והאמנותיים הסמויים.

החלום על ציור קיר מסמל שינוי של תחושה או כוונה. איך מצב או כיצד לפעול כלפי אחרים כדי לשנות. החלום על אמנות ציור מסמל שינוי בו אתה רוצה להבחין בעצמך או במה שאתה רוצה שאחרים ישימו לב אליך. שנה את הרגשתך כלפי עצמך. זה יכול להיות גם ייצוג של מישהו שמנסה לשנות את המוניטין או הרושם שלו לאחרים. מה אתה ידוע. צבעי הצבע משקפים את הכוונות או הרגשות. עיין בדף הצבע בחלק הנושאים למידע על סמליות צבע….

בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה מסגרת בחלום שלך מייצג מגבלות ומגבלות. אתה או מישהו אחר עשויים להציב עליך מגבלות. לחילופין, זה מסמל יהירות….

החלום על צביעת בית או חדר מייצג שינוי בכוונה או בתחושה. המצב משתנה בכוונה. זה יכול גם לייצג שינוי משמעותי במנטליות. החלום על ציור מסמל הישג שתרצה שתשימו אליו לב. אתה רוצה שיזכה להכרה בדבר שאתה עושה. דוגמא: אדם חלם שיוצגו לו מסגרת תמונה. בחיים האמיתיים זה היה היום של הוותיק. התמונה משקפת את ההכרה בלחימה במלחמה שיום הוותיקים גורם לאנשים להגשים. דוגמא 2: אדם חלם לראות חדר צבוע בלבן. בחיים האמיתיים, בעיה אישית הוסרה לחלוטין מחייו. הצבע הלבן בחדר השינה משקף את אישיותך המטוהרת מהבעיה ככל שחל שינוי בחייך….

לחלום שאתה מצייר את הבית שלך אומר שתמצא הצלחה רבה בפרויקט חדש ושקודם אותך לתפקיד נחשק. אתה יכול לבטא את היצירתיות שלך. לחלופין, זה יכול גם אומר שאתה מכסה על משהו. קחו למשל את צבע הצבע כדי לקבוע כל משמעות נוספת. לדוגמא, צבע אדום יכול לרמוז לצבוע את העיר באדום ולשחרר את המודחק שלה עד להתרגשות. לחלום שהדיו הגיע על בגדיך פירושו שאתה נעלב בקלות מביקורת כלפי עצמך. לחלום ולראות ציור, כשאתה חולם, הם סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מציין את הצורך שלך בביטוי עצמי. הציור מסמל את האינטואיציה וההישגים הפנימיים שלו….

לחלום שאתה מצייר אומר שדברים מסוימים שרצית להסתיר יהיו ידועים.

זה מגלה שאנחנו אוהבים לברוח מהמציאות וליהנות מהפנטזיה. אם התמונה יפה, אז היא מסמלת אושר. אם זה עצוב, משעמם או מטושטש זה מעיד על כך שחיים בחוסר מציאות….

לחלום על ציור פירושו שהדברים שאתה רוצה לשמור מוסתר יתגלו בסופו של דבר.

לראות ציור בחלום מייצג את הצורך שלך להביע. ציור הוא סמל לאינטואיציה ולמימושים פנימיים. לחלום שאתה מצייר את הבית שלך פירושו שתמצא הצלחה בפרויקט חדש. שקול את צבע הציור כדי לקבוע את המשמעויות הנוספות. לדוגמא, הצבע האדום יכול לכלול את ההתרגשות הסגורה שלך. לחלום שהציור הכתים את בגדיך פירושו שאתה מקבל ביקורת רבה מדי וזה כואב לך….

המבנה בחלום פירושו המבנים הבסיסיים שיצרת לעצמך או לאחרים. ישנם סוגים רבים של מבנים, שחלקם יכולים לשמש לבתים. מבנה העץ ידוע כ סימן החיובי, המציין ביטחון ומבנה הפלדה, מציין קור וגורמים לא נוחים. אולי אתה בטוח בכיוון הדברים ואיך הם צריכים להיות ולהיראות….

ציור בצבעים מלאי חיים מעיד על חלקיקות אהבה או על אהבה אומללה. ציור בצבעים כהים פירושו נוגה, עצב וצער….

האות M, בחלום יש את הסמליות להתמודד עם החוב הקארמי או להתעמת עם בעיותיו. הסמליות מבוססת על ציור הקלף בו שני הקווים האנכיים מסמלים את העימות עם עצמו וה- V מסמל את התוצאות החיוביות והשליליות. M הוא האות ה -13 של האלף-בית ובנומרולוגיה 13 הוא מסמל את החוב הקארמי….

לחלום על כניסה דרך דלת פירושו שהחולם עלול להיות קורבן להשמצות מצד אויבים שממנו החולם ניסה להימלט. אם הדלת היא זו מילדותו של החולם, המשמעות היא שתהיה שמחה מיידית בעתיד. לחלום על דלת פתוחה מרמז על ניצחון באהבה. אם זו דלת של בית אחוזה, זה מצביע על הצלחה כלכלית. אם מדובר בדלת של גן, זה מעיד על כך שיהיו מסיבות וטיולים. לחלום שמישהו מנסה לנעול את הדלת שהחולם מנסה לעבור, והדלת נופלת בגלל הצירים שאינם קשורים, מציעה שמישהו יצטרך את עזרת החולם אך החולם לא יוכל לעזור למרות שהוא או אולי היא באמת תרצה. לחלום על פתיחת דלת עולה כי בקרוב יהיו פעילויות מוצלחות חדשות. לחלום על ציור דלת ישנה והרוסה חלקית, עולה כי החולם רוצה שינוי חיים בתקווה להרוויח הון על ידי השקעת מאמץ ועבודה קשה. לחלום על אנשים אחרים שעוברים דלת ללא כל קשיים פירושו שלחולם יש תסכולים בגלל מצבים שלא עוברים טוב. אם האדם, שחולם את החלום הזה, הוא פוליטיקאי, המשמעות היא שינויים שליליים. עבור אמן, ממציא או סופר זה יכול להיות שעבודתם לא תתקבל, וזה אזהרה עבורם לבדוק את הדברים שהם עשו. כאשר דלת סגורה והחולם אינו יכול לפתוח אותה, הדבר מציע שהחולם אינו בדרך הנכונה, מה שיגרום לקשיים במשפחה, בעסקים ובחברים. החלום להרוס דלת מרמז כי בקרוב לחולם יהיו כמה בעיות, כולל עם הרשויות. לחלום לשמוע מה קורה מאחורי דלת, זה מצביע על כך שחברים חברים זוממים נגד החולם, או שהחולם מנסה לעשות משהו לא בסדר. לחלום לנסות לעבור דרך דלת ולהפוך את הדלת ללא קשורה ולפגוע במישהו, יכול היה לסמן כי עצתו והמלצותיו של החולם עלולות לפגוע קשות באדם שמקבל אותן, ולכן החולם צריך לחשוב היטב לפני שהוא נותן להם. אם אישה חולמת שהיא עוברת דרך דלת במהלך לילה גשום, זה יכול להיות שהיא מתכוונת לחוות הרפתקאות מעורערות. אם לגבר יש את אותו חלום זה מסמל חסרונות והתנהגות ראויה לערעור. לדברי פרויד, כאשר לגבר יש חלום על דלת זה מסמל משהו מיני, כלומר ישנם רצונות ודחפים מיניים שלא סיפקו. לחלום לעבור דרך דלת, לא משנה צורה או גודל, עולה כי בקרוב החולם יקבל חדשות, אולי חדשות לא נעימות, הקשורות לעניינים שמטופלים. לחלום על פתיחת דלת מעידה על חוסר רצינות וכנות בפעילות החולם. לחלום על דלת סגורה ולהיות קשה לפתוח יכול להיות שישנן הזדמנויות שהתבזבזו ושהחולם לא יוכל להתאושש. לחלום לראות דלת שבורה, וגרוע מכך אם היא נופלת, עולה כי אין סיכויים להשיג את כל מה שרוצים, ולכן עדיף לחפש אפשרויות אחרות. לחלום לנסות לכפות דלת סגורה כדי לעבור דרכה, מסמל כי אין שום סיכוי להצלחה במה שחולם החולם….

(ראה ציור)

חולם להיכנס לדלת, מציין לשון הרע ואויבים מהם אתה מנסה לשווא לברוח. זה אותו הדבר בכל דלת, למעט דלת בית ילדותך. אם זו הדלת הזו שאתה חולם להיכנס אליה, ימיך יתמלאו בשפע ונעימות. חולמת להיכנס לדלת בלילה דרך הגשם, מציינת, לנשים, אסקדות שלא ניתן למחילה | לאדם, זה משמעותי של ציור על המשאבים שלו על ידי סגן לא מוצדק, וגם מנבא מטלות. לראות אחרים עוברים בפתח, מציין ניסיונות לא מוצלחים להביא את ענייניכם למצב משלם. המשמעות היא גם שינויים בחקלאים ובעולם הפוליטי. למחבר הוא מנבא כי ציבור הקוראים יוכיח את דרכו לאמירת עובדות בכך שהוא מסרב לקרוא את עבודותיו המאוחרות יותר. לחלום שאתה מנסה לסגור דלת, והיא נופלת מציריה, לפגוע באחת, מציין כי רוע ממאיר מאיים על חברך באמצעות עצתך הלא נכונה שלא בכוונה. אם תראה ניסיון נוסף לנעול דלת והיא תיפול מהצירים שלה, תהיה לך ידיעה על המזל של חבר כלשהו ויהיה חסר אונים לסייע לו….

חלום התעלה מסמל גישה קו קשה לסכסוך או לבעיות. היה הגנתי. ~ציור קו~ שלא תאפשר לאחרים לעבור. דאגה מוחלטת לבעיה שלך. הגדר הגנה נוקשה. דבק במשהו עד הסוף. לעולם אל תתפשר עד שמשהו יהיה מושלם. באופן שלילי, תעלות יכולות לשקף רגשות של תקועים במאבק בבעיה עד שזה ייגמר לחלוטין. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה אובססיבי מדי לבעיה או שיש לך אפס סובלנות להתחייבות הכרחית….

תמונות המופיעות לפניך בחלומות, התחזיות בהונאה ורצונן הרע של בני דורם. כדי ליצור תמונה, מציין שתעסוק באיזשהו מפעל חסר תמורה. השמדת תמונות פירושו שתקבל חנינה על שימוש באמצעים מאומצים כדי לבסס את זכויותיך. לקנות אותם, מנבא ספקולציות חסרות ערך. לחלום לראות את הדמיון שלך בעץ חי, להופיע ולהיעלם, מציין שתהיה משגשג ומסתפק לכאורה, אך יהיו אכזבות לפנות לחברות ולהבנה הדדית של רעיונות ותוכניות. לחלום להיות מוקף במיטב המאמצים של המאסטרים הוותיקים והמודרניים, מציין שיהיו לך כמיהות ורצונות שלא יכלו להגיע להישגים גבוהים יותר, לעומתם ההצלחה הנוכחית תיראה מוכת עוני ואומללה. ראה ציור ותצלומים….

(רואה חשבון | מחשבון | לוח ציור | מהמר | לוח לוחית | ספקולציה) מחשבון בחלום מייצג צייר או צלם. אם מישהו רואה את עצמו כמחשבון, רואה חשבון, או כמנהל רשומות בחלום, פירושו שהוא עשוי להיות מזכיר, סופר, סוכן מניות, עובד, סוחר, ספקולטי, מפעיל, מכוון, bookie, או מפעיל של שולחן הימורים. (ראו גם Abacus)…

לחלום על ציור פקקים במשתה, מסמל שבקרוב תיכנסו למצב של שגשוג, בו תוכלו להתענג על אושר מהסוג הנבחר ביותר. חולמים על פקקי רפואה, מציינים מחלה ואנרגיות מבוזבזות. לחלום לראות פקק דייגים מונח על מים צלולים, מציין הצלחה. אם מים מופרעים אתה ירגיז אנשים חסרי עקרון. חולם שאתה קורק בקבוקים, מציין עסק ומערכת מאורגנים בחיים שלך. עבור אישה צעירה שחולמת לצייר פקקי שמפניה, מציין שיהיה לה מאהב הומו ונאה שישפוך עליה תשומת לב רבה וכסף. עליה להראות היטב למוניטין שלה ולהקשיב לאזהרת ההורים אחרי החלום הזה….

אם אנו משתמשים כן ציור בחלומות, המשמעות היא שאנחנו מתחילים תקופה של מדיטציה והרהור.

החלום על אמן מסמל היבט של עצמו שהוא יצירתי, מקורי או עושה דברים שונים. השתקפות שלך או של מישהו שיש לו רעיונות מקוריים. אמן יכול להיות גם הייצוג של האקסצנטריות. לחוש את עצמך כדי להיות מסוגל לעשות מה שאתה רוצה. אמן יכול להיות סימן לכך שאתה משתוקק להכרה או לתשומת לב. יתכן שיהיו לך רעיונות, דעות או הישגים שתרצה לשים לב אליהם עוד יותר. אמן יכול להיות גם ייצוג של פעולות סמליות או לא מדוברות, שאותן אתה רוצה שאחרים יזהו אותך. הבעת אמונות או מחשבות אמיתיות שלך באמצעות פעולות או מילים דרמטיות. באופן שלילי, אמן בחלום יכול להצביע על תשישות יצירתית. לחלופין, אמן יכול לשקף את העניין שלו בציור, ציור או צורת אמנות אחרת. דוגמה: ילדה צעירה חלמה על אישה מבוגרת שתלמד אותה לצייר. בחיים האמיתיים היא הלכה לחדש את העניין שלה בציור. הציירת האישה המבוגרת משקפת את החוויה הקודמת שלה באמנות שהניעה אותה להתחיל מחדש בציור ולשפר את כישוריה. דוגמא 2: אדם חלם על אמן איטי שלדעתו עליו להתאזר בסבלנות. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהוא הולך לתת לשותף עסקי יותר זמן להעלות רעיונות חדשים….

חולמים על חפצים צבועים טריים מכריזים על הצלחה קרובה בפעילויות. מחלום על בגדים מוכתמים עקב צבע עולה כי בקרוב החולם יסבול מביקורת והשמצות. לחלום על ציור משהו יכול להיות שבקרוב יחול שיפור בעניינים שמטופלים, בתעסוקה, בעסקים או בחיי האהבה של החולם. לחלום על ציורים אמנותיים שממוסגרים עולה כי בקרוב יהיו חברים וצבועים שינסו לפגוע בחולם. כשאישה חולמת לצייר תמונה זה מציע שבקרוב היא תגלה שבן זוגה הרומנטי בוגד….