החלום של צעיף מסמל מופע של כבוד או כבוד לאחרים. אני מרגיש טוב בידיעה שלעולם לא תתכופף. תרגיש בנוח להקרין את תחושת הממסד שלך או את הכוח הראוי לאחרים. מרגיש טוב לדעת שאנשים לא יכולים להביך אותך מכיוון שאתה תושיה מדי או מוגן. באופן שלילי, צעיף עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שמודאג מאוד מכבודך, הישגיך או רגשות ההגנה שלך….

חולם על צעיף, מציין שמישהו יציע לך חנופה וטובה. לאבד את הצעיף שלך, מנבא צער ואי נוחות. אישה צעירה בסכנה להילקח על ידי גבר טוב מראה, אחרי החלום הזה….

לחלום שאתה לובש רעלה, מציין שאתה לא תהיה כנה לחלוטין עם המאהב שלך, ותאלץ להשתמש במשטחים כדי לשמור עליו. כדי לראות אחרים לובשים רעלות, אתה יושמץ ומושמצת על ידי חברים לכאורה. צעיף ישן או קרוע, מזהיר אותך כי הונאה נזרקת סביבך בעיצוב מרושע. עבור אישה צעירה שחולמת שהיא מאבדת את הצעיף, מציין כי אהובה רואה את דרכיה המרמה ועשוי להשיב לאותו דבר. חולמת לראות רעלה לכלה, מנבאת שתעשה שינוי מוצלח בעתיד המיידי, ואושר רב בתפקידך. עבור אישה צעירה שחולמת שהיא לובשת צעיף כלה, מציין שהיא תעסוק ברומן כלשהו אשר יעניק לה רווח והנאה מתמשכים. אם זה ישתחרר, או שתקרה תאונה כלשהי, יכביד עליה עצב וכאב. לזרוק רעלה הצידה, מעיד על הפרדה או ביזיון. לראות רעלות אבלות בחלומות שלך, מסמל מצוקה וצרות ומבוכה בעסקים….

אם הצעיף גדול ויפה, ללכת איתו, חלום כזה מכריז על רווחה ומיקום נוח. אם זה מגוחך או לא בסדר, זה מכריז על קשיים….

לחלום על רעלות או בדים משובחים דומים מכריז על עצב בגלל נסיגות שונות. לחלום על עצמך מכוסה ברעלה ולראות מישהו חוטף אותו הוא סמל לאלימות ולחדשות רעות. חולמת על צעיף שבור, מוכתם ומלוכלך, מכריזה על כישלון בתוכניות ובפרויקטים. לחלום שאנשים אחרים מכוסים ברעלה משמעו תככים ובורות של חברים כוזבים. לחלום על צעיף ישן וסמרטוטים מכריז כי יריב מנסה לפגוע בחולם. כאשר בחלומות הצעיף הוא בצבע בהיר, זהו סימן של שמחה וקובע כי חלומותינו יתגשמו בזכות אירועים בלתי צפויים. המאמצים שבוצעו יצליחו. כאשר הצעיף כהה או פגום, הוא מכריז על קרעים גדולים שיגרמו לנו צער עז וסכסוכים אפשריים עם אנשים קרובים….

אם אתה חולם על הצעיף, אז זה מציין את הדיכוי שעשית מעצמך. אולי אתה היחיד שמתקשה לבטא את הרגשות שיש לך. ללבוש צעיף יכול להראות לך את הבעיות הבריאותיות האמיתיות שיש לך בחייך המתעוררת, כמו כאב דרך או דרך פליטה. הצעיף יכול גם להראות את ההפרדה בין המחשבות והרגשות שלך, מה שאומר שאתה לא אומר איך אתה מרגיש ומתיימר להיות מישהו שאתה באמת לא….

אם לבשת מעטה בחלום, כנראה שיש לך רצון להתחתן. חלום הרעלה יכול גם להראות דברים שאתה מנסה להסתיר מאחרים. אולי המצב אינו כפי שאתה מעמיד פנים שהוא….

הונאות, אהבה מעושה, סוד. אל תתיימר לכסות את השמש באצבע….

(ראה כיסוי ראש)

(לבוש) בחלום, מעטה של ​​אישה מייצג את דתה. עבור אישה, חבישת רעלה בחלום פירושה נישואין, שגשוג, יופי. חבישת רעלה שחורה בחלום פירושה להינשא לאיש עני. אם גבר רואה את עצמו חובש מעטה בחלום, פירושו שהוא יבצע ניאוף עם משרתה. (ראו גם ביגוד | טיפוס על הר | ארון | כימאר | הגנה | אי וודאות | אשה | ישמק)…

אם הצעיף הוא של מישהו שהכרנו, הוא מכריז על נישואיו של אדם זה. אם הוא מיועד לילד, הוא מכריז על טבילתו. אם איננו מכירים את האדם החובש את הצעיף, אז חלום כזה מייצג כמה סודות נסתרים שאנו מנסים להבין. אם אתה רואה את עצמך חובש את הצעיף, אז יש לך רצון ליצור קשר עם מישהו או לחלופין, החלום יכול להראות שאתה מנסה להסתיר משהו….

אם איכות הצעיף טובה, תוכלו להעריך תוצאות מצוינות בפעילותכם. אם הוא צנוע, זה ישקף תוצאות צנועות וכן הלאה, תמיד תלוי במצב הצעיף….

החלום על צעיף מסמל את חוסר הרצון שלהם לאפשר למצב לא נעים להביך אותם בכלל. צאי מגדרך להבטיח כי אתה מרגיש בנוח במהלך מצב בעייתי, לא משנה מה יקרה. מרגיש על מצב או על מישהו אחר. לעולם אל הרשה לעצמך להרגיש כמו מפסיד. באופן שלילי, מטפחת יכולה לייצג תחושות של להיות טוב מכדי ~ללכלך את הידיים~ או פחות תובענית….

לראות משי רופף בחלום פירושו להיות מאוהב, או להתאהב. אם אדם בעל סמכות לובש משי בחלום, זה מייצג את יהירותו. חבישת משי צהוב או אדום בחלום פירושה מחלה. אם לוחם לובש אחד משני הצבעים הללו בחלומו, זה אומר שהוא יהיה מעוטר באבירותו. אם איש ידע מעוטר במשי בחלום, זה אומר שהוא חפץ במעמד עולמי, או שהוא יוביל אנשים שולל באמצעות חדשנות. באשר לשאר האנשים, לבישת בגדי משי בחלום פירושה שמעשיו של אדם ראויים לגן עדן, אם כי אדם כזה עשוי להשיג דרגות והצלחה מובילות בעולם. לבישת בגד משי בחלום פירושה גם נישואין לאישה משושלת אצולה. חבישת צעיף משי ללא דפוסים בחלום היא טובה יותר מכותנה או צעיף צמר ובעיקר דפוסית. (ראה גם סוחר משי)…

(כיפה בחו~ל | טוגה פרסית | רומא טוגה | צעיף) בחלום, כובע פירושו נסיעות, אשה התומכת בבעלה, או בעל התומך באשתו. לבוש דמוי צעיף שנלבש מעל הראש והכתפיים בחלום מייצג כבוד, חיל, סחר חדש, נסיעות, אח או אב. הסרת כובע בחלום פירושו לאבד את הסמכות של האדם או לאבד את העושר שלו. כובע קרוע בחלום פירושו מות אחיו או אביו. חבישת כובע בחלום פירושה גם פירעון חובותיו של האדם. (ראו גם מעיל | מעיל-על)…

(נעלי זכוכית | ראש | הגנה | כפכפי עץ | נעלי בית מעץ.) נעלי בית בחלום מייצגות רכוש, הגנה, טבעת או מניעת התרחשות של רע. ללבוש זוג נעלי בית בחלום פירושו גם נסיעה או נסיעה בים, או שזה יכול להיות קנייה של רכב חדש. כפכפים צמודים בחלום פירושם הידוק בפרנסתו, הסתבכויותיו או רדיפה אחר מגובי החובות. הסרת נעלי בית בחלום פירושה לשים קץ למתח. חבישת נעלי בית רקומות בשילוב צעיף על כתפיו בחלום פירושה עלייה בעושרו ובכבודו של האדם. ללבוש אותם בחורף מועיל יותר מאשר ללבוש אותם בקיץ שבו הם מתכוונים למצוקה. לראות את נעלי הבית של אחד באש או אם הם נופלים לבאר בחלום זה עשוי להיות מות אשתו. בחלום, זוג נעלי בית חדשות המוארכות כמו סירה פירושן נסיבות וחובות הדוקים. נעלי בית בחלום מייצגות גם כסף שמרוויח ממדינה זרה או מעסק יבוא ויצוא. אם נעלי בית בחלום מתפרשות כהגנה, הרי שאובדן בחלום יכול להיות אובדן מקום העבודה. אם הם מתפרשים כמשמעותם דת, הרי שאובדן בחלום פירושו הקלה מקשיים, או סיום לניסויים של האדם. ללבוש זוג כפכפים פשוטים בחלום פירושו טיול למקום רחוק, או נישואים לבתולה צעירה. אם נעלי בית של מישהו שחוקות בחלום, פירוש הדבר שאדם יכול להתחתן עם אישה לא אלמנה או אלמנה. לאבד נעלי בית בחלום פירושו לאבד מחצית מהנכסים של האדם. מציאת זוג נעלי בית אבודות בחלום פירושו לעסוק בעסקים עולמיים ולא לשרת את היתרונות של האדם להלן, או שזה יכול להיות עבריינות במעמד החובות הדתיות של האדם. חבישת נעלי בית מעץ בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטא, התנצחות בוויכוח, רכישת ידע או חשיפת סוד שמעדיף להסתיר מאחרים. הליכה עם נעלי זכוכית בחלום פירושה להיות צבוע ובן לוויה רע שהחברות שלו לא נמשכת, ומי שמתיידד עם מישהו העושה נעלי זכוכית בחלום יסבול מצוקות ומצוקות בגללו. (ראה גם כפכפי עץ)…

מסמל פחדים וחרדות. גם צעיף תת מודע שאנו שמים מעל לסיוטים שלנו….

(כיסוי ראש | צעיף) אם אישה מוסלמית דתית רואה את עצמה ללא כיסוי ראש בחלום, פירוש הדבר שבעלה השאיר אותה בכוונה שלא לחזור אליה שוב. אם היא לא נשואה, פירוש הדבר שהיא לעולם לא תתחתן….

החלום עם כיסוי ראש מסמל מצב רוח שנמנע בכוונה מתחושות תשוקה. יתכן שאתה מנסה בכוונה להראות למישהו שאתה אוהב שהוא לא רוצה אותו. מוסתרים בכוונה או מתאפקים מרגשות רומנטיים. דוגמא: צעירה חלמה ללבוש צעיף על ראשה. בחיים האמיתיים היא בילתה עם החבר שלה לשעבר ולא רצתה להכניס אף אחד מחייה האינטימיים לשיחה….

חלומות של הלבשה, מציינים כי מפעלים יהיו הצלחות או כישלונות, שכן נראה כי הלבוש שלם ונקי, או מלוכלך ורזה. כדי לראות לבוש משובח, אך לא מעודכן, מנבא שיהיה לך הון, אבל תזלזל ברעיונות מתקדמים. אם תדחה בגדים מיושנים, תעבור בסביבות הנוכחיות ותכנס לקשרים חדשים, מפעלים חדשים ואהבות חדשות, אשר יהפכו אותך לאדם אחר. לראות את עצמך או אחרים לבושים בלבן, מציין שינויים אירועים, וכמעט תמיד תמצא את השינוי הנושא עצב. ללכת עם אדם לובש לבן, מכריז על מחלה או מצוקה של אותו אדם, אלא אם כן מדובר באישה צעירה או ילד, אז תהיה לך סביבה נעימה לפחות לעונה. לראות את עצמך, או אחרים, לבושים בשחור, מעידים על מריבות, אכזבות וחברים לא נעימים | או, אם הכוונה היא לעסקים, העסק ייפול מהציפיות. כדי לראות לבוש צהוב, מנבא מתקרב להתקרבויות ולהתקדמות כלכלית. נתפס כספקטרול מתנודד, באור לא טבעי, ניתן לצפות להיפך. יהיה לך מזל אם אתה חולם על בד צהוב. חולמת על הלבשה כחולה, מסמלת להעביר לניצחון את שאיפותיך, באמצעות מאמצים אנרגטיים ומתעקשים. חברים יתמכו בנאמנות. חולמת על ביגוד ארגמן, מנבאת שתברח מאויבים אדירים על ידי שינוי בזמן בכוונתך המובעת. לראות הלבשה ירוקה, הוא סימן מלא תקווה לשגשוג ואושר. לראות הרבה בגדים צבעוניים, מנבא שינויים מהירים, וערבוב בין השפעות טובות ורעות בעתיד שלך. חולמת על התאמה לא נכונה של בגדים, מקרבים צלבים בחיבתיך, וכי סביר להניח שתעשה טעות באיזשהו מפעל. כדי לראות זקנים או צעירים בבגדים מתאימים, מציין שתתחייב לאיזה אירוסין שלא יהיה לך חן בעיניך, ואשר יביא לדאגות רבות. עבור אישה שחולמת שהיא לא מרוצה מהלבוש שלה, מנבא שהיא תמצא יריבויות מטרידות רבות במסע שלה אחר הבחנה חברתית. כדי להעריץ את הלבוש של אחרים, מציין כי יהיה לה פחדים קנאים מחבריה. לחלום על אובדן של כל פריט לבוש, מציין הפרעות בענייני העסק והאהבה שלך. לאישה צעירה שחולמת להיות לבושה בתחפושת שחורה גזית, מנבא שהיא תעבור צער ואכזבה מטרידה. לאישה צעירה שחולמת שהיא פוגשת עוד לבושה בשמלה ארגמנית עם צעיף אבל קרפ על פניה, מנבאת שהיא תחרוג מכך שהיא כמעט לא רואה אותה כשווה, ואכזבה מרה תחמם אותה כנגד נשים באופן כללי. החולם שמפרש את חלום הלבוש צריך להקפיד לציין אם האובייקטים נראים טבעיים. אם הפנים מעוותות והאור לא ארצי, למרות שהצבעים בהירים, היזהר | הפלה של תוכנית ראויה כלשהי תגרום לך נזק. ישנם מעט חלומות בהם אלמנט הרוע רוצה, שכן ישנם מעט מפעלים בחיים ערים שמרכיבם של המקרה נמנע מהם. ראה בגדים ומעיל….

להסתיר מישהו בחלום פירושו שאתה מנסה להסתיר איזה עניין חשוב. צעיף יכול גם לייצג את הדברים שאתה מנסה לגלות….

חולמים על קרח, מבטאים מצוקה רבה ואנשים בעלי רוח רעה יבקשו לפגוע בך בעבודתך הטובה ביותר. לראות קרח צף בזרם מים צלולים, מציין כי האושר שלך יופרע על ידי חברים רעים וקנאים. חולמים שאתה הולך על קרח, אתה מסתכן בנוחות מוצקה ובכבוד לשמחות מתחמקות. עבור צעירה שתלך על קרח, זו אזהרה שרק צעיף דק מסתיר אותה מבושה. לראות קרחונים על גג הבתים, מציין סבל ורצון נחמה. בריאות לקויה היא מראש. לראות קרחונים על הגדר, מציין סבל גופני ונפשי. כדי לראות אותם על עצים, תקוות נואשות יגברו יותר ויותר. כדי לראות אותם על ירוקי-עד, עתיד מזהיר יהיה מעונן בצל הכבוד המפוקפק. לחלום שאתה מכין קרח, תעשה כישלון בחייך באמצעות אגואיזם ואנוכיות. אכילת קרח, מנבאת מחלה. אם תשתה מי קרח, אתה תביא לבריאות לקויה מהתפוגגות. הרחצה במי קרח, ההנאות הצפויות יופרעו באירוע בלתי צפוי….

(פיסת בד שנלבשה על ידי נשים מסוימות כחלק מכיסוי הראש שלהם | כדי להסתיר את הפנים של האדם | הלבוש | כובע | גרב | מלבושים | מנטילה | צעיף) בחלום, כהאר מייצג בעל, הגנה או קישוט. היקף גודלו מראה את שגשוגו של האיש. עדינותו מציינת בהירות והצבע הלבן מייצג כבוד וכבוד. אם אישה רואה את עצמה לובשת מנטילה בחלום, פירוש הדבר זדוניות, סימן רע, או סרטן וכזב של מלווים נשים העלולים לגרום לקשיים, או להפריד בין בעל לאישה. אם הח'ימאר עשוי מבד שחור קרוע בחלום, זה אומר עוני של בעלו, או שהוא טבעי, או לא מתוחכם. פגיעה במעטה של ​​אדם בחלום פירושה קשיים המשפיעים על נישואיו, אובדן עסקים או אסון שנגרם על ידי אפוטרופוס, אב או אח. אם אדם רואה את עצמו חובש מסיכה בחלום, פירושו שהוא יבצע ניאוף עם משרתו. אם אישה רואה את עצמה מסירה את הרעלה שלה בפומבי בחלום, פירוש הדבר שהיא תועמד למשפט באסון שתסלק את תחושת הבושה שלה. אם היא תאבד את הח'ימאר שלה בחלום, זה אומר שהיא עלולה לאבד את בעלה. אם היא תמצא את זה שוב בחלום, זה אומר שבעלה יחזור אליה. בחלום, כימאר מייצג גם את הדת של האדם. (ראו גם רעלה | ישמק)…