אם אתה חולם על משהו שקוע בדברים שאתה עושה, זה אומר שאתה מרוכז מדי בדברים שלך, מתעלם מהאנשים סביבך ולא שמים לב אליהם. וודא שאם אינך אדם אנוכי ואכפת מאחרים הסובבים אותך. ניתן לפרש את החלום על קליטה כחוסר ביטחון. אולי אינך מקבל את המצב בו אנו נמצאים, או שאתה לא מרגיש בטוח ונוח בעורך שלך….

…חלום ההריגה מסמל כישלון לא רצוני או שינוי שהתרחש במקרה. רצח אשם יכול להיות סימן לכך שלא ידעת את כוחך בעצמך כשאתה עומד בפני בעיה או שלא ציפית לבעיה להיות מסוכנת כמו שהיא הייתה. רצח אשם יכול להיות סימן לכך שאתה צריך לשכוח להאשים את עצמך או אחרים….

…לחלום על מנורות, פנסים או כל מכשיר כף יד המשמש להאיר את דרכך תוך כדי הליכה, מציע שתמיד תשגיח על ענייניך, מה שיועיל לך בסוף. לחלום שאתה מדליק מנורה מציעה התחלה מוצלחת. לחלום על אובייקט תאורה, אך שהוא מכובה, מצביע על כך שאתה חווה בלבול נפשי ושאינך יודע לאיזה דרך ללכת, אך אם האור עמום, זה אומר שאתה עומד לאבד הכל רצית ולכן עליך לעבוד קשה כדי למנוע זאת ולתקן שגיאות. לחלום שאתה מחזיק מנורה בידיים שלך והיא נופלת לקרקע, וגרוע מכך, היא נהרסת, מצביע על סיכון כבד לכישלון. מצד שני, אם עוצמת המנורה עולה, זה מעיד על הצלחה מסוימת בעתיד המיידי. לחלום שאתה מנקה פנס, פנס וכו ', מציע שבקרוב תכבוש את ההצלחה לה ציפית, אך רק אם תבדוק היטב את אופן העבודה שלך. אם אתה חולם שאתה קונה פנס או פנס מציע לך שיהיה לך עסק טוב או תשפר את אלה שכבר קיימים. כשאישה צעירה חולמת שהיא מאירה את פניה של אהובה בפנס, זה מצביע על כך שהיא מטילה ספק בכך שהוא הגבר המתאים עבורה. אם האור נכבה, המשמעות היא שהקשר יתפרק. לחלום על מנורות, פנסים, לפידים וכו 'מכריז על הצלחה עתידית בעניינים המטופלים על ידי החולם. לחלום שאתה מחזיק פנס או לפיד בידיים שלך ומאיר את הרצפה בה אתה צועד מצביע על כך שאתה מחפש דרכים לשפר את עצמך או לפחות להרגיש נוח בפעילות השוטפת שלך….

…חלום שפמנון מסמל מצב שהוא לא ממש מה שרצית או ציפית שיהיה. מרגיש טוב עם הסתפקות בפחות או צורך לקבל אלטרנטיבה. דוגמה: אישה חלמה שפמנון שוחה לעברה. בחייה המתעוררים, הבוס לשעבר ניסה לנסות אותה מחדש לתפקיד ממנו שוחררה עקב הונאה בתוך החברה. שפמנון השוחה לכיוונה משקף את רגשותיה החיוביים כלפי הבוס לשעבר שרוצה לשוב אותה בזמן שהוא גם מרגיש שהיא רוצה לעבוד במקום אחר….

לחלום שאתה רואה את עצמך בסמינר הוא בדרך כלל אזהרה על שקרים ובגידות שיעלו במהרה ושיבואו מאנשים שלא ציפית לפגוע בך, בדרך כלל קרובי משפחה משלך או חברים קרובים.