אינטראקציה עם קערה מלאה פירושו הריון או לידה מחדש רוחנית. לראות קערה ריקה בזמן שאתה חולם, זה מעיד על סירוב עמוק של רגשות פנימיים. שמח לחלום על אגן, יש לו משמעות בבטן ותחושת ביטחון. שקול את מצב האגן: האם הוא שבור או לא; איזה צבע יש לקערה או מה יש בתוך הקערה; ואיך מטפלים בו או מתייחסים אליהם בחלום. תנאים אלה יכולים להציע לך רמזים כיצד לפרש את חלומך יותר על ידי בחירת הסברים אחרים לחלומות: מים, שבורים, חומים, לבנים או אדומים וכו '. אם אינך יכול לזכור מידע נוסף מהחלום שלך, אני חושב איך הרגשת בחלום. אם זה היה חלום רע, קערה יכולה להיות אומרת שמתייחסים אליך בצורה לא טובה במערכת יחסים ספציפית….

(גביע | צלחת | מגש) בחלום, קערה מייצגת את כיס הכסף של האדם או את מה שאשתו הייתה רוצה לקבל ממנו. אם אדם רואה את עצמו מקבל קערה מלאה בממתקים בחלום, זה אומר לקבל שפע של אהבה מאהובתו. אם הקערה מתמלאת באוכל חמוץ או כמה ירקות גולמיים ירוקים בחלום, פירוש הדבר כי איבה תתפתח מצד אהובתו, והיא תעורר בוז ולחימה בין בעל לאישה. לראות קערה בחלום פירושו גם עלייה ברווחים של האדם. קערה מייצגת גם משרתת, ילד, בת, מטפלת או משרתת. ליקוק קערה בחלום מייצג את הרווחים של האדם, וזה יכול אומר שהוא צרכ את חלקו בחיים האלה, או שהוא הגיע לקדמת חייו בעולם הזה. אם רואים מספר גדול של אנשים מתאספים סביב קערה כדי לאכול ממנה בחלום, פירושו איחוד מחדש של השבט שלו, או שזה יכול לייצג את מקום מגוריו. אם הם אנשים עם פעולות אמיתיות, זה אומר שהם יתיידדו איתו. אם אחד משתין בקערה או בכוס בחלום, זה אומר שהוא יתעלל מינית בבני משפחתו. הווי בחלום מייצג גם את אהוביו ותוכנו מייצג את אהבתו. להחזיק קערה בחלום פירושו מפגש מחודש עם אהובתו. (ראו גם סיר | קערת עץ)…

לראות קערה בחלום מציין עניין חדש שמעניק לך שמחה. לחלום שאתה שוטף את הפנים פירושו קשר טוב עם מישהו בקרבתך. לראות קערה שבורה אומר תענוג קטן בשבילך וכאב לאחרים….

לחלום ולראות סיר, כשאתה חולם, הוא סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מציין את עמדותיך ויכול לחשוף את הכעס או התסכול הנסתר. שקול גם כיצד זה יכול להיות התייחסות לשימוש במריחואנה ו / או לתרופות. כאשר אתה חולם שהסיר רותח או מבעבע, מרמז שאתה מלא התלהבות, התרגשות ו / או רעיונות. לחלופין, זה יכול להצביע על כך שיש לך יותר ממה שאתה יכול להתמודד. אתה יכול להיות מוצף ברגשות….

(ראה ללקק | קערת עץ)

החלום על קערה מסמל דאגה מוחלטת לחוויה, רגשות או רעיונות. לא להיות מסוגל לחשוב על שום דבר פרט למה שאתה עושה או מתמודד איתו. לוותר על דבר אחד, או לא לרצות לעשות כלום חוץ מ~מה שיש בצלחת שלך. ~ באופן שלילי, קערה יכולה לייצג את הניסיון שלך להשיג שליטה בנושא שהוא במרכז המיקוד שלך. מרגיש תקוע עם המון משהו, או שאתה לא יכול לחכות לסיים משהו….

אם אתה חולם על אגן ורוצה לדעת את משמעות החלום שלך, אנא התבונן באמבטיות.

ראו את המשמעות של אמבטיות

(קערה) בחלום, קערת עץ מייצגת את העולם, או מרוויחה כסף מעסק במהלך טיול, בעוד שפורצלן או קערת קרמיקה בחלום מסמנים רווחים מעסק מקומי. קערה בחלום גם מייצגת את מצבו, את מצבו או את ניהול ענייניו. ללקק קערה או ללקק את אצבעותיו לאחר ניקוי הקערה בידו בחלום פירושו לצרוך את חלקו של האדם בעולם הזה ולהתקרב למותו. קערת עץ בחלום מייצגת גם אישה, עוזרת בית, מקום העבודה או חנות של מישהו. אם רואים התקהלות של אנשים או מלומדים המשתתפים בארוחה מתוקה מקערת עץ גדולה בחלום, זה מייצג פרויקט קהילתי המאחד את ליבם של אנשים ומאפשר להם לחלוק את הידע שלהם. אם רואים קבוצה של אנשים מתאספים כדי לאכול דג או חתיכת בשר רקוב בחלום, זה אומר שקבוצה של אנשים רעים נאספת כדי לנצל זונה. (ראה גם קערה)…

החלום של תספורת בסגנון קערה מסמל את המחשבות שלך על בעיה או מצב שמתעלם מאיכות, יופי או רגשות לתפקוד. היבט אחד באישיות שלך שהוא שיטתי או שיש לו גודל מתאים לכל גישה. נראה טיפשי כבר לא לדאוג להופעות בשום תחום בחייך. ציות לא רצוי. תספורת בסגנון קערה יכולה להופיע בחלום כאשר רגשות או סגנון לא נחשבים כחלק מהבחירה או ההצעה….

(אישה) כסף בחלום מייצג כסף או חיסכון שנצברו קשה. בפרשנות החלומית, חומר הכסף וזה של האישה זהים. מטבע כסף בחלום מייצג אישה יפה. חילוץ כסף בחלום פירושו לנצל אישה. אם אחד מוצא שפע של כסף בחלומו, זה אומר שהוא יחשוף אוצר. היתוך כסף בחלום פירושו להתווכח עם אשתו של אחד שיהפוך לשיחת העיר. קבלת כלי כסף או כוסות כסף במתנה בחלום פירושו להפקיד בידי כסף או פריטים אישיים לשמירה על כספתם. פרשנות זהה לגבי קבלת מראה כסופה בחלום כל עוד לא מסתכלים עליו. ברגע שהוא מסתכל במראה בחלומו, זה אומר מצוקות, לשון הרע ואובדן כבוד, שכן רק נזק יכול היה לבוא מהסתכלות במראה כסף בחלום. כלי כסף, כוסות כסף או כדורי כסף, כמו גם הזהובים שבחלום, עשויים גם לייצג מעשים טובים המובילים לגן העדן, או שהם יכולים להיות בעלי עסק ושגשוג טוב. לראות פריטי כסף יקרים מעורבבים בחיקויים טריוויאליים בחלום פירושו חדשנות והתנהגות חשודה. קישוטים מכסף בחלום פירושו להכריח את דרכו, או לחייב אדם מקנא להחזיר את מהלך מעשיו. קניית משהו עם מטבעות כסף ממוצא לא ידוע, או הצבתם בתוך קערה מכסף בחלום פירושה להסתיר משהו חשוד, או לקבל משהו כאמון שצריך לשמור עליו בכנות, ואז להחזיר אותו לבעליו החוקיים כשתתבקש לעשות כן….

באולינג בחלום מייצג את המעשים, המשימות וההפסדים שלך. אם עשית שביתות רבות בחלום, אז הראי את ההישגים הגדולים שנכנסים לחייך הערות. החלום מציע שתמשיך לעשות בכל מה שאתה עושה, כי הלכת בדרך הנכונה והכל הולך לפי התוכנית. אם המשחק לא מתנהל כשורה, זה אומר שאתה עושה את הדברים הלא נכונים בחיים. החלום בו אתה קערה קערת מרזב, מציע לעשות מגוון כלשהו בחייך. אתה יודע שלפעמים דברים לא הולכים כמו שאתה רוצה, וזה לא דבר רע, כי הפסדים וטעויות הופכים אותנו לחזקים וטובים יותר לעתיד. אולי השגרה עשתה את ההיבטים השליליים בחייך. קחו בחשבון שבאולינג בחלומות יכול גם לסמל את הרצונות המיניים שיש לכם, אך אינכם מסוגלים לבטא את עצמכם. שביתות הן ביטויים חיוביים, שיכולים להתפרש כמגע מיני מוצלח במקום בו אתה או בן / ת הזוג הגעתם לאורגזמה. וודא שאתה שם לב לאיך שאתה מרגיש כשאתה משחק במשחק הבאולינג, מכיוון שהוא משקף את הרגשות והרגש שלך בחייך המתעוררים שלך….

(ראה קערה | סיר)

חלום מרק העגבניות מסמל רצון לשמור על מצב נוח כמו שהוא. לא לרצות לאבד חום, אהבה או כבוד סביבם, מנסה לשמור אותם מאושרים על ידי לא לשנות שום דבר. ניצול היתרונות שומר על טיפול מיוחד או על מצב קל בדיוק כפי שהוא. דוגמה: אדם חלם על קערה גדולה של מרק עגבניות שנשפך על הרצפה. בחיים האמיתיים הוא הובך לחלוטין מבנו מול שאר בני משפחתו לאחר שניסה לדחות בכוונה לתת לבנו כסף שהובטח לו מכיוון שהוא לא אהב את הרעיון של בנו לעבור למדינה אחרת, שכן הוא לקח את הכסף. מרק עגבניות שנשפך שיקף את האובדן המוחלט של יכולתו של האב להרגיש טוב, ושומר על שקרו כדי למנוע שינויים….