…(קבורה | קבר ​​| קבר) קבר בחלום מייצג כלא וכלא בחלום מייצג קבר. אם אדם רואה את עצמו חי בקבר בחלום, פירושו שהוא ייכלא בכלא. בניית קבר בחלום פירושה בניית בית. אם אדם נכנס לקבר אך אינו עובר להלוויה בחלומו, המשמעות היא שהוא יקנה בית. לחפור קבר בחלום פירושו להתחתן, אם כי דרך להערים על האישה לקבל את הסכמתה. העמידה מעל קבר בחלום פירושה חטא. אם האדם רואה את עצמו חופר קבר ועם סיום עבודתו, אם הוא מגלה שמה שחפר עומד על פני האדמה ואין לו קירות בחלום, קרקע כזו מייצגת את משכנו של להלן. אם אז הוא נכנס לזה בחלומו, זה מסמל שתקופת חייו בעולם הזה הגיעה למסקנה. אם הוא לא נכנס לזה בחלום, אז אין השלכות לחלום שלו. ראיית קבר ידוע בחלום היא הוכחה למה שנכון וסימן למה שיבוא ללא תוקף. קבר לא ידוע בחלום מייצג צבוע. בניית קבר על גג ביתו פירושה אריכות ימים. ביקור בבית הקברות בחלום פירושו ביקור של אנשים בכלא. גשם מעל הקברים בחלום פירושו ברכות מאלוהים יתברך על אנשי הקברים. קברים בחלום מייצגים גם מסעות רחוקים, מבוכה, אשה, או שהם יכולים להתכוון לכלא. מילוי קבר בעפר בחלום פירושו אריכות ימים ואורח חיים בריאים. לראות את עצמך קבורה בחיים בחלום פירושו אסון, הידוק אמצעי או כליאתו. לראות את עצמך קבורה בחיים ולבישת תכריכים של אדם בחלום יכול להיות פירושו נישואין. לחשוף את קברו של מישהו בחלום פירושו לנסות להמשיך בסחר שלו. אם זה קברו של מלומד, פירושו לרצות לרכוש את הידע שלו. אם זה קברו של אדם עשיר בחלום, אז זה אומר להתעשר או לקבל ירושה. אם אדם רואה את המנוח חי בקברו בחלום, פירושו שכסף כזה יהווה רווחים שלא כדין, ואילו מלכתחילה, הידע או החוכמה שאדם מבקש יהיה אמת, למעט אם האדם בקבר מת בחלום. קבר אבן או סרקופג בחלום פירושו רווחים, אסיר מלחמה, שלל או חשיפת הסודות האישיים של האדם. (ראו גם קבורה | בית עלמין | אקסהומה | סרקופגוס | קבר ​​קדוש | מגדל)…

…לחלום על קבר, מלבד להיות לא נעים זה סימן רע, כי זה לא אומר מוות, אלא בריאות לקויה, עסקים רעים, מזל רע, מצוקות ובעיות. חולמים על קברים חדשים מכריזים כי תיפגעו משגיאות של אנשים אחרים. כשאישה חולמת להיות בתוך קבר, למצוא אותו כמקום היחיד למנוחה, זה סימן שהיא תהיה עם אכזבה או עצב בגלל חברים שהיא האמינה שהם נאמנים לה. זה גם רומז שיהיו לה קשיים ובעיות רגשיות. לחלום על אחד שמסתכל בקבר או בקריפטה עולה כי יהיו עימותים חברתיים מרובים, עסקים או אובדן חברות וכמה אי-אהבות. אם אתה מסתכל על קבר נטוש ממרחק מסוים פירושו שיהיו קשיים של משפחה וחברים, מה שיגרום לעצבות ולמרירות. לחלום על ביקור בקברים אחרונים פירושו שיש כמה סיכונים מסביב, אז צריך להזהיר אותך. הליכה בין קברים מכריזה על מות בן משפחה או חבר קרוב מאוד. במקרה של נישואים קרובים, זה לא יהיה מאושר, לפחות בהתחלה. לחלום להסתכל לאדם מוכר בתוך קבר מכוסה אדמה, למעט ראש, פירושו שהאדם נמצא בבעיה קשה ומסיבה כלשהי האדם עשוי לסבול מאותן בעיות, אולי נגרמות על ידי אותו אדם בקבר. לחלום על איסוף גופה לקבורה, אבל אז הגופה כבר לא שם, זו אזהרה כי יריבים מתרגלים לפגוע בך. לחלום על התבוננות בקבר משלך הוא סימן לכך שיריבים מנסים למנוע ממך להשיג יותר הצלחה מזו שכבר יש לך. לחלום על קבר נטוש עם מעט פרטים של שמחה, כמו פרח טרי, או משהו המעיד על ביקור לאחרונה, פירושו שהפס הלא טוב שעובר עליך עומד להסתיים, מפנה מקום לשמחה, ציפיות ותקוות חדשות. לחלום על חפירת קבר תוך כדי הצרה לאנשים אחרים, עולה כי התנהגויות פסולות או חוסר שיקול דעת יכולים ליצור איבה. אם תסיים את הקבר בחלום, המשמעות היא שאויבות פשוטות יהפכו לאויבים רציניים. אם זה קורה באור השמש, זה אומר שיהיו פתרונות לבעיות. אם אתה הגופה בתוך הקבר זה אומר שאתה נמצא בדיכאון קשה, עצב וייאוש, שיש להילחם בהם. לחלום על מאוזוליאומים הוא סימן למחלה ולמוות של אדם אהוב, במקרים מסוימים. לחלום שאתה בתוך קבר זו אזהרה מפני מחלה קרובה….

אם חלומות אלה יחזרו על עצמם, ייתכן שמדובר בנוירוזה. זה יכול להיות גם תוצאה של אירועים אחרונים. במקרים אחרים זה מצביע על כך שעובר עלינו תקופה של חוסר ודאות וספק. געגוע לעבר….

…בחלום, לחפור קבר פירושו להתחתן. לחפור קבר ולשוחח עם הנפטר על צרכיו של אדם בחלום פירושו לפתור את הבעיה. חופר קבר בחלום מייצג גם חלילן, רוכש, או שהוא יכול להיות מישהו שאוהב את העולם, או צייד אוצרות. (ראה גם קבר)…

…לחלום שאתה רואה קבר שזה עתה נוצר, תצטרך לסבול על מעשי עוולה של אחרים. אם אתה מבקר בקבר חדש שנוצר, תלויות בך סכנות בעלות אופי רציני. קבר הוא חלום מצער. המזל הרע בעסקאות עסקיות יבוא בעקבותיו, גם המחלה מאוימת. חולמים ללכת על קברים, מנבאים מוות מוקדם או נישואים אומללים. אם אתה מסתכל בקבר ריק, זה מציין אכזבה ואובדן חברים. אם אתה רואה אדם בקבר שהאדמה מכסה אותו, למעט ראשו, מצב מצוקה כלשהו יתפוס את אותו אדם ואובדן רכוש מסומן לחולם. לראות את הקבר שלך, מנבא כי אויבים מבקשים להכות אותך באסון, ובמידה ולא תצליח להיות ערניים הם יצליחו. לחלום על חפירת קבר, מציין אי נוחות מסוימת ביחס למשימה כלשהי, שכן אויבים ינסו לסכל אותך, אך אם תסיים את הקבר תתגבר על התנגדות. אם השמש זורחת, טוב ייצא ממבוכות לכאורה. אם תחזור לגופה, לקבור אותה, והיא נעלמה, צרות יגיעו אליך מרובעים לא ברורים. כי אישה החולמת באותו לילה עוקפת אותה בבית קברות, והיא לא יכולה למצוא מקום לישון בו אלא בקבר פתוח, מקדימות שיהיה לה צער ואכזבה רבה דרך המוות או חברים כוזבים. היא עלולה לאבד מאהבה, ודברים רבים מבקשים להזיק לה. לראות עקר בית קברות, למעט על גבי הקברים, מסמל צער וייאוש רב לזמן מה, אך יתרונות והנאה גדולים יותר מחכים לך אם אתה כופף כראוי את הנטל שלך. לראות את הגופה שלך בקבר, מבשר על דיכוי חסר תקווה ומיואש….

…החלום שאתה נמצא בקבר מסמל את ההיבט המושלך של עצמך או של חייך שאתה משחרר. סוף בעיה או מצב חיים. יתכן שאתה חווה שינויים באישיותך או באמונותיך. אתה יכול גם לחוות התחלה חדשה בחיים. באופן שלילי, קבר מצביע על סיום ההיבטים החיוביים בחייו. דברים שאהבת או שהועילו לך מוותרים עליהם. באופן חיובי, קבר מצביע על צמיחה אישית כשאתה מבטל דפוסי מחשבה שליליים או מצבי חיים שליליים. החלום לראות את קברך עשוי לשקף את המודעות העצמית לשינוי או כישלון רב עוצמה שקרה לך. מימוש חייו השתנה לנצח, נבוך או נכשל. החלום לחפור קבר מסמל את ההכנה לשחרור איזשהו היבט בחייכם לנצח. חפירת בור משלך עשויה לשקף את אמונך שאתה מתכונן לשינוי תמידי. מרגיש מאולץ לכישלון או מבוכה. בחירה להפסיד או לוותר. דוגמא: צעיר חלם לחכות לקבר ולקרוא מצבה. כשהוא מעיר את החיים, הוא אומץ ובילה זמן רב במחשבה על הוריו האמיתיים ואיך הוא לא יכול היה לדבר איתם שוב. הקבר משקף את רגשותיו לגבי הוריו האמיתיים אבודים לנצח. דוגמא 2: אישה חלמה לראות את קברה שלה. כשהעיר את החיים שאונסו והחבר שלה עזב אותה. הקבר שיקף את הרגשתו לגבי חייו המאושרים הקודמים וחפותו, אבוד לנצח….

(ראו חפירת קבר | מופע | קבר)

…לחלום שאתה מבקר בקבר, מעיד כי אתה צריך לצלול אל תת המודע שלך בחיפוש אחר בעיה שבה חשבת שאתה הועמד למנוחה. אתה צריך לעמוד בעצמך, אף אחד אחר לא יכול לעשות את זה בשבילך. לחילופין, זה מייצג משהו שעומד להסתיים בחייך. אתה מוכן להתחלה חדשה. לחלום שאתה חופר קבר, מציין עצבנות וחוסר נוחות בחברה כלשהי….

(ראה קבר | סרקופגוס)

…זה מסמל בעיות וקשיים שנוצרו לעיתים קרובות על ידי עצמנו והתנהגותנו. אם אנו רואים את הבור בזמן זה מעיד שאנחנו עדיין מסוגלים להימנע מהסכנה המתקרבת. אם נקפוץ נוכל להתגבר על כל הקשיים. אם ניפול בזה ניכשל במפעלים שלנו. אם הקבר רשום ולמצבה יש את השם שלנו או את החברות שלנו שמעידות עלינו לוותר על המאבק ולנקוט כיוון חדש, תוך שינוי בגישה שלנו שעד כה הייתה שגויה….

אובדן סחורות, אובדן חיבה קרובה או מוות.

…חולם לראות קברים, מציין עצב ואכזבות בעסקים. קברים רעועים מבשרים על מוות או מחלה נואשת. חולמת לראות את הקבר שלך, מבשרת את המחלה האישית שלך או אכזבותיך. לקרוא את הכתובת על קברים, מנבא חובות לא נעימות….

(ראה מקדש)

סכנה ומצוקה.

…זה שרואה את קברי חלומותיו מנסה להסתיר דברים עמוק בפנים, שאיש לא יכול היה לראות אותו. אם החולם נלכד בקבר, הוא מציין את המצב בו הוא לא יכול למצוא את דרכו החוצה מהמחשבות השליליות שלו או ממצבו. אולי החולם בנה את המחסומים, אך אינו יודע לפרק אותם, כך שאין מוצא….

…חולמת על קבר ריק או באר, מודיעה שאתה לוקח סיכונים מיותרים בדברים שאתה מתכנן או עושה. לחלום ליפול לקבר או לבור מכריז על חוסר מזל. לחלום על כניסה לקבר, קבר, בור או חור ברצפה פירושו שאתה לוקח סיכונים כי אתה צריך לעשות את זה, אפילו בניגוד לרצונך. לחלום על קברים הוא תמיד סימן רע שכן הוא מכריז על מזל רע והפסדים. לחלום על קבר שנהרס מרפא צער או מחלה במשפחתך. קריאת כיתוב של קבר פירושה שתצטרך לבצע משימות לא נעימות. אם אתה מבקר בקבר בחלום, פירוש הדבר שתאונה תתרחש בקרוב, אך היא לא תהיה קטלנית. לחלום על מכר או חבר לפני קבר הוא אינדיקציה לכך שאדם זה עשוי להזדקק לנו ועלינו לעזור להם….

…החלום על קבר מסמל תזכורת קבועה למשהו בחיים שלך שהשתנה או נכשל. הבנת תמיד כמה חזקה היית פעם. געגועים לאיך שהיה דברים בעבר, לזכור את נעורייך או לשים לב להישג גדול מהעבר. באופן שלילי, קבר יכול לשקף את התחושה שאיבדת משהו מושלם שלעולם לא תרגיש טוב יותר. זה יכול גם לייצג הרגשה שנאלצת לחשוב על כישלון גדול. החלום להיות לכוד בקבר יכול לייצג תחושות של אי יכולת לשרוד או לשכוח את העבר. מרגיש תקוע צריך להתווכח או להזכיר לי כמה אתה או מישהו אחר נהדר. מרגיש שאף אחד לא רוצה לדעת את הזרם או איך החיים שלך בהווה. מרגיש שאתה מפסיד שאני לא יכול לדבר על משהו אחר, לעולם. דוגמא: אישה חלמה ללכת בקבר יפהפה. בחיים האמיתיים היא התבוננה בתמונות שהראו עד כמה היא יפה לפני שילדה ילדים. הקבר שיקף את הזיכרון עד כמה היה מושלם בעבר….

…(קבורה | קבר ​​| בית קברות) לראות בית קברות או בית קברות בחלום פירושו פיוס ונוחות לאדם מבועת, ומורת רוח לאדם נוח ורגוע. בית קברות מייצג את יסודות הפחד, התקווה והחזרה להדרכה לאחר חוסר הידיעה. בית קברות מייצג את להלן, מכיוון שהוא רכבו. בית קברות בחלום מייצג גם את כלא הגוף, אך בחלום זה אומר גם הסתגרות, דבקות, הימנעות, סגפנות או תוכחה. בית קברות ניתן לפרש גם כמת שנראה שיכור בבר, אדם שוכב בבית זנות, ביתו של אדם חסר תשומת לב שלעתים קרובות ישן ולא מתפלל או צבוע שמעשיו אינם כפופים לקבל שכר שמימי, וכו '. אם אדם חולה נכנס למסע הלוויה בחלום, זה אומר שמחלתו תגיע לשיאה במותו. אם הוא לא חולה ואז במהלך אותה תהלוכה הוא בוכה או מתפלל למנוח בחלום, זה אומר שהוא יחזור בתשובה על חטאיו, יצטרף למעגלי לימוד רוחניים וישמש את אנשי הידע. אדם כזה עשוי להגיע גם לתחנה רוחנית מבורכת ולהפיק תועלת ממה שהוא שומע ורואה. אם אדם רואה את עצמו צועד בתהלוכת לוויה ומזניח את הכבוד וההתבוננות, ובמקום זאת צוחק ומתלוצץ, פירושו שהוא יתיידד עם רועדים ויקבל את התנהלותם הרעה כנורמת התנהגות סטנדרטית. אם אדם רואה את עצמו מבקר בבית קברות להתבודדות, להתעוררות עצמית ולהתאמצות עצמית, אז אם הוא מהרהר בדברי אמת, חוכמה ותשובה בחלומו, זה אומר שהוא יתבקש לשפוט בין שני אנשים, שהוא ימלוך בצדק. אם האדם לא מתבונן בכך בחלום, פירושו שהוא ישכח ממשהו חשוב או יקר לליבו. אם אחד נכנס לבית הקברות הקורא לתפילות בחלום, פירושו שהוא ינחה אנשים, מצווה על הטוב ואוסר על הרע. אם אדם רואה את עצמו נכנס לבית קברות והולך על עצמותיהם המפוזרות של האנשים המתים בחלום, זה אומר שהוא ימות ויקבר שם. בית קברות בחלום מייצג גם תוכחה, קריאת הקוראן, בכי, זיכרון, אדיקות, כניעה לייעודו והשלכת רווחי העולם. בית קברות בחלום עשוי גם לייצג את המלומדים, הסגפנים, המושלים, המנהיגים, המחנות או בית הזונות. קברי הקדושים או המקדשים בחלום מסמנים חדשנות, חוסר תשומת לב, שיכרון, ניאוף, שחיתות ופחד. קבר אבן או סרקופג בחלום מסמל רווחים, אסירי מלחמה, שלל או חשיפת הסודות האישיים של האדם. (ראו גם קבורה | קבר ​​| קבר ​​קדוש)…

…(קבר | קבר) קברים של קדושים, קדושים, קדושים או מקדשיהם בחלום מייצגים חדשנות, חוסר תשומת לב, שיכרון, ניאוף, שחיתות או פחד. ראייה של קבר קדוש של קדוש או של שייח, או אתר הקבר של קדוש הקדוש שמוערך על ידי אנשים בחלום פירושו להיות עד להתרחשויות טובות או רעות. זה יכול גם לייצג את עונת העלייה לרגל, מפגשים דתיים, מתכות יקרות, אוצר או מנחות. (ראו גם כיפה 2 | בית קברות)…

…(לחפור קבר | לגלות) הוצאת גופתו של אדם שנפטר ומציאתו חי בקברו בחלום פירושה להמשיך את המסורת, הידע, החוכמה, המסחר או הפרקטיקות שלו. המשמעות היא גם רכישת כסף כדין. אם מישהו מוצא אותו מת בקברו, אין כל תועלת בחתירה שלו. שודד קבר או חוטף גופות בחלום מייצג תוכנית מכוונת ותכלית מראש לפתור תעלומה, או להרכיב משלחת לחיפוש אחר אוצר סמוי. לחפור את קברו של מלומד בעל שם בחלום פירושו ללמוד את בית הספר למחשבה שלו ולהשבת לימודיו, חייו, המסורות והבולטות שלו. (ראה גם חופר קברים | קבר)…

…חולם ורואה מוזוליאום מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא מחלה, בעיות ואולי מותו של חבר קרוב. לחלום על בניין, ESP, גדול ומרשים, קבר או קבר מגורים יש מסר סודי עבורכם. אם מישהו – אז בשבילם. אז הבה נתחיל. בחלום לראות את עצמך או מישהו אחר במוזוליאום, זה מציין בעיות בריאותיות ומחלות לפניך….

…(מבנה קופוליד | קובבה | קבר ​​קדוש) בניית כיפה בחלום פירושה נישואין. הריסת כיפה פירושה מוות או גירושין. כיפה מסמנת גם כוח ושלטון אם יש לו אחד, או אם הוא עומד תחת אחד בחלומו. ראיית כיפה וציפורים המקיפות אותה בחלום פירושה גם התרוממות רוח. בניית כיפה מעל עננים בחלום פירושה נישואין, כוח ודרגה. לראות כיפות ירוקות העומדות בין השמיים והארץ בחלום פירושו שמעשיו של אדם מוגדלים להיות ראויים לברכה, או שהוא עלול למות כקדוש מעונה. אם רואים ארבעה גברים ההורסים כיפה בחלום, פירוש הדבר שמלומד בעל שם באותה יישוב ימות בקרוב ואלמנטים שלו אדמה, אש, מים, אוויר ושניהם יהרסו זה את זה. (ראו גם ביתן | קבר ​​קדוש | אוהל)…

(ראה חפירת העבר | קבר)

(ראה קבר)

…(חופה | ביתן) בחלום, אוהל פירושו נסיעות, קבר, אשה או בית. מחנה אוהלים בחלום מייצג עננים. אם מועלה אוהל מעל מישהו, ואם הוא סוחר, המשמעות היא שהעסק שלו יגדל. אם הוא חייל, זה אומר שהוא יעלה בדרגה. אם הוא לא רוצה, זה אומר שהוא יתחתן. אם אדם רואה אוהל לבן המונף ליד אוהלו בחלום, הוא מייצג צדיק שמפקד על הטוב ואוסר על הרע. זה גם אומר שהוא יחזור בתשובה על חטא מזוויע. אם אדם רואה את הירח בתוך אוהלו בחלום, פירושו שהוא יחסי מין מיניים לא אסורים עם ילד או עם נערה צעירה ממשפחה אצילה. רואים אוהלים לבנים או ירוקים לא מוכרים בעמק מייצגים את קברי הקדושים. (ראו גם חופה | ביתן)…

…(לחפור) לחפור את האדמה בחלום פירושו רווחים השווים למידות האדמה שאחת מערימה אם הלכלוך יבש. עם זאת, אם האדמה רטובה בחלום, המשמעות היא להונות מישהו אחר במיזם עסקי, לפיו, הוא לא מרוויח מכך דבר מלבד כאב ראש ותשישות השווים לכמות האדמה שהוא מערם. עלילת החופר עלולה גם היא להכות. אם אדם חולה או אם מישהו בביתו החולה רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, זה יכול להיות פירושו לחפור קבר. אם מטייל עסקי רואה את עצמו חופר את האדמה, זה מייצג את מסעותיו והלכלוך שהוא אוסף מייצג את הרווחים שלו. חפירת בור, באר מים או השקיה ותכנון השקיית הצמחים דרכם בחלום פירושו לחפש עבודה כדי להרוויח את פרנסתו ולהביא את היתרונות שלו למשפחתו. אכילה מהלכלוך שחופר בחלומו, פירושה רווחים שהרוויחו מהונאה. מציאת עצמו בתוך חור בחלום פירושו שאדם יכול להתגרש מאשתו. אם אדם רואה את עצמו מחוץ לחור, מסתכל עליו בחלום, זה אומר ויכוח עמה שיגמר לפיוס. אם אדם חולה רואה את עצמו יוצא מחור בחלום, זה אומר להתאושש ממחלה או להשתחרר מהכלא. אם אדם רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, פירושו גם להתערבב בשקר כדי לא להרוויח שום דבר מלבד זעם. חפירת חלל דרך הר בחלום מייצגת אדם המקשר את עצמו לאדם קשה אך מועיל. חפירת באר בחלום מייצגת גם רמאי ערמומי ומלא אמנות. אדם החופר את האדמה בחלום מייצג גם סוהר, או מעווה פעולות תועבה. (ראו גם פיקקס | עובד בניין)…

…נרתיק בחלום מסמל הקלה למי שחווה קשיים, לחץ או צער. זה יכול להיות פירושו סיפוק של צרכיו, הגשמת רצונכם, נישואין, שותפות, חשיפת סוד, עבודה עם מינרלים, הגנה על צניעות נשים, כליאתם, כניסה לבית, דלת הכניסה, מסעות, גומחת התפילה בתוך מסגד, הסוד הפנימי ביותר, מים זורמים, חום, תנור, בגד, קניון, מגלה תרופה למחלה והרגשת אושר מכך, מציאת אלקסיר, תחושת הקלה לאחר קיום יחסי מין עם בן / בת הזוג, קבר, מצוקה, אשתו של האדם , אש, רצונות בוערים, איחוד משפחתי, לידת ילדים, סילוק ספק מה נכון ומה לא נכון, זיהוי ברור של אמת כוזבת, מציאת הדרכה או שמירה על תוכחה. אם גבר מסתכל על הנרתיק של אישה בחלום, זה מייצג את מצבו הנפשי, הצרכים, הרצונות, ההשפלה שלו, או שזה יכול לייצג את הרמה הגבוהה שאישה השיגה בעיניו. אם אישה מסתכלת על האיבר המיני של הגבר בחלום, זה מייצג את כוחה ואת הדחף הגברי שלה. אם אסיר מוצא את עצמו שיש לו נרתיק בחלום, זה אומר שחרורו מהכלא, ועבור מישהו בדיכאון זה אומר הקלה מהדיכאון שלו. אם צריך להופיע בבית משפט זה אומר שהוא ינצח בעניינו. אם אחד עומד מול יריב, זה אומר שהוא יכבוש אותו. לראות את הנרתיק של קשישה בחלום פירושו אובדן עסקים. אם מישהו חוזר שוב לרחם של אישה דרך הנרתיק שלה בחלום, פירושו הוא מותו. נרתיק בחלום יכול גם לייצג פראייר מדם, רוצח או אדם מרמה המתאר אדיקות במהלך היום, ואז מראה את שיניו בלילה. נרתיק בחלום מייצג גם עובד חסר בושה וחוצפן, או שהוא יכול לייצג קן של ציפור. במובן זה, לכידת ציפור, או להסתכל בתוך קן ציפור בחלום פירושו להתחתן. אם אישה רואה מים נכנסים לנרתיק שלה בחלום, זה אומר שהיא תרות את הילד. אם הנרתיק של האישה הופך לברזל או למתכת כלשהי בחלום, זה אומר שהיא איבדה את כל התקווה בהגשמת שאיפותיה, לספק את רצונותיה או צרכיה. (ראו גם ניפוח לווגינה | הסתכלות על איבר מין | זרע | הפצה | קיום יחסי מין | סדומי)…

…אם אתה חולם לבצע כל סוג של עסק עם קופה או קברן, זה בדרך כלל אומר שתקבל חדשות לא נעימות ומבהילות. לראות קבר בחלום מעיד על קרבתם של רגעים רעים וכואבים….

(נפח | חפירה) סוהר בחלום מייצג חופר קבר.

…לראות קבר בחלום פירושו היבטים נסתרים של עצמך, הפסדים וחובות. לחלום על הקבר שלך מציין שפרק מחייך יסתיים….