…לחלום על גפנים או לראות את גפני הענבים החלומית, פירושו להשיג עמדה בולטת, להעניק לאחרים כל כך הרבה אושר. זהו סמל לשפע, עושר ודקדנס. לחלום או לראות בחלום או לאכול ענבים, מייצג עושר ושגשוג. עבודתך תתוגמל ותוך זמן קצר תקבל את התמורה לעבודה. אם חלמת ובחלום ראית שאתה קוטף וקטף ענבים, זה אומר רווח והגשמת משאלותיך….

…זה מסמל את היולדות והעומק. השקט וההיכרות. לחלום על ארץ עשירה, ירוקה ושטופת שמש הוא סימן טוב, משום שהוא מסמל עושר, שלווה ואיזון נפשי או פיזי. אם חורשים את האדמה, אנו מכינים עושר לעתיד. כשאתה קוטף אדמות, זה מראה שהעושר שלך יהיה מיידי. אי היכולת לעבוד את האדמה מגלה שהשתמשנו בכל העתודות שלנו וגם ביכולות הפיזיות או הרוחניות. לחלום לראות את עצמנו שוכבים עם הפנים על הקרקע מסמל את הרכושנות. אם אתה חולם לראות את עצמך אבוד באיזושהי ארץ, אז חלום כזה מסמל עד כמה אתה אבוד. אתה לא מזהה את האישיות שלך, ולכן אתה מרגיש אבוד. אם אתה אוכל את האדמה, אז חלום כזה מעיד על הרצון שלך לקחת את החיים במלואם….

לחלום על חילזון מצביע על כך שאסור להסתיר או להתרחק מהאנשים סביבך.

…החלום על חילזון מסמל חוסר סבלנות או שעמום. המחשבות שלך על משהו שהוא איטי מדי או שאורך זמן רב מדי….

…אם אתה חולם לראות חילזון, חלום כזה מראה שאתה מאוד רגיש ועדין. אחרת, החלום מראה שאתה מבלה את חייך בדרך שרצית לנקוט בדברים ולהשיג יעדים אליהם אתה מצליח להגיע….