…חולמת על עצמך להיות קורבן, מכריזה או מזהירה שמישהו מתכנן לפגוע לא רק בך אלא גם במשפחתך. לחלום לעשות משהו לא בסדר כנגד אחרים, עולה כי אחד חומד יתרונות ועושר שמתעלם מהאנשים שנתנו לו את זה….

…אם אתה הקורבן, יש תחזית לבעיות סנטימנטליות או לבגידות של חברים, ואם הקורבן הוא אדם אחר זה עשוי לשקף את חרטתנו על מחשבות תוקפניות כלפי אנשים בסביבתנו. אם אתה מקבל עזרה בגין היותך קורבן לכל סוג של אלימות, מחברים מסוימים מפרשים זאת כצורך למשוך את תשומת ליבם של אחרים….

…לחלום שאתה הקורבן של כל תכנית, מנבא שתדוכא ותמלא יתר על המידה על ידי אויביך. גם היחסים המשפחתיים שלך יהיו מתוחים. להקריב קורבנות לאחרים, מציין כי תצברו עושר בצורה מכובדת ותעדיפו יחסים בלתי חוקיים, על צער חבריכם….

…אם אתה הקורבן בחלום, החלום הזה הוא אזהרה לך להיות מודע לאנשים שאתה לא מסתדר איתם. אתה עלול להרגיש שהשליטה בידיך, כך שאין דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה. אם הקצבת אנשים אחרים, זה מציין את הנכונות שלך לפגוע באחרים….

…לחלום למצוא ארנק מרמזים על רגעי שמחה קרובים אך גם זה דורש הסתייגות. לחלום על ארנק שחוק ישן מרמזים על חדשות רעות בנוגע לעניינים או לעסקים שמטפלים על ידי החולם. אישה צעירה שחולמת להיות קורבן לכייסים מעידה שהיא קורבן לקנאה בלתי מוצדקת….

…לחלום על נחשים הוא לא רק לא נעים, אלא המבשר הרגיל לבעיות הנגרמות על ידי שקרים, הונאה, בגידה ומין, תלוי איך אתה חולם על זה. לחלום שנחש תוקף אותך ומסתבך בגופך, זה יכול להיות שאתה יכול להיות קורבן לשמועות ובקרוב לסבול מהתקפות מצד אויביך, כל אלה יכולים להוביל אותך לכלא (רבות מהבעיות הללו נובעות משלך שלך. אשמה). לחלום שאתה מכה נחש בראשו והורג אותו, יכול להיות שתתגבר על הבעיות שלך ותנצח את אויביך, או שאתה או אחד מקרוביך הקרובים יירפאו ממחלה. לחלום שנחש תוקף מישהו שנראה שישן והאדם הזה קופץ, קם ואז שניהם נעלמים מהמקום, יכול להיות שהחולם יקבל בקרוב חדשות לא נעימות על אדם חולה מאוד שנמצא בסיכון למוות, מה שיגרום הפסדים ואי נוחות. לחלום על נחש שעוטף את עצמו או שנמלט ממך אולי פירושו בעיות או אויבים שמחליטים להיעלם זמנית, אך הם בוודאי יחזרו. לחלום שנחש זז בצורה חלקה, בחן וזה נראה כאילו הוא לא יתקוף אותך, הוא בדרך כלל סימן לתשוקות מיניות שלא מומשו, הדורש בחינה של מערכות היחסים שלך עם המין השני. כשאישה חולמת על נחש אחד או יותר, המשמעות היא שהיא תחווה אכזבות מסוימות ותסבול מבעיות שונות. אם הנחש תוקף, המשמעות מחמירה. אם היא תצליח לברוח, היא תתמודד עם פחות בעיות. לחלום על נחש אחד או יותר הוא תמיד חלום רע שמכריז על בגידה, שמועות, דיכאון, ייאוש וכו '. חלום על נחשים שנופלים על גבי נחשים אחרים רומז כי מצב מסובך איכשהו ישפיע על החולם ויוצג. לחלום להרוג נחש רומז שכבר השתמשת בכל המשאבים כדי למנוע אסון. אם אתה באמת מצליח להרוג נחש בחלומות, זה סמל להצלחה נגד האויבים הקרובים שלך, הגלויים והמוסתרים. לחלום על הליכה על נחשים הנעים על הקרקע הוא סימן המעיד על כך שאתה חי בפחד שיתקוף אותך או תחלות במחלה. לחלום על נחש מת פירושו שאחרי לחימה, העלבה וכו ', הכל יישאר לא פתור ועם הרבה שנאה ועשייה. לחלום על טיפול בנחשים ושהם לא תוקפים, מציע שהחולם יהיה קורבן לבדיחות לא נעימות אך חסרות משמעות. צעירה שחולמת על נחשים או זוחלים אחרים מעידה על כך שיהיו לה בעיות שונות. אם היא ננשכת על ידי נחש, זה עשוי אומר שליריבה הרומנטית שלה יש סיכוי להצליח. אם הנחש נראה מכורבל בחלום שלך, זה שירה של תקלות ומחלות. באופן כללי, חלומות המכילים נחשים מעידים על בוגדנות ובגידות. אם אתה הורג את הנחש בחלום שלך, אז זה אומר שאתה יכול להיפטר מכל הסכנות….

…לחלום על קופים רחוקים מתייחס בדרך כלל לקרובי משפחה רחוקים או לחברים שנמצאים במצב מוסרי קשה וכי בקרוב יבקשו עצה או עזרה. לחלום על קופים קטנים, שמתעסקים בעצבנות ומטפסים על עצים, עולה כי יש צבועים ליד החולם שמנסים לפגוע בו או לה, או לפחות לעצבן את החולם. לחלום על קופים שנמצאים בקרבת מקום ושצועקים, זזים וקופצים, מרמזים על אכזבות מתקרבות בגלל רכילות ותככים של חברים מזויפים. לחלום על קופים שקטים ואדישים עולה כי החולם סובל מדיכאון הולך וגובר. לחלום על קופים, שתופסים משהו ואז רצים איתו ואוכלים אותו, היא אזהרה כי החולם יכול להיות קורבן לשוד. לחלום על קופים שמסתכלים ישירות על החולם, זה כמו להסתכל במראה המצביעה על כך שלחולם אין מספיק מודעות עצמית (תסביך נחיתות), מה שגורם לבעיות. חלום זה הוא אזהרה להגשים את עצמך ולהעריך מחדש את החיים….

…אם אתה מתקשה בחלום, אתה יכול להראות את הלחץ ואת העוצמה שאתה סובל. אתה בטח מרגיש שאתה קורבן בשלב מסוים, אז אתה מפחד לעשות משהו ובמקום זאת אתה הולך להתקשות….

…לחלום להרוג מישהו פירושו שבקרוב תחווה חרדות ודאגות מסיבות שונות, אך רובן אשמתך. לחלום על מישהו, שאתה יודע שנהרג או מתאבד, מרמז על בעיות בגלל התלבטויות וספקות. לחלום שמישהו יבצע רצח, עולה כי כתוצאה מהתנהגותך שלך אנשים יחשדו לגביך ויהיו להם ספקות בנוגע לעניינים, לקשרים עסקיים וחברתיים שאתה מנהל או מנהל. זה גם נוטה להכריז על מותו של מישהו שאתה מכיר. לחלום על רצח קורבן משתמע שמתנגדיך מנסים לפגוע בך. לראות רוצחים מצביע על כך שייתכן בהחלט שיהיה בקרוב מפגש עם קרוביך האהובים ביותר….

…לחלום להיות קורבן במעשה אלים מכריז על בעיות בענייניך. חולמת על ביצוע מעשה אלימות כלפי אנשים אחרים, מזהירה שבגלל חוסר התנהגות והתנהגות שגויה, תסבול הפסדים וכישלונות….

…לחלום לטפס על הר הוא חלום טוב, והוא מעיד על שיפור עצמי בהסתברויות להצלחה. אך אם החולם נכשל בניסיונו לעלות אל ההר ונופל, הרי שזה מעיד על ההיפך. כשאישה צעירה חולמת לטפס על הר בחברת קרוב משפחה זכר, זה מציע שהיא תהיה קורבן לרכילות והשמצות. עם זאת, אם היא נראית עייפה והיא מסרבת לעזרתו של האיש או לעזרת אנשים אחרים, הדבר מעיד שבחיים האמיתיים היא תבזבז את ההזדמנות לשיפור עצמי. לחלום לטפס על הר מכוסה צמחייה עבותה הוא סמל שיהיה שיפור בעניינים המטופלים. אך אם ההר מחוספס, ללא כל צמחייה, והחולם אינו מגיע לפסגה, אז זה מעיד שעל החולם לעבוד קשה בכדי להשיג את יעדיו….

…לראות זריקה בחלום שלך, זה מציין שיש לך מטרה מוגדרת ויודע למה אתה מכוון בחיים. התוכניות שלך בדרך! לחלום שאתה יורה באדם עם אקדח, זה מציין את הרגשות האגרסיביים שלך ואת הכעס הנסתר כלפי אותו אדם מסוים. לחלום שמישהו יורה בך באקדח, מרמז שאתה עומד בפני עימות בחייך המעירים. אתה עלול להרגיש קורבן במצב כזה או אחר….

…החלום המנקב מסמל עונש משפיל או מביך. נזיפה מביכה או דיבור ברכות עם מישהו. באופן שלילי, הכישוף יכול לשקף קורבן מישהו על ידי מראה לו שאתה הבוס. מעשים אסרטיביים של שליטה מביכה. החלום על מכות יכול לשקף רגשות לגבי נזיפה מביכה. מרגיש ריק או מושפל כי מישהו דיבר עליך רע. מרגיש שמישהו הראה שהוא הבוס. החלום על ספנקינג ארוטי או מיני מסמל מופע נעים של שליטה מוחלטת או שליטה באזור כלשהו בחייך. מאפשר לאדם אחר להרגיש טוב, מציין את עצמו להיות אסרטיבי או חזק….

…לראות שאלווולה בחלום מציינת את המצב הלא נעים בו תמצאו את עצמכם. אולי תקבלו קורבן במצב מסוים זה….

…לחלום על אנשים אחרים שהם עירומים מסמל שאתה רוצה שיהיה לך תענוג אסור. זה עשוי גם להצביע על כך שחלק מהחברים שלך אינם מומלצים ויכללו בעיות. כשאישה חולמת להתערטל וגרוע מכך אם היא עושה זאת בפומבי, זו אזהרה מפני הסיכון להיכנס לשערוריה בגלל לשון הרע. חלום זה יכול להיות נזיפה עצמית להתנהגות שתייצר מצבים שליליים. לחלום לראות פתאום את העירום שלך מרמז שאתה נופל להתנהגות רעה, בניגוד להתנהגות הרגילה של החולם. כשאישה חולמת להתפעל ממערומיה שלה זה מעיד שהיא משתוקקת לקיים יחסים עם גברים. אם בחלום היא רואה שגופה מעוות, זה מצביע על כך שהיא קורבן לרכילות עם אובדן יוקרה כתוצאה מכך בגלל ההתנהלות הלא נכונה שלה. אם היא חולמת לשחות עירומה, זה רומז שהיא נופלת למערכות יחסים לא נכונות. אם אישה חולמת על גברים ששוחים עירומים, זה אומר שהיא רוצה להתפעל מגברים בלי לשאוף לשום דבר רשמי….

אתה תהיה קורבן של מערכות יחסים מפוקפקות בגלל ההחלטות חסרות המחשבה שלך.

…לחלום ולראות נשק בחלומך, מסמל את הסכנה, הכעס והתוקפנות הפוטנציאליים. יתכן שאתה מתמודד עם סוגיות של תוקפנות / פסיביות וסמכות / תלות. לחילופין, אקדח יכול לייצג את איבר המין ואת דחף המין הגברי. לפיכך, הנשק יכול להיות משמעותי כוח ואימפוטנציה. חולמת שאתה נושא אקדח, מונעת ממך להיזהר שלא לתת למצב רוחך לצאת משליטה. חולמת שאתה יורה במישהו באקדח, מציין את רגשותיך האגרסיביים ואת הכעס הנסתר כלפי אותו אדם מסוים. חולמת שמישהו יורה בך באקדח, מרמזת שאתה עומד בפני עימות בחייך המעירים. אתה עלול להרגיש קורבן במצב כזה או אחר. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על האקדח או הירייה….

סרום או מי גבינה, בצורות רבות שלהם, אינם בדרך כלל סימן טוב אם הם מופיעים במהלך חלום, ובדרך כלל צופים שאתה נופל קורבן למכשולים שונים, יהיו קרבות, בעיות כסף יופיעו ואי שקט והחרדה תמלוך.

…לחלום שאתה עונה מצביע על כך שיש לך תחושה שאתה קורבן או חוסר אונים במערכת יחסים או סיטואציה מסוימת. לחלום עליך לענות אחרים מציע עונש על הרגלים רעים משלך. לחלופין, חלום זה עשוי להצביע על רגשות נקמה מודחקים….

…לחלום לירות באקדח פירושו שיש לך שאיפה ויודע את יעדי חייך. התוכניות שלך להשיג אותן מוצלחות. אם אתה יורה באדם אחר ישירות, זה מייצג את התוקפנות והכעס שלך כלפי אותו אדם. לחלום שמישהו יורה בך, יכול להיות שבחיים האמיתיים אתה חווה עימות ועלול להרגיש קורבן למצב זה….

…לחלום על סיפורי סיפורים או אנקדוטות שמצחיקים מישהו מצביע על כך שהחולם נוטה באופן טבעי להיות קורבן לניגודים וביקורת, ומעדיף את השטחית, הטריוויאלית, והקלות דעת, על פני מה שיכול להיות באמת טרנסצנדנטי, שייצור בעיות. אם לילדה צעירה חולמת את החלום הזה, היא רומזת שיש לה מטבעה אישיות קלת דעת ואולי סקסית. במציאות, זהו חלום אזהרה עבור החולם לתקן את התנהגותו….

…לחלום לראות אנשים לוחשים (מלמול) הוא סימן לכך שמשהו נאמר או נעשה נגד החולם או כנגד אחרים אך שהוא ישפיע איכשהו על החולם. לחלום להיקרא על ידי מישהו ששרק, או שורק או על ידי מחוות מעיד על כך שאדם אהוב מתרחק מהחלום. לחלום על לחישות אחרות מעיד על כך שהחולם יהיה קורבן לתככים….

אתה תהיה קורבן של רמאות ושקרים.

…לראות חלונות בחלומות שלך, הוא תוספת של שיא גורלי לתקוות מזהירות. אתה תראה את המשאלה הכי הוגנת שלך יורדת בייאוש. מאמצים חסרי פרי יהיו מנת חלקכם. לראות חלונות סגורים זה ייצוג של עריקות. אם הם שבורים, אתה תהיה רדוף על ידי חשדות אומללים של חוסר נאמנות מאלה שאתה אוהב. לשבת בחלון, מציין שאתה תהיה קורבן האיוולת. להיכנס לבית דרך חלון, מציין שתגלה שתשתמש באמצעים מכובדים בכדי להגשים מטרה מכובדת לכאורה. לברוח באחד, מציין כי תיפול לצרה שעמלותיה יחזיקו אותך קרוב ללא רחם. להסתכל דרך חלון כשמופיעים חפצים עוברים ומשונים, מנבא שאתה תיכשל בהתנדבות שבחרת ותאבד את הכבוד שבגינו סיכנת לבריאות ולשביעות רצון….

…לחלום שידייך או בגדיך מוכתמים מסמל אזהרה כי מריבות, כעסים ואי הבנות יתעוררו בקרב המשפחה, בגלל סיבות חסרות משמעות. לחלום על כך שאחרים מוכתמים את ידיהם מצביע על כך שתסבול מהאשמות ועלבונות בלתי מוצדקים. לחלום שאתה שוטף ידיים מרמז שהחולם רוצה להצטרף לקבוצות עליזות וחגיגיות, אך אינו יודע כיצד. כשאישה חולמת שהיא מעריצה את ידיה, זה מסמל שהיא רוצה למשוך את תשומת ליבו של גבר. כשאישה חולמת שהיא מעריצה את ידיהם של אחרים, זה מסמל קנאה ומעיד גם שהיא תסבול את הקנאה של גבר. כשאישה חולמת שגבר לוחץ את ידה, זה מצביע על כך שהיא בסיכון לבצע מעשה עוול או משהו לא חוקי. אם אישה חולמת שאנשים אחרים מנשקים את ידיה, זו אזהרה, מכיוון שמשמעותה שהיא תהיה קורבן לתככים כנגד המוניטין הטוב שלה. כשאישה חולמת על טיפול באש מבלי לשרוף את ידיה, זה מצביע על כך שהיא השיגה עמדה חשובה. לחלום שהידיים שלך קשורות מצביע על חוסר האפשרות להשיג את מה שאתה רוצה, אך אם אתה מצליח להתיר את עצמך בחלום, זה מצביע על כך שאתה עשוי להשיג זאת בזכות המאמץ שלך. לחלום על ידיים יפות מצביע על כך שתצליח חברתית, מה שמצפה שיפור בעניינים שאתה מטפל בהם. לחלום על ידיים מכוערות, או גרוע מכך, עם ידיים מעוותות, מציעים כישלונות צפויים שיכולים לגרום לכם להיות הרוסים. לחלום על ידיים עקובות מדם זה לא חלום טוב; זה מרמז על עצב, מחלות וכו '. לחלום על יד פגועה מרמז שמישהו ינצל את העבודה והמאמץ שעשית. לחלום על יד קטועה מרמז שתחיה חיים בודדים מכיוון שאחרים לא יבינו אותך לא נכון, וגם אתה לא תבין את עצמך. לחלום שאתה שורף את הידיים מעיד על כך שאתה מעריך את השאיפות, התהילה או הכוח שלך. לחלום שיש לך ידיים שעירות מרמז שאתה לא מתאים למשרה או עסק; זה מסמל מורכבות נחיתות. לחלום על ידיים ארוכות מאוד מעיד שבקרוב תשיג לפחות חלק מהחלומות שלך. לחלום על ידיים מגמדות מרמז על ההפך. לחלום על ידיים מלוכלכות מעיד על קנאה ואנוכיות….

…לחלום על הליכה יחפה ואף יותר גרוע אם זה בלילה, הוא אזהרה שאם החולם לא יטפל בתדמיתו, הוא או היא ייפלו קורבן לרכילות ולשון הרע שיפגעו בכבודו של החולם. סמל זה חל במיוחד על נשים….

…(פלפל שחור | פלפל חריף) פלפל בחלום מייצג כספי ביטחון שמבטחים את השקעת ההון. אכילת פלפל בחלום פירושה שתיית משקה קטלני או תרופת טעימה מרה, או נפילת קורבן לרוח רעה, או להרוויח כסף מהשבחה, אם כי באמצעות עבודה קשה. פלפל בחלום פירושו גם כסף אם הוא לא משמש כמזון. אחרת, אם אדם אוכל פלפל בחלומו, זה אומר מצוקה או חרדה….

…חולם על לטאות, מנבא התקפות עליך על ידי אויבים. אם אתה הורג לטאה, תחזיר את המוניטין או הונך האבודים | אבל אם זה אמור להימלט, תפגוש תלאות ומצלבים באהבה ובעסקים. לאישה שחולמת שטאה זוחלת במעלה חצאיתה, או מגרדת אותה, יהיה לה הרבה צער וצער. בעלה יהיה קורבן לפסלות והיא תישאר אלמנה, והפרנסה הקטנה תישאר על ידי עבודתה שלה….

…לחלום מול עכביש ענק ונורא מעיד על סוף פס רע ותחילת זמנים טובים יותר. עם זאת, אם העכביש יצליח לנשוך אותך, הרצף הרע ימשיך. לחלום לברוח מעכביש גדול עולה כי יהיו אובדן ואי נוחות כתוצאה מחוסר אנרגיה ואופי לטיפול בבעיות שלך. לחלום על הריגת עכביש מצביע על כך שיש לך סיכויים להצליח, אך אם העכביש מחיה ומתקף, (אך הוא לא עוקץ אותך) הוא מכריז על נוכחותם של אויבים מסוכנים. לחלום על עכביש אחד או יותר מצביע על כך שאם אתה נזהר מספיק בזמן שאתה עושה את הדברים שלך, תשיג יתרונות משמעותיים. לחלום על עכבישים השוזרים את קורי העכביש שלו, עולה כי אתה נמצא בסביבה בטוחה ומאושרת. לחלום להרוג עכביש אחד או יותר מצביע על כך שעסק כלשהו שיש לך, בן משפחה או קרוב משפחה ייעלם לאט מחייך. לחלום שננשך על ידי עכביש מכריז על הסיכון להיות קורבן לרכילות ולהפסדים מהותיים. לחלום לראות עכבישים תלויים מהתקרה ולהיות סביבך הוא סמל לתנאים נוחים להוציא לפועל כל דבר שחושבים עליו. אמנם, ישנם מתנגדים שמחכים להזדמנות לפגוע בך. לחלום על עכביש כרוך בהסתברות לפתוח במערכת יחסים או בעסק שעליכם להיות זהירים מאוד. לחלום על עכביש גדול וקטנה שהולכים לכיוונך זו הכרזה על הצלחות בולטות, אך אם אחד מהשניים ינשך אותך, זה יהיה להפך. חולמת על עכביש רעיל, מודיעה שחלק מהיריבים או החברים הצבועים מבקשים לפגוע בך, אך אם הוא יהרוג אותך, תנצח את אויביך….

…לחלום להיות קורבן לאיזשהו מזל, תאונה למשל, עולה כי החולם אינו זהיר אלא להיפך, אדם נועז הנמצא כל הזמן בסיכון לתאונות, חלקן עלולות להפוך קטלניות. לחלום להיות באסון, כאשר בחיים האמיתיים החולם חי כרגיל או בשגשוג, מצביע על כך שטעויות החולם מובילות למצבים עדינים ומסוכנים. במקרה זה תת המודע מתעד את ההיבטים השליליים בהתנהגותו ובכוונותיו. לחלום על הימנעות מתאונה או חוסר מזל מעיד שלמרות שיש בעיות בעניינים או בעסקים, בסופו של דבר הכל יהיה בסדר….