…החלום על קבלת קידום בעבודה מסמל רמה גבוהה של ביטחון עצמי. זה יכול להיות גם ייצוג מכובד יותר של הרגשה מבעבר. להרגיש טוב עם עצמך להיות חשוב. לחילופין, קידום עשוי לשקף רגשות אחריות יותר מאשר להועבר אליך בחייך היקיצה….

…אם את אישה וחולמת שאת לובשת חזייה, אז החלום שלך מתבלט כסמל לתמיכה, עזרה, עזרה, עזרה או קידום. עבור אדם שחולם על חזייה, זה סימן להיות תומך ומגן יותר. עבור שני המינים, בחלום שלובשת חזייה זה יכול להיות מצב רוח מרומם. מצד שני, החזייה יכולה להצביע על הצד האוהב והנותן שלה. בנוסף, זהו אינדיקציה לתחושות אימהיות. לחלום שאתה לא לובש חזייה מתפרש כהצעה שאתה לא מציית לחוקים או לקוד התנהגות. יתכן שלא תהיה לך מספיק משמעת או שליטה. לחילופין, זה יכול לשקף את הרצונות הסמויים שלך, שמגיעים מהאופי המיני שלך….

…אש טובה לחולם אם הוא לא נשרף. זה מביא לשגשוג מתמשך גם לימאים ולמסעות, כמו גם לאלו שביבשה. חולם לראות את ביתך בוער, מציין בן זוג אוהב, ילדים צייתנים ומשרתים זהירים. עבור איש עסקים שחולם שהחנות שלו בוערת והוא מסתכל, מנבא עומס גדול בעסקים ותוצאות רווחיות. כשהוא חולם שהוא נלחם באש ולא נשרף, מציין שהוא יהיה מאוד עובד ומודאג לגבי ניהול העסק שלו. לראות את חורבות חנותו לאחר שריפה, מבשר מזל רע. הוא יהיה כמעט מוכן לוותר על המאמץ לצבור הון נאה ורשומה עסקית מבריקה כחסרי תועלת, אבל איזה מזל טוב בלתי צפוי יחזיר אותו שוב. אם אתה חולם להדליק מדורה, אתה עשוי לצפות להפתעות נעימות רבות. יהיו לך חברים רחוקים לבקר. כדי לראות התלקחות גדולה, מציין בפני המלחים הפלגה רווחית ובטוחה. לאנשי ענייני ספרות, קידום והצטיינות | לאנשי עסקים, הצלחה בלתי מוגבלת….

…(חופה | ריהוט | מושב אהבה) ספה מוגבהת בחלום מייצגת את אשתו, מיילדתו או מעמד גבוה. אם הוא עשוי עץ בחלום, זה מעיד על מכובדות, ואם הוא לא מרופד בחלום, פירושו אי נעימות או נחיתות. ספה ממולאת מבד בחלום מסמנת כבוד, רווחה, קידום, מילים טובות, בגדים חדשים, אהבה, חיבה ואחדות. (ראו גם מיטה | מזרן)…

…סוסה בחלום מייצגת אישה אצילית. אם אדם רואה את עצמו רוכב על סוסה בחלום, פירושו שהוא עלול לאנוס אשה צנועה ואצילה. באופן כללי סוסה בחלום מייצגת אנשים הידועים ביושרם ובהתנהלותם הטובה. קניית סוסה בחלום פירושה גם להתחתן. אם אחד כבר נשוי, פירוש הדבר שהוא יהיה בעל נכס או משק. סוסה בחלום מייצגת גם אדם עשיר, אישה יפה או גבר יפה תואר, אדם דתי, אשה מנחמת, בעל סובלני או אדם חולה. אם מישהו מאבד את הסוסה שלו, או אם הוא מת בחלום, זה אומר שהוא יאבד את מקור הכנסתו. פירוק סוסה בחלום יכול להיות אובדן עסקיו, גירושין או אובדן הבית. שמיעת זעקת סוסה בחלום פירושה עלייה בהכנסה של אדם, או שזה יכול להיות קידום של אדם בעבודה. שתיית חלב סוסה בחלום פירושה פיתוח קשר מועיל עם פוליטיקאי. (ראו גם חמור | סוס)…

…לראות סולם בחלום שלך מסמל שינוי בחיים שלך. חלום ליפול מסולם פירושו שתאבד כמה קשרי ידידות, קשיים וסיכונים או כישלונות. חלום לעלות במעלה סולם פירושו שתגיע לרמה חדשה של הישגים וידע גבוה יותר. החלום מעיד על שגשוג, קידום עבודה והכרה ציבורית. לחלום שאתה מטפס בסולם מייצג את מחשבותיך המודחקות. כמו כן, הכוונה היא לנסיגות שתחוו בחייכם ויהיה קשה לממש אותן. לחלום שמישהו יטפס במעלה סולם פירושו שתמצא הצלחה ותעלה לגדולה בעזרת אחרים. לראות סולם שבור בחלום שלך מעיד על כישלונות עקביים בעסק שלך….

…(מושב) בחלום, כיסא מייצג סמכות, דרגה או אישה. כסא יצוק מברזל בחלום מייצג כוח ועליונות. אם מדובר בכסא מעץ, פירושו הוא פחות מזה לצד צביעות נוספת. ישיבה על כיסא בחלום פירושה להיות אפוטרופוס, סגן, עורך דין או מיופה כוח. אם אדם כשיר לממשל או לניהול עסק, אז ישיבה על כסא בחלום פירושה קבלת מינוי כזה. אם מטייל רואה את עצמו יושב על כסא בחלום, זה אומר שהוא יחזור למולדתו להתאחד עם משפחתו ולהשיג את מטרותיו. עבור אנשים בעלי סמכות, כיסא בחלומם מייצג פגישה, קידום, תהילה, נישואין, ילדים או קניית נכס יקר, רכב חדש או בגד חדש. אם מישהו מוצא כיסא ויושב עליו בחלום, זה אומר שהוא יצליח להשיג כוח או להיות נשוי לאישה שהיוקרה והתחכום שלהם תואמים את אלה של הכיסא. אם אשתו של אחד בהריון, אז לראות את עצמו יושב על כיסא בחלום פירושו שהיא תקבל בן. אם אדם רואה את עצמו יושב על כסא ולובש בגד מפואר בחלום, פירושו שהוא יתפוס את מושב הידע, הכבוד, הכבוד ושהוא יקבל הטבות מיידיות. אם הכסא של אחד נשבר בחלום, זה יכול להיות מותו או של אשתו, או שזה יכול להיות פירוד שלהם, או לאבד את הסמכות שלו בבית או בעבודה. כסא בחלום מסמל גם אושר וקידום עבור זה שיושב עליו, או שזה יכול להיות פירושו הצלחה רוחנית או זכייה בסליחתו של אלוהים להלן ונכנס לגן העדן השמימי. אם אישה בהריון רואה את עצמה יושבת על כסא בחלום, הכיסא אז מייצג את העבודה שלה ואת יום הלידה שלה. אם היא לובשת כתר בחלום, פירוש הדבר שהיא תקבל בן. לראות את הכס האלוהי (קורסי) של אלוהים יתברך במצבו המושלם ביותר שנמצא בשמים הגבוהים ביותר וכפי שהוא ללא ייחוס של דמיון אנושי או תיאורי תמונות בחלום פירושו רכישת ידע, חוכמה ועלייה בתחנה. כסא בחלום מסמל גם מסירת תינוק, נסיעות, רכב, קניית בית או יוזמת תרגול טוב שאנשים יחיקו ויבצעו אחריו. באשר לאדם חולה, כיסא בחלומו פירושו להיות על ערש דווי. (ראו גם אוכף | מושב | כס)…

…(איפור עיניים | איפור) קוהל בחלום מייצג כסף וצלילות. אם נותנים לך איזה קול אבקה בחלום, זה אומר כסף. אם אדם ירא ירא שמים מניח קול בעיני מישהו בחלום, פירושו ברכות והדרכה. למצוא מיכל כוהל בחלום פירושו לקבל כסף. מריחת עיניו של אדם עם קול כחלום פירושה להיות יותר דתי. אם עיוור נמרח את עיניו בקול בחלום, פירושו שהוא יחלים באורח פלא את ראייתו. אם מישהו מרחיב את עיניו בתערובת אבקה או כסף אנטי-לבן בחלום, זה אומר שיהיו לו שתי נשים. אם מישהו מצפה את עפעפיו בחמאה או מקציף בחלום, זה אומר שהוא רודף אחר הטרוסקסואל בלתי חוקי, או מערכת יחסים הומוסקסואלית מתועבת. לייפות את עיני הילדים במעט מלבד קול או אנטימון בחלום פירושו להכות אותם. אם אדם משתמש בקול כתרופה לעיניו בחלום, פירושו שהוא יתקן את ביצועיו הדתיים ויחייב את חייו למטרה אלוהית. אם כוונתו לייפות את עצמו בקול בחלום, פירושו שהוא מחפש הצלחה חומרית, או קידום עולמי. אם מישהו מרחה את עיניו בקול עד כדי עיוורונו בחלום, פירושו שהוא יונע אותו מכסף כלשהו. אם נערה בתולה או אלמנה מניחה קול מעל העפעפיים שלה בחלום, זה אומר נישואיה. ציפוי או הדבקת עיניים של אדם בדם או אפר בחלום פירושו שחיתות ונישואים לא מקובלים, או נישואים לא חוקיים. (ראו גם איפור)…

…חולם על עץ אלון מסמל אריכות ימים, יציבות, כוח, חסד, חוכמה ושגשוג. לראות עץ אלון עם בלוטים פירושו קידום או הגדלת המידה החברתית….

…(ילד קטן) בחלום, ילד שנשא בזרועותיו פירושו אחריות, מצוקה וקשיים. ילד מתבגר מייצג בשורות שמחה או להפיג את הדאגות של האדם. אם רואים ילד בגיל העשרה יפהפה למראה נכנס לעיר או יורד מהשמיים או מופיע מתחת לאדמה בחלום, זה אומר שהשמחות המשמחות ייכנסו לתוקף בקרוב. לראות ילד בוגר בחלום פירושו כוח ועליונות. אם האדם רואה את עצמו כילד הלומד בבית הספר בחלום, פירושו שהוא יחזור בתשובה על חטא נפוץ שהוא רגיל לחלות בו. אם רואים את אחד מאנשי הידע הנודע יושב בגן ילדים ולומד יחד עם ילדים אחרים בחלום, זה אומר שהוא יעבור לבורות, יאבד את דרגתו או ששינוי כלכלי ישפיע על תנאי המחיה שלו. אם אדם רואה את עצמו מקבל הוראות כמו ילד בחלום, זה אומר שהוא יקבל ירושה מאמו. אם אדם רואה את עצמו כילד שנולד בחלום, פירושו שהוא יתעשר וישגשג. אם ילד צעיר רואה את עצמו בחלום כילד, יש לזה משמעות שלילית. אם אדם חולה רואה את עצמו כילד בחלום, פירושו מותו. אם אדם רואה את עצמו כילד שננזף בחלום, זה אומר שהוא ייכבש. בחלום, אם אחד מסתכל במראה ורואה את פניו כשל ילד, ואם אשתו בהריון, פירוש הדבר שהיא תזכה לבן שייראה כמו אביו. נשיאת ילד תינוק בחלום פירושה מצוקה ועומסים. ילד בחלום מייצג אויב חלש שמפגין מתישהו ידידותיות ובפעמים אחרות מפגין את האיבה שלו. אם מישהו רואה שאשתו ילדה זה עתה ילדים שמשחקים סביבו בחלום, זה אומר מצוקה או חוסר מזל והתוצאות יכולות להיות טובות או רעות. נשיאת ילד בחלום פירושה ניהול ירושה או השקעה כספית. אם קשיש רואה את עצמו משוטט כילד קטן בחלום, זה אומר שהוא יבצע מעשה של בורות או יאבד את כבודו, אידיאלים או תחושת כבוד. לעומת זאת, אם קשיש כזה שרואה את עצמו בחלום כילד קטן סובל מדיכאון או קשיים כלכליים או בעיות בריאותיות, הרי שפירושו הקלה ממצוקה ובריאות טובה ושהוא ישתחרר מחטאיו, כמו היום בו ילדה אותו אמו. אם מישהו רואה שיש לו ילד קטן שלא מתקרב לאביו בחלום, זה אומר קידום כלכלי והנאה מחייו. אם אדם רואה ילד קטן שצורח בחיקו בחלום, זה אומר שהוא מנגן על כלי מיתר. ילדים בחלום יכולים גם להיות צער וכאב או אושר ושמחה. אם הם ילדיהם של החלום, אז הם מתכוונים לפיתוי בכסף. ילדים בחלום יכולים גם להיות משמעות של שביעות רצון עם מעט או אובדן אמצעים של מישהו להרוויח את פרנסתו, או שהם יכולים להיות כסף או נישואים או עסק פורח. שכול של ילד בחלום פירושו הפוך בחיים האמיתיים. המשמעות היא גם שמחה, איחודים, תענוגות וכבוד. שכול של ילד בחלום מתפרש לפעמים כמתאר כוונה של ילדי או אשתו להיפרד מהמשפחה. ילד זכר קטן בחלום מייצג דאגות, אחריות, עבודה קשה, קייטרינג לאנשים בורים או התמודדות עם אנשים של מה בכך ובזבוז זמן. אם אסיר רואה את עצמו סוחב ילדה קטנה בחלומו, זה אומר שהוא ישוחרר מהכלא שלו. אם מי שעובר זמנים קשים רואה את עצמו מחזיק ילדה קטנה בחלום, זה אומר שמגבלותיו יוסרו. אם הוא עני, זה אומר שהוא ישגשג להצלחה והילדה הקטנה מייצגת את הבשורה המשמחת שלו….

…לחלום על תרנגול שעורב עם שחר מבשר טובות; זה מסמל את שמחת החיים, ללא קשר למכשולים שעלולים להיווצר. כאשר אדם יחיד, בין אם הוא זכר או נקבה, חולם שהוא או היא שומעים את עוררי התרנגול, זה מצביע על נישואים קרובים עם סיכוי כלכלי טוב מאוד. לחלום שאתה שומע עורב של תרנגול בלילה אינו טוב, מכיוון שהוא מכריז על עצב, צער או בעיות. לחלום על קרב תרנגולים מרמז על קשיים במשפחה שנגרמים על ידי אנוכיות, אי הבנות או סכסוכים בגלל אינטרסים כלכליים או חומריים, או בגידות. לחלום על תרנגול עורב יפה מכריז על הצלחה, קידום ועליית האחריות שלך בקרוב. לחלום על לחימה בתרנגולים זה חלום רע מכיוון שהוא מציע שהחולם יכול לחוות קרב כזה בחייו האמיתיים; המשמעות היא שהוא / היא עשויים להיות מעורבים בקשיים ובתביעות משפטיות….

…החלום של פגושים ברכב מסמל מצבים שבהם אתה מסתכן שהכל יזיק למישהו אחר. לשים את הכל על הקו כדי להביך מישהו תוך היכרות מלאה עם יכולתו להתבייש כל כך בקלות. שלילית, מכוניות פגוש יכולות להיות סימן לכך שאתה לא לוקח סיכון רציני או שאתה מוכן מאוד להסתכן באובדן כל מה שעבדתי בכדי להשיג את מה שאתה רוצה. יש לך סיכוי גדול שהופך אותך לפגיע לאובדן או מבוכה כמו האדם שרוצה לנקום. דוגמה: אדם חלם על נסיעה במכונית מתנגשת שקרובה לארוז ולנוע. בחיים הוא סכן את עבודתו לחבל בעובד לעבודה בכדי לקבל קידום והאמין שההזדמנות שלו לעשות זאת אבדה כשהתעורר כי העובד החל לשנות את הרגליו בעבודה….

…בחלום לראות עץ אלון זהו סמל החלומות העמום. חלומות על זה יכולים לסמל אריכות ימים, יציבות, כוח, סובלנות, חוכמה ושגשוג. בחלום לראות עץ אלון עם בלוטים זה אומר קידום או עלייה בקנה מידה החברתי….

…אם אתה חולם כי כפות הידיים או הרגליים שלך קטועות זה אומר שאתה לא פותח את עצמך, במיוחד הכישורים שלך למשהו שאתה ממש טוב בו. החלום הזה יכול לומר גם שהוא הולך להיות משהו שתתגעגע אליו קצת. לא תהיה לך שום יכולת להימנע מההפסדים האלה ואתה צריך להיות חזק ולא להיות מדוכא. החלום הזה יכול להיות גם המשמעות של משהו שעוד לא הודעת בו ועכשיו זה הזמן להתמודד עם הדברים האלה ולהתמודד איתם. כשאתה חולם שזרועותיך קטועות זה אומר שאתה חסר קידום וגירוי. כאשר אתה באמת רואה את הרגליים שלך קטוע זה אומר שאין לך מושג מה לעשות עם החיים שלך ובאיזו כיוון עליך להתקדם….

…לראות את זה סימן טוב. הוא מכריז על ירושה או קידום בעבודה. – חנק מעיד על טרדות בכל תחום, אלא אם כן אנו מותשים בחיים האמיתיים, אז זה מעיד שאנחנו צריכים חופשה….

…(אבן השחזית | רצועת הגילוח) בחלום, חודד או תער מייצגים הדרכה, ישירות וידע. חידוד בחלום פירושו גם הסתה או קידום פעילות, או עידוד להמשיך במהלכו. חפירה בחלום מתפרשת גם כמייצגת אישה, או מישהו הגורם לחלוקה בין בעל לאישה, או בין חברים ואהובים. חידוש בחלום מסמל גם טריבדיזם, או לסביות כשהוא בשימוש בחלום של מישהו. בחלום, צירוף מסמל גם תנועה, פעילויות, חדות וטבע טוב….

…(בני לוויה מוקדמים | לגיסט | מסג'יד | אנשי ידע | מסגד | רופאים דתיים | גברים צדיקים) מלומד בחלום מייצג בשורות שמחה, קידום או ציון לשבח, והוא מייצג את מי שפועל לפי מה שהוא יודע ואומר. לראות אחד המלומדים המוקדמים בחלום פירושו עלייה בידע של מישהו, שכן הם היו הנציגים החכמים של המסר של אלוהים עלי אדמות. פירושם של פירושו הוא גם עלייה בחכמתו, אושרו, שמחתו וחלומו של האדם יכול להיות שאדם יעמוד בפני תוכחה או ייעוץ להם. לראות את הצדיקים הראשונים ואת בני לוויה המבורכים של נביא האלוקים עליהם להיות שלום, בחלום פירושו צמיחה של צדקתו. אם רואים מלומד הנחשב להתייחסות בידע הדתי, ואם מקבלים את תוכחתו בחלום, אם כי בערנות הוא לא הולך אחר אסכולה זו, פירוש הדבר שהוא ינסה בטרחה שתכף יזכרו על ידי אנשים לעת עתה, אם כי עדותו תתקבל על ידי האנשים. אם מלומד מוקדם ידוע מופיע בחלומו של האדם כאשר תושבי אותו יישוב חווים מצוקות, מצוקה כלכלית או בצורת, פירוש הדבר שאסוןם יוסר. ראיית מלומד לא ידוע, או רופא דתי לא ידוע בחלום פירושו שרופא או פילוסוף עשויים לבקר בביתו. (ראו גם לגיסט | מלווים של הנביא | uwbp | מסג'יד | מסגד)…

…(מכון | למידה | שיעורים) בחלום, בית ספר מייצג את מוריו, חוקריו, גנוסטיק, אסכולה או מייסדו. לראות גם בית ספר בחלום יכול להיות פירושו להתגרש מאשתו ואז להחזיר אותה לנישואין. המשמעות היא גם צדקנות, קביעת החוקים האלוהיים, קידום עסק או הזמנת צרות. (ראו גם מכון)…

…חולמת על חשמל, מציינת שיהיו שינויים פתאומיים בנוגע אליך, שלא יעניקו לך קידום או הנאה. אם אתה מזועזע מכך תיתקל בסכנה מצערת. כדי לראות חוט חשמל חי, מנבא כי אויבים יפריעו לתוכניות שלך, מה שגרם לך חרדה רבה להיווצר. חולמת שתוכל לשלוח חבילה או את עצמך אל מחוץ לחוט באותה המהירות שבה ניתן לשלוח הודעה, מציין שלבסוף תתגבר על מכשולים ותוכל להשתמש בתוכניות האויבים שלך כדי לקדם את עצמך….

…החלום על הבית הלבן מסמל נקודת מבט על מצב בו אתה תופס אנשים אחרים בשליטתך. כוח, סמכות או מצפון מאחרים המשרתים אותך. דוגמא: אדם חלם לראות את הבית הלבן מרחוק. בחיים האמיתיים, הוא היה קרוב לקבל קידום בעבודה….

…החלום על תחום מסמל הגשמה. הרגשה שמשהו תמיד קיים או שלא ייעלם לעולם. לא משנה מה אתה עושה סוג מסוים של ניסוי תמיד מתרחש. מצב בו אתה מרגיש שאין סוף לאתר. באופן חיובי, תחום יכול לייצג שפע, חופש ואושר. זה יכול להיות גם ייצוג של תקופה של צמיחה אישית. באופן שלילי, תחום יכול לייצג חוסר תקווה, אובדן מוחץ או לחוש שמשהו לא ייגמר לעולם. בעיה ללא סוף באופק. החלום על שדות חרושים מסמל לאחרונה צמיחה אישית, שיפור עצמי או קידום. השארת השדה סטרילית או מתה יכולה לייצג פסימיות או תחושה שיש לך סיכויים רעים לעתיד….

…(חרוזים | תכשיט | כסף | קרעים | נשים) קידוח שלמים בתוך פנינים כדי להיתקע בחלום פירושו הגשמת יעדיו, הקלת המעבר או הקלת נישואיו. בחלום, פנינה פירושה גם בן. אם אשתו של אחד בהריון, ואם היא מחזיקה לו פנינה בחלומו, זה אומר שהיא תביא בן יפה. אם בפנינה אין נצנצים, או אם הוא לוקח אותה מאשתו ונועל אותה בתוך קופסה בחלום, אז היא מייצגת משרתת. פנינה בחלומה של אישה פירושה חדשות טובות. אם היא לא מרוצה, זה אומר שהיא תתחתן. אם אדם רואה את עצמו מחליף פנינה או פנינה על תכשיטים מזויפים, או על שבבי זכוכית בחלום, המשמעות היא שהוא מכר את שכרם של להלן בתענוגות זמניים של העולם הזה, או שהוא החליף משהו יקר עבורו משהו חסר ערך, או שזה יכול להיות שהוא עלול לחטא, או להפוך למוגדר. פנינים בחלום מייצגים גם את הקוראן, אופן דיבור נכון, אורי חוכמה, ילדים, משרתים, יושרה, יופי או כסף. אם האדם רואה את עצמו חודר פנינה בחלום, זה אומר שהוא ייתן פרשנויות יקרות ערך לפסוקי הקוראן. בליעת פנינים בחלום פירושו לשכוח את מה שלמד מהקוראן. בליעת פנינים בחלום יכולה גם להיות רכישה של חוכמה וידע. מכירת פנינים בחלום פירושה רכישת ידע ולגדול להיות מפורסם ומכובד. זריקת פנינים לעבר אנשים בחלום וראיית אנשים אוספים אותם בעוד אחת מהן נשארת מרוחקת, מייצגת שופט שמוציא את פסק דינו, או מפציר באנשים שמקבלים את דבריו ועומדים בזה בהתאם. קבלת פנינה בחלום פירושה טיפול בבת של קרובת משפחה. מציאת פנינה בחלום פירושה גם למצוא אישה. לשאול פנינה ממישהו בחלום פירושו להקים בן ולתת אותו לאימוץ, או שהילד ימות זמן קצר לאחר לידתו. פנינים בחלום פירושן גם להיות עשירים מירושה. באשר למלומד, פנינה בחלום מייצגת ידע, ועבור מושל זה אומר הרחבת כוחו. באשר לסוחר, זה אומר עסק צומח, ולמען אומן בחלום זה אומר קידום בעבודה שלו. פנינים בחלום מייצגות גם את השלב האחרון בהקשטת משהו ואת הדרך הנכונה להפגין יופי, או שהם יכולים לייצג פנטזיות ואטרקציות. קידוח חור בתוך פנינה בחלום פירושו גם קיום יחסי מין עם קשר דם. בליעת פנינה בחלום פירושה הסתרת עדות. ללעוס פנינים בחלום פירושו לסובב אנשים מחדש. הקאת פנינים בחלום פירושה זיוף נגד אנשים והונאתן. זריקת פנינה לנהר בחלום פירושה עזרה לאנשים. חילוץ פנינה מהקליפה שלה, ואז השלכת הפנינה ושמירה על הקליפה בחלום פירושו שאחד מעורב בחטוף גוף ובחלל הקברים. פתיחת ארון עם מפתח ושליפת פנינים מאוחסנות מתוכו בחלום פירושו לשאול שאלה ממלומד. ספירת פנינים בחלום פירושה לעבור תלאות. לראות פנינים בחלום פירושו להיות שמח ומאושר. קבלת מתנה של פנינים בחלום מציינת מינוי פוליטי. פנינים בחלום מציינים גם מילים טובות, כסף או משרתים. שרשרת פנינים בחלום פירושה נישואין, או צרור כסף, או שזה יכול להיות שינון הקוראן. נשיאת המון פנינים בחלום פירושה נשיאת עומסים. השלכת פנינים לחזירים או מעל ערימת אשפה בחלום פירושה הענקת ידע לאנשים שאינם ראויים לכך, או לאנשים שלא מבינים זאת וכתוצאה מכך לועגים לו. שריפת פנינים לבישול איתן ולא עץ בחלום פירושה להטיל נטל כבד על מי שאינו יכול לשאת אותו וכתוצאה מכך לגרום לו להתפוצץ. פנינים גדולות בחלום מספקות קונוטציות טובות יותר מהקטנות. פנינים מחוררות בחלום פירושן כסף קל ומהיר להגיע. פנינים בחלום גם עשויות לייצג דמעות. (ראו גם ספירת פנינים | אם הפנינה | קרעים)…

קידום כלשהו יאפשר לך לגשת לאחריות ברמה גבוהה יותר.

…(רכב | כרכרה | מוביל | מאמן | מעלית | סחורה | תחבורה | רכב | גלגלים) בחלום, מכונית מייצגת מישהו שמנהל נכון את חייו, שכן מכונית עשויה מחלקים רבים מתואמים היטב, ונושאת הרבה דברים ומשלוחים אותם ממקום אחד למקום אחר. אם האדם רואה את עצמו רוכב על מלטה שמובלת על ידי אנשים בחלום, פירוש הדבר שהוא יכהן בראש אנשים או יחלבן בן שיגבה בדרגה. אם מטייל רואה מכונית בחלומו, המשמעות היא שהנסיעה שלו תעבור לאט והוא יעוכב. מכונית בחלום מסמנת גם כבוד, כבוד, קידום והשגה. אם מישהו רואה את עצמו אוחז במכונית או רץ אחריה בחלום, זה אומר שהוא ישדל מישהו בסמכות וירוויח ממנו באותה מידה שהוא קרוב אליו למכונית כזו. אם אדם רואה את עצמו רוכב על רכב מטען בחלום, פירושו סבל ממצוקה וצער. (ראה גם Carrier | מירוץ)…

לחלום שאתה מכיר ומקבל פרסים והצטיינות, מציע הצלחה קרובה, למשל: קידום עבודה, מערכת יחסים בלתי פורמלית הופכת למשא ומתן רשמי, חיובי וכו '.

…חלום לטוס עם כנפיים פירושו כעס ועצבנות. טס ללא כנפיים, קידום בעבודה, סיפוק, שמחה, כסף לא צפוי….

…(מחצלת קש) בעלות על שטיח או מחצלת קש עליהם יושב בחורף בחלום פירושה נוחות, קידום, מעמד גבוה ורוממות רוח. שטיח בחלום מייצג גם את אדון הבית. כל סוגי השטיחים או המחצלות כלולים בקטגוריה זו. אם אדם רואה את עצמו יושב על שטיח בחלום, זה אומר שהוא ירכוש נכס או חווה. בתקופת מלחמה, ישיבה על שטיח בחלום פירושה בטיחות מפני סכנה. אם אדם רואה את עצמו מתבונן בשטיח בחלום, ואם הוא רואה בו את השתקפותו הדימויית של אדם שהוא מזהה, פירושו שהדמות המצוירת על השטיח היא אדם שהשתולל. זה גם אומר שאדם כזה יציג בפניו דו~ח מדהים שיודבק בשקר. שטיח בחלום פירושו גם רווחים ארציים עבור בעליו. אם זה מקופל בחלום, זה אומר שהאינטרסים העולמיים שלו מוגבלים. שטיח מקופל בחלום פירושו גם הכנסה מוגבלת, קשיים בנסיעות, הידוק בלב בגלל חששות מסוימים או חוסר הצלחה בביסוס פרנסה טובה. שטיח חדש ועשוי היטב בחלום מייצג גם חיים ארוכים לבעליו, שגשוגו ונחישותו. לראות שטיח פרוש לאחד לשבת עליו ובעליו לא ידוע במקום לא ידוע בחלום פירושו שאחד יגר לארץ זרה ויצליח לבסס לעצמו פרנסה טובה. אם במקום כזה השטיח דק בחלום, זה אומר רווחים ואריכות חיים ארציים. ישיבה על שטיח בחלום פירושה גם חיבור למנהיגים ושופטים. אם השטיח של אחד נגנב, נשרף או מדלל בחלום, זה אומר להתקרב למונח חייו בעולם הזה, נגעויות, מחלות או שחרור. שטיח ישן קרוע בחלום פירושו מצוקה, או אדם המגביר את עצמו, שמעלה את מעמדו וכתוצאה מכך מסתמן כשקרן ושקר….

…טיפוס במעלה סולם פירושו קידום עבודה. זה גם מראה הכרה ציבורית. ירידה בסולם פירושה מטרות ורצונות שלא תוכלו לבצע. נפילה מסולם פירושה אובדן קשרים ידידותיים….

…התקדמות כלכלית. קידום עבודה. כסף לא צפוי….

…קבלת מתנה בחלום היא סימן לאושר, שמחה, אהבה וחברות. מתנה בחלום פירושה גם פיוס בין יריבים, קידום אחדות, או שזה יכול להיות אירוסת בתו של אדם לאדם טוב. (ראו גם תרומה | הקצאה)…