קלפים למשחק מראים חוסר אמון. קלפים גיאוגרפיים מצביעים על נסיעה ותזוזה. גלויות, חדשות נעימות. בקר בכרטיסים, חוסר שיקול דעת יכול לפגוע בך. זהות (כרטיס), התדיינות מול הרשויות….

…אם אתה רואה את עצמך משחק קלפים בזמן שאתה חולם, אז חלום כזה מנבא את היכולת שלך לחשב, לראות אסטרטגיות קדימה ולסנכרן בכל תחומי החיים שלך. לכרטיסים שונים יש משמעויות שונות: יהלומים – עושר רב; לבבות – אהבה; חרבות – בעיות; מועדונים – מאמץ….

קלפים בחלומות הם סימן של אובדן ואכזבה. כמעט תמיד מציין שאנחנו נותנים לעצמנו להיות מובלים על ידי אירועים מבלי להתאמץ לשלוט בהם בכוח הרצון שלנו….

כמו כל משחק זה מצביע על סיכון וזה יכול להיות אזהרה עבורנו להשתמש בכל כוח הרצון שלנו כדי לשלוט באירועים.

…אם תשחק אותם בחלומותיך עם אחרים לבילוי חברתי, תיפגש עם מימוש הוגן של תקוות שכבר צירפו אותך. מחלות קטנות ייעלמו. אבל משחק בהימור יערב אותך בקשיים בעלי אופי רציני. אם תפסיד בקלפים תיתקל באויבים. אם תזכה אתה תצדיק את עצמך בעיני החוק, אך תתקשה בכך. אם אישה צעירה חולמת שאהובתה משחקת בקלפים, תהיה לה סיבה להטיל ספק בכוונותיו הטובות. במשחקים חברתיים, ראיית יהלומים מעידה על עושר | מועדונים, שבן הזוג שלך בחיים יהיה מדויק, וייתכן שתתקשה להסביר את היעדרותך לפעמים | לבבות מציינים נאמנות וסביבה נעימה עלים מסמנים כי תהיי אלמנה ותעבוד באחוזה גדולה….

החלום של כרטיס ברכה מסמל מחווה של התעוררות החיים כדי להראות לאחרים שאתה אוהב אותם או מכבד אותם. אתה או מישהו אחר שתצאי מגדרך להוכיח לאחרים כי אכפת להם, או שלא כועסים עליהם. זה יכול להיות גם ייצוג של צורך חזק שרואים אחרים כחיובי. באופן שלילי, כרטיס יכול להיות סימן לכך שאתה או מישהו אחר מודאגים מדי עם מה שאחרים חושבים. זה יכול להיות גם ייצוג של הצגה שטחית של דאגה לרגשותיו של מישהו אחר, מבלי באמת להתכוון לכך. החלום לנסות לבחור כרטיס למישהו אחר מסמל את הניסיון שלך להחליט איך הכי טוב להראות למישהו שאכפת לך מהרגשות שלך. החלט על מחווה כדי להראות את אהדתך או הדאגה לרגשות שלך. דוגמה: ילדה חלמה לקבל כרטיס מעמיתתה לעבודה. בחיים האמיתיים היא ניתקה בפתאומיות מערכת יחסים עם הבחור הזה אחרי פגישה ראשונה ואז הרגשתי צורך להתעמת איתו כדי לוודא שהוא לא שונא אותה בגלל זה….

לשחק, סכנה להיכנע לפיתוי אלים. השתמש בסיבה שלך….

אם אדם רואה את עצמו מפיל או מבזבז משהו בחלום, זה אומר שהוא יחזור על ברית, או יהרוס משהו מועיל, תועה מדרכו של אלוהים, או שזה יכול להיות שהוא יתחתן עם בחורה צעירה שתתעלל בה מינית. אם מה שהוא הורס הוא יציקת מתכת יקרה בחלום, אז זה מציין מילים רעות שהוא מדבר, או קנאה וקנאה שהוא נושא. (ראה גם שלל)…

…לחלום על משחק בקלפים עולה רשלנות ושטחיות בטיפול בעניינים. לחלום להמר על כסף בכרטיסים היא אזהרה שהחולם מסכן הרבה ושבסופו של דבר יסבול בגלל הפסדים ובעיות. לחלום לשחק בכרטיסים עם כמה אנשים, אך מבלי שיהיה מעורב כסף רק בשביל הכיף הצרוף, מרמז על יחסים חברתיים טובים. חולמים להפסיד במשחק בקלפים מודיעים על נוכחותם של יריבים הממתינים להזדמנות לתקוף את החולם, אפילו באופן חוקי. אם צעירה חולמת שארוסה משחק בקלפים, זו אזהרה שהוא לא גבר שיהיה טוב בשבילה, מכיוון שהוא רק מחפש כיף. לכרטיסים בחלומות יש בדרך כלל את המשמעויות הבאות: CLUBS: נישואין קשים ומסובכים. כוסות: אהבה, נאמנות, נישואים מקובלים, אך לא מאושרים. חרבות: להפוך לאלמנה בפרק זמן קצר, כישלונות רבים ואסונות. זהב: עסקים, כסף, הישגים רבים….

…לראות אס בעת משחק קלפים מצביע על כך שנקבל חדשות טובות. אם יש עוד כמה קלפים, המשמעות היא שאנחנו מתחילים תקופה של מזל טוב….

…האותיות או הסמלים המופיעים בחלומות על קלפים יכולים לזהות אדם המקושר אליך, או לסמל מצב אופייני. יש להשוות את ניתוח הנתונים הללו לשאר ההיבטים של החלום….

ראו את המשמעות של משחק קלפים

…בחלום אנו מתייעצים עם הורוסקופ, קלפים או פונים לאמצעי ניבוי אחרים מרעיקים ביסורים, חששות, עיכובים והיסוסים. אם אנו חוזים גורל לאחרים, המשמעות היא שהם יועילו לנו בקרוב מאוד….

…החלום לשחק קלפים מסמל אסטרטגיה באזור כלשהו בחייך או לנסות להונות מישהו. יהלומים משקפים הצלחה או ידיעה שאתה יכול לעשות משהו. מועדונים משקפים ביטחון שלעולם לא תיכשל. הידיעה שמשהו כבר שלך. לבבות משקף את אמונו של מישהו אחר שמראה מה אתה עושה או חושב עליו. אתה לא חושב שמה שאתה עושה למישהו זו בעיה. חרבות משקפות אכזבות וזמנים מדאיגים. חוסר דאגה מוחלט לרגשותיו של מישהו אחר. מכריח מישהו לעשות משהו אני רוצה שתדעי שהוא לא רוצה….

…לחלום על סוג של חפירה שנקרא spade, מציין שיהיה לך עבודה להשלים, מה שיעניק לך הרבה מטרד במפקח-על. אם אתה חולם על קלפים בשם אתים, אתה יפתה לטיפשות אשר יביאו לך צער ואומללות. עבור מהמר שחולם כי האתות הן טראמפ, פירושו שעסקאות מצערות ירוקנו את זכיותיו….

…חלימה על האות א 'מעידה על מצוינות, יתרון, דומיננטיות. חלום של מכתב א מראה שיש לך עדיפות על אחרים. לחלופין, החלום הזה עשוי להעיד גם שאתה מחפש מצוינות על פני אחרים. מכתב א 'תמיד דגל בהצלחה מוחצת. אז ישנה אפשרות גדולה שתשיג תוצאות נהדרות בחייך עם כל פרויקט שהתחלת או מוכן להתחיל. כל חלום על קלפים יכול להצביע גם על האדם. אותיות בחלומות יכולות להיות בשם מישהו או ראשוני. עליכם לספר גם את זה….

ראו את המשמעות של משחק קלפים

ראו את המשמעות של משחק קלפים

ראו את המשמעות של משחק קלפים

…לחלום שאתה מתכנן הונאה מרמז כי אימצת את ההרגל הזה רק בשביל הרווח האישי שלך. לחלום שנתפסת בעת ביצוע תרמית זו אזהרה כי המתחרים שלך יזכו במשא ומתן שבו אתה משתתף, וזה יגרום לך הפסדים. כדי לחלום שנתפסת מרמה בזמן ששיחקת משחק קלפים או כל משחק הימורים אחר, מכריז על כישלון חמור. אם מישהו אחר הוא זה שבוגד, אז זה מכריז על הצלחה עבור החולם. לחלום על מלכודת חיות ריקה, לא משנה בשביל איזה סוג זה מיועד, היא מכריזה על כישלונות קרובים….

…לחלום עם ספייד מכל סוג של חפיסת קלפים זו אזהרה שבעתיד הקרוב תיתקל בקשיים חמורים ומסוכנים מאוד. החלום הזה הרבה יותר מפורש כשאתה חולם עם אייס איידס, במקרה זה, עליך להיות זהיר מאוד בחיים האמיתיים שלך. לחלום שאתה אוחז בחרב צבאית מסמל את רצונך להגיע לעמדת פיקוד ושאתה צפוי לקבל זאת. לחלום שמישהו לוקח חרב מידיך מודיע שתכשל ביעדים שלך. לחלום שאחרים יניפו את חרבותיהם מודיע שתיתקל במכשולים שונים לפני שתשיג את מבוקשך, עד כדי חשיפה למצבים מסוכנים. לחלום על חרב שבורה מכריז על כישלון וסיבוכים אחרים….