אם אתה חולם לראות רחם, החלום הזה מסמל התחלות חדשות, לידה מחדש או חיים חדשים. אם החולם נמצא ברחם בזמן שחולם, אז חלום כזה מציין פחד מהעולם החיצון. אתה כנראה מפחד לקחת אחריות על עצמך ולהיות עצמאי. אתה מרגיש הרבה יותר בטוח וטוב יותר כשאנשים אחרים אחראים על חייך….

לחלום שאתה ברחם מרמז על משאלה לחזור לתקופה בה אתה מרגיש בטוח והיית תלוי. אתה יכול לנסות להימלט מהחובות היומיומיות שלך. לראות רחם בחלום שלך מסמל יצירה, צירים ולידה….

אם ראית את הרחם בחלום, אז זה מייצג את הרצון שלך להביא ילדים לעולם. אם אתה בהריון, אז זה חוזה את החרדה והעצבנות שלך מהלידה הקרובה. אותם אנשים שאינם ילדים שחושבים וחולמים על רחם מתחילים שלב חדש בהיבט היצירתי של חייהם….

לחלום על רחם מייצג את הרצון שלך להביא ילדים לעולם או לידה. מצד שני, זה יכול לסמל פרויקט יצירתי חדש….

החלום, שבו אתה רואה את הבטן שלך, מראה את המחשבות והרעיונות שמתגבשים ומתגשם. אולי אתה מוכן לממש את הרעיונות שהיו לך בראש במשך זמן מה. הבטן יכולה גם להצביע על הרגשות המודחקים שהופלו עליהם. אולי עליכם להיות בטוחים יותר במה שתוכלו להשיג. אם אתה רואה את הבטן, המכילה את התינוק בה, אז חלום כזה מציין את התחושות העומדות לצאת. אם גירדת את בטנך בחלום, חלום כזה עשוי להעיד על הגירוי הפנימי הגורם לתחושות רעב….

החלום על כריתת רחם מסמל בחירה מכוונת או את הצורך להבטיח ש~משהו אחר ~יכול לקרות שוב. וודא כי תחום כלשהו בחייך לעולם לא יחזור על עצמו או יימשך . לחלום על כריתת רחם יכול להיות גם ייצוג של בחירה לנתק את עצמך מתמיכה או לדאוג מצרכים אחרים. לחלופין, הבחנה באחרים מקבלים כריתת רחם עשויה לשקף את התבוננותם באנשים אחרים בחיים ערים המנותקים לצמיתות ממערכות התמיכה שלהם. קיצוץ של תמיכה כספית או חברתית לתמיד. באופן שלילי, כריתת רחם יכולה לשקף רגשות של אי יכולת לצמיתות לעשות משהו שמעניין אותך. כבר לא מסוגל לספק תמיכה כלכלית או חברתית למישהו….

החלום של רחם מסמל פן באישיותו שהוא לא אוהב להראות. אתה עשוי להיות מופתע שמישהו שמעניין לא עוסק בקבלת תשומת לב רבה יותר. התנגדות לעשיית הכל יותר מהנדרש. לחילופין, רחם עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שהוא ביישן. רגשות לגבי מישהו שהוא קצת יותר משעמם ממה שהיית רוצה שיהיו….

החלום על האגרטל, מציין את דמיונו ואת הגורמים היצירתיים של החולם. זהו גם סמל הכוח הנשי, בגלל צורת הכלי והבנייה הדומה של רחם הנקבה….

חולמת על גז, מציינת שתארח דעות מזיקות של אחרים, שיגרמו לך להתמודד איתן שלא בצדק, ואתה תסבול חרטה כתוצאה מכך. לחשוב שאתה חנוק, מציין שיהיה לך בעיה שתצטרך ללא צורך בזבזנותך ורשלנותך. כדי לנסות לפוצץ גז מסמל שתארח אויבים ללא מודעות, אשר יהרסו אותך אם לא תיזהר. כדי לכבות גז, מציין שאתה תשמיד ללא רחם את האושר שלך. כדי להדליק את זה, תוכלו למצוא בקלות דרך לצאת ממזל חולה מעיק….

בחלום, הבטן מייצגת את האלמנטים של רכוש, משפחה, סודות, בן זוגו, כלא, קבר, בריאות, מחלה, חבר, דרך דרכים, חייו הדתיים ואופי המסירות של האדם. אם בחלום אחד רואה את בטנו פעורה, המשמעות היא שייתכן שעסק יושקע זמנית מהעמלה שלו, או שהוא עלול לאבד את כל ההטבות בהן נהג להפיק מכך עד אז. שאר האלמנטים האמורים לעיל עשויים לחול. אם האדם המדובר הוא אישה בהריון, ואם היא רואה את התינוק שלה או חלק כלשהו ממנו יוצא מהבטן הפתוחה, פירוש הדבר כי אדם שנכלא במשפחתה ישוחרר, או שקברי המשפחה יהיו מחולל, או שגופתה של מישהי במשפחתה תחולק, ובכך תחשוף את מחלותיה ואת התקלות שלה, או שזה יכול להיות שחייו האישיים של האדם יהפכו לידע ציבורי. אם האדם מתלונן למעשה על מחלה כזו, החלום שלו אומר שהוא ימצא תרופה לכך. אם אדם רואה שאין לו בטן בחלום, פירושו שהוא עלול לאבד חבר, או שהאפוטרופוס שלו עלול למות תוך זמן קצר, או שהוא עשוי להיות מתפלל דתי, סגפן ומסור. אם אדם רואה אש יוצאת מבטנו בחלום, זה אומר שהוא ישוב בתשובה על גניבת תכונותיהם של יתומים. אם אדם רואה את עצמו זוחל על בטנו בחלום, זה מראה שהוא נזקק ושואף להאכיל את עצמו בקושי, או שזה עשוי לציין את אופיו המטריאליסטי. הבטן בחלום מייצגת גם את מישורי העמק. ניתן לפרש זאת גם כשייכות שבטית של אדם או ענף שושלתו. כניסה של בטן בחלום פירושה נסיעות, כליאה או חזרה הביתה מאחד מהשניים. אם אדם רואה את עצמו בתוך רחם אמו בזמן שהוא מטייל בארץ זרה בחלום, זה אומר שהוא יחזור לארץ אמו למות ויקבר שם. (ראו גם גוף 1 | רעש מהבטן)…

לראות אחת המתרוממת מעלייך, מציינת שאיפות נעלות שתתאמץ בחירוף נפש לממש, ובכל זאת תרוויח את הרצונות שלך. לראות אחד הניצב בגבהים רחוקים, מציין כי תהיה לך תהילה, עושר ועם המיקום הגבוה ביותר שאפשר להשיג בארצך. לראות נשרים צעירים באייריה שלהם, מסמל את הקשר שלך עם אנשים בעלי מעמד גבוה, וכי תרוויח מעצות נבונות מהם. עם הזמן תגיע למורשת עשירה. חולם שאתה הורג נשר, מעיד על כך שאף מכשול לא יתאפשר לעמוד לפניך ומרבית שאיפתך. תתגבר על אויביך ויהיה בעל עושר בלתי מסופר. אכילת בשרו של אחד, מעידה על החזקה של רצון רב עוצמה שלא יפנה במאבק שאפתני אפילו למוות. אתה תיכנס מיד לרכוש עשיר. לראות נשר מת שנהרג על ידי אחרים מלבד עצמך, מסמל דרגה גבוהה והון ייגזר ממך ללא רחם. לרכוב על גב נשר, מציין כי תצא למסע ארוך לארצות כמעט שלא נחקרו בחיפוש אחר ידע ועושר שתזכה בסופו של דבר….

לחלום שיש לך כריתת רחם מעיד שאתה הולך לשלב חדש של צמיחה בחיים שלך.

לשמוע את הצליל החגיגי והארצי של הקול הינמומי של הינשוף, מזהיר את החולמים שהמוות מתגנב מקרוב בעקבות בריאות ושמחה. יש לנקוט בזהירות שהחיים אינם נחשפים ללא רחם לתפיסתו הבלתי נענעת. בשורה רעה של הנעדרים בוודאי תלך בעקבות החלום הזה. לראות ינשוף מת, מציין בריחה צרה ממחלה נואשת או ממוות. כדי לראות ינשוף, מנבא כי אתה תהיה מחוסל בחשאי ותהיה בסכנה מאויבים….

לראות חלונות בחלומות שלך, הוא תוספת של שיא גורלי לתקוות מזהירות. אתה תראה את המשאלה הכי הוגנת שלך יורדת בייאוש. מאמצים חסרי פרי יהיו מנת חלקכם. לראות חלונות סגורים זה ייצוג של עריקות. אם הם שבורים, אתה תהיה רדוף על ידי חשדות אומללים של חוסר נאמנות מאלה שאתה אוהב. לשבת בחלון, מציין שאתה תהיה קורבן האיוולת. להיכנס לבית דרך חלון, מציין שתגלה שתשתמש באמצעים מכובדים בכדי להגשים מטרה מכובדת לכאורה. לברוח באחד, מציין כי תיפול לצרה שעמלותיה יחזיקו אותך קרוב ללא רחם. להסתכל דרך חלון כשמופיעים חפצים עוברים ומשונים, מנבא שאתה תיכשל בהתנדבות שבחרת ותאבד את הכבוד שבגינו סיכנת לבריאות ולשביעות רצון….

כשאתה רואה משהו סגלגל בחלום, אז החלום הזה קשור לנקבה ולכל היבטיו כמו פוריות, רחם ונרתיק. החלום מציין גם את השדות האנרגטיים של הרוחניות שלך….

בחלום, כד מים פירושו מסעות, או שהוא יכול לייצג אישה שנכנסת להיריון ואז עוברת הפלה או הפלה. המים מייצגים את העובר והכד מייצג את רחם האם….

(בקבוק זכוכית | עור מים) בחלום, בקבוק מייצג כיס כסף, ידע, רחם או אדם בזוי. לראות או לשאת בקבוק דבש בחלום פירושו ללמוד טריק מאדם מתועב. לראות או לשאת בקבוק דלק בחלום פירושו להרוויח כסף שלא כדין באמצעות אדם רשע. ניפוח לבקבוק בחלום מציין שיש לו בן. אותה פרשנות ניתנת לפריחת אוויר או ניפוח שק כלשהו או בלון. ראיית בקבוק מים בחלום עשויה לציין אישה, בעל, מארח, סוחר או אישה בהריון. (ראה גם בקבוק זכוכית)…