(טלטל | צמרמורת) לרעוד בחלום פירושו פחד מאלוהים יתברך.

החלום האדיר מסמל את הדאגה שלך עד כמה המצב נורא או אדיש. מרגיש נטוש, עזוב או לא אהוב….

החלום על צמרמורת מקור מסמל רגשות לגבי מצב שהוא חסר רגישות, אכזרי או שקשה מאוד להתגבר עליו. אתה עלול להרגיש שמצב לא הוגן. ~אדישות~ של מישהו. הרעד עשוי לשקף את ההתמדה שלך במצוקה. באופן שלילי, רעד יכול להיות סימן לכך שאתה מאפשר לפחד או לאגו שלך למנוע ממך לפנות לאחרים. להשלים עם הרבה יותר קושי ממה שאתה צריך….

…החלום שאתה רועד יכול להתפרש כחידוש ותקומה. הרעד בחלום הוא גם סמל לשגרת חייו ולמסורת המשחק הישנה שלו. זה מראה גם דרכי חשיבה ישנות. כל התכונות הללו לקוחות מחייך. אחרת, החלום מציין שאתה הולך להיפטר מאותם הרגלים ישנים. אם לא, חשוב על עתיד טוב יותר ללא עבר ישן. יתכן שיהיה צורך שתיפטרו מהעבר כדי לברך לעתיד. מצד שני, יתכן והסבר אחר לגמרי. החלום לרעוד באופן לא רצוני, בדרך כלל כתוצאה מחרדה, התרגשות או שבריריות יכול להיות סימן לרגש לא נעים הנגרם מהאמונה שמישהו או משהו מסוכן. אתה מפחד? יש לך חשש גדול עכשיו? אולי זו הסיבה לכך שהתת מודע שלך מעביר לך את החלום שעליו לרעוד. אולי אתה רועד בגלל הפחד בחיים האמיתיים….

…(רעד | צמרמורת | רעד) לראות את הראש של האדם רועד בחלום פירושו להשיג כבוד ולעלות בתחנה. אם יד ימינו של אדם רועדת או רועדת בחלום, פירושו קשיים בפרנסה. אם הרגל הימנית של האדם רועדת בחלום, פירוש הדבר רווחים ממשפחתו או השבט. אם רגל שמאל רועדת בחלום, פירושו הפסדים עסקיים. כך גם ברעד או בהלם של חלק כלשהו בגופו. (ראה גוף 1 | רעד)…

…לפעמים מצב חולני של החולם משתמע מחלום זה. לחלום שאתה רועד מסבך, מסמל שתסבול מהפרעה גופנית כלשהי וכי דעות משתנות בענייניך עשויות להביא אותך לגבולות ההשתטחות. לראות אחרים מושפעים מכך, מציין כי תעלב אנשים על ידי האדישות העליונה שלך להשפעות של אחרים….