להיות שיכור בחלום מעיד על חוסר תקווה מוסרי ובדידות.

(אי שכולות) שכרות בחלום מייצגת אומללות, לחץ, דיכאון, דאגות, יהירות, יהירות, חוסר רצון והתעללות בעושר. יין בחלום מייצג את מלך המשקאות. אם מישהו משתכר מיין, אז קורע את חולצתו בחלום, זה אומר שהוא הסדיר את חייו ומסודר בצורה הרמונית. פירוש הדבר הוא שהוא ניצל לרעה את הפריבילגיות שלו בכך שהוא מתמכר לתענוגות לשווא לחיות עד כדי כך שהוא לא יכול היה לסבול לחיות בנוחות כזו או לשלוט בתשוקותיו וברצונותיו. אם רואים אדם שותה יין לשכרות בחלום, זה אומר שהוא מרוויח כסף שלא כדין. פירושו של דבר שגם נראה כי לרווחים כאלה יש כוח עליו בדרך לבזבז אותם. להשתכר בחלום בלי לשתות אלכוהול פירושו מוות במחשבות או ילדותיות של זקן. שכרות בחלום היא סימן רע, עבור גברים ונשים כאחד מכיוון שהיא מציינת בורות וסיבוכים בחייו של האדם. עם זאת, אם אדם מפוחד רואה את עצמו שיכור בחלום, זה אומר שהוא יתגבר על הפחדים שלו. להעמיד פנים שהוא שיכור בחלום פירושו טענה כוזבת. אדם כזה עשוי להיגרם גם להאשמה לא נכונה בערנות כשיעור, כך שאולי הוא עלול להימנע מטענות שווא והוא ייצא מצוקה כוזבת כזו כאילו הוא שיכור בלי לשתות. אם אדם אדוק רואה את עצמו שיכור בחלום, זה יכול לייצג את אהבתו לאלוהים יתברך. (ראה גם חומרים משכרים)…

(ראה שיכורים).

זהו חלום שלילי אם אתה שיכור ממשקאות חריפים כבדים, מה שמעיד על זנות ואובדן עבודה. תתבייש על ידי כפיפה לזיוף או גניבה. אם אתה שיכור מיין, תהיה לך מזל במסחר ובעשיית אהבה, ותגדל גבהים נעלה בעיסוקים ספרותיים. חלום זה הוא תמיד נושא חוויות אסתטיות. לראות אחרים במצב שיכור, מנבא לך, וכנראה אחרים, מצבים אומללים. שכרות בכל הצורות אינה אמינה כחלום טוב. כל השיעורים מוזהרים מחלום זה להעביר את מחשבותיהם לערוצים בריאים יותר….

אם נטלת סמים חלום זה חסר סמליות. אם לא לקחתם כלום: אם מדובר בשכרות עצובה, זה מגלה חוסר שביעות רצון מחייכם הנוכחיים. במקרה של שכרות עליזה, זה נחשב סימן טוב לעלייה בבריאות ובמזל….

(ראו שכרות | תרופות רעילות)