חלומות שלד מייצגים מחלה או מוות.

החלום הזה מגלה שאיבדת תקוות ואשליות. שאתה עובר תקופה של עגמומיות וייאוש. אם חלום זה חוזר על עצמו לעיתים קרובות מומלץ לפנות לרופא מכיוון שאתה עלול לסבול מדיכאון….

לחלום לראות שלד, הוא פרוגנוסטי של מחלה, אי הבנה ופגיעה בידי אחרים, במיוחד אויבים. לחלום שאתה שלד, הוא סימן שאתה סובל מדאגה חסרת תועלת, ועליך לטפח נטייה מתונה יותר. אם אתה מדמיין שאחד רודף אותך, בקרוב יבוא אליך תאונה או מוות מזעזעים, או שהצרה עשויה ללבוש צורה של אסון כלכלי….

לחלום על שלד או גולגולת מכריז על מחלה קשה, עסקים רעים או קשיים חמורים במשפחה שלך. אם אתה רואה את עצמך כשלד בחלום, הוא מכריז על דאגות מוגזמות שאולי אינן מוצדקות….

השלד בחלום מייצג את תחילת הפרויקט או את סיומו. הנקודה הראשונה בה החולם מוכן להתחיל לעשות דברים מאפס, ולכן השלד בולט כבסיס לאובייקט נתון. מצד שני, החלום עשוי להעיד על משהו שנגמר זמן רב. אולי חלק מהמערכות היחסים או העבודות שעשיתם הסתיימו….

ראיית שלד בחלום מסמלת היבט באישיותך שהופשט לחלוטין מאנרגיה או חיוניות. מבחינה נפשית, רגשית או רוחנית ~עירום~. אתה או משהו בחייך שעבר שינוי מוחלט. לחלופין, שלד עשוי לשקף בעיות או מצבים שמתעכבים או שמזכירים לך מה היו פעם. החלום לראות שלד במראה מסמל אותך תופס את עצמך כחסר אונים לחלוטין או שעשית שינוי גדול. שלד עם עיניים אדומות מסמל נקודת מבט שלילית על מצב שאיבדת הכל או שעשית שינוי גדול. השלד יכול להיות גם מטאפורה ל~שלדים בארון ~. יתכן שיש לך משהו שאתה מסתיר שאתה חושש לגלות לאחרים….

(Bonesetter) אורטופד שמתקן עיוותי שלד ומעמיד עצמות שבורות בחלום מייצג מושל אדוק השולט בצדק, מלמד צדק, מאזן חומרים ומתאים לשוויון נפש. ראיית אורתופד בחלום פירושה גם יומרנות, כוח וחוצפה. הוא גם מייצג רשמיות, אי-אמון ונחישות, שכן הוא זורק את הליקוי ומאגד את מה שנשבר. ראיית אורתופד בחלום פירושה גם מצוקה וטרחה. הוא גם מייצג אדריכל, ואדריכל מייצג אורתופד בחלום. לפיכך, לראות אותו בחלום פירושו גם בנייה ויכול לייצג אדם נדיב שמנחם, מאכלס ועוזר לאדם נזקק, או אדם חכם שמנחם את הלבבות השבורים, שופט צודק, מלומד גדול, מתקן נעליים או לְהַתְאִים. אם אדם רואה את עצמו עומד בפני אורתופד בחלום בגלל עצם שבורה או שבר אחר ואז מתלונן על מורסה בצווארו, ואם האורטופד פותח את המורסה הזו עם צבת בכדי לנקז את המוגם בחלום, אז זה מייצג חוב שיש לפרוע, או הצעה הצבעה שצריך למלא, או שזה יכול להיות מתן עדות בבית המשפט, או קבלת פסיקתו של מלומד. אם אורטופד מכוון את זרועו הימנית השבורה וקושר אותה לצווארו בחלום, פירושו שמישהו יחייב אותו לעשות לו טובה אישית ובעקבות זאת לשלול ממנו את תפקידו אחר, או לרסן אותו מלשרת צדקה אחרת. אותה פרשנות ניתנת לרגל שבורה….

אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה פרה, פירוש הדבר צייתנות שלך לסמכות, ללא ספק. זה מסמל את אופיו הצייתני והפסיבי. לחילופין, זה מייצג אינסטינקטים אימהיים או את הרצון לטפל בהם. עבור תרבויות מסוימות, הפרה מייצגת תכונות אלוהיות של פוריות, תזונה ואמהות. אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה פרה עם פנים שלד, זה עשוי להצביע על כך שהאמא שלך או הדמות האימהית שלך בחייך המתעוררים מפגינה חוסר רגשות. היא אדישה לצרכים שלך. אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה עדר פרות, זה מעיד על הצורך שלך להשתייך….

חלום הצלעות (כלוב הצלעות) מסמל את המבוטח איך אתה מרגיש שאינו מסוגל להפסיד. איזור באזור בחייך בו יש הגנה מובטחת שלא תצטרך לחשוב עליהם. כל נזק או סכנה לצלעות שלך בחלום יכול לשקף רגשות לגבי תחושת הביטחון הבסיסית שלך המותקפת. מרגישים כי רמת אבטחה ולעולם אל תדאגו תחת איום. הפגיעות במשהו מעולם לא הייתה פגיעה בעבר. ראיית עצמות שלד צלעות בחלום עשויה לשקף צורך חסר הגנה בביטחון או הגנה. תחום בחיים בו היה כישלון מוחלט, אך מישהו או משהו מסרב להכיר בכך….