…החלום של מכסחת דשא מסמל אותך או מישהו אחר שרוצה לכפות שינוי חיובי. אנשים שרוצים לבצע שינוי חיובי מבחינים בזה. הידיעה שאתה רוצה משהו שונה לזוגיות או לחייך. זה יכול להיות גם ייצוג הוודאות לגבי העברת תקופת המחשבות השליליות שלך לחשיבה חיובית. מכסחת דשא יכולה להיות סימן לכך שאתה רוצה שאחרים ישימו לב לשינוי הגישה שלך. באופן שלילי, חותך מצביע על הצורך לשמור על מראה. לחילופין, יתכן שתרגיש כי היבט כלשהו בחיים שלך התעלם וזקוק לתשומת לב. מכסחת דשא דחיפה יכולה לשקף מודעות למאמץ הנוסף הדרוש לבצע שינוי, וכסחת רכיבה יכולה לשקף שיטת שינוי קלה יותר. דוגמה: אישה חלמה לכסח את הדשא עם מכסחת דשא. בחיים האמיתיים היא החליטה לבצע התאמת גישה בנושא כדי לעזור ליחסים עם החבר שלה….

…החלום על ירוק כהה מסמל צורה כלשהי של אנוכיות. כשאתה רואה את זה בחלום זה משקף את המחשבות שאתה עוסק בהן העוסקות לחלוטין לחלוטין בהנאה שלך או ברווח האישי שלך. אזור בחייכם או דפוס חשיבה בו אין חשש לרגשות או לרווחתם של אנשים אחרים. ירוק כהה מצביע על קנאה, תאוות בצע, חומריות, בגידה ואי רצון לחלוק אותה עם אחרים. ירוק כהה יכול להצביע גם על הפחדים העוצמתיים מאובדן או מחשבות אובדניות. ירוק כהה יכול לשקף גם את הצמיחה שאתה מרגיש הולך בכיוון הלא נכון, התקדמות איטית, תחושה שמונעת למצוא מוצא בריא. דוגמא: אישה חלמה על שמלה ירוקה מגעילה. לא יכולתי לסבול ולחכות לבחור שהיא מנהלת איתו רומן שיעזוב את אשתו בחיים האמיתיים….

…זה מסמל חיים, תקווה ואלמוות. זה גם מסמל את הרעל והמוות. כאשר בחלום הכל מוקף בשלג ובקור, או שהכל מוקף במדבר צחיח ובנסיבות אלה אתה רואה שמשהו ירוק, אז זה מבטיח חיים ותקווה. אם זהו חלום ירוק, המשמעות של העודף היא הצפה של חיים צמחיים, אינסטינקטיביים, שיכולים להטביע את שאר האישיות. באופן כללי ירוק בחלומות מסמל רגישות וחוסר בשלות ומצביע על כך שמה שאנחנו רוצים או מקרינים עדיין לא בשלים, ולכן לא ניתן לממש אותו….

…צבעו של ירוק בהיר בחלום מסמל ריפוי. כשרואים את זה בחלום זה משקף את הסרת המכשולים, או שינוי חיובי. התקדמו או התקדמו עם בעיה. זה יכול לייצג גם בעיות פסיכולוגיות או רגשיות שעליכם להתגבר עליהם. אור ירוק יכול להיות גם סימן לכך שאתה חווה ריפוי גופני. לחלופין, גוונים בהירים יותר של ירוק יכולים להיות גם ייצוג של אנוכיות, תאוות בצע או קנאה. אנשים בדרך כלל חולמים על האור הירוק בעת פתיחת קריירה או מערכת יחסים חדשה. יש תחושה להתחיל מהתחלה או לחדש את התחושה….

…לחלום על דשא ירוק או לראות בחלום דשא ירוק, יכול להצביע על כך שיש חלק מכם שתמיד תוכלו לסמוך עליו. החלום הוא גם סמלי להגנה טבעית. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה שותל את הדשא, זה מצביע על כך שהעבודה הקשה והמאמצים שלך ישתלמו בסוף….

…(פוריות | יבול טוב | אריכות ימים | גן עדן | נוער) לבישת בגד ירוק בחלום היא סימן לאדיקות, נוכחות דתית, אמידות ודבקות. בגדים משיי ירוקים הם גלימותיהם של יושבי גן העדן. לראות אדם עזוב לובש בגדים ירוקים בחלום פירושו שהוא או היא חיים במצב טוב וקוצר את היתרונות שבמעשיהם בעולם. פירוש הדבר יכול גם לרשת את המנוח. באשר למנוח עצמו, זה יכול להיות גם פירושו שהוא עזב את העולם הזה במצב של קדושה מעונה. כל הבגדים הירוקים בחלום מייצגים יתרונות. ירוק בחלום מתפרש גם ככניעה לרצון האל. (ראו גם בגד)…

…חולמים ורואים שמכסחת דשא מתפרשת כהמלצת התודעה התת מודעת אליכם מתוך התחשבות בכך שיש צורך להעביר את השליליות לאנרגיה חיובית. אתה צריך לשמור על מצב רוחך וגישתך בסימון….

אפונה דשא בחלום מייצגת רווחים ומנוחה לאחר מסע ארוך.

…זהו חלום טוב מאוד. זה נותן הבטחה לחיים מאושרים ומתקדמים היטב לסוחר, הצטברות מהירה של עושר, תהילה לאנשים ספרותיים ואמנותיים, והפלגה בטוחה דרך ים האהבה הסוער מובטחת לכל האוהבים. לראות הר מחוספס מעבר למרחב הירוק של הדשא, זה משמעותי של צרות מרחוק. אם אתה עובר דרך דשא ירוק אתה עובר במקומות קמלים, זה מציין את המחלה או המבוכה שלך בעסקים. כדי להיות חלום מושלם, על הדשא להיות נקי מחסימה או פגמים. אם אתה חולם על דשא נבול, ניתן לחזות את ההפך….

…(יופי | דשא | ירוק | ידע | גן עדן | חוכמה) בחלום, אחו מייצג כסף קל וקל ללא בעיות, או שהוא יכול לייצג אשה שיש בה מעט הסתייגות וטקטיקות. ראיית אחו בחלום פירושה גם קבלת ידע פנימי המועבר ישירות על ידי אלוהים יתברך באמצעות השראות מיסטיות, או שזה יכול להיות הקמה של נדבה. אחו עם מרעהו, נחליו, צמחים רב-שנתיים וספירוסים בחלום מייצג את העולם, קישוטים, אטרקציות ועושרו. אחו בחלום יכול להיות גם מקום של עסק או מקום עבודה. לראות ולהוקיר אחו ירוק בלי להיות מסוגל לפרוש את טווח ההגעה שלו בחלום מייצג את עצום האיסלאם ואת מהותו. אם אדם עני רואה את עצמו הולך בין כרי הדשא, אוסף עשב, עלים, עשבים, פרחים ואוכל אותם בחלומו, פירושו שגשוג. אם אדם עשיר רואה זאת בחלומו, זה אומר שעושרו יגדל. אם מישהו שהתנער מהתענוגות של העולם הזה או הסגפן רואה חלום כזה, המשמעות היא שהוא יחזור לרצות אותו, או שהוא יפתה שוב על ידי העולם. הליכה בין כרי דשא בחלום פירושה לצאת לנסיעת עסקים או לשנות מקצוע. אותה פרשנות ניתנת אם אדם רואה את עצמו מסתובב בין שני שווקים שונים. אם רואים אדם שנפטר יושב באחו בחלום, זה אומר שהוא נמצא בגן העדן. כרי דשא בחלום מייצגים גם את העולם ואת תענוגותיו, או שהם יכולים לייצג אישה עשירה. לראות אחו יוצא דופן שמעריצים אותו רק כשמסתכלים עליו, ונהנים ממנו במיוחד כאשר מבקרים אותו בחלום מייצג מקום נערץ, בית אלוהים, מסגד, קברו של נביא או קברי צדיקים. אחו בחלום עשוי גם לייצג את ספר ההתגלות, הקוראן, הידע, החוכמה או גן העדן. אם האדם רואה את עצמו הולך באמצע כרי דשא אל ביצת מלח או ביצה בחלום, פירוש הדבר שהוא עוקב אחר חידושים, או שהוא מתמכר למעשים חוטאים. שמיעת הקריאה לתפילות מתוך אחו בחלום פירושה מעשה טוב, הכוונה לאחר חוסר תשומת לב, חזרה בתשובה, השתתפות בתפילות הקהילה או בעקבות הליך הלוויה….

…צבע כחלחל-ירוק מייצג אוויר ומים. ראו גם את משמעות הצבעים….

(ראה יבול)

…חולם על תירס מת או שדות זיפים, מעיד בפני החולם סיכויים קודרים לעתיד. לראות שדות ירוקים, או בשלים עם תירס או תבואה, מציין שפע ואושר רב לכל המעמדות. כדי לראות שדות שנחרשו לאחרונה, מציין עלייה מוקדמת בעושר וקידום מזל למקומות של כבוד. כדי לראות שדות מחוררים ומוכנים לשתילה, מציין כי בקרוב תרוויחו מהמאמץ והמאבקים הארוכים שלכם להצלחה. ראה שדות תירס וחיטה….

…חולם ורואה מדשאה ירוקה, מייצג תקווה, הנאה ורווחה. אתה בשליטה ומתקדמת יציבה וחלקה. חולם ורואה מדשאה מתה או חומה מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה הוא חוסר שביעות רצון מהיבט כלשהו בחיי הבית שלך. אתה יכול גם להיות מודאג מאוד ממה שאחרים חושבים….

…החלום על דשא מסמל את הרגשות שלך לגבי כמה טוב, או שהוא מצב רע. שימו לב או שימו לב עד כמה תחום בחייכם חיובי או שלילי. אורך הדשא או מצבו משקפים את מידת הפוזיטיביזם או השליליות שאתה מרגיש לגבי המצב. דשא קצוץ או קצר משקף רגשות לגבי משהו שאתה מבין שהוא טוב. ההרגשה שמצב נעים, יפה או שמקבלים תשומת לב רבה מדי. דשא ארוך או מוזנח משקף רגשות לגבי כמה רע או שלילי, יש משהו שאתה שם לב אליו. מרגיש שהמצב לא נעים, מוזנח או יוצא משליטה. אתה עלול להרגיש שלפעול בדרך כלשהי הוא חשוב או נחוץ מאוד….

כשאתה רואה את הדשא בחלום, החלום הזה מעיד על שמחת חייך.

…אמן של קשיים, בעיות ואי נוחות בבריאות ובתחומי חיים אחרים. החלום יבהיר איזה סוג של כאב נסבול….

…לראות את זה יפה ומטופל מעיד על כך שהשאיפות שלנו יתממשו בקרוב מאוד. אם אנו דורכים ונמחץ אותו, זה מצביע על כך שלפני שאנחנו מגשימים את השאיפות שלנו, עלינו להתגבר על קשיים רבים. אם אנחנו מאוהבים, זה מצביע על כך שנידבנו….

…אם אנחנו שוכבים על הדשא ונהנים, זו אזהרה שאנחנו מבזבזים את חיינו בדרכים לא טבעיות. זו הבטחה של תקווה וחופש. אם הדשא יבש זה חלומם של המובסים, המתפטרים, אלו שוויתרו על חיים טבעיים ופשוטים. אם אנו שוכבים על דשא רענן וריחני ואנו מבינים שמדובר בצמחי מרפא, פירוש הדבר הוא תקווה לחיים חופשיים וטבעיים יחד עם ידע וחוכמה….

שדה יפהפה, אשליות הפכו למציאות, מפעלים פוריים וחיזור טוב.

מערכת יחסים הרמונית עם ילדים. האחריות הולכת וגוברת בחשיבותה….

…(דשא) בחלום, דשא מייצג מודעות וברכות דתיות. אם אדם רואה דשא צומח בכף ידו בחלום, זה אומר שהוא יגלה שאשתו מנהלת רומן סודי, והוא ימצא אותה בחברת מישהו אחר. אם אדם רואה דשא צומחת על ידו בחלום, פירושו שהוא ימות תוך זמן קצר ועשב יגדל מעל קברו. אם הוא רואה דשא צומח במקום שהוא לא אמור לגדול, למשל בתוך ביתו של אדם או בתוך מסגד בחלום, פירושו חתונה. אם אדם רואה עשב צומח בכל רחביו אך אינו מכסה את אוזניו או עיניו בחלום, פירושו שגשוג. אם הוא רואה עשב צומח על ידי אנשים או צף על מים בחלום, זה אומר יבול ושגשוג טוב לכולם. אם עשבים שוטים צומחים באותו הזמן בחלום, הם משרים השפעות שליליות. אם אדם חולה רואה חלום כזה, פירושו שהוא מתקרב למוות שלו. דשא שגדל על בטנו של אדם בחלום פירושו מותו או קבורתו לאחר המוות. אם עשב צומח בכל גופו של אדם אך אינו מכסה את ראשו בחלום, פירושו שגשוג ועושר. אם הדשא מכסה את עיניו ואוזניו של האדם בחלום, פירושו שהוא יהפוך ללא תשומת לב ויאבד את יתרונות חייו הדתיים. אותה פרשנות ניתנת אם רואים נוצות צומחות על גופו. אם עשבים רעילים צומחים על גופו של אדם בחלום, הם מייצגים מחלה או מוות. כיוון שדשא הוא מזון של בקר ובקר מייצג את עושרם של אנשים, אז איסוף ואכילת עשב בחלום פירושו שגשוג. אם סגפן רואה את עצמו אוכל דשא בחלום, פירושו שהוא יחזור לרצון העולם ותענוגותיו, וכתוצאה מכך, הוא יונע על ידיו. דשא פראי בחלום מייצג רווחים גרועים וחיים אומללים. חיתוך ומכירה של דשא בחלום פירושו סילוק לחץ וקשיים, או שזה יכול לייצג שוטר או אספן מעשר. (ראה גם כרי דשא | עשבים שוטים)…

…לחלום על דשא ועלים ירוקים של צמחים אחרים על הקרקע מעיד על פיוס, שלווה פנימית ויכולת לפתור בעיות. לחלום על עלים נבולים או נבולים או על דשא יבש עולה כי ההזדמנות להצליח אבדה. במקרים מסוימים, חלום זה עשוי לסמן מחלות אצל בן משפחה….

…אם אנחנו שוכבים על דשא או מוקפים בו, החלום מדבר על הרצון שלנו לחופש ולחיים טבעיים. אם בנוסף לדשא סביבנו נכיר בצמחי מרפא רפואיים, החלום יהיה סימן טוב של ידע וחוכמה. חלום זה יכול גם לשאת את המסר של הצורך לבדוק את סוג הכללים והמוסכמות הלא טבעיות שקיבלנו בחיי היומיום שלנו….

…החלום על מדשאה מסמל את הרגשות שלך לגבי כמה טוב או רע. אתה תופס או מודע עד כמה אתה חיובי או שלילי בתחום כלשהו בחייך. עשב קצוץ או קצר משקף רגשות חיוביים לגבי מידת טובתך במשהו. דשא ארוך או מוזנח משקף רגשות שליליים לגבי משהו שאתה מבחין בו שהוא רע….

…בחלום, קריאה לריבונותו של אלוהים, קרי: מילוי הנוסחה 'לה חולה ווה לה קוואטה איליה בילא' (אין רצון או כוח מלבד אלהים יתברך) פירושו תשובה מתמדת בערות ובתקווה לישועה. המשמעות היא גם כיבוש אויביו. (ראו גם התרוממות אחדות האל)…

…לראות את נשאי הכס האלוקי של האל יתברך בחלום מייצג תהילה, יושרה, כוח, אחדות, חיבה, הסכמה וחברת הטובים. לראותם בחלום מאשרים את אמונתו האמיתית של האדם, את אמונתו ואת קרבתו מצד האינטימיים של המלך….

…לחלום שאתה נמצא בטברנה או בבר יש הודעה על פעילויות חברתיות. בחלום לראות את עצמך או מישהו אחר בפאב, הוא מייצג את האינטראקציות החברתיות שלך ואת האופן שבו אתה מתייחס לקבוצות ואחרות. זה גם מסמל את הצורך שלך להירגע ולרפות לפעמים….

…ספירת כתמי אבק או איסוף חלומם פירושה משפטים, עוול, תוקפנות או פיתויים. כתמים של אבק בחלום מייצגים גם את הצאצאים, הכסף, אריכות החיים של האדם, או שהם יכולים לייצג חיילים, אנשים חלשים או חיילי האל. לראות חדר מלא אבק במקום יוצא דופן, או מקום סגור שבו הם בדרך כלל לא אוספים פירושו ידע, או שהם יכולים להיות עושר שלא ניתן להעריך….

…אם אתה חולם ללכת, כמו באחד החודשים, אז החלום הזה מעיד על מצב ההתעוררות של המוח הסאבלימינלי שלך. החלום יכול לציין גם חוויות לא נעימות עם חייך המקצועיים….

אם אתה חולם ביוני, החלום הזה מייצג את תחילתו של זמן של שמחה ואושר.

(תראה צורה)

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה גופר, זה יכול להצביע על כך שאתה מרגיש ששימש אותך ומניפולציות על ידי אחרים. החלום יכול להיות משחק מילים על ~הולך~. כך הוא יכול לייצג את היוזמה שלך לפעול….