…(שולחן אוכל) שולחן אוכל שאוכלו מוכן להגשה בחלום פירושו ברכות, קבלת הזמנה לארוחת ערב או ארוחת צהריים, נוחות כלכלית, מעמד וניצחון ניצחון על האויב. במקרה זה, האויב של האדם הוא רעב. האוכל המונח על השולחן מייצג שלל. ניקוי שולחן הארוחה בחלום פירושו הפסקת נוחות וברכות. שולחן האוכל של ביתו בחלום מייצג את פרנסתו ומזונו, פרויקט חשוב הדורש עזרה של אנשים רבים, או אדם נהדר, אדיב, אמיתי ונדיב. ישיבה על שולחן כזה בחלום פירושה הצטרפות לחברתו של אדם כה גדול. אם בשולחן אוכלים אוכל נקי ולחם טרי בחלום, פירושו אהבה בין חברים לאחים. לאכול מעט אוכל וקצת לחם על השולחן בחלום פירושו חוסר אהבה כזו בין אחים. קבלת ההזמנה לחלוק כיכר לחם עם מישהו בחלום פירושה אהבה, אחדות והתיישנות למסורות הנבואיות. אם אדם רואה מנה אחת או שתיים על שולחנו בחלום, זה אומר רווחים לעצמו ומזון לתלויים שלו. יש תיאבון טוב בחלום פירושו אריכות ימים. אם שולחן האוכל מנוקה לאחר הארוחה בחלום, זה מציין את סיום חייו. אם קהל של אנשים יושב על השולחן כדי לאכול את הארוחה בחלום, הם מייצגים תלות של אחד מהם. אם שני מתנגדים יושבים על אותו שולחן בחלום, פירושו מלחמה, ובמיוחד אם בשרם ועשבי תיבול הם על השולחן. שולחן האוכל בחלום מייצג אז את שדה הקרב, ואכילת הארוחה שלהם פירושה לחימה. שולחן אוכל בחלום מייצג גם אדיקות. אם מישהו משתף את הארוחה שלו בחלום, זה אומר שהוא יפגוש חברים חדשים וייהנה מחברתם, אז יווצר סכסוך ביחס לפרנסתו ורווחיו. (ראו גם אוכל | אורח | הזמנה | אירוח | טבלה)…

…(אוכל לגבר | ארוחת ערב | עיכול אוכל | הזמנה | ארוחת צהריים) אוכל שמונח על צלחת קרמיקה או על צלחת חרס בחלום מייצג רווחים כדין. אם מוגש בחלום אוכל על מגש זהוב או כסוף אסור, הוא מייצג כסף שלא כדין, חובות נרחבים, אכילה ולעיסה של אוכלים עם תשוקה וגרגרנות. בליעה של מה לועס פירושה חובות או גובים הדורשים את כספם. אכילה עם יד ימין בחלום פירושה הצלחה. לאכול עם היד השמאלית בחלום פירושו ליפול במלכודת של האויב ולמורת רוחו של חבריו. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום פירושה הימנעות טובה ואמון באלוהים יתברך כמקיים היחיד. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום יכולה להתפרש גם כמחלה או חוסר יכולת לאכול במו ידיו. אכילת ממתקים בחלום פירושה פיתרון של בעיה באמצעות חסד. אם האוכל שומני בחלום, זה אומר שהבעיה של האדם היא קיימא. אוכל חמוץ בחלום פירושו יציבות. אוכל חמוץ בפה בחלום פירושו גם כאב וסבל. אוכל צהוב בחלום פירושו מחלה, למעט בשר עופות. שתיית אוכל באופן שבו שותים נוזלים בחלום פירושה עלייה ברווחים של האדם. לאכול בחתונה בחלום פירושו בשורה משמחת. אכילה בקבלה לאחר הלוויה בחלום פירושה מצוקה וצער. כל מזון שיש לו חיי מדף ארוכים בחלום פירושו רווחים והטבות מתמשכות. בשר, חציל, דלעת או אוכל כזה בחלום מייצגים תועלת זמנית או רווחים עונתיים. לאכול ליד שולחנות התמלוגים או העשירים בחלום פירושו לעלות בדרגה, או לחדש את המנדט של משרדו. אכילת דלעת בחלום פירושה גם הכוונה, בעקבות המצוות הדתיות האמיתיות, או שזה יכול להיות ערנות. אכילת אוכל משולחן אנשי הידע בחלום פירושה רכישת ידע, הדרכה, חוכמה וברכות. אכילת אוכל מצלחת שוטר או חייל בחלום פירושה ניאוף או קבלת כסף ממקור לא חוקי. אכילת אוכל של אנשים עניים או אדוקים בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטא או קבלת הדרכה. אכילת אוכל של נוודים או בדואים בחלום פירושה נסיעות, עלייה בתחנה או שינוי בתנאים של מישהו. אכילת ארוחה שבושלה עם בשר בחלום פירושה עושר עבור אדם עני. אכילת ארוחה שבושלה ללא בשר בחלום יכולה גם היא להיות עוני, או שזה יכול להיות מסירות. אם הארוחה של האדם הופכת למשהו טוב יותר בחלום, פירוש הדבר התקדמות בחייו הרוחניים של האדם. אם האוכל של האדם הופך להיות מריר או חמוץ בחלום, זה אומר להחליף בן / בת זוג או מקום עבודה. אם מבשלים ארוחה טעימה בחלום, פירוש הדבר להשיג עבודה בדרגה גבוהה, או שזה יכול להיות שגשוג לאחר שסבל מעוני כואב. אם מישהו אחר מבשל ארוחה של אדם בחלום, זה אומר להתמודד עם אדם בוגדני ובמקרה זה, זה אומר שצריך לחשוש לחייו או לעשות איתו עסקים, או שזה יכול להיות שהוא עשוי לקבל עזרה. עושה את העבודה שלו. אם אוכלים אוכל חם בלתי נסבל בחלום, זה אומר מצוקות. אם מישהו מוצא את פיו מלא באוכל, ואם עדיין יש חלל לעוד אוכל בחלום, פירושו בלבול, או שזה יכול לייצג את איזון חייו בעולם הזה. אם מישהו מצליח לטחון ולבלוע את האוכל בפיו בחלום, זה אומר שהוא יתגבר על הקשיים שלו. קבלת אוכל חמוץ או טעימה מרה ממישהו בחלום פירושו לשמוע מילים קשות, ואותו פרשנות ניתנת אם מישהו מציע לחלום אוכל חמוץ או מר. אם הוא אוכל את זה, זה אומר צער, עצב ומצוקה. אם מישהו מוצא את עצמו אוכל את זה בסבלנות ומודה לאלוקים יתברך על זה בחלום, זה אומר שהוא יברח מסכנות כאלה. (ראו גם לעיסת אוכל | אורח | אירוח | בליעה | טבלה)…

…לחלום על אכילה לשולחן ללא מפת שולחן עולה כי החולם משתוקק לעצמאות מוחלטת בניהול חייו, אשר בקרוב יושג על ידי החולם, לא משנה אם זה בסופו של דבר ישפיע על אנשים אחרים (בני זוג או משפחה) חברים, למשל). לחלום על הכנת שולחן האוכל מכיוון שמצפים אורחים ומבקרים, מעיד שלחולם יש חברות טובה ובגלל זה יש שגשוג בענייני החולם או בעסקים. לחלום על מישהו שעומד או יושב ליד שולחן אוכל מעיד שהוא מעוניין להשיג טובות הנאה בתמורה לחוסר שיקול דעת. לחלום להיות ליד שולחן ולנקות כלים ושאריות מצביע על כך ששגשוגו ושקטו של החולם יהפכו במהרה לכישלונות וצער. לחלום לעמוד מול שולחן ישן, ללא כלים, מעיד על סיכון לאובדן, עוני וצרות שונות, ואף גרוע מכך אם אין שרידי אוכל לשולחן. לחלום על שולחן אוכל שהידרדר, במיוחד אם הוא מקולקל, מעיד על כך שהעסקים והעניינים לא מסתדרים כשורה ושהם יחמירו מדי יום אם החולם לא יטפל בהם. לחלום על שולחן אוכל נע בכוחות עצמו עולה כי עסקים ועניינים לא מסתדרים כשורה, מה שאומר שהחולם צריך לעשות שינויים מהותיים. לחלום על שולחן, הפוגע באדמה מעצמו או מגרד את העץ, הדבר מעיד על כך שלחולם אין שום שיקול כלפי המשפחה או החברים, מה שמסכן את הצלחת עסקיו של החולם ובעיותיו הכלכליות הקשות….

…החלום על שולחן אוכל מסמל מצבים בחיים המעירים שהם חופשיים. חוויה שלא ניתן להפסיק או להפריע לה. להבין את עצמך להיות בטוח לחלוטין במשהו או לשלוט באופן מוחלט במצב. לא צריך לעשות שום דבר שלא נעים לך. דוגמה: אדם חלם להיות ליד שולחן ארוחת ערב עם אח ואחות שהוא לא מכיר. בחיים שהיא מדברת בקביעות עם אישה אמיתית הוא בדיוק פגש שהוא חשב שהיא אולי אחותו שאבדה לא מזמן. שולחן ארוחת הערב משקף את הידע שלו על האישה הזו שמעולם לא עוצרת אותו או לא מסכים איתו על היותה אחותו, כך שהוא יכול להמשיך להרגיש טוב לדבר על זה כל הזמן….

אוכל בחלומות מסמל את סוג ותכונות החוויה או האנרגיה שאתה לוקח בחייך. כמה מצבים מסוימים משפיעים עליך. לכל אוכל חוויה או אנרגיה ייחודיים הקשורים בבסיס דעותיו, רגשותיו או זיכרונותיו מהאוכל הספציפי. סמלי אוכל מסוימים נוטים להיות אוניברסליים יותר (למשל, תפוחים או שיבולת שועל), בעוד שאחרים (למשל, אוכל או זבל אוכל) מקבלים משמעות הרבה יותר אישית על סמך הרגשות האישיים שלך כלפי אוכל. אתה צריך לשאול את עצמך מה הכי בולט בסוג מסוים של אוכל ולראות כיצד תכונות אלה חלות על מצב חייך הנוכחי. באופן כללי, לפרי יש סמליות של מחשבות הגורמות לך להרגיש טוב, לירקות איכויות מזינות יותר, ולשמור על הבשר הסמלי על התכונות שהם יותר. אוכל קפוא יכול לכלול דחיינות או לשים משהו. בחרת להתעלם מנושאים מסוימים או להתמודד עם משהו אחר כך. הפשרת אוכל קפוא עלולה לסמל בעיות או מצבים שנמצאים בחשבון מחדש. זה יכול להיות גם הייצוג של סוף סוף להתמודד עם בעיות שאתה מפריע להתמודד איתן. אולי יש לך משהו שנשמר מיוחד או חשוב לרגע זה. החלום של אוכל שרוף מסמל חוויות שיש לך שנפלו לים או שדאגת מאוד. אוכל שרוף יכול להיות גם ייצוג של חוסר טיפול בהכנות לסוג מסוים של חוויה שיקרה. הסחות דעת, חוסר מיקוד, חוסר אחריות. לחלופין, אוכל שרוף עשוי לשקף אכזבה או תחושה שסוג מסוים של חוויה לא הולך להיות מספיק טוב. עיין במדור נושאי האוכל לקבלת מבט מעמיק יותר על הסמליות של אוכל חלומי….

החלום של משרדך, מראה את המסירות שיש לך למה שאתה עושה. אולי אתה אחד מאותם אנשים שנותנים את כל מה שיש להם כדי להשיג את התוצאות שהם מחפשים. לחלופין, החלום עשוי להראות את שפע העבודה שעליך לעשות, כך שאתה לא יכול להירגע, אפילו כשאתה ישן. החלום בו אתה מחזיק במשרד הציבורי מציין את הסכמתך למה שאתה מרוויח ומה שעליך לעשות. אתה כנראה האדם שלוקח על עצמו את ההתחייבות למה שהוא עשה….

(ראו חבר למשפחה | טבלה)

…חולמת לערוך שולחן הכנה לארוחה, מנבאת איגודים מאושרים ונסיבות משגשגות. כדי לראות שולחנות ריקים, מסמל עוני או חילוקי דעות. כדי לנקות את השולחן, מציין כי הנאה תניח בקרוב את צורת האדישות. לאכול משולחן ללא מטלית, מנבא כי תהיה לך נטייה עצמאית, ושגשוגם או התנהלותם של אחרים לא יעניקו לך שום דאגה. לראות שולחן הולך או נע בדרך מסתורית כלשהי, מנבא כי חוסר שביעות רצון יכנס בקרוב לחייך, ותבקש הקלה בשינוי. לחלום על מטלית מלוכלכת על שולחן, מציין אי ציות ממשרתים או ילדים, והריבים תמיד יעקבו אחר ההנאה. לראות שולחן שבור, זה מבשר רעות של הון מתכלה. לראות אחד עומד או יושב על השולחן, מנבא שכדי להשיג את רצונותיהם הם אשמים בחוסר שיקול דעת. כדי לראות או לשמוע ראפ או כתיבה בשולחן, מציין כי תעבור שינוי רגשות כלפי חבריך, והמזל שלך יהיה מאוים. מצוין הפסד מפיחות של קרובי משפחה או חברים….

…החלום של אוכל סיני או אוכל מהיר מסמל מצבים שמרגישים טוב לשים לב ששום דבר לא משנה. נהנה להרפות או לא צריך לדאוג לשום דבר. אני רוצה לדעת שבעיה אינה דאגתך. מופתע לדעת שמשהו שחשבתי שחשוב הוא כלום. החלום של אוכל סיני שהוא מבושל ביתי או אמיתי מסמל סיטואציות בחייכם הגורמות לכם להרגיש חסרי פניות, אדישים או לא מעוניינים להרגיש טוב. לשלוט בעצמך או להרגיש משועמם ממשהו. דוגמא: אדם חלם להריח אוכל סיני. בחיים האמיתיים הייתה לו מחלה סופנית וידע שהמוות קרוב. הוא נפטר למחרת. האוכל הסיני משקף את אמונתו כי מותו הממשמש ובא גורם לתחושה טובה לחשוב על חייו הנוכחיים לא היה חשוב….

…חלום אוכל הכלבים מסמל את מחשבותיך או מצב שמעודד גישה מגינה. יתכן שאתה מנסה להגן על עצמך מפני רגשות לא נעימים או מנסה להיות אופטימי. משהו שמגביר את הצורך בהגנה עצמית רגשית. באופן שלילי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים כעס, אכזריות לאחרים או התנהגות מינית מוגזמת. קונפליקט או גירויים מיניים שקשה להפריד ביניהם. באופן חיובי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים אתכם לכפות את עצמכם, להיות מגנים או להיות מוכנים לכל קושי….

…החלום על שולחן פיקניק מסמל גישה רגועה או סתמית לגבי שמבחינים במשהו לעשות. זה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך להיות שם לב בכוונה או להיות מעורב במכוון בפעילות או בהתנהגות. הכוונות או האינטרסים שלך מוצגים לאחרים. באופן שלילי, ספסל לפיקניק יכול להיות סימן לכך שאתה לא חושב שיש משהו לא בסדר בכך ששמים לב אליו כפועל בצורה שלילית או מישהו מדבר בשלילה. דוגמה: אדם חלם לשבת על ספסל פיקניק. בחיים האמיתיים הוא היה מאוד לא מרוצה מחייו והיה מאוד קולני ברצון להרוג את עצמו. דוגמא 2: אדם חלם לשבת ליד שולחן פיקניק עם מכר ותיק מבית הספר היסודי שלא מצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים הוא מתח ביקורת על מישהו באתר שחשב שזה לא משנה אם האדם ראה את זה….

…(אירוע | קורס | ארוחה) אם מישהו מתארגן ומזמין אנשים לארוחת אוכל או אירוע בחלום, זה אומר שהוא יבזבז כסף להקמת עסק, או שהוא יבקש את עזרתו של מישהו נגד יריב. (ראה גם אוכל)…

…החלום להיות בחדר אוכל מסמל את רשמיות האירועים או תחושת סדר. אנשים או מצבים בחיים שלך שעושים את מה שהם צריכים לעשות. לאחר תקופה של הפרעה היא עשויה לשקף תחושה של רציונליות ואישיות. לחילופין, חדר אוכל מסמל את סיום המצב. אירועים או חוויות המסמנים סיום מסוג כלשהו בחייכם….

…לראות את שולחן הבריכה בחלום מציין את הצורך בתקשורת. אולי יש צורך להשיג בעבודה בצוות….

…החלום על שולחן מסמל את המודעות לאפשרויות. התבוננות בכל זה אפשרית או זמינה עבורך….

…זה המקום של מערכות היחסים המשפחתיות שלנו. אם מדובר בטבלה מלבנית זה משקף כי ארגון המשפחה הוא היררכי יותר. אם זה בריבוע אין הרבה היררכיה כאילו היא מלבנית. אם הסיבוב שלו מציין שאין היררכיות במשפחה שלנו. שולחן מוגש היטב מסמל ביחד משפחתי ועתיד נחמד. אם אין איש ליד השולחן זה משקף את רצוננו בתקשורת ובקשר משפחתי. אם השולחן נשבר, נופל או כל תאונה שתתרחש, יכול להיות שהאיחוד המשפחתי שלנו יישבר או מה שיקרה לנו התאונה המסמלת….

…לחלום ולראות שולחן עגול הוא סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל שלמות ושוויון….

…לחלום שאתה עומד לפני מפה נקייה ויפה מבשר טובות, כי זה מרמז שלפחות בעתיד המיידי תיהנה משגשוג. מפה נקייה מעידה על הרצון והסבירות לקבל הזמנה חשובה. לחלום שאתה מסיר מפה מהשולחן כדי פשוט להניח אותו מעיד על כך שהזמנה כזו לא תתקבל, או במקרה שהיא, החולם לא יוכל להשתתף. לחלום על מפת אוכל מלוכלכת, ישנה, ​​מוכתמת וקרועה, מצביע על כך שאתה נתקל בבעיות עם עמיתים לעבודה, שהולכות ומחמירות יותר ויותר, או שהבעיות הללו עשויות להיות גם עם ילדיך או בני משפחה אחרים (בדרך כלל עם אנשים. שתלויים כלכלית בחולם); זה יכול להתרחש לאחר שנהנה ממצב נעים כמו מסיבה או טיול….

…לחלום שאתה נמצא בחדר אוכל יש חשיבות סמלית של ידע והבנה. האם אתה מחפש משהו חדש בחייך? אז החלום על הסלון מייצג את הגשמת החלטה חשובה בחייכם….

לחלום שאתה במלחמת אוכל, מסמל סכסוך על רעיונות או נקודות מבט שונות.

…(סל פיקניק | פאוץ הנסיעות) סל מזון בחלום מייצג מסע חשוב, נוחות כלכלית או חילופי תנאים בין עוני ומצוקה. אם מטייל רואה את עצמו סוחב סל אוכל בחלום, זה אומר שהוא יביט במבט חיובי על הדברים, או שהוא ילך צעד קדימה שיביא תועלת לו ולמשפחתו….

…חלום אוכל התינוקות מסמל מצב חיים ערי שמקלים עליכם לחוות. התנהגות או טיפוח לטפל כדי להקל על החיים. פשט בעיה. ~התינוק הולך~ בעיה. לוודא שמישהו חסר ניסיון יוכל לעבור משהו שהוא לא מבין. עושה את כל העבודה למישהו אחר, כך שזה קל….

…החלום על אוכל מהיר מסמל סיטואציות שמעודדות אותך לדאוג לשום דבר מלבד להרגיש טוב. ריגוש מהיר. הנאה חסרת מהות או רגש עמוק. זה יכול להיות גם ייצוג של סקס מזדמן….

…בחלום, עיכול המזון פירושו יציבות ואדיבות במקצועו, חייו וחיותו. עיכול האוכל של האדם בחלום מסמל גם ביטחון והגנה מפני פחד. (ראה גם אוכל)…

…אם לבד, זה אומר בידוד רגשי ואם עם חברה, זה אומר אושר בבית. להזמין מישהו מעיד על קנאה. לראות את בן / בת הזוג שלך אוכל ארוחת ערב עם אדם אחר מעיד על בגידה. לראות קרוב קרוב לסעוד לבדו מעיד על קשיים בריאותיים….

סכסוכים רגשיים עם פרידה כתוצאה מכך של האהוב.

…לחלום שאתה עובד על שולחן מעיד על מזל רע ועל מאמצים חסרי תועלת. אם אתה מוצא כסף על שולחן העבודה שלך, זה מצביע על קשיים, עוני ובעיות שונות אחרות. לחלום על משהו שנכתב בצורה שלמה בשולחן כזה מרמז שעליך לשים לב יותר לעניינים שלך. במקרה שהכתיבה הושלמה וניתן לקרוא אותה בצורה ברורה, זה מעיד שהכל בסדר. לחלום שאתה כותב משהו מרמז שיש לך ספקות וגם כישלון פחד, אבל אם אתה מרגיש מרוצה ממה שכתבת, זה מצביע על כך שהפחדים שלך אינם מבוססים. לחלום שאיבדת נייר כתוב מסמל שניהלת את העניינים שלך ברשלנות, וזה יכול לגרום לך לבעיות רבות. לחלום שמה שכתבת זה עתה בוער מכריז על הצלחה בחייך….

(ראה חבר למשפחה)

…אם המפה לבנה ויפה והיא על השולחן, אז זה מכריז על שגשוג לבית. אם זה מוכתם, מלוכלך או מקומט, זה אומר שיש בעיות וסיבוכים שאפשר היה למנוע….

המפה בחלום היא סמל הרסדיוויזם, במיוחד אם הוא מלוכלך. אתה מתקשה תוך כדי שירות לאחרים וצרכיהם….

…כאשר טבלה מופיעה בחלום, זה סימן שאנו יכולים לצפות לתנאים טובים לחברות שאנו יוזמים. אם במהלך החלום החולם עצמו / ה או אדם אחר חותך את השולחן, זה סימן למניעות ומכשולים מכל הסוגים. אם בחלום אנו מוצאים את עצמנו מוסיפים טבלה לאחרים, זה מראה שהגיע הזמן לשתף פעולה אם ברצוננו למצוא הצלחה בעולם העסקים, שכן בוודאי נקשר עם אנשים שיביאו לנו יתרונות….

המשמעות היא שתוזמן לטקס חברתי חשוב.

חלום של מפה מוכתמת פירושו אי ציות וריב.