(פקעת אכילה) בחלום, גרעין כף היד מייצג ירושה, הון חוקי, נוער, אנרגיה, יילוד, פרידה או עובר שלא הובר.

סמל מצוין של התחדשות שהוא סימן המעיד על כך שרצונותיך יהפכו לאמיתיים, גם כאשר נראה שהכל משתבש.

…לשים לב לכף היד שלך מתפרש כהמלצת התת מודע שאתה חייב או שאתה מחזיק בידך את כל הידע שאתה זקוק לו. אתה צריך להגיע ולהשתמש במלוא הפוטנציאל שלך. זה גם מסמל פתיחות ואת טבעה הנדיב….

…החלום בכף היד מסמל את המודעות ליכולות שלך. לחלופין, פתח את כפות הידיים שלך בכדי לשקף את הרגישות, הזמינות או הפתיחות. דוגמא: אדם חלם לראות חשמל כחול זורם לידיו. בחיים האמיתיים הוא גילה כישרון חדש ששינה את חייו….

…(יד) בחלום, כף ידו מייצגת את הכושר של האדם בערנות. כפיית ידיו של מישהו בחלום יכולה להיות אושר ואושר, או שזה לא יכול להיות דבר בערנות. נשיאת כפפה בידו בחלום פירושה הפסקת מסלול העוולה. סטירת פנים של מישהו בשתי ידיו פירושה צער, עצב או אסונות. להכות את קצה ידו לכף היד השנייה פירושה הפרדה. בחלום, כף ידו מייצגת גם את כוחו של האדם. מתיחה פתוחה של כף ידו בחלום מסמנת עושר ושגשוג. החזקת אגרוף הדוק בחלום מרמזת על עוני, או על תנאי חיים הדוקים. אם אדם רואה שיער צומח בכף ידו בחלום, זה אומר דיכאון, מצוקה וחובות. גידול שיער על ידו בחלום מעיד על כוחו או גבריותו. ראיית ידו של אחד התלויה משמיים בחלום מסמנת את הקשרים של האדם עם השליט או האנשים הסמכויות. יד נמתחת מהשמים בחלום יכולה גם להיות רווחים וברכות לצייד, לבנאי ואיש מקצוע בתחום הנדל~ן. בחלום מייצגת כף ידו גם את עולמו. פירוש הדבר עשוי גם להפסיק דרך פעולה מסוימת. אם מישהו מוצא את עצמו מפחד, ואז רואה את כף היד המושטת לפניו בחלום, זה אומר שהפחדים שלו יופרשו. כף יד גדולה ונמתחת בחלום פירושה שגשוג ונדיבות. אגרוף קרוב בחלום פירושו קמצנות. כף ידו היפה למראה מציינת גם הימנעות מרע, או כישלון בתשלום צדקה. כף ידו של החלום בחלום מייצגת גם את התפילות והתחנונים של האדם, נחמה, חיפוש אחר נחמתם של אחרים או קבלת תועלות מאחרים. כף ידו של החלום בחלום מייצגת גם שנה, אורחות חיים, כסף, מנהיגות, בן, אומץ לב ונעדר מההתרעות. (ראו התנגדות להתעללות)…

…לראות את כף היד שלך בחלום מרמזת שתקח את כל הידע שאתה צריך בידיים שלך. זה גם מסמל את הכנות והחיוניות שלך. לחלום שאתה קורא את כפות הידיים פירושו שיש לך מטרות חיים ושאיפות. החלום מראה את מסלול חייך….

…החלום שאתה קורא את היד שלך מסמל את השלכתך לעתיד שלך על סמך אמונות עכשוויות, או לאן אתה חושב שאתה הולך. חיזוי אישי על חייך על סמך מצבים עכשוויים. זה משקף שאתה בטוח בבחינת המימוש של מטרות עתידיות. החלום לקבל חדשות רעות מדקלמן יכול לייצג סיטואציה שפוגעת בביטחון שלך או מעוותת תקוות לעתיד….

אם אתה חולם שמישהו תוקף אותך, אז זה מראה את הכאב שאתה סובל. יכול להיות שאיזה באג נשכת בזמן שישנת, אז זה מכנה את החלום לנגוס אותך. קחו בחשבון שהחלום יכול להצביע על רגשותיכם כלפי מישהו, במקום בו אתם מרגישים שאתם מאוהבים באותו אדם מסוים….

חולמת על קרן נעליים רומזת כי בקרוב יחול שינוי בעניינים, בעסקים, בחברות ובקרובי משפחה. לחלום על טיפול או שימוש בקרן נעליים עולה כי השינוי שהוזכר קודם כבר קיים והחולם צריך להקפיד על מילים ומעשים, מכיוון שחוסר שיקול דעת עלול ליצור בעיות משמעותיות. לחלום על שני קרני נעליים עולה כי בעתיד הקרוב יתעוררו שני מצבים ויהיו קשים באותה מידה והחולם יצטרך לבחור באחד מהם. אם אחד משני קרני הנעליים הוא תקין, כלומר בתנאים טובים לשימוש, והשני פגום או בתנאים גרועים, זה מרמז על שני דברים: האחד נכון והשני לא תקין או לא בסדר, אבל זה הפעלת לחץ חזק מאוד וזה יהיה תלוי באנרגיה של האדם לדחות אותה או לקבל אותה בידיעת הסיכונים. אם קרני הנעליים הללו נמצאים בידי החולם, זה מצביע על כך שהבעיות כבר קיימות ועליה להמשיך מיד לפתור אותן….

(ראה דקל)

(ראה פרסת קלובן)

זה מצביע על כך שאנחנו מוכנים להתמודד עם האירועים הקרובים. אם אתה הלובש את זה, אתה מסתיר את האישיות האמיתית שלך. אם הלובש הוא מישהו אחר, הוא מסתיר מניעים אנוכיים….

…בחלום, כפות הרגליים מייצגות את זקיפותו של האדם, שכן איתן אחת עומדת זקופה. אם יקרה משהו לרגליו של אדם בחלום, זה ישקף את מצבו הכלכלי, עבודתו, עמלתו, הבוס שלו או משלחותיו. אם אדם רואה את רגליו מפנות אל השמים בחלום, זה יכול לציין את מות ילדו. אם כפות רגליו של אדם הופכות לירוק, פירוש הדבר שהוא יסב הפסדים עסקיים. אם האדם רואה את עצמו מבצע פעולות מיניות מתועבות עם כפות רגליו בחלום, פירושו שהוא יקיים יחסי מין לא חוקיים. הליכה של דוב רגלי בחלום פירושה עמל בחיים, קשיים ועייפות. אם אדם רואה את עצמו אוכל את כף רגלו של בן אנוש אחר בחלום, זה אומר שהוא יהפוך אתו לחבר קרוב, ירכוש את ההתערבות שלו, יקצור הצלחה מהקשר שלו, ימלא את צרכיו, יקבל הטבות במסעותיו, או אם הוא כשיר שהוא רשאי, הוא רשאי לכהן בראש קבוצת אנשים עניים או להדריך ימאים לתפיסתם. אם הוא אדם עני, המשמעות היא שהתועלת שלו לאחרים גדולה יותר מאשר אם היה אדם עשיר. אם אדם עשיר רואה את עצמו אוכל את כף רגלו של אדם אחר בחלום, זה אומר מחלה, חולשה או עיוורון. באשר לרועזים, אכילת כף רגלו של מישהו בחלום פירושה מאסר, צער ואשמה. אם רואים את אחת מכפות רגליו הופכות לאבן, פירוש הדבר שיימנע ממנו השימוש בו. אם אחד צועד על מלך או שליט בחלום, זה אומר שהוא יעבור על מטבע כסף הנושא את דמותו של שליט כזה. אם כף רגלו של אדם נקטעת בחלום, פירוש הדבר שהוא יאבד חצי מהונו. אם שתי כפות רגליו קטועות בחלום, זה אומר שהוא יאבד את כל הונו, או שהוא עלול למות תוך זמן קצר. רגליו של אדם בחלום מייצגות גם את הוריו או את מנהיגי הארץ. אם רגלו של אחד שבר בחלום, פירושו שהוא לא צריך להתקרב לאנשי הרשויות במשך כמה ימים, או שעדיף לעזוב את העיר לאיזשהו זמן ולהתפלל לשלומו. אם אדם חולה רואה את כף רגלו שבורה בחלום, זה עשוי להיות מותו. אם אדם רואה את אחת מרגליו ארוכות יותר מהשניה בחלום, פירושו שהוא יעבור וירוויח מהמסע שלו, או יקבל את העזרה הדרושה במהלך מסעו. אם הוא עשיר, זה אומר שהוא יחלה. אם אדם מסכן רואה את עצמו עם ארבע רגליים בחלום, זה אומר שהוא יעבור ויקבל עזרה להשגת יעדיו. אדם עשיר במקרה זה עשוי לחלות, או שזה יכול להיות אריכות ימים. הליכה על שלוש רגליים בחלום פירושה שאחד יגדל להיות זקן, או שדרך מחלה הוא לא ימות עד שהוא ישמש במקל הליכה כדי לעזור לו ללכת. אם שליט או שופט רואה את עצמו בעל רגליים רבות בחלום, זה אומר שיש לו עוזרים רבים. אם כפות רגליו של אדם הופכות לברזל בחלום, פירושן אריכות ימים ושגשוג. אם הם הופכים לזכוכית בחלום, פירוש הדבר שהוא יחיה חיים קצרים ויסבול ממחלה מתישה. אם הם הופכים זהב בחלום, זה אומר שהוא ישתמש בהם כדי לחפש נכס אבוד או עושר מבוקש. אם הם יהפכו כסף בחלום, פירושו שהוא פילאנדר והוא יחיה בעוני, שכן תאוות נשים ועושר לא יכולות להתקיים יחד. אם כפות רגליו של אדם הופכות להיות מובילות בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול משיתוק, אלא אם החלום מכיל אלמנטים אחרים המציינים פעולות הנעימות לאלוהים יתברך. אם אדם רואה את כף רגלו ללא עור מכסה בחלום, פירושו אריכות ימים. בחלום, בהונותיו של האדם מייצגות מעשים טובים. התנסות בכאבי רגליים בחלום פירושה חטאים ועונש או תשובה וסיבולת. (ראה גם מידה | גוף '| רגל | ירך | מסעות)…

…לחלום על שימוש בכף לאכילה רומז שהחולם חי בשגשוג, ויישאר לחיות כך. לחלום שכף אבדה היא אזהרה לפיה יש אי הבנות וחשדות בנוגע להתנהגות החולם….

ראו את משמעות כפות הרגליים

לחלום על שכמייה מעיד על הגנה בזמנים קשים.

בקרוב תשתלב ברומן, או שתחיה רומנטיקה בלתי אפשרית.

(ראה שובל)

…אם ישנת וחלמת שבחלום פגעת או פגעת בכף הרגל שלך, פירושו חוסר התקדמות, חופש ועצמאות. לחלופין החלום עשוי להעיד על כך שעשית צעד בכיוון הלא נכון. בפרט, לחלום שכף הרגל שלך נחתכת בזכוכית, אז זה מעיד על פסיביות. אתם מהססים או לא ששים לעשות את הצעד הראשון לקראת מטרה או החלטה. למידע נוסף אנא קרא את משמעויות כפות הרגליים….

אם ראית כפית בחלום, זה אומר שאתה מחפש עזרה או רוצה לתת אותה למישהו. החלום מעיד גם על הרצון שלך להיות אדם טוב….

…זה מסמל אושר זוגי. אם הוא עשוי מעץ, אז זה מעיד על אושר למרות עוני. אם נאבד כף, נהיה קורבנות תמימים לחשד….

…לחלום על כף רגל מסודרת, מבשר שמעט רע חריג יוצא דופן מאיים עליך, וטוב שתעשה אם תימנע מידידות של אנשים מוזרים….

החלום עם כפות הרגליים מסמל את הדברים שאתה מגן, יסוד מוסרי או עקרונות. החלום על רגל פגועה מסמל ריקבון מוסרי, שחיתות או דפוסי מחשבה נמוכים….

כשאתה רואה את המרית בחלום, החלום הזה מראה את האהבה שאתה חולק עם העולם.

…חולמת על כף, מציינת שתחווה תגובה בעסקים שליליים ותנצח את העוני. לראות מזל חלול או שבור, בלתי נמנע, מתקרב אליך במהירות….

…לחלום או לראות את הרגליים שלך בחלום, מסמל את הבסיס שלך, את היציבות ואת תחושת ההבנה. המשמעות היא שהצורך שלך להיות יותר פרקטי וחשוב. השאר את הרגליים על הרצפה. לחילופין, הוא מייצג ניידות, עצמאות וחופש. אולי צעד בכיוון הנכון ואתה שוקל על המטרות שלך או על הצעד הבא שלך. סוליית כף הרגל יכולה להיות משחק מילים על היותך או מרגיש כמו התמיכה היחידה של אדם / סיטואציה כלשהי. שקול גם את המילה ~הכניס את כף רגלך לפה~. אם חלמת ובחלום ראית שאתה שוטף את הרגליים, זה מעיד שאחרים יכולים בקלות לנצל אותך. במיוחד עבור תושבי הודו, חלום הרגליים יכול לסמל תכונות אלוהיות שכן הרגליים נחשבות לחלק הקדוש ביותר בגוף….

…לחלום על קצה כף הרגל מבליט סובלנות ואיזון במצב. זה גם מסמל את הבנתך היסודית של פרטים מינוריים….

יש אנשים שיהיו נגד הרעיונות שלך.

…חולמת שאתה קורא את כפות הידיים מייצגת את יעדי החיים והשאיפה שלך. החלום מראה כיצד אתה רוצה לחיות את חייך ואיפה אתה רוצה להיות המנהיג….

…עבור אישה צעירה החולמת על כף היד, מנבא שהיא תהיה מושא לחשד. אם תקראו את כפות הידיים שלה, יהיו לה חברים רבים מהמין השני, אבל המין שלה יגנה אותה. אם היא תקרא את הידיים של אחרים, היא תזכה להבחנה על ידי נוכחותה החכמה. אם יד של שר, היא תזדקק לחברים, אפילו בגובה שלה….

…(עבודה | פרנסה | מילסטון | נסיעות) טחנת יד בחלום פירושה התגברות על מצוקה, כאב או סיפוק צרכיו. זה יכול להיות גם עושר לאחר עוני, נישואין, משרת או מעבר לבית חדש. אם מישהו רואה טחנת יד בבית שלא רגיל לטחון גרעינים או תבלינים משלו בחלום, פירושו מצוקות, תבוסה או ויכוחים. אם לאחר מכן טוחנים בחלום לחם, או בשר או דבש, זה מציין אופי בזוי של תושבי הבית, שקרם, השפעתם, לסביות או טבע סוטה. אם אדם רואה טחנת יד טוחנת אבנים בחלום, פירוש הדבר שהוא יתפס על ידי הטרור. אם מישהו טוחן שעורה או דגנים למאכל בחלום, פירוש הדבר לפתור את בעיות המשפחה, את השגשוג, להתאושש ממחלה או לשפץ את העסק של האדם. אם אדם רואה טחנת יד ענקית במרכז עיירה בחלום, פירושו מלחמה והרס ובעיקר אם הוא רואה אותה חורקת סלעים או פולטת אש או ניצוצות. אחרת זה אומר מגיפה אם טחנת היד טוחנת דגנים מפונקים ועובשים, בוץ או בשר מקולקל. אם רואים את אבן הריחיים מוטה בחלום, פירוש הדבר עולה במחירים. אם טחנת היד מסתובבת בלי שום דבר לטחון בחלום, פירוש הדבר עמל ללא מטרה. אם טחנת היד מסתובבת באמצעות גלגל בחלום, פירושו שגשוג. אם רואים את טחנת היד מסתובבת ולא טוחנת בחלום, פירוש הדבר הוא מסעות. אם הוא מסתובב ללא מטרה מועילה בחלום, הוא מציין את התקרבות מותו של האדם. זוג מטחנות יד קטנות בחלום מייצגות שני בני זוג מתועבים שאיש אינו יכול לתקן או להנחות. אם אדם רואה את עצמו מפעיל אבן ריחיים ביד בחלום, פירושו שהוא מרוויח את פרנסתו בעקבות ההתנהלות הדתית הנדרשת, ומרוויח את כספו מהזיעה שלו עצמו. אבן ריחיים בחלום עשויה גם לציין פעולות מתועבות. אם אסיר רואה אבן ריחיים שבורה בחלום, פירוש הדבר שהוא ישוחרר במהרה, ואם הוא נמצא תחת עונש מוות, פירוש הדבר כי פסק הדין יבוטל, או שהוא עלול למות לפני פסק הדין. בכל מה שקשור לשאלת הפרנסה, ככל שמפעל הטחינה נראה טוב יותר ויעיל יותר, כך הרווחים טובים יותר ולהיפך. אם מישהו קונה טחנת יד בחלום, זה אומר שהוא יתחתן, או שהוא יתחתן עם בתו, או שהוא ייסע לעסקים. אם אבן הריחיים מתפרשת כמשמעותה בעל או אשה, הרי שהיא מייצגת אנשים מכבדים. טחנת יד בחלום פירושה גם נחמה, הקלה, רוע, מלחמה, מחלוקת, אשה, משרתת, פרנסה, נסיעות, גורמנדיזם, או אישה שנותנת לעצמה עדיפות בכל דבר. (ראה גם טחנת מים | טחנת רוח)…

…לחלום ולראות בלוק מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. חלום זה מסמל את חוסר היכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה או להישמר בחוץ. אולי היבט של עצמך נעול בפנים וצריך לבוא לידי ביטוי. כאשר אתה חולם שחסימה נסגרת בטעות סביב שורש כף היד, מציע לך להתווכח אם להיות פתוחים יותר כלפי רגשותיך או לשמור אותם לעצמך. אתה מרגיש שאתה לוקח סיכון גדול בהכרת רגשותיך….

…חולמת על כתב היד במצב לא גמור, מבשרת אכזבה. אם סיים וכתוב בבירור, יתממשו תקוות גדולות. אם אתה עובד על כתב היד, יהיה לך פחדים רבים לתקווה יקרה כלשהי, אך אם תמנע מהטשטוש מהעבודה שלך תצליח בהתחייבויותיך. אם זה יידחה על ידי המוציאים לאור, אתה תהיה חסר תקווה לזמן מה, אבל בסופו של דבר הרצונות הכי שירים שלך יהפכו למציאות. אם תאבד את זה, תהיה נתון לאכזבה. אם אתה רואה את זה נשרף, איזו עבודה משלך תביא לך רווח וגובה רב….