…כשחולם רואה את הסלק (סלק), בחלומו הוא מראה הון מולו. זה הזמן בו התחלתם לקבל את כל הסחורה עבור העבודה שעשיתם. סלק גם מנבא לגבי מתיקות וחושניות וכמה ממה ששולט בחייך. הצבע האדום העמוק של הסלק מראה את התשוקה והרצון להיות מרוצים בצורה יוצאת הדופן….

…לחלום על שדות גדולים של גידולי סלק עולה כי יש שלווה ושקט פנימי בחולם. לחלום שמישהו נותן לך סלק מלוכלך, בוצי כאילו הוא הוצא לאחרונה מהאדמה, ומגיש אותו בצלחת מכוערת, כמזון, זה יכול להיות שמישהו רוצה לפגוע בך באמצעות שמועות ורכילות….

כדי לראות אותם גדלים בשפע, יושג הקציר והשלום בארץ | לאכול אותם עם אחרים, הוא מלא בבשורות טובות. אם הם מוגשים בכלים מלוכלכים או טמאים, יקיצות מצוקה יפריעו לכם….

אם אנו רואים שהוא נטוע על הקרקע, אז זה מעיד על סיפוקים מגוונים וכסף בטוח.

…החלום לחפור בור למצוא משהו מסמל עבודה קשה למצוא תשובות או לפתור בעיה. הכרת שורש הבעיה. דאגה לנסות לברר משהו. לחלופין, חפירת חלקם עשויה לשקף חזרה לבעיות ישנות. אל תתנו לפתור את העבר. בעיות ~לחפור~. באופן שלילי, חפירת חור יכולה לשקף מאמץ חסר פירות המחמיר את הבעיה. השתמש בכל המשאבים שלך בכדי להגיע לשורש הבעיה רק ​​כדי להחמיר אותה מבעבר. מבוכה שחשבה שהרעיונות שלך הולכים לעבוד. החלום על חור שנחפר מלא מים מסמל את חוסר הוודאות או הבעיה שעומדים בדרך לחיפושכם אחר תשובות. החלום לחפור אחד שלם מלא בכוונה במים מסמל ניסיון לכסות את החיפוש שלך אחר תשובות, ואחרים אומרים שזה מסוכן או בעייתי מכדי ללכת אחריך. שמור על האנשים שאתה מעתיק או עקוב אחר המחקר שלך….

…החלום על אנליסט מסמל אותך או מישהו אחר שמעריך מצב או בעיה. אולי השתקפות של ההערכה העצמית שלך. יתכן שאתה מתבונן מקרוב בהתנהגות או בפעולות מסוימות. יתכן שאתה מנסה לתקלה בבעיה או לגלות גורם שורש….

…לחלום ולראות בלוק מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. חלום זה מסמל את חוסר היכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה או להישמר בחוץ. אולי היבט של עצמך נעול בפנים וצריך לבוא לידי ביטוי. כאשר אתה חולם שחסימה נסגרת בטעות סביב שורש כף היד, מציע לך להתווכח אם להיות פתוחים יותר כלפי רגשותיך או לשמור אותם לעצמך. אתה מרגיש שאתה לוקח סיכון גדול בהכרת רגשותיך….

…החלום על לחם מסמל יסודות או פשטות. צרכים בסיסיים או שורש הבעיה. לחם יכול להיות סימן לכך שאתה מנסה ~לשרוד~ משהו עם צרכים בסיסיים. לחם יכול להיות גם ייצוג של מישהו שמצביע על ההיבטים הבסיסיים ביותר של הבעיה שיש לך. באופן שלילי, לחם יכול להיות סימן לכך שאתה לא רואה את האמת של בעיה בסיסית. זה יכול גם להצביע על הרגשות שלך בזמן של קשיים כלכליים. דוגמא: ילדה חלמה לראות חתיכת לחם. בחיים האמיתיים היא ביקשה עזרה מפסיכיאטר בבעיות בחיי האהבה שלה. כיכר הלחם משקפת את הבעיות היסודיות שהצביע לה הפסיכיאטר. דוגמא 2: אדם חלם שאמו תתן לו עומס לחם. בהעיר את החיים הוא סבל מקשיים כלכליים קשים ונאלץ לעשות כל שביכולתו כדי לחסוך כסף. הלחם שיקף את מיקודו בצרכים פיננסיים בסיסיים כאשר ניסה לחסוך כסף….

…החלום על קרקפת מסמל מודעות או תובנה על ידך או מישהו אחר חושב בצורה מסוימת. ראיית שורש הסיבות או ההשפעות של סגנון חשיבה. הבינו מדוע מישהו מתנהג כמותם או מבין את השפעות העבר שלהם. קרקפת חשופה יכולה לשקף את רגשותיו של מישהו אחר שיש לו סגנון חשיבה מסוכן. התפיסה שלך כלפי מישהו אחר באופן מכוון לא תדאג כלל לשום דבר. באופן שלילי, קרקפת חשופה יכולה לשקף את חוסר האונים. החלום לראות אדם שעוטף קרקפת בסכין מסמל תחושות של מעולם לא נעשה כמוך או לעשות כיף שוב. אדם או סיטואציה שמשאירים לך תזכורת קבועה שלא להיות חשובים. מרגיש שמישהו הביך אותך כל כך עד שאתה לעולם לא יכול להפסיק לדבר על זה….

…לחלום שאתה מנקה, מרמז שאתה מסיר את השליליות בחייך ומתגבר על המכשולים העיקריים. אתה מתקדם לקראת שלב חדש בחיים שלך. בפרט, אם אתה מנקה את הבית שלך, אז זה יכול להיות מוסבר כסימן שאתה צריך לנקות את המחשבות שלך ולהיפטר מהמנהגים וההרגלים הישנים שלך. אתם מחפשים שיפור עצמי. לחלום שאתה מנקה חפץ הוא סמל אקספרסיבי לתהליכים בחייך. משמעות החלום הזה הוא היבט של עצמך שאינו עובד או עובד כמו שצריך. אם אתה מנקה את המקרר או התנור, סימן הסימבול, שמשמעותו שאתה מקבל אותו, הוא שורש הבעיה או המצב. זה יכול גם להעיד שאתה מרגיש נחות או תקוע באזור כלשהו בחייך או רגשות שליליים לגבי התפקיד הנשי. החלום שאתה מנקה שולחן מוסבר כהצעה להיפטר מהעומס ששקלת. אתה מזהה את הבחירות, ההחלטות החדשות שלך ותחושת חופש חדשה….