…החלום של תא טלפון מסמל את העניין שלך בחוויות שאתה לא רוצה לדעת על אחרים. אתה רוצה לעשות משהו במיוחד. דוגמה: גבר חלם לראות גבר נכנס לתא טלפון. בחייו הערות הוא חשב לחסל מישהו שאיים על חייו. תא טלפון משקף את רצונו להרוג את האדם מבלי להיתפס….

…חולמים ורואים שמספר טלפון מתפרש כהמלצת התודעה המודעת אליכם מתוך התחשבות בכך שאולי יש צורך ליצור קשר עם מישהו ולבקש עזרה. לחלום שאתה לא זוכר או למצוא מספר טלפון, מציע שאתה צריך להתחיל להיות עצמאי ואחראי יותר….

…זה נשמע בהתעקשות ואף אחד לא עונה: מצב חרדתי, מפחד להתמודד עם בעיות חיים מסוימות. מדברים דרך הטלפון: תקבל שיחת טלפון שתעניק לך הפתעה גדולה….

…החלום על מספר טלפון מסמל את הנדרש מכם כדי להתחיל חוויה רצויה. משאב, יכולת, אדם או מצב שאתה צריך בכדי לגרום למשהו לקרות. דוגמה: אישה חלמה שמספר העבודה שלה כבה. בחיים האמיתיים היא בדיוק חזרה לעבודה לאחר שילדה תינוק והיא נאבקה למצוא מטרה להאמין שהעבודה חשובה יותר מלהיות בבית עם בנה. מספר הטלפון המנותק ייצג את חוסר היכולת שלך לגרום למשרה להרגיש חשובה. עיין בסעיף הנושאים למספרים לקבלת מבט מעמיק יותר על הסמליות של המספר….

…לחלום על טלפון זה סימן שלילי, שכן הוא מכריז על קשרים מסוכנים עם אנשים לא ידועים או זרים שרק מחפשים רווח אישי. כשאישה חולמת על עצמה מדברת בטלפון, זה רומז שהיא מקנא, והיא חושדת שיש יריבה….

החלום על קבלת קונדס מסמל את התסכולים של אי התייחסות ברצינות. אתה עלול להרגיש שמישהו הביך אותך או שלא הופיע. החלום לעשות מעשה קונדס מסמל את הניסיון שלך להביך מישהו בחיים האמיתיים. אתה יכול לארגן נקמה או אנשים אחרים שמעורבים להביך מישהו. מתכננת תכניות עם מישהו ועימם עומד….

מסמל מערכות יחסים סנטימנטליות ורומנטיות. אם איננו מסוגלים ליצור תקשורת טלפונית, הרי שהיא מגלה פחד מפני חוסר האפשרות של יחסים רגשיים כאלה, או שהיא מראה כי מערכות היחסים הללו הולכות להישבר. אם התקשורת מושלמת, היחסים הרגשיים והרומנטיים יהיו טובים באותה מידה….

…החלום על טלפון מסמל תקשורת פסיכולוגית עם היבט של עצמך או נושאים הזקוקים לתשומת לב. היכולת ~להעביר~ לאנשים, לשמוע קול פנימי או להשיג מטרה כרצונם. זה יכול להיות גם ייצוג של סיטואציה שאפשר ~לכנות~ בהיותה מבוקשת. לחלופין, הטלפון מסמל את התקשורת ואת מערכת היחסים שלך עם אחרים. החלום להתקשר למישהו מסמל רצון להנגיש, לעבור או להיות מחובר לרגשות, סיטואציות, אנשים מסוימים. היבט של עצמך שהוא ה~קריאה להיות ~או שאני רוצה את תשומת הלב של. אמונות, רגשות או מצבים שאתה רוצה להנגיש לך עכשיו. באופן שלילי, קריאה למישהו יכולה להצביע על התמכרות להרגלים רעים או לדפוסי חשיבה שליליים. לחלום שטלפון לא עובד או שבור מסמל את חוסר היכולת ליזום מצב או את התגובה הרצויה. אין דרך להתחיל משהו. אתה יכול רק לחשוב לרצות לנסות משהו. תחושת חיתוך. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר יכולת ליצור קשר עם מישהו. מרגיש מבודד חברתית. החלום לקרוא למישהו ללא מענה מסמל תסכול או כישלון להגיע למטרה. לחילופין, אתם עשויים לחוש שלא ניתן היה להעביר אותו לאף אחד או למשוך תשומת לב. ייתכן שאנשים לא מקשיבים לך או מכבדים את רצונך. החלום להתעלם בטלפון עשוי לייצג כישלון לשמוע את הקול הפנימי שלך או לקבל עזרה או תשומת לב. החלום על טלפון מצלצל או שמישהו מתקשר אליך מסמל את היבטי האישיות שלך שהם ~הבנה~. משהו בחיים שלך רוצה תשומת לב. אתה פתוח יותר או מגלה תובנה או הישגים. מצב אחד עשוי להתבהר עבורך. אתה יכול גם להיות הרבה יותר משתף פעולה עם מישהו אחר או להקשיב למישהו אחר. באופן שלילי, זה יכול להצביע על סוגיות לא נעימות שאתה נאלץ להתמודד איתן. החלום של צלצול טלפון ללא מענה מסמל תחומים בחייך שאתה מתעלם מהם. סוגיות או מצבים שלא תרצו להתמודד איתם או מסרבים לראות. יתכן שתצטרך לשים לב יותר למשהו. החלום על שיחות חירום, או חיוג 911, מסמל צורך דחוף או רצון עז להימנע ממשהו. ייאוש להיפטר מבעיה. החלום על טלפון גדול מסמל את חשיבות המסר שאתה רוצה להעביר לאחרים או את ההשפעה המשמעותית שתוכל לשקול לפתוח בפניו. אתה או מישהו אחר עשויים להיות קרובים לקבל רעיון גדול או לבצע שינוי דרמטי. החלום על הפסקת הטלפון מהסמל מסמל התרחקות. סוגיות או בעיות שאינך רוצה להשתתף בהן או שאי אפשר לטפל בהן. החלום עם שלט תפוס מסמל את האנשים או את הסיטואציות שאתה מרגיש שנאלץ להתאזר בהן בסבלנות….

כמו כן, קרא את הפרשנות בטלפון.

…לראות או לשמוע טלפון בחלום פירושו הודעה מתת המודע שלך. אתה יכול להתמודד עם בעיות שאתה מנסה להימנע מהן. לחלופין, טלפון יכול לייצג את התקשורת והקשר שלך עם אחרים. לחלום שלא תדבר בטלפון מייצג מצב שאתה רוצה לסיים. לחלום לדבר בטלפון עם מישהו פירושו שאתה רוצה להתמודד עם אותו אדם בנושא….

ראו את המשמעות של הטלפון

…אם אתה חולם על הטלפון, החלום הזה מציין את התקשורת שאתה מנסה ליצור עם מישהו או עם עצמך. אם לא הרמת את הטלפון, אז חלום כזה מציין בעיות לא פתורות שיש לך עם האדם הנכון, כך שלא הרמת את הטלפון. כנראה שאתה מנסה להימנע מלהיפתר את כל הבעיות. אם דיברת בטלפון עם מישהו שאתה מכיר, חלם אז הוא חוזה אותך בכך, יש צורך למצוא את אותו אדם. לחלופין, הטלפון לא אומר שום דבר בחלום, שהוא חלק מחייך ואתה משתמש בו כל יום….

ראו את המשמעות של הטלפון

…כשאתה חולם על הטלפון הנייד שלך, החלום הזה מעיד על היכולת שלך להסתגל להזדמנויות חדשות. החלום מייצג גם את הגמישות שלו להסתגל לסביבות חדשות. אם אינך מצליח למצוא את הטלפון הנייד שלך או שאיבדת אותו, פירוש הדבר צורך לתקשר יותר עם הסובבים אותך. לפרשנות חלומית מפורטת יותר, ראו גם את משמעות הטלפון….

ראו את המשמעות של מספר הטלפון

תיבת הטלפון פירושה שאתה מסכן את כוונותיך נגדך.

…חולם על טלפון, מנבא שתפגוש זרים אשר יטרידו אותך ויבליאו אותך בענייניך. עבור אישה החולמת לדבר על אחד, מציין שיהיה לה יריבות רבה, אך תתגבר על כל ההשפעות הרעות. אם היא לא יכולה לשמוע טוב בשיחה עם אחד, היא מאוימת ברכילות מרושעת, ובאובדן מאהב….

החלום על משחק וידאו בפלאפון שלכם מסמל אתגר שתמיד עומד בראשכם. משהו שנראה לך חשוב לנסות להתגבר כל הזמן. דוגמא: אדם חלם על משחקי מובייל. בחיים האמיתיים הוא בילה זמן רב בניסיון לבדוק אם הוא יכול למסור את העיר באופן חוקי לסוכנים שיאלצו כל אחד משכניו לבצע שינויים בנכסים שלהם על ידי כתיבת להם אימיילים. משחקי המובייל משקפים את האתגר של כתיבת המכתב המושלם בכדי להכריח שינוי לקרות….

…(שמיעה | שפה | האזנה | מדברים | מילים) דיבור של שפות שונות בחלום פירושו עושר. דבריו של אדם שנפטר בחלום הם תמיד נכונים. כנ~ל לגבי ציפורים המדברות בחלום ודיבורן מציין בשורות שמחה, שגשוג, ידע והבנה. אם בעל חיים מדבר עם מישהו בחלומו או אומר לו – ~ראיתי חלום …~ אז אם החיה נמנעת מלקשר חלום כזה, פירושו קטטה, קרב, הפסדים או ויכוח. אם כלב, פנתר או בז מדבר עם מישהו ומספר לו חלום בחלום, זה אומר בשורות שמחה, רווחים גדולים, תועלות ושמחה. באופן כללי ציפורים המדברות עם בני אדם בחלום משמעותן יתרונות ועליות בדרגה. אם נחש מדבר בעדינות עם מישהו בחלום, זה אומר שהוא יקבל הטבות מאויב. אם בהמה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו מותו. אם הראש או האף של אחד מדברים איתו בחלום, פירושו שמי ששני החברים הללו מייצגים בחייו של האדם (ראה גוף ') יסבול מצוקה. אם עץ מדבר עם מישהו בחלומו, פירושו ליהנות מאותו קו חשיבה. עץ מדבר בחלום פירושו קטטה, או סוף גלותו. דיבור של עץ בחלום יכול גם להיות רוממות. כל מה שתינוק אומר בחלום הוא נכון. פירוש הדבר יכול גם ליפול לחטא. אם אדם אלוהי ורוחני רואה תינוק מדבר איתו בחלום, זה אומר שהוא יהיה עדים לפלאים או לנס, או שיהיה עד להסכם שלא ייאמן. הדיבור של חפצים דוממים בחלום תמיד אומר טוב, מספק שיעור או נותן עצות. שיחת בעלי חיים בחלום מייצגת גם ענישה וסבל. שיחת גפיים בחלום פירושה צרות מקרוביו, או שזה יכול להיות חטא. הדיבור של צללים נעים בחלום פירושו לעורר ג'ין או רוחות רעות. הימצאות ברוח כזאת ודיבור מטעמם בחלום מסמל פיתוי, צרה, שחיתות ורוע. יש לשמוע את כל המלים המסכימות עם גילויי האל בחלום. ההיפך הוא הנכון. אם איבר מדבר עם מישהו שבחלומו הוא מציין עצה שתקבל מקרוב משפחה. שיחות בבעלי חיים בחלום מציינות נטייה לחברויות ומציאת שלום בחברת אנשים אדוקים, או שזה יכול להיות פירושו לעבוד כדי לפרנסתו. אם חומה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו אזהרה על פרידה, או שזה יכול פירושו לוותר על העיר ולבקש לגור במדבר, ליד חורבות לא מיושב, או ליד בית קברות. לשמוע קול שמצווה על אחד לעשות משהו בחלום פירושו בשורות שמחות. לשמוע את אלוהים יתברך ביום הדין בחלום פירושו לעלות בתחנה, לבצע מעשים טובים וקרבה לאדון של האדם. האזנה למילים הקדושות של האל יתברך בחלום מציינת גם את התפשטות הצדק והצדקנות, וחלום כזה יכול היה לייצג שליט שדואג לנושאיו. אם אדם אלוהי וחסיד רואה שבחלום, פירושו שהוא מוותר על העולם ויחפש את נחמתם וברכותיהם של להלן. (ראו גם מיצוי מהדיבור | האזנה | צלילי בעלי חיים)…

…לחלום שאתה או אחרים מורמים מהמתים, מציע שבסופו של דבר תתגבר על המכשולים הנוכחיים שלך ותשיג את המטרות שלך. זה מסמל התעוררות של הרוחניות שלך והאנרגיה המחודשת….

…לחלום שאתה קם לתחייה מהמתים, תהיה לך צער גדול, אבל בסופו של דבר תזכה ברצונות שלך. לראות אחרים שקמים לתחייה, מציין צרות מצערות יקל על ידי התחשבותם של חברים…

…חולם ורואה חור באדמה, מציין היבטים נסתרים בפעילותו. מצד שני, זה יכול להיות שאתה מרגיש חלול או ריק מבפנים. חלום זה יכול להיות שיחת השכמה עבורך בה אתה צריך לצאת ולחשוף את עצמך לאינטרסים ופעילויות חדשות. לחלום שאתה נופל לבור, פירושו מלכודת במצב בחיים שלך או שאתה תקוע בבור. אולי, חפרת לעצמך חור ואינך יכול לצאת מזה….

…אם אישה חולמת שהיא שומעת את המוסיקה המתוקה שמנגנת על ידי גיטרה, אך היא אינה רואה את כלי הנגינה, זה מציע שאם היא לא תעמוד איתנה וחזקה, היא תוכל להיתפס באמצע מערכת יחסים אסורה. או לפחות יכולים להוליך שולל אותה על ידי אוהבי שווא. זה מה שמכונה שיחת צפירה. אם אתה רואה גיטרה עם מיתרים שבורים, זה מציע שכל ההרמוניה שמקיפה אותך תיעלם בקרוב, והיא אפילו יכולה להציע פרידות סנטימנטליות. אם גבר חולם עם מוסיקה שמנגנת על ידי גיטרה, זה מצביע על כך שהוא עשוי להיות מונע על ידי יחסי אהבה קשים שעלולים לגרום לו לבעיות. אם אתה חולם שאתה שר ומנגן על גיטרה או כלי מיתר אחר מול אישה, זה מצביע על כך שכוונות האהבה שלך יכולות להיות הדדיות. אם בחלום הזה אתה מלווה גם בחברים שגם שרים ומנגנים בכלי כלשהו, ​​זה מציע שבמוקדם או במאוחר אנשים אחדים יחזרו ויעמדו לצדך. כל אדם שחולם שהוא / היא מנגן על גיטרה אם כי הוא / היא לא יודע לנגן עליו; זה מצביע על כך שהם משתוקקים לחוש הרמוניה ואהבה סביבם….

…החלום על שעון קוקייה מסמל בושה שאתה מזהיר שהגיע הזמן להתמודד עם הבעיה שלך. משהו רע או מטופש קורה, נותן לך ~שיחת השכמה~….

…החלום על טלפון סלולרי מסמל קרבה רגשית או פסיכולוגית. רגשות דחופים של צורך במשהו. רצונות, אמונות, רצונות או רגשות שאתה מרגיש שחשוב שיהיו לך או שאינך רוצה לאבד. טלפונים סלולריים יכולים להיות גם ייצוג של משאבים או שיחות לאנשים אחרים שתמיד רוצים שתהיה זמינה עבורכם. דברים שאתה רוצה שיהיה לך, רוצה לנסות או סתם לחשוב על הרבה. לדבר בטלפון סלולרי בחלום מסמל את ההתמקדות שלך בנושאים החשובים לך או בעלי ערך רגשית. אתה מבלה זמן רב במחשבה על משהו או שיש לך אינטרס חזק לגרום למשהו לקרות. מדברים בטלפון סלולרי שרבים משקפים גם דחיפות רגשית. אתה מרגיש שאתה צריך משהו כדי לעבוד. החלום לאבד את הטלפון שלך מסמל ניתוק רגשי ממה שחשוב לך. קשיים שמסיחים את דעתך או מונעים ממך לחשוב או להרגיש כרצונך. החלום לא להיות מסוגל להגיע למישהו בטלפון הנייד שלך מסמל תחושות של פרידה או מנותק. יתכן שאתה לא מסוגל לתקשר עם מישהו, אכפת לך או מרגיש מבודד ממשהו התומך רגשית. בני משפחה המופרדים מיקיריהם חולמים לרוב על חוסר יכולת להשתמש בטלפון הנייד שלהם כדי ליצור קשר עם אותו אדם. דוגמא: צעיר חלם לראות חבר ותיק, מדבר בטלפון סלולרי עם בחורה שמצאה חן בעיניו. החבר הוותיק הזה היה מישהו שמעולם לא מוותר. כשהעיר את החיים, כי הצעיר נדחה על ידי הילדה, הוא אהב את זה ולא יכול היה להפסיק לחבב אותה. החבר הוותיק בטלפון הסלולרי משקף את הצורך שלו לרצות את הילדה הזו לתפקד ואת חוסר הרצון שלו להפסיק לחשוב עליה….