…(אוכל) המשחה עם שמן בחלום פירושה קבלת רווחים מבורכים וחוקיים, או שזה יכול להיות החלמה ממחלה. לשתיית שמן בחלום יש קונוטציה רעה ומשמעותה סימן רע, כישוף רע או מחלה. עם זאת, שמן זית בחלום מייצג גם ידע, חוכמה, הדרכה רוחנית, אור פנימי, ברכות ורווחים כדין. שתיית כל סוג אחר של שמן בחלום כמו שמן מזרעי אונס של אילן היוחסין של הצלב (Brasica napus), או שמן קשיו מעץ הארבעה (Pistacia terebinthus), אז הוא מייצג הכנסה של כסף ממקור חשוד, או קבלת בלתי חוקי כֶּסֶף. שמן בחלום מייצג גם את אור הלב, צמיחה רוחנית, תובנה הולכת וגוברת, או שהוא עשוי לציין אמצעי מניעה, מעשי רצח, התנקשויות או בלימת עצמות של מישהו. שמן בחלום מציין גם מתווך. אם שמן טוב הופך להיות חלש או מעופש בחלום, פירושו ביטול הברית של האדם, ואילו אם שמן שקוף או מעופש הופך להיות טוב בחלום, פירושו הגברת המודעות, ההכרה ואימוץ סטנדרט טוב בהתמודדות עם אחרים. (ראה גם חילוץ שמנים מזרעים | זיתים)…

…החלום על שמן מסמל את הרצון שלך להפוך למצב בחיים שלך להתנהל בצורה חלקה יותר. שמן יכול להיות סימן לכך שאתה צריך לשים קצת מאמץ או חמלה למשהו כדי לגרום לדברים להתקדם. לחלופין, שמן עשוי לשקף את האופן שבו אתה מאשר את מערכת היחסים שלך באמון, אהבה או חמלה. החלום על נפט מסמל משאבים הניתנים להחלפה. משהו שיש לך שהוא תמיד ביקוש גדול. באופן שלילי, נפט גולמי משקף שימוש לרעה במשאבים או בתחושה שמישהו אינו ניתן לעצירה. חלום חבית הנפט משקף את המשאבים שיש לכם שתמיד מבוקשים. מישהו תמיד רוצה את מה שיש לך….

…(משקל כבד) אם אדם רואה את עצמו שמן באופן יוצא דופן בחלום, פירושו עלייה בעושרו ובעושרו. אם הוא לובש חלוק צהוב חלוק, חלומו מייצג מחלת אור שלא תימשך. להיות שמן בחלום מייצג כבוד, כבוד, אמונות דתיות חזקות, להיות אדם מיוחד, או שזה יכול להיות תהילה. (ראה גם עור)…

…חולמים על שמן שנשפך על הקרקע או על כל חפץ, זה סימן לאובדן בלתי הפיך, אם שמן נשפך על החולם, זה סימן לסחורה הקרובה. אם אתה חולם שיש לך נפט, זה אומר שגשוג….

…בחלום, שמן שומשום מייצג את מי שנהנה מחיים וחיים רוחניים. אם נשרף, האור שלו פירושו הכוונה, ואם מחממים אותו לטגן משהו, הוא מייצג משהו בעל ערך. אכילת שמן שומשום או שימוש בו כמשחה בחלום פירושה רווחים, נוחות, כבוד, דרגה, מעשים טובים, או שיש לך ידע קודם על משהו….

…למעט לחלום על זכוכית שבורה או מיכל אחר מלא בשמן, שמבשר על חוסר מזל, השמן תמיד מבטיח הצלחה ושגשוג, גם כשהשמן מלוכלך או נמרח ניירות, בגדים או חפצים אחרים, ובמקרה כזה שגשוג כזה יהיה מושגת באמנויות רעות. החלום הטוב ביותר נאמר שהוא נשפך שמן על הראש, מה שאומר שנגבה מעל עמיתינו….

…חולמת על שמן קיק, מציינת שתבקש להפיל חבר שעומד בסתר בהתקדמותך….

שמן מתוק בחלומות, מרמז על יחס מתחשב שיימנע ממך במקרה מצער כלשהו….

…לראות או להשתמש בשמן בישול, כשאתה חולם, יש את המשמעות הסמלית של המרה. שמן בחלום מסמל גם מעבר, שהוא קל מאוד. שינויים בחיים שלך יעניקו לך אושר יותר מבעיות….

…החלום של שמן בישול מסמל את הרצון שלך להימנע מטרדות, בזמן שאתה מתכונן למצב חיים ער. השתדל לעשות משהו בעדינות או בשקט במהירות. לרצות עיצוב רצפה מהיר או שטוח במהירות, ללא סיבוכים לשמירה עליו….

…אם חלמת ובחלום ראית שאתה שמן, זה אומר שינוי מזל בחייך או שאתה יכול להיות מוגזם. פירוש מילולי יותר לחלום זה הוא הפחד שלך לעלות במשקל. יש לך תפיסה מעוותת של הדימוי שלך, שיכול לנבוע מהערכה עצמית נמוכה. אם חלמת שאחרים שמנים, זה אומר שגשוג. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא בשמנת יתר….

…(גריז | שימון | כסף | שגשוג | טליה) אם אדם רואה את עצמו יש זנב שמן כמו זה של כבש בחלום, זה אומר שפרנסתו תהיה תלויה בהכנסות צאצאיו. אם אוכלים שומן של חיה מותרת (כבשים, בקר וכו ') בחלום, זה אומר רווחים או בעלות על עסק משמעותי. אם אדם אוכל שומן של בעל חיים שאינו מותר (פעימות, נשרים וכדומה) בחלום, פירושו להרוויח כסף שלא כדין, לבצע ניאוף, לדחות את דתו או לטפח מעשים אסורים. שימוש בשומן כתרופה בחלום פירושו התאוששות ממחלה. שומן בחלום פירושו גם שמחה, אושר או חגיגות. באופן כללי, אפשר לפרש שומן בחלום ככסף נקי, או רווחים נטו שמהם לא מבוזבזים כלום….

…כדי לראות שמן פשתן בחלומות שלך, מציין את הפזרנות הנמרצת שלך תיבדק על ידי התערבות חביבה של חבר….

…לראות את השמן, כשאתה חולם, זה יכול להיות צורך בכך שהדברים יפעלו בצורה חלקה יותר. יתכן שתצטרך לגלות יותר אהבה וחמלה בחייך. לראות שמן תינוקות הוא סמל אקספרסיבי לחלום. זהו סימן חשוב, אותו יש להסביר כאינדיקציה שאתה צריך להרגיע את הילד בתוכך. אתה צריך לשחרר את הילד ההוא בך מדי פעם. לראות את הנפט הגולמי מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא עושר ועושר רב. לחילופין, עליכם גם להיות חברתיים יותר….

נפט וגז מייצגים את יכולת האנרגיה שלנו.

החלום על שינוי נפט מסמל משהו בחייכם או את הקשר שיש לחדש בכדי לשמור על יציבות. זה יכול להיות גם ייצוג של נאמנות, אמון, חמלה מאוששים כדי להבטיח שהקשר המאושר יימשך….

(ראו רוז)

לראות שומן בחלום שלך מסמל אהבה ואושר שייעלמו במהירות אם לא תיזהר.

הצלחה ושגשוג, במיוחד אם נשפוך אותה מעל ראשנו. אם נשבר מיכל מלא בחמאה שמעיד על חוסר מזל….

…חולמים על משיחה בשמן, מנבאים אירועים בהם תהיו הכוח המניע המיוחד. כמויות נפט, מחזות עודפים בחברות מהנות. עבור אדם שחולם שהוא עוסק בשמן, מציין עשיית אהבה לא מוצלחת, מכיוון שהוא יצפה לוויתורים יוצאי דופן. לאישה שחולמת שהיא משוחה בשמן, מראה שהיא תהיה פתוחה להתקדמות לא-דיסקרטית….

היזהר מאוד בכל עסק או פרויקט חדש שתתחיל, מכיוון שחלום על נפט פירושו נזקים או אובדן חומר.

לחלום שאתה סובל מהשמנת יתר, מציין חוסר הערכה עצמית ועודף של פינוק. פירוש הדבר יכול להיות חוסר האונים וחוסר האונים שלכם להביע ולקבוע כוח וסמכות. החלום הזה יכול גם אומר שאתה מנסה לבודד את עצמך מהסביבה שלך. אתה רוצה להגן על עצמך מפני כל מעורבות במצב. אם אתה רוצה להבין את החלום שלך טוב יותר, אנא קרא על שומן….

לקיים אינטראקציה עם או למצוא או לראות כי נשפך נפט, כשאתה חולם, יכול להתפרש כהוויה שלך במצב של הפרעה, בלבול או חוסר וודאות גדול. אולי אתה נמצא במשבר פסיכולוגי. אם כן, אז אתה נתקל בבעיות בקשרים האישיים שלך. זה נותן לך לחץ רב. אתה צריך לקחת הפסקה ולהירגע….

לחלום שאתה או מישהו אחר שמנים מסמל עודף, עצלות או חוסר משמעת בדרך כלשהי. אתה או היבט כלשהו באישיותך מתרכז בהנאה, קח את זה בקלות או על דפוסי חשיבה לא פרודוקטיביים. אנשים שמנים בחלומות יכולים גם לייצג חלק מאישיותם שנחשף לגירוי מיני מופרז. להיות שמנים בחלום זה סימן שאתה צריך ללמוד מתינות בתחום כלשהו….

לחלום שאתה משמין, מציין שאתה עומד לעשות שינוי בר מזל בחייך. לראות אחרים שמנים, מסמל שגשוג. ראה קורפולנט….

חלום ההשמנה מסמל פינוק יתר. חשבת או עושה הרבה דברים. זה יכול להיות גם ייצוג של כובע הרגלים רע שהיית צריך לחתוך בקושי. לחלופין, השמנת יתר עשויה לשקף דימוי עצמי ירוד, הערכה עצמית נמוכה או חוסר ביטחון לגבי המשקל שלך….

…החלום עם נוזל לרדיאטור מסמל החלטות שהן יוזמות או מתמקדות בהכנה. וודא שהכל תקין לפני שממשיכים בהחלטה חשובה יותר. דוגמה: אישה חלמה לשפוך שמן על מנוע שאליו צריך ללכת נוזל לרדיאטור. בחיים האמיתיים הייתה לה החלטה חשובה לקבל שהיא מרגישה שהיא נוחה מדי לדחות. השמן במיכל נוזל לרדיאטור משקף את הרצון שלך להרגיע את הרוחות בדחיינות ותירוצים (שמן) במקום לבצע את ההכנות הנחוצות להחלטה הגדולה ביותר שלך (נוזל לרדיאטור)….

…(טחינה | לחיצה) טחינה או לחיצה של אגוזים או זרעים כדי לחלץ את השמנים או החמאה שלהם בחלום פירושה כסף ושגשוג. לחיצה על זיתים בשלים בחלום מייצגת את מולדתו של האדם. לחיצה על זיתים על שמן שלהם בחלום פירושה הקלה מעומסים או התגברות על מצוקות, או שהיא יכולה לייצג חוקרים אמיתיים, לספק את רצונותיו הבשרים, לעסוק במעשי עוולה, לקבל הדרכה, לראות את האור, להתרחק מהחושך אל האור, או שזה יכול לייצג הרווחים או ההטבות של האדם. לחיצה על זרעי שומשום או אגוזי מלך בחלום פירושה שגשוג וצמיחה כלכלית. שמן שומשום בחלום מייצג אדם אדוק שמזמן אנשים ומפתה אותם לשבור את הקשר שלהם לעולם או לתענוגותיו הזמניים. לחיצת שומשום בחלום מייצגת גם איש עסקים מצליח. חילוץ תרכובת אגוזי לוז בחלום פירושו כסף שמרוויחים בתלאות או שזה יכול להיות כסף שממשיך לצמוח. (ראו גם מיץ | בית בד | בית בד יין)…

…עורו של אדם בחלום מייצג את האלמנט שמסווה את האדם, מרעלה את עושרו ואת מה שהוא רוצה ליורשיו. עור בחלום מייצג גם את יסודות האב, העוצמה, העושר, הבגד, החווה, מצב הפולחן, האמונה, הפוליתאיזם, או שזה יכול להתכוון לאויב, חבר, אשה, בית, אהוב, בן או מה שמגן על האדם מפגיעה. עור בריא בחלום מייצג חיים בריאים, ועור חולה פירושו חולשה. עור לא צבע בחלום פירושו מחלה. אם אדם שנפטר נראה בחלום עור בריא ויפה, זה מייצג את מצבו הטוב או את מצבו בחיים שלאחר המוות. אם אדם חולה רואה את עצמו עור כמו עז בחלום, זה אומר מותו. עור עור בחלום מייצג גם שוד בביתו של אדם, או שזה עשוי לייצג רודן, או שליט לא צודק. אם הוא בריא, פירושו שהוא יהפוך לעניים ותכונותיו החולות ייחשפו. שומן שנאסף מתחת לעור מייצג את עוצמת אמונתו ודבקותו הדתית. אם אדם רואה את עצמו לובש עור של נחש בחלום, זה אומר שהוא יחשוף את איבה כלפי אחרים. באופן כללי, לבישת עור בעלי חיים בחלום פירושו לקבל ירושה. אם אדם רואה את עצמו בעל זנב שמן כמו זה של כבש בחלום, פירושו שפרנסתו תהיה תלויה בהכנסות צאצאיו. אם הוא רואה את גופו גדל, פירושו שהוא יצליח בהתאם. להיות שמן בחלום פירושו שגשוג וידע, ולהיות משוחרר פירושו עוני ובורות. (ראו גם גוף '| גוף 2 | מעטפת)…

(ראה אדם שמן)