…החלום על דינוזאור מציין השקפה שפג תוקפה במצבים ישנים. למצוא דינוזאור, כשאתה חולם, זו ההצעה שתצטרך אולי למחוק את דרכי החשיבה הישנות שלך. היו לך הרגלים ישנים, ממה אתה רוצה להיפטר? חולמת שאתה רודף אחריך על ידי דינוזאור, מראה את הדרך או את הכיוון של הפחדים שלך כבר לא להיות נחוצים או מועילים. מצד שני, יתכן שיש הסבר אחר, שנרדף על ידי דינוזאור, הם עשויים לשקף בעיות ישנות שעדיין חוזרות. האם אתה רדוף אחר נושאים ישנים?…

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה תנין, תמנע מסכנה נסתרת. מישהו קרוב אליך נותן לך עצות רעות ומנסה להשפיע עליך בהחלטות גרועות. התנין יכול להיות היבט של עצמו וגישתו האגרסיבית וה~מהירה ~. או אולי זה מגלה שהפגנת כמה רגשות שווא והזלת ~דמעות תנין~. אם חלמת ובחלום, ראית שנרדף או ננשך על ידי תנין, זה מסמל אכזבות באהבה ובעסקים….

…החלום על פינוק מסמל היבט של עצמך שמוכן להרשים אחרים רק עם התחושה של משהו אמיתי. מודעות עצמית, ביצוע השלכות מורחבות של ריאליזם כדי לשמור על אחרים מאושרים. באופן חיובי, אמן פיות יכול להרהר בכך שאחרים מרגישים טוב כשאין מה להראות. נחמו אחרים עם סיפורים או בעזרת דמיונכם. באופן שלילי, חיקוי עשוי לשקף נהנה או דיון בציפיות שהגיעו רחוק מדי. לראות את עצמך משקר כל הזמן כדי למנוע מבוכה. מרגיש שקר טוב כשאין מה להראות. החלום שנרדף על ידי פנטום עשוי לשקף את הפחד שלך שתבחין בהונאה, או ש~מצוץ ~מישהו שיש לו ציפיות ממך. עושה הכל כדי להימנע מלהראות כמו מפסיד שאומר שקרים כדי לאנשים לחבב אותך. הפחד שלך מבושה לעולם לא להיות זוכה אמיתי או לעמוד בפוטנציאל המדובר שלך….