…בחלום, זהב הוא מרכיב שלא אהב אותו הגורם נזקים, חרדות ואבדות. לענוד צמיד מוזהב בחלום פירושו לקבל ירושה. לבישת קישוט מוזהב בחלום פירושה נישואין לאדם שאינו תואם. כל מתנה לחתונה שמקבלים מאדם כזה פירושה צרות. קבלת בר מוזהב בחלום פירושו להפסיד כסף או עסק. אם אדם רואה את עצמו ממיס בר זהב בחלום, פירושו שהוא נרדף בגלל ביצוע מעשה תיעוב והוא יהפוך לשיחת העיירה. לראות שבבי זהב שבורים או מטבע שלם של זהב בחלום פירושו להיפגש עם שליט המדינה או עם מושל העיר. שילוב זהב בחלום מייצג רוע, מוות או הרס. לראות את הבית של האדם הופך זהב בחלום פירושו שאש תצרוך את הבית שלו. אם ידו של אחד הופכת זהב בחלום, פירוש הדבר שהיא עלולה להיות משותקת. לראות את העיניים של האדם הופך זהב בחלום פירושו שהוא עלול להתעוור. לבישת שרשרת מוזהבת, או שרשרת כסף, או שרשרת משובצת אבני חן בחלום פירושה שאחד יהפוך למנהיג, או שהוא יוכל לקבל משהו באמון. זהב בחלום מייצג גם את המרכיבים של חגיגות, שמחה, רווחים, מעשים טובים, סילוק מתח, נישואים, ילדים, ידע, הדרכה רוחנית, או פשוטו כמשמעו עסקי הצורפות. אם רואים זהב הופך לכסף בחלום, פירושו ירידת ערך, או שינוי תנאים ביחס לנשים, ילדים או נכסים. ההיפך הוא הנכון. אם רואים כסף שהופך לזהב בחלום, פירושו עליית ערך, הירח העולה של אשתו, ילדיו, העסק או השבט. כל בגד או בד משובץ זהב בחלום פירושו הצעות דתיות. כל קישוטים מצופים זהב בחלום פירושו לחקות אנשים ארציים, או לחקות אנשים רוחניים כלפי חוץ, או להתנהג כביכול כביכול. זהב טהור או כסף בחלום פירושו טוהר וכנות של כוונותיו, כריתת אמנה אמיתית או חתימת הסכם שלום. קישוטים בציפוי זהב או בציפוי כסף או חפצי עלה זהב בחלום מייצגים חיים קצרים, שינוי נסיבות, בילוי לילות ארוכים וחסרי שינה, או שזה יכול להיות שכחה. לענוד כל תכשיט מיוצר או בעבודת יד בחלום פירושו רווחים תמידית. אותה פרשנות ניתנת לרדיד זהב. (ראו גם צורף)…

זהב מסמל כל דבר מעולה, אור, ידע, עושר, שלמות והקרנה. כמו כן, זהב מציין את הערך הקבוע והבלתי משתנה של הסחורה ואת הארה הרוחנית העליונה. לחלום אנו מחפשים זהב על ידי חפירה באדמה אומר לנו שרצונותינו לא יהפכו למציאות. אם אנחנו מחפשים זהב בחולות נהר זה שאנחנו לא בטוחים בטוב הרגשות שלנו. לחלום שאנחנו מייצרים זהב מצביע על כך שבחיים אנו מבזבזים זמן באוטופיות ושאיפות שווא במקום להשתמש בו לדברים שימושיים. לבזבז או לאבד זהב מכריז שאנחנו מרומים או נגזל ממוצרינו. הזהב הוא סימן טוב אם אנו מוצאים אותו, במיוחד אם הוא בצורת אוצר….

…אם אתה מתמודד עם זהב בחלום שלך, אתה תצליח בצורה יוצאת דופן בכל המפעלים. לאישה החולמת שהיא מקבלת מתנות מזהב, כסף או קישוטים, היא תתחתן עם גבר עשיר אך שכיר חרב. כדי למצוא זהב, מצביע על כך שהיכולות המעולות שלך יציבו אותך קדימה במירוץ אחר כבוד ועושר. אם תאבד זהב, תפספס את ההזדמנות הגדולה ביותר בחייך ברשלנות. חולמת למצוא וריד זהב, מציינת כי איזה כבוד לא פשוט יוטל עליך. אם אתה חולם שאתה שוקל לעבוד במכרה זהב, תשתדל לגזול את זכויותיהם של אחרים, ועליך להיזהר משערוריות מקומיות….

(שעון שעון | שעון יד. ראה שעון)

…(שעון שעון) לראות שעון מעורר בחלום פירושו לחשוף תחלואות, עושר של אדם עני או קיום הבטחה. (ראו גם שעון)…

…לחלום להיות במכרה או במקום אחר ולעבוד עם זהב יכול להיות שיש שאיפה למשהו שאינו שייך לחולם, מה שיגרום לבעיות חמורות. לחלום על טיפול בזהב, גם אם זה לא שלך, עולה כי החולם נמצא בדרך הנכונה להשיג הצלחה בפעילויות מסוימות. לחלום על אובדן זהב, במיוחד בצורת מטבעות, יכול להיות ש, באשמת החולם עצמו, הוא או היא בסיכון להפסדים משמעותיים. לחלום למצוא זהב מכל סוג שהוא מצביע על סיכויים גדולים להצלחה בכל מה שרוצים. כשאישה חולמת לקבל מתנות מזהב, זה מציע שבמציאות היא רוצה להינשא לגבר עשיר, ללא קשר לרקע או למוניטין….

…החלום על שעון רולקס מסמל את היכולת להישאר על גבי מצב תוך הרגשה שאתה טוב יותר מכל אחד אחר. שמירה על שליטה על סיטואציה תוך כדי שמבחינים באחרים כמו שלעולם לא מפסידים. תרגיש בנוח עם עצמך לקבל את ההחלטות הגדולות ביותר כל הזמן. למצוא את זה קל אינטואיטיבית להיות גדול יותר או להיות מנצח מושלם. תמיד יש את התשובות שאתה צריך בקלות כדי להישאר מעולה או להיראות דומיננטי. באופן שלילי, שעון רולקס יכול לשקף גישה יהירה שהיא שימוש לרעה בכוח או במיומנות כדי להמשיך ולחפש טובות כמו החזקות ביותר. אינטואיציה שלא אכפת לה כלום מלבד להמשיך להיראות גדולה או עוצמתית מדי. ליהנות מתנוחות כוח המאפשרות לך להראות טוב יותר מאחרים….

…חלום סורגי הזהב מסמל משאבים הניתנים להחזר או הבטחה לעתיד שניתן לפדות אותם בהמשך. משהו שיש לו ערך שאתה יכול להשתמש בו במועד מאוחר יותר. בידיעה שאם הדברים יתקשו, תמיד תוכלו לסמוך על משהו שיעזור לכם. סורגי זהב יכולים להיות סודות שיש לך, הבטחות שהושמעו לך, מידע וידע שיש לך, או כל דבר בחיים שלך שיש לו ערך, כוח או נותן לך את ההזדמנות לנצל אותו במידת הצורך. דוגמה: אדם חלם שמישהו ייתן לו צלחת סורגי זהב. בחיים האמיתיים הוא היה בכלא והאישה שאהב הבטיחה לחכות לו כשיצא….

…החלום על מגדל שעון מסמל סיטואציה חשובה. קח את הזמן לשים לב או למשוך תשומת לב לחשיבות של משהו….

…חולם על שעון, מציין שאתה תהיה משגשג בספקולציות מכוונות היטב. כדי להסתכל על הזמן של אחד, המאמצים שלך יובסו על ידי יריבות. כדי לשבור אחת, יהיו מצוקה ואובדן המאיימים עליך. להפיל את הקריסטל של אחד, מנבא רשלנות, או חברות לא נעימה. כדי שאישה תאבד אחת, פירוש הדבר שהפרעות בבית יגרמו לאומללות. לדמיין שתגנוב אחת, יהיה לך אויב אלים שיתקוף את המוניטין שלך. כדי להציג מתנה של אחד, מציין כי תסבול את האינטרס שלך לרדת בחיפוש אחר בילויים לא מכובדים….

…החלום על שעון מעורר מסמל זיכרון לא נוח לפעולה דחופה. יתכן שיש לך אחריות או אנשים הדורשים את תשומת ליבך. לחלופין, יתכן שתחשש שלא יהיה לך מספיק זמן לעמוד בלוחות זמנים או להשיג מטרה….

…חולם על שעון שמש מציין את דמיונך. ישנם כמה גורמים בחיים שלך שאינם מציאותיים ואינם יכולים לממש. וודאו שאתם נשארים מקורקעים ולא אדם דמיוני במיוחד….

לראות עגל זהב בחלום פירושו להמשיך בדרך של תאוות בצע, או אי ציות או חגיגת שקר.

…החלום של סיר זהב מסמל שכר או חופש בסוף בעיות, קשיים או אתגרים. זה יכול להיות גם ייצוג של הזדמנות לגנוב אנרגיה או משאבים….

…מציאת זהב היא אות של עושר, הון בעסקים וחיזוי טוב. לקנות אותו או למכור אותו פירושו ביטחון וביטחון….

…בחלום למצוא זהב, זה מציין שגילית משהו חשוב בעצמך. זה יכול להיות איזה כישרון או ידע נסתר. לקבור את הזהב זה עשוי להעיד שאתה מנסה להסתיר משהו בעצמך….

…לחלום על עלי זהב, מסמל שעתיד מחמיא לפניך….

בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה דג זהב, הוא מנבא עושר והרבה הרפתקאות מוצלחות ומהנות.

…חלום מטבע הזהב מסמל רגשות חיוביים לגבי כוח או משאבים בהם תוכלו להשתמש מתי שבא לכם. אתה צריך להבין אם אתה אוהב משהו בעל ערך. יתכן שאתה מעריץ הזדמנויות או אפשרויות שתמיד עומדות לרשותך. ניצול, הידיעה שיש לך את הכוח או החופש תמיד שם אם אתה רוצה. לראות מישהו אחר עם מטבעות הזהב מסמל שאתה או מישהו אחר שנהנים לשים לב לחופש הבחירה או לכוח לחוות את מבוקשו. לראות אנשים רעים או רשעים עם מטבעות זהב מסמל את ההיבטים השליליים באישיותם שהם נהנים לשים לב שיש להם את הכוח לעשות בחירות. זה יכול לשקף מצבי חיים שליליים שמנציחים פחדים או אכזבה. יתכן שאתה מרגיש חסר אונים לחלוטין לעצור מישהו שיש לו יותר כוח או משאבים ממך….

…לחלום על דג זהב, הוא פרוגנוסטיקה להרבה הרפתקאות מוצלחות ונעימות. עבור אישה צעירה חלום זה מעיד על איחוד עשיר עם גבר נעים. אם הדגים חולים או מתים, אכזבות כבדות יפלו עליה….

…לחלום שאתה רואה שעון, מציין סכנה מצד אויב. כדי לשמוע שביתה אחת, תקבל חדשות לא נעימות. מותו של חבר כלשהו משתמע….

…(סנדגלס) בחלום, שתי הנורות של זוחבת החול מייצגות שני בנים, או שני אחים, או שני בני זוג. כל מה שיקרה להם בחלום ישקף אצל אנשים כאלה. שעון חול בחלום פירושו גם איפור, יופי או נישואין. החול הזורם מהנורה העליונה אל הנורה התחתונה בחלום מייצג את הזרע של האדם….

…לראות, להיות או לעשות משהו עם שעון, כשאתה ישן וחולם, יש את המשמעות של חשיבות הזמן או שהזמן אוזל. אתה עלול לחוש חרדה מסוימת בגלל אי ​​הימצאות בראש הדברים. דעתך עשויה להתייחס למועד אחר שעליך לעמוד בו או לסוגיה אחרת הרגישת זמן. הגיע הזמן להאיץ את מעשיכם. כחלופה לפרשנות הקודמת, לחלום שלך עשויות להיות משמעויות אחרות ושעונים מייצגים את המוות, במיוחד אם השעון נעצר. זהו נושא נפוץ לחולים סופניים או למות. כשאתה חולם, כי שעון נע אחורה, במקביל לאופן חייך. במקום להתקדם ולהתקדם לעבר המטרות שלך, אתה מרגיש שלא השגת הישגים משמעותיים. אתה מרגיש שאתה תקוע בפגרה. שעון שראית בחלומך יכול לסמל גם את תקתוק הלב האנושי ולכן הוא מעיד על הצד הרגשי בחייך….

שעון קיר, שעון כיס, שעון יד וכו ', מעיד על התחדשות של אהבת עבר, זמן אבוד במעשים חסרי פרי, שנאה ופרגון.

…בחלום לראות או לענוד שעון הוא מראה שאתה אדם מאוד קפדני ומחמיר, זה אומר שאתה לא נותן לעצמך להירגע וליהנות מהחיים. זה סימן שאתה צריך להיות יותר אימפולסיבי וחסר אחריות. המסיבה שצופה כסמל חלומי פירושה שאתה לא נחוש כיצד לבטא את עצמך ולהראות רגשות, אתה נמצא עכשיו בסטגנציה….

…החלום על שעון יד מסמל תחושות של קלות לגבי מצבים בגודל, לדעת מה צריך לעשות בהמשך, או הבנה אינטואיטיבית של האותות שמגיעים מאנשים או מצבים. מרגיש שקל לדעת תמיד מה לעשות או אילו פעולות עומדות בראש סדר העדיפויות. מטאפורית תמיד ~לשים לב מה השעה~ ללא מאמץ. מיומנות, ניסיון או ידע המאפשרים לך להישאר מעודכן. החלום על שעון שבור מסמל את התחושה שלך שאתה לא יודע מה לעשות כשבעיה או משהו חשוב קורה. היכולת שלך להישאר על בסיס מצב או בעיה נפגעת. מרגיש שהוא חסר את התשובות או הידע הדרושים במקרה של בעיה. מרגיש מבודד מהרגשות של להיות מיומן או תמיד לשלוט במצב….

…החלום עם שעון חול מסמל מצב שנסוב סביב ההמתנה. אתה או מישהו שחיכית הרבה זמן לסיים משהו. מחכה שכל דבר קטן יסתיים. לחלופין, שעון חול עשוי לייצג את התחושה שלך כי הזמן אוזל. תאריך יעד שעליך לעמוד בו או תחושת דחיפות. אתה או מישהו שאולי לא מספיק זמן….

…החלום על שעון מסמל מודעות ל~זמן הוא ~כל הזמן. תחושה מתמשכת של מצב שמשמעותו בסופו של דבר. תחושה חזקה של מה שאתה צריך לעשות או ממה שלא יכול להיות מנוס. לחילופין, שעון עשוי לשקף את רגשותיך לגבי הצורך להאיץ או להאט מצב. החלום לבדוק כל הזמן שעון או שעון יכול לשקף את החרדה שלך מפני שאינך מוכן למשהו. יתכן שיש לך מועדים שאתה מודאג מהם. לחלום על שעון שזוז מהר מדי יכול לייצג תחושה שאינה מספיק זמן לעשות את מה שרצית גם במצב. תחושה של מיהרו או שמשהו מחוץ לך. הזמן לא בצד שלך. אתה עלול להרגיש שאתה לא יכול לעצור משהו. החלום על שעון אחורה מסמל התקדמות או בעיות שאתה מרגיש הופכים. באופן שלילי, אתה עלול להרגיש שאתה תקוע בפגרה. זה יכול לשקף לחיוב רגע של התחדשות או שחזור. החלום על הגדרת שעון עשוי לשקף הגדרת לוח שנה. הגדרה של ~מה השעה~. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה עושה את הדברים הנכונים כדי לעשות את מה שאתה אמור לעשות. שעון נעצר או שבור מופיע לעתים קרובות בחלומם של חולים סופניים או גוססים. השתקפות של התחושה שהזמן אינו בצד שלך. דוגמא: אדם שחולם לראות שעון שבור ולחוש שהזמן נגמר. בחיים האמיתיים, היה לו מחלה סופנית וציפה למוות. דוגמא 2: אדם שחלם ששעון ייעצר ואז הבחנתי בחלון פתוח עם אור לבן בוהק. בחיים האמיתיים הוא נפטר זמן קצר לאחר החלום….

…כל שעון פירושו זמן, ואם הידיים זזות זה אומר זמן פעיל, ולכן זה לא מעיד על מוות, כמו שאנשים בימי קדם חשבו. לעומת זאת, כיום חושבים שזה מרמז על פעילות, תנועה, חיים. לחלום שאתה רואה את השעון בשעון מציע שאתה צריך להיות זהיר עם האויבים שאתה כבר מכיר. לחלום כי שעון מקולקל הוא איום שמשמעותו שיהיו לך כמה הפסדים בעסקים או בכל עניינים אחרים שאתה מטפל בהם. לחלום שגביש השעון נופל מידיך מרמז על איבה, חברים שקריים וכי רשלנותך שלך תגרום לך להפסדים. לחלום שהשעון שלך נגנב מצביע על כך שאויבים מסוכנים ינסו לעשות דברים נגדך מהחשכה, לפגוע בשלמותך ולהפריע את שלוות ביתך. לחלום שאתה מחמיא לשעון עולה שאתה מנסה להימנע ממצבים קשים ולא נוחים וכי תסבול מהתקפות שיפגעו בכבודך, בכבודך ובמוניטין שלך. לחלום שאתה זז עם כיוון השעון מרמז שמשהו חשוב יבוא וייתכן שאתה מבזבז זמן במקום לחפש הצלחה. לחלום על שעון יד, לא משנה מאיזה סוג, מרמז שתצליח להשיג הרבה יותר מאמץ בדברים שאתה עושה. זה גם מצביע על כך שיש סיפוק אינטימי מאוד ממה שהושג עד כה. לחלום שאתה רואה את הידיים של כל סוג של שעון שמתקרבים זה לזה כדי להגיע זה לזה במספר 12, מציע שההצלחה קרובה מאוד. כאשר החולם מפרק שעון, זה מציע שכל מערכות היחסים החברתיות שלך יהיו חיוביות ושהדברים שאכפת לך מהם יהיו בסדר. לחלום שמישהו נותן לך שעון מרמז שמישהו מנסה להעביר לך את הבעיות שלו….

…(שעון | שעון) שעון בחלום מייצג כסף שווה להגדרת הזמן כשהוא נראה בחלומו. שעון מעורר בחלום פירושו חשיפת מחלות, עושר של אדם עני והגשמת הבטחה….

…החלום לראות שעון חול בחלומך מעיד שהזמן אוזל עבורך. יתכן שזה מועד אחרון שעליך לעמוד לבית הספר או לעבודה. לחילופין, זה מייצג מצב שמתהפך….

…זמן או שעון בחלום מסמלים את הקצב ואת מהלך חיינו. לראות שעון עצר בחלום הוא סימן לכך שהאבולוציה שלנו הסתיימה או שלבעל השעון אין יותר תקווה, חיינו נגמרו להם. אם זה שעון מושהה הוא מזהיר אותנו להאיץ את קצב העבודה שלנו, אם אנחנו לא רוצים לראות את עצמנו עוקפים מאירועים. אם השעון מעכב אותו, זה מצביע על כך שעלינו לקחת את הדברים בצורה רגועה יותר אם איננו רוצים לסכן את בריאותנו ואת חיינו. אם הידיים מסתובבות בטירוף או שאנחנו חולמים שאנחנו כל הזמן מסתכלים על השעון, אז זה חושף את החרדה שלנו מקצב החיים שאנחנו מנהלים. אם זה עובד טוב והזמן שהוא מספר מושך את תשומת ליבנו משמעותו של החלום תלויה בהקשר ובזמן המסומן. לדוגמא: אם אנו מאמינים שהכל נגמר לנו ואנחנו רואים את השעון מתקתק בצהריים, זה אומר לנו שלב חדש מתחיל מלא הזדמנויות מכיוון שיש לנו הרבה חיים לפנינו….

…לראות שעון בחלום מציין שאתה אוהב דייקנות וסדר. מצד שני, זה מציע שעליך לדאוג פחות ולהיות ספונטני יותר. לראות שעון נשבר מצביע על כך שאינך בטוח בהחלטות שלך ואינך יודע לבטא אותן….