…אם אתה חולם על שקדים זה אומר חיים עשירים ויציבים, אחרי האכזבות שסבלת. זה יהיה הזמן בו תהיו רגועים וכל הרגשות השליליים ישוחררו. אולי כדאי שתחשבו לקחת הפסקה ולהרגיש כמו חג. כשאתה רואה את עצמך בחלום אכילת שקדים טריים מייצגת מצב כלכלי טוב ועשיר יותר. אם אתה חולם לראות שקדים צומחים על העץ זה מסמל רחמים, מזל וחיים בריאים. קחו בחשבון ששקדים מייצגים גם נישואין מאושרים….

…אם שקדים מרים, זה עשוי להיות מבשר הדיונים המשפחתיים, או חילוקי דעות עם קשישים. אם בחלום שקדים מופיעים בקליפה וקשה לקלף אותם, תת המודע שלך אולי אומר לך שכדי להשיג את המטרות שאתה חושק בהם תצטרך להתגבר על מאמצים רבים….

…החלום שתצטרך להשיג את השקדים שלך מסמל שיטה לא נעימה או מגעילה לתיקון בעיה. לדאוג לכל דבר שתרצו לתקן או לשחזר משהו. התחייבות שעליך להתחייב שאינה מרגישה נכונה. דוגמה: ילדה חלמה שאומרים לה שהיא צריכה ללכת עם שקדים. בחיים האמיתיים החבר שלה לשעבר היה מתיידד איתה רק אם הייתה מקיימת איתו יחסי מין. היא לא אהבה את זה. יש להסיר את השקדים משקפת את המחויבות הלא נעימה של הצורך לתת יחסי מין לאקסית בכדי לתקן את הבעיה של אי קיום זה בחייו….

…אם הם פורחים, זה מצביע על כך שהפרויקטים שלנו מתגשמים בשמחה, אך אם הפרח נופל מעיד על אכזבות מתקרבות. אם אנו רואים שקדים אך לא נוגעים בהם, זה יביא קשיים. אם נאסוף אותם, נוכל לצפות לאושר. אם נוציא אותם מהקליפה שלהם, זה מסמל רווחים. אם הם מרים, זה מעיד על הפרעות במשפחה ללא השלכות….

…חלום השקדים מסמל איכות, חומר או עושר. אזור בחייך שצריך להיות מלא משמעות או מטרה. דוגמה: אישה חלמה שמישהו יונח שקדים במוחם. בחיים האמיתיים היא עשתה עבודת גמר עבור האוניברסיטה. השקד שמונח במוח משקף את לחץ העבודה האיכותי שהתזה הזו הניחה עליו….

(ראה שקד)

זה יכול להתייחס למצב ממשי או למשהו שמציף אותנו.

…כדי לראות את השקדים בחלום, זה מציין את ההכנה הארוכה שלה. לבסוף, אתה מוכן להראות לך האמיתי….

…(מרפא | שקד מריר | שקד מתוק | אמת) בחלום, שקד מייצג תרופה למחלה, הדחה של מושל או אובדן תפקידו. בחלום, שקד מייצג גם אדם שנפטר בתכריכו או בקברו. עם זאת, לראות שקד ירוק טרי בעונה בחלום פירושו רווחים וברכות. שקד מתוק בחלום מייצג כסף או רווחים כדין, תלוי בכמות שרואה בחלומו. אכילת שקדים מתוקים בחלום פירושה רווחים, אם כי יש להרוויח בקטטה. ליטוף שקד מעץ בחלום פירושו להרוויח כסף מאדם מצמרר עם קטטה. עץ שקד בחלום מייצג גם אחד שקמצני אנשים, אם כי נדיב עם אשתו וילדיו. אכילת שקדים מתוקים בחלום פירושה גם לטעום את המתיקות של האמונה. פירוש שקד בחלום פירושו אמת. אכילת שקדים בחלום פירושה כסף ובריאות טובה. עץ שקד מייצג גם זר. לראות את עצמו טפטף קליפות שקדים בחלום פירושו לקבל בגד חדש. שקד יבש בחלום פירושו צער, זעם ונהמה. אכילת עלה מעץ שקדים בחלום פירושו לקבל כסף ממישהו שהוא בעל סמכות וליהנות מהמתנה….

…זה סימן טוב. יש לו עושר בחנות. עם זאת, הצער ילך איתו לזמן קצר. אם השקדים לקויים, האכזבה שלך מלהשיג משאלה מסוימת תהיה שלמה עד להבאת תנאים חדשים….