…אם אתה נמצא בחדר חשוך בחלום שלך, אז החלום הזה מראה את חוסר הידיעה ואת שלב ההמתנה בחייך. אולי אתה יושב מסביב ומחכה שדברים יקרו עליך, כי אתה לא בטוח כיצד לפעול במצב נתון….

…החלום של חדר צילום חשוך מסמל את הדאגה העמוקה שלו לשמירה על ציפיות או רשמים. זה יכול להיות גם הייצוג של הדאגה שלך לקיום הבטחה או לוודא שמצב ייזכר בצורה חיובית. באופן שלילי, חדר חשוך יכול לייצג חשש להביך אותך בכך שלא לשמור על רושם שעשית על מישהו. החלום להיות בחדר חשוך או מואר גרוע יכול לייצג אפשרות מסוכנת בחייכם. מצב שאתה לא מבין או חושש ממנו. לחילופין, חדר חשוך יכול לייצג מצב שמבלבל אותך או משאיר אותך במעט עזרה. צורך לעשות משהו עם מעט משאבים או מידע….

…כלאים מכריזים על שינוי בסגנון חיינו. אם הסוהר נחמד ומחייך, או אם הדלתות פתוחות, השינוי קרוב. אם יחסו של הסוהר הוא זועף והכלא חשוך, עלינו לשקף את התנהגותנו מעכשיו. אם הרגשות שלנו בחלום הם אלימים, או נואשים, זה מציין שהשינוי היה בניגוד לרצוננו….

אם זה מבולגן, עלינו לארגן ולעדכן את הידע שלנו. מצב ריק מעיד על כך שאיננו מאומנים למצב שנרצה להתמודד איתו בגלל חוסר ידע. אם הוא מלא ומסודר, ואיכות התוכן ירודה, עלינו לעדכן את הידע שלנו. אם איכות הבדים טובה ואם הכל לבן, אנו נסבול ממחלה כלשהי או מפציעה. אם הלבוש צבעוני, הוא מודיע שנקבל עושר ושגשוג בזכות הידע שלנו….

(הומוסקסואליות | דיו | לסבית | מעשי סדום)

…החלום על בקתה מעץ מסמל רצון להיות לבד או לעשות משהו למען עצמך. יתכן שתזדקק לפרטיות שלך או שלא בא לי לדבר עם אף אחד. דוגמא: אישה חלמה להיות בתא. בחיים האמיתיים הם בילו הרבה זמן לבד בכתיבת ספר. דוגמא 2: אדם חלם לנסוע לתא ולהציע לו סמים לפני שהחליט להפסיק להימנע מסמים. בחיים מתעורר סמים שהחלים מכורים לבית הספר להיות יועץ לסמים. הוא התפתה לנשור מבית הספר ולעשות שוב סמים, אך החליט לחזור לבית הספר. תא הנוסעים משקף את רצונו להיות לבד ולהשתמש בסמים….

…החלום של תא צילום מסמל את הרצון שלך ליצור בכוונה ליצור זיכרונות לב או זיכרונות קלילים לחבר או ילד. זמן לקחת כדי לוודא שמשהו ייזכר בצורה רצינית. באופן שלילי, תא צילום יכול להיות סימן לכך שאתה הולך בדרך להשבת ה~פוזיטיביזם ~של מערכת יחסים מרה לפני שאתה עוזב. זה יכול להיות גם הייצוג של להביך את עצמך בכוונה, כך שמישהו ירגיש טוב יותר לזכור אותך….

…החלום להיות בתא טייס מסמל את הפעולה שמתבצעת באמצעות פרויקט או תוכנית שהם החברה. אתה גורם למשהו לקרות או שאתה עומד להתחיל אחד כזה. יתכן שאתה לוקח תפקיד מנהיגותי ובשליטת מצב….

החלום של ביתן וידוי מסמל את הצורך לנקות את מצפונך, לדבר או לחשוף סוד. אתה עלול להרגיש אשם, אתה מאשים את עצמך, או שאתה מרגיש צורך לפתוח את המשחק או לעשות את הדבר הנכון….

למצוא את עצמך בחדר יפה ומרוהט עשיר מרמז על הון פתאומי, דרך מורשת של קרובי משפחה לא ידועים או באמצעות ספקולציות. עבור אישה צעירה זה מציין שזר עשיר יציע לה נישואין וממסד נאה. אם החדר מרוהט בצורה ברורה, זה מציין שמיומנות וחסכנות קטנים יהיו החלק שלה….

…החלום של תא גז מסמל הלך רוח ממוקד בבעיות המדביר. בעיה בחייך שאתה רוצה להיפטר ממנה לחלוטין. לחלום שאתה נמצא בתא הגזים מסמל את הרגשות שלך לגבי משהו בחיים שאתה מרגיש שמנסה להיפטר ממך, או לנתק אותך לחלוטין. משהו שאתה מרגיש משתלט או מנסה ~להשמיד~ את זהותך….

…החלום של תא טלפון מסמל את העניין שלך בחוויות שאתה לא רוצה לדעת על אחרים. אתה רוצה לעשות משהו במיוחד. דוגמה: גבר חלם לראות גבר נכנס לתא טלפון. בחייו הערות הוא חשב לחסל מישהו שאיים על חייו. תא טלפון משקף את רצונו להרוג את האדם מבלי להיתפס….

(ראה הרמיטאז ')

תיבת הטלפון פירושה שאתה מסכן את כוונותיך נגדך.

תא הספינה די מצער להיות בתוך חלום {sic}. קצת שובבות מתבשלת בשבילך. ככל הנראה תתעסק בתביעה משפטית, בה תאבד מחוסר היציבות של העד שלך. עבור בקתת עץ, ראה בית….

…(חדר שינה | חדר שינה | חדר | סוויטה) חדר בחלום פירושו ביטחון, ביטחון, נישואין, ילוד או גברת הבית. לראות חדר מרחוק פירושו שמחה, סיפוק ואושר. להיות בתוך חדר עם שניים או שלושה תאים בחלום פירושו גם ביטחון. הליכה מבוהלת לחדר שבעליו לא ידוע בחלום פירושה ביטחון, ביטחון ופייסנות של פחדיו. אם אדם חולה, פירושו כניסה לגן העדן או התאוששות ממחלתו, לעלות בדרגה, ליהנות ממיקום מוגבה בעולם, לשמש אנשים על ידי ידע, ניסיון, מנהיגות או השגה רוחנית. אם אדם עני רואה את עצמו בחדר חדש בחלום, פירושו סיפוק ועושר. עם זאת, אם אדם עשיר רואה שבחלום, פירושו אובדן כסף או עסק. אם חסר כל יכול לראות את עצמו בחדר ישן בחלום, פירושו שהוא יהפוך לעניים וחסרי פרוטה יותר ויותר, ואם הוא עשיר, זה אומר שעושרו יגדל. בניית חדר בקומה השנייה בחלום פירושו להתחתן עם אישה שנייה. (ראה גם חדר שינה)…

…החלום על סירה מסמל את היכולת שלך להתמודד עם רגשות שליליים או להתמודד עם מצבים שליליים. איך אתה מנווט את השליליות בחיים שלך. השיטה שלך להתמודד עם בעיות. קחו בחשבון את מצב המים וכיצד הם יכולים לשקף את חייכם הערים. האם זה רגוע או אלים? בהיר או חשוך? האם אתה חווה 'שיט טוב?' לחלופין, סירה עשויה לשקף את נכונותה להתמודד עם בעיות או להתמודד עם ההיבטים השליליים של עצמה, סירה שוקעת עשויה לשקף בעיות בעקבותיה שיש לה רגשות מוצפים או שליליים שהם יותר מדי נושאים….

…לחלום על לילה חשוך מציע כמה מכשולים עיקריים להשגת מטרותיך. יש כמה נושאים קשים בחיים שלך שלא מאוד ברורים. עליך לשים אותם בצד כדי לנקות את דעתך. לחלופין, לילה הוא שם נרדף למוות, לידה מחדש והתחלות חדשות….

…לחלום על נתיב אחד או יותר, בדרך כלל עולה כי לחולם יש דאגה מתמדת בגלל תנאים מפוקפקים הנמצאים בענייניו, עסקיו, אהבתו וכו ', המייצר רצון מתמיד לבצע שינויים בחייו. ההסתברות לשינויים אלה מופיעה כמעט תמיד באותו חלום המראה את הקשיים או המתקנים לעשותם. לדוגמא: שביל גדול, ארוך ונקי, קל לניווט, מעיד שהכל בסדר בחייו של החולם ושהוא יישאר כך זמן מה. נהפוך הוא, שביל צר, בוצי, סלעי וקשה לניווט מעיד על שפע של בעיות, מה שמעיד שהשינוי הרצוי לא יהיה קל או מיידי. שביל שנראה חסום לפתע על ידי חומה או על ידי כל מכשול אחר כמו סלע ענק, או שפשוט לא מסתיים, מצביע על כך שאסור לצפות להצלחה בשינוי הרצוי, מכיוון שהבעיות יהיו גדולות יותר ובלתי אפשריות לפתרון . חלום כזה מרמז כי יש לשנות טקטיקות וכן מטרות ואף סיבות, ולכן יש לבצע סקירה כללית של ענייני החולם, שלרוב דורשת זמן וסבלנות. לחלום על כמה מסלולים שחוצים, מצביע על כך שאין ביטחון עצמי וזה ימנע מהחולם לנצל הזדמנויות המוצגות. לחלום על שביל אחד או יותר, מדרכות, כבישים וכו ', מציין טיולים קרובים. לחלום ללכת ולצפות על נתיב לא ידוע אחד או יותר, עולה כי החולם יצטרך לטפל בקרוב בבעיות חדשות והזמן יאבד עם פעולות חדשות מסוימות. לחלום על דרך מגודרת עם עצים ופרחים יפים מעיד על כך שהחולם קרוב להתקרב להצלחה במה שהוא התחייב. לחלום על נתיב יפה בחברת מספר אנשים מעיד על שמחה ושגשוג בבית. אם החולם, הגבר או האישה, עומדים להתחתן, זה מעיד על אושר עם האחר המשמעותי שלהם. לחלום על אבידה בדרך לא ידועה עולה כי נעשות טעויות המסכנות את מה שהושג, וייתכנו כשלים ואבידות חמורות. לחלום על הליכה בדרך אבנית צרה מכריז על בעיות וקשיים שכדי להיפתר, דורשים הרבה מסירות ועבודה. לחלום שהדרך אבדה מעיד על בלבול נפשי, מה שמסביר את הבעיות שעובר החולם. חולמים ללכת בשביל קל, מרופד בעשב ירוק ופרחים בשפע, רומז כי כל ענייני החולם עוברים כשורה ובקרוב יגיעו להצלחה. לחלום ללכת בלילה חשוך בדרך לא ידועה מעיד על כך שהחולם מתערב בעניינים מסוכנים שעלולים להוביל לבעיות חמורות. כשאישה חולמת ללכת בזריזות זה רומז שהיא מייחלת למשהו שקשה לרכוש, אבל בסופו של דבר תקבל את זה. הליכה בשביל או שביל צר בדרך כלל פירושה שהחולם ינהל רומן רומנטי עם אדם נשוי….

…חולם לראות כפור בבוקר קודר חשוך, מסמל גלות למדינה מוזרה, אך נדודיך יסתיימו בשלום. לראות כפור על נוף מואר שמש קטן, מסמל הנאות מוזהבות שמהן תשמח לפנות מאוחר יותר בחיים, ועל ידי התנהגותך המופתית תצליח לגרום למעגל שלך לשכוח את האסקפדות שעברו. לחלום שאתה רואה חבר בכפור, מציין רומן אהבה שבו היריב שלך יוחל. עבור אישה צעירה, חלום זה מסמל את היעדרותו של אהובתה ואת סכנת חיבתו הדועכת. החלום הזה גרוע לכל שיעורי העסקים והאהבה….

…זה מבשר רווחה ועושר שיירכשו במאמץ. אם הנרות כבים במהלך השינה, אז זה מצביע על כך שעבודתנו תהיה לשווא. נפרש זאת למשמעות של נר. כאשר להבת הנר חזקה, בהירה ועולה אנכית עם מעט עשן, המשמעות היא שאנחנו יודעים היטב מה אנחנו רוצים בחיים. נר עם להבה מהבהבת, הנשרף בקושי ועשן בשפע, מעיד על כך שרעיונותינו שבירים ולא יציבים. אם זה נמוג, זה אומר שאנחנו מגיעים לגבולות האפשרויות שלנו. הפסקה תוטל. כאשר אנו מדליקים נר כדי להאיר מקום חשוך והוא נדלק היטב, אז זה מצביע על כך שנבצע הכנה למסע הרוחני בצורה נחרצת ויעילה. אם זה נשרף בקושי, זה מעיד שאנחנו עדיין לא מוכנים לטיול הזה….

…אם המיטה קודרת, חשוכה, במצב גרוע, או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, היא מזהירה שמי ששוכב עליה עלול לחלות במחלה. אם הוא ריק, סכנה למישהו קרוב לנו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מאוד, חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת, זה מעיד שאנחנו טובים עם בן / בת הזוג שלנו. מלוכלך ולא מסודר, מחלוקת ומחלוקת. שבור, גירושין או אלמנות. מיטה מעוטרת בהרבה מסמלת עידון באהבה. אם זה שונה מהמיטה שיש לך, אז זה מראה על אהבות חדשות. לראות אנשים שאנחנו לא מכירים במיטה שלנו מסמל סכנה….

…החלום על דרך סלולה מסמל את הדרך שלך בחיים להיות קלים או מוגדרים על ידך. תחושת הכיוון שלך ברורה או נלחצת לכיוון. ניווט חלק או ששום דבר לא מפריע לך. באופן שלילי, דרך סלולה עשויה לשקף תקופה קשה בחייך שאתה מרגיש שאתה לא יכול לברוח מחיים ארציים. זה יכול להיות גם ייצוג של מסלול חיים שהוא קל מאוד. אם אתה מכיר את הרחוב אז הרגשות או הזכרונות שלך לגביו מסמלים את היכן אתה נמצא נפשית או רגשית בחייך. מצב הדרך מסמל סוערת רגשית או עד כמה קשה כיוון חייך. אם נתיב חשוך האיש הזה ייצג בלבול, בעיות או חוסר הבנה כשאתה רודף את המטרות….

…חולם שאתה הולך ברחוב, מנבא מזל רע ודאגות. כמעט תתייאש מלהגיע ליעד שהגדרת בשאיפות שלך. להיות ברחוב מוכר בעיר רחוקה, ונראה חשוך, תעשה בקרוב מסע שלא יתן לך את הרווח או את ההנאה הנחשבת. אם הרחוב מואר בצורה מבריקה, תוכלו לעסוק בהנאה שתעבור במהירות ולא תשאיר שום נחמה. לעבור ברחוב ולהרגיש נבהל שמא בריון יתקוף אותך, מציין שאתה מעז על אדמה מסוכנת לקידום ההנאה או העסק שלך….

…לחלום שאתה רואה חבר אבל אתה לא מדבר איתו, מרמז שמישהו מוכן לעזור לך בלי לבקש משהו בתמורה; אם חבר שלך לאט לאט נעלם עד שהוא יוצא מהעין, זה אומר שלחולם יש מספר פרויקטים וחלומות, אבל אף אחד לא מציע עזרה (זה יותר גרוע אם זה חשוך בחלום). כשאישה חולמת להיות בדיכאון מאוד בגלל שיש לה מעט מאוד חברים, זה אומר שלא תהיה לה הצלחה מיידית בחייה הכלכליים, כי אין מי שיעזור לה להשיג את הדברים שהיא רוצה. כשאישה חולמת על חברות רבות פירושה שהיא מכוונת לחיים נוחים, נינוחים ואפילו עשירים ומפנקים. אם מדובר ברווקה צעירה שחולמת על חברים, זה מעיד שהיא רוצה למצוא בעל שופע. לחלום לדבר עם חבר ותיק עולה שהכל בחייו של החולם ילך כשורה, ללא קשיים או עליות וירידות. להיות מוקף בחברים שמחים בחלומות מצביע על כך שבקרוב יהיו בעיות בעניינים אישיים ומשפחתיים. לחלום שאתה מרגיש נבוך מכך שנתקלת בחבר ותיק, מרמז שאתה מרגיש אשם במשהו שאתה עושה או לפחות מתכנן לעשות בחיים האמיתיים, ואנשים מתחילים לדעת את זה. לחלום להתווכח בקול רם עם מישהו שהיה כביכול חבר שלך מרמז שהעניינים שלך, הן בבית והן בעסקים או בעבודה, אינם מתנהלים כשורה, מה שעשוי לייצר הפתעות לא נעימות. לחלום על חברות בריאה ושמחה מעיד על שלווה עם עצמך. לחלום עם חברים לבושים בצבעים כהים מאוד מצביע על כך שבמצב הבריאותי או הכלכלי שלך יש בעיות וזה נראה לעין. לחלום על חברים שהופכים לבעלי חיים מצביע על כך שיש לך אויבים שהם מוסתרים, והם מנסים לשבור את הידידות מסיבות אנוכיות. לחלום שחברים לובשים בגדים אדומים פירושו שהחולם נמצא בסיכון לסבול הפסדים בגלל הפרעה של חברות מסוימות. לחלום על חבר שעומד ללא תנועה במקום גבוה, מציע שהחולם יסבול מכשל או הפסדים ללא תמיכה ועזרה מחבריו….

…בחלום, הרומז מייצג ענף עץ, יציבות המבוססת על כוחו של האדם או התרחקות מהדרך הלא נכונה. רומנס בחלום מייצג גם אישה, ילד, מעיד על האמת או יוצא למסע. הרומח בידו של אדם בחלום מייצג בן גדול או בן מבורך שיצמח לכהונה על אנשים ולהגן עליהם בחייו שלו. רצועה שבורה בחלום מייצגת מחסור חשוך מרפא או מחלה שתסב את הילד. נשיאת הרומנס בזמן רכיבה על סוס בחלום פירושו סמכות בכבוד. אם מישהו מכחיש את בעלותו על רומנס בחלום, פירושו תאונה או בגידה. אם הרומנס שייך לאח, אז פירושו אסון. אם מישהו מתקן ברנס שבור בחלום, פירושו להתאושש ממחלה. הרומח ללא ראש חנית בחלום פירושו מות אחיו או ילדו. רומן בחלום מייצג גם אח או חבר שייפרדו עם אחיו או חברו, או שזה יכול להיות אובדן מקום העבודה. הליכה עם רנס בידו באמצע שוק בחלום פירושה ללכת או לטייל עם בנו. באשר לאישה הרה, פירושו של מתכת מתכוון שתמסור ילדה, ושתקבל מתנה של כסף או מתנה לאחר לידתה מבנות אחרות. נשיאת רומח עם דגל מונף עליו בחלום פירושו להשיג עמדה שתזכה לתהילה. אם מישהו מאתגר על ידי מישהו שמחזיק נגדו בחלום, זה אומר שמישהו יפגע בו במילותיו, או יכפיש את משפחתו. בעלות על רומנס נוסף בחלום פירושו להיות אח או חבר שיעמדו להגנתו בעת הצורך. חנית ארוכה פירושה אי צדק, או שזה יכול להיות בריאות טובה. אם אחד מדמם מפצע שנגרם על ידי הרומם בחלום, זה אומר שהוא יפוצה על כאב וסבל, או שהוא יחזור לביתו משכונת לונג. פצעים מרובים מרומז בחלום פירושם פיצוי כספי, אם כי מקור הכסף מתועב. להילחם באויביו של אדם ברומח פירושו להרוויח כסף מלוכלך. אדם המחזיק ברומח בחלום מייצג גם מורה, מחנך או מישהו שעוזר לאחיו וחבריו. (ראו גם כידון)…

…לחלום שאתה נמצא במבוך שיש בו אינסוף מסדרונות וכבישים, מערות או מנהרות מבלבלים שחוצים זה את זה מרמז על בלבול נפשי; פירוש הדבר שבהתחלה ענייניך, עסקייך, חיבייך וכו 'מורכבים מאוד. כשאתה חולם ככה זה לעתים קרובות פירושו שאשתך / בעלך, חברה / חבר או משפחתך הם האנשים שמבלבלים אותך נפשית, וזה גורם לעיתים קרובות למחלות או להתמוטטות. כאשר המבוך חשוך מאוד הוא מכריז על מחלה קשה, בין של החולם או של האנשים המופיעים בחלום. אם המבוך מתייחס איכשהו לאמצעי תחבורה כלשהו, ​​זה מציע לך לחשוב או לרצות למות. כאשר המבוך נמצא בתוך יער יפהפה ועדיף אם הוא נמצא בבוסתן של עצי פרי, בין אם הם פורחים ובין אם כבר תלויים עליהם פירות, הוא מכריז על שמחות ושגשוג בלתי צפויות. לחלום שאתה נמצא במבוך של רכבות, אוטובוסים או כלי רכב אחרים מצביע על כך שתתחיל מסע, אבל זה יהיה משעמם ולא פרודוקטיבי מבחינה חברתית וכלכלית….

…(קרן | זוהר | זוהר | זורח) אור בחלום פירושו הכוונה. הליכה ממקום חשוך אל האור בחלום פירושו קבלת הדרכה, קבלה והגנה אלוהית בעולם הזה ובעולם להלן, והיא מייצגת עושר אחרי עוני, כבוד לאחר השפלה, חזרה בתשובה בעקבות חטא, ראייה אחרי עיוורון וההפך הוא גם כן נכון, אדם צריך לראות את עצמו הולך מחלל האור אל החושך בחלום. אור בחלום פירושו גם אסלאם, או כניעה לאלוקים יתברך. רואים אור בחלום מציין מעשים טובים, ידע, הקוראן הקדוש או בן צדיק. בחלום, אור עשוי גם להיות משפטים ותלאות. לבישת מלבוש אור בחלום פירושה קבלת ידע, או שזה יכול לייצג את המסירות הגוברת של האדם. אם אדם רואה אור קורן מגופו בחלום, פירושו שהוא יהיה מחונן לבן שיגדל להיות אדם בעל ידע רב, דרגה רוחנית, ותפילותיו מתקבלות. כך, כל אשר יבקש, הקב~ה יעניק. אור בחלום מייצג גם שליח, ידע, או שזה יכול להיות השלמת צרכיו של האור באור. אור בחלום מייצג גם את השמש, את הירח, את אור היום, את אור השמש, את אור הירח, את הירח הסהר, או את השם הנכון בערבית שאמס. (ראה גם כדור הארץ | פנס)…

…(אתאיזם | בורות | לילה | ערפל) בחלום פירושו חושך לסטות מדרכו של אלוהים, להיות אבוד, לבצע שגיאה, לטעות, לבלבול ומבוכה. אם אדם יוצא מחושך אל האור בחלומו, פירושו ישועה, ביטחון, הדרכה, חזרה בתשובה מחטא או שחרור מהכלא. חושך בחלום מייצג גם דיכוי. לפיכך, ללכת למקום חשוך בחלום פירושו להיות לא צודקים. טשטוש בחלום פירושו חושך לבו או עיוורונו של האדם. זה יכול להיות משמעות של בדידות, שמירה על עצמך או הסתתרות מאנשים. (ראו גם עוול | לילה)…

…(אודיטוריום | אולם גדול) אולם גדול בחלום פירושו נוחות, התגברות על קשיים כלכליים, אשה עוזרת, פילגשת הבית, עמדה רמה גבוהה שיש בה מעט סכנה, שלט כביש, בן מפרגן, עובד קשה עובד, או השקעה טובה. אם האולם חשוך, מלוכלך ומלא בחרקים וקורי עכביש בחלום, אז זה אומר ההפך….

…מבשר רווחה ועושר שיבואו במאמץ. אם הנרות נכבים במהלך החלום, אז חלום כזה מבשר שעבודתנו תהיה לשווא. כאשר להבת הנר חזקה, בהירה ועולה אנכית עם מעט עשן, אז זה מראה שאנחנו יודעים טוב מאוד מה אנחנו רוצים בחיים. להבת נר מהבהבת שנשרפת בקושי, ואז היא מעידה על כך שרעיונותינו שבירים ולא יציבים. אם זה הולך, אז זה מראה שאנחנו מגיעים לגבולות האפשרויות שלנו. זה מטיל הפסקה. כאשר אנו מדליקים נר כדי להאיר מקום חשוך והוא נדלק היטב, זה מצביע על כך שנבצע בצורה נחרצת ויעילה מסע רוחני. אם זה נשרף בקושי, אז זה מעיד שאנחנו עדיין לא מוכנים לטיול הזה….

…אם המיטה קודרת, חשוכה ומרופטת או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, זו אזהרה מפני מחלה אפשרית למי שמונחת עליה. אם מיטה ריקה, זה אומר סכנה עבור מישהו קרוב אלינו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מדי, פירושו חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת זה מעיד שאנחנו צודקים עם בן הזוג שלנו. מלוכלך ומבולגן, פירושו אי הסכמה ואי שביעות רצון. מיטה שבורה פירושה גירושין או אלמנות. מיטה מקושטת מאוד פירושה עידון באהבה. אם זה שונה משלנו, אהבות חדשות. לראות אנשים שאיננו מכירים במיטה שלנו פירושם סכנת התלהמות….

…החלום על חיתולים מסמל משהו בחייך שצריך לטפל בו כל הזמן. בעיה מאוד תובענית או משהו שדורש אחריות מתמדת. מעקב אחר בעיה או נקוט באחריות אמצעי זהירות כדי להימנע מהבושה המועדת לקרות. מניעה שהיא תהיה גרועה ממה שהיא צריכה להיות בעיה. התנהגות ילדותית. החלום להחליף חיתול מסמל את המאמץ שלך לטפל בבעיה או לנהל אותה. אדם או תחום בחייך הדורשים התמדה מתמדת. ניהול תחום בחייך המועיל לבלאגן של דברים לעשות. שמור על שליטה בסיכון או מסוכן. לחלופין, תוכלו לשקף את רגשותיכם בנוגע לניקיון לאחר התנהגות ילדותית אחרת. החלום של חיתול מלוכלך מסמל את המודעות לבעיה בהעיר את החיים הזקוקים לתשומת לב. צורך להתמודד עם משהו באחריות או בדיסקרטיות. צורך לפתור את הבעיה של מישהו אחר. החלום על חיתול שופך או יוצא ועושה בלגן יכול לייצג את האחריות שלא הצלחת להיות מספיק מתחשבת בה. ההרגשה שאתה או מישהו אחר לא היית מספיק זהיר. מבוכה שלא צפית במשהו מסוכן מספיק קרוב. חלום החיתולים אודות מסמל רגשות כלפי עצמך הדורשים טיפול קבוע. באופן שלילי, זה יכול לשקף רגשות של חוסר אונים לעשות כל דבר מלבד שמטפלים בו. מרגיש חסר אונים שצריך לטפל בו, להיות נבוך או ילדותי. לחלופין, חבישת חיתול עשויה לשקף בעיות עם האם. דוגמה: אישה חלמה לראות תינוק בחיתול, לקחת אותה ליד מפרק כף היד בחדר חשוך. בחיים האמיתיים היא חשבה מחדש על הליך פוריות במרפאה. התינוק בחיתולים משקף את רצונו לגדל ילד….