(ראה כוורות)

…מצוקה קשה לעולם אינה טובה, גם אם זה רק בחלומות. לחלום שאתה בצרות עשוי להצביע על בזבוז כסף; זה גם מציין כי חדשות שקריות יתקבלו או שיש לך שאיפות מוגזמות….

כשאתה חולם להיות דבק, זה מייצג את האילוצים שתעמוד בפני משימות ענק שרצית להשיג.

חולמת על קוצים, מציינת שתתאמץ להשתחרר מעומס לא נעים כלשהו, ​​ותחפש שינוי בסביבה….

(ראה עבודה)

…אם אתה מתקשה בחלום, אתה יכול להראות את הלחץ ואת העוצמה שאתה סובל. אתה בטח מרגיש שאתה קורבן בשלב מסוים, אז אתה מפחד לעשות משהו ובמקום זאת אתה הולך להתקשות….

(ראה קסדה)

…חולמת אם הפסטה מסמלת מצבים או בעיות שקשה להסתיים. משהו שדורש הרבה תשומת לב כדי להשלים. פסטה פן משקפת בעיה קשה, שתבחין בעצמך שתמיד מתקנת את הסינגה. בורג פקק פסטה משקף בעיה קשה שמרגישה נפלא לשים לב לתיקון. בצק בצורת מרפק משקף בעיה קשה, שאתה רוצה לעזור לך עם אחרים. פסטה ספגטי משקפת בעיה קשה הדורשת את כל תשומת הלב כדי לוודא שהיא קבועה לחלוטין. עושה כל דבר קטן כדי לתקן בעיה….

…החלום על גבעה מסמל מכשול בחייכם. מאבק להשגת מטרה. מדרון הגבעה משקף עד כמה גדול האתגר שעומד בפניך. החלום לנוע כלפי מעלה מסמל את הניסיון שלך לעבוד נגד מכשול. להרגיש את הקושי של מצב או שמשהו מתקשה יותר. להרגיש שבעיה היא יותר מדי עבורך. אתה יכול גם לחוות אתגר עצום או לחץ רב לעמוד במועד האחרון. נלחם כנגד כל הסיכויים. סימן שאתה צריך ~קשה לצאת~. סבלנות ומסירות יועילו לך. החלום לרדת בירידה מסמל תחושה של נינוחות עם מכשול או תחושה שאתה מתרחק מבעיה. החיים יכולים להרגיש כאילו הם נעשים קלים יותר. ירידה מהירה מאוד עשויה לשקף שיפור שמתרחש מהר מאוד להגיב אליו. משהו טוב קורה מהר מאוד. החלום לעמוד על ראש גבעה מסמל הצלחה או להתגבר על אתגר. האם אתה מבין שהמאבק שלך נגמר. החלום על גבעה תלולה מסמל רגשות לגבי מכשול בחייך, להיות קשה במיוחד. אתגר הדורש ממך לנסות הכי קשה שלך או להיות עקשן להתגבר עליו. תחושות לגבי הצורך לדחוף את עצמך חזק להגיע למטרות שלך. באופן שלילי, גבעה תלולה יכולה לשקף רגשות לגבי כמה מכשול דורש מכם. התחושה היא עבודה רבה מדי בכדי להתגבר על אתגר שאנשים אחרים לא יכולים לחשוב עליו היא קשה….

…החלום על כריך המסמל לחץ או לחץ, שמונח עליך. לעבור מצב קשה. שקול את המרכיבים שעל הכריך למשמעות נוספת. החלום על כריכי חצי פרוסה מסמל סיטואציה קשה או מלחיצה שתרצו להתמודד איתה באופן הדרגתי. אתה לא רוצה להתמודד עם משהו בבת אחת. החלום על כריך חמאת בוטנים מסמל להיות חסר דאגות, או לא לדאוג שמשהו יעבור במצב קשה או מלחיץ. יתכן שאתה אומר לעצמך שמשהו לא חשוב כדי להתמודד עם בעיה. החלום של כריך חמאת בוטנים וג'לי מסמל סיטואציה קשה, אותה אתם חווים במקום בו אתם מנסים לא לקחת דברים ברצינות תוך שאתם נותרים תקווה. ג'לי ענבים משקף את קבלת הצורך בסבלנות ותות המייצגים תענוגות זמניים המנחמים אותך. החלום על כריך חזיר מסמל את התסכולים שלך מהדברים שעליך לעשות במהלך מצב בו אתה עלול להרגיש שהוא חסר תועלת או מגוחך. דוגמא: גבר חלם לקבל כריך. בחיים האמיתיים העסק שלו פשוט נכשל, והוא עשה כמיטב יכולתו כדי לשרוד כלכלית….

…החלום על סירת חתירה המסמלת עבודה קשה, מאמץ והתמדה, מול בעיות רגשיות, חוסר וודאות או מצבי חיים שליליים. השתמש בעקביות בכל כוחך או כוחך כדי לעבור מצב קשה. מצב המים משקף עד כמה קשה מצבך הרגשי, או עד כמה קשה המצב שאתה חווה. החלום על קו שקוע מתחת למים מסמל ויתור על הבעיות שלך, הקשיים שמסיחים את דעתך או חוסר וודאות שמציף אותך….

…החלום לראות משהו בוער בחלום מסמל רגשות עזים או רגשות נלהבים. חוסר דאגה מוחלט למשהו. בכוונה להיות גס רוח, פוגעני או חסר רגישות. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשי, השרוף או סימן שאתה צריך להירגע. החלום על כוויות עור מסמל מבוכה, השלכות לא נעימות או מעשים כואבים שנמשכים. אדם או סיטואציה השאירו לכם תזכורת לכך שמעשיכם לנצח אינם רצויים או שלא יחזרו על עצמם. תגובה קשה או כואבת במצב חברתי. מישהו אולי לא הסכים עם מה שאתה חושב. לחלום שאתה נשרף בחיים מסמל תחושות של לא להתקשר שוב. יאוש. אנשים אחרים המתחככים בהזנחה, בהזנחה או ברוע הולכים לכיוון שלך. חוסר רגישות, שאתה מרגיש כלפי אחרים. שממה, קשיים או משהו כזה, מצב כל כך נטול כל חופש. החלום על אנשים אחרים בוערים בחיים יכול לייצג עד כמה אתה נצרך מתוך שאיפתך שלך. הזנחה או הרג של מכוון באזור כלשהו בחייכם. הצפייה במצב או באזור בחייכם עולה באוויר, מתמוגגת במכוון או נצרכת על ידי תשוקה אחרת. לחוות אזור בחיים שלך ריק, עגום או מלא קשיים. רגישות לוויתור על משהו חשוב לנצח. החלום של בית בוער מסמל נקודת מבט על מצב שננטש במכוון או מוזנח קשה. זה יכול להיות גם ייצוג של כעס עז או טינה כלפי אדם אחר. דוגמא: אדם שחלם לראות את חברו עם סימני כוויה על צווארו. בחיים האמיתיים חבר זה הרג את עצמו, והאיש התחיל להבין את הייאוש שחבר חברו על חייו, מה שהניע אותו להרוג את עצמו. דוגמא 2: אישה חלמה להישרף עם פוקר האח. בחיים האמיתיים בעלה רימה. דוגמה 3: אישה חלמה על נחש שיורק לעברה רעל לוהט. בחיים האמיתיים היא הרגישה שאחותה הייתה השפעה רעה ודברים עצובים מאוד כואבים שנמשכו. דוגמא 4: אדם חלם לראות מישהו נשרף בחיים. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהרצון שלו להיות פסיכולוג נצרך לחלוטין מהשאיפה שלו להצליח בתחום אחר….

…לראות את החציר בחלומך מגלם עבודה קשה. אולי אתה עובד קשה עכשיו. לחילופין, חציר מודיע על הצורך בעבודה קשה. עליכם לדעת ששום דבר בחיים אינו קל. המשמעות השלישית היא על ייאוש. אולי אתה חסר תקווה לגבי מצב. לכן אתה צריך לעשות הרבה עבודה. הדאגות שלך ייעלמו לאחר שהעבודה תיעשה. מצד שני, חציר מראה את הצורך בפיתוח האינסטינקטים האימהיים שלך. אם אתה גבר, אולי אתה צריך להגדיל את האנרגיה הגברית שלך. כמו כן, חציר יכול להיות סמל היצרים המיניים שלך. במקום פרשנויות שונות, החלמה על חציר יכולה להיגרם על ידי התת מודע שלך, שמנסה לשלוח הודעה. המוח שלך אולי מנסה להשיג את תשומת הלב שלך….

…(רעידת אדמה) בחלום זה אומר איום של השליט. אם אדם רואה את האדמה משתלשלת מתחתיו, הוא יסבול מפזיז קשה. רעידת אדמה פירושה בדרך כלל מחלה קשה או מכת הפוגעת באוכלוסיית העיירה או בארבה או במזג אוויר קר קשה, או שזה יכול להיות בצורת. אם אדם רשע רואה את האדמה משתלשלת תחת חלום בחלום, פירושו עונש על חטאיו או ביצוע מסע ארוך ומרוחק ממנו הוא עשוי לא לחזור לביתו….

…החלום על מריצה מסמל קשיים, עבודה קשה ועבודה קשה. ~כאב בתחת~ שצריך לדעת לעשות משהו. זה מצב קשה. שקול מה שיש בתוך המריצה לקבלת משמעות נוספת….

…החלום של הקווטרבק מסמל היבט של עצמו שאחראי על תזמור ניסיון להשיג יתרון רב יותר בסכסוך. שלוט או צפה במצב של השבת שליטה או כוח בכל אמצעי הכרחי. מוביל מאבק קשה להשגת התקדמות מכל סוג שהוא. באופן חיובי, מגן יכול לשקף רגשות של כבוד ואמון, כשאתה לוקח מצב לחזור או לשלוט. לגרום לאחרים לבצע עבודה קשה מאוד. מרגיש את התהילה של עבודת צוות טובה. באופן שלילי, קוורטרבק עשוי לשקף את רגשותיו לגבי אי כושר הגברת היתרון במצב נכון. טעויות, פיקוח, זמן שגוי או האצלה לא נכונה שהביאו לתנופה או התקדמות הפוכים. זה יכול להיות גם ייצוג של גישה יהירה שאתה מרגיש שאתה לא צריך שאנשים אחרים יעשו עבודה קשה. יחס צוות גרוע….

…החלום על מדורה מסמל את הניסיון שלך לשמור על הלך רוח חיובי בזמן קשה. עשה כמיטב יכולתך בכדי להרגיש טוב או לשמור על מורל גבוה כאשר החיים עובדים עבורך. אתה יכול להתעלם מבעיותיך כאשר הם נראים מכריעים או אומרים לעצמך שהעתיד יהיה טוב יותר. דוגמה: אדם חלם לשבת סביב אש. בחיים האמיתיים הובטח לו תמיכה כלכלית ומעולם לא הבין זאת. המדורה שיקפה את ניסיונו להישאר אופטימי כשהוא כספי כאשר התמיכה לא רצתה לחשוף. דוגמא 2: קשיש חלם להיות ליד שריפה עם אנשים מפחידים. בחיים האמיתיים, הייתה לו בעיה בריאותית קשה ללא סוף באופק. המדורה שיקפה את ניסיונו להישאר אופטימי ובתקווה לגבי פיתרון למשבר הבריאות מפחד המוות. דוגמא 3: אישה חלמה להעלות שריפה בחצר האחורית שלה. בחיים האמיתיים בעלה לשעבר התחתן עם אישה צעירה יותר, והיא נאלצה להתנסות יותר קשה ללמד את ילדיה לקבל את זה בגלוי. השריפה שיקפה את ניסיונו לשמור על יחס חיובי כלפי בנו לגבי דבר שהטריד אותו מאוד….

…החלום על שחמט מסמל את האישיות המתמקדת בעבודה קשה, או תחושה שחשוב שיש לשים לב אליו שעובדת קשה. מרגיש עבודה קשה וקשה….

…החלום של קנטינה המסמל תכנון או היערכות לרעה. יש תוכנית ב להשבת נוחות או ביטחון במקרה של מצב מדאיג או קשה. החלום על שתייה ממזנון עשוי לסמל את הניסיון שלך להחזיר את עצמך למצב כאשר המצב נעשה קשה ממה שציפית. מרגיש יותר לחץ ממה שציפית. זה יכול להיות גם ייצוג הייאוש. השתמש במשאבים האחרונים שלך כדי להתמודד עם קושי. החלום על קנטינה ריקה עשוי לשקף תחושה של חוסר תקווה, או שניסית כל מה שיכולת ללא הצלחה. קשה מאוד להתגבר על סיטואציה….

…החלום על כימיקל מסמל תגובה מאולצת או מובטחת. מרגיש שאם אתה עושה משהו או אומר משהו למישהו שתוצאה מסוימת בטוחה בהחלט להתרחש. טיפול מושלם באדם או במצב. באופן שלילי, כימיקל בחלום יכול להיות סימן לכך שאתה מסתכן להתגבש או להיפגע ממשהו שיקרה. החלום על ערבוב או שילוב של כימיקלים מסמל שיתוף פעולה של רעיונות להבטחת תגובה רצויה מאדם או סיטואציה. יצירתיות או מניפולציה חכמה. באופן שלילי, ערבוב כימיקלים יכול לשקף טיפול מסוכן עם דברים שאינך מנוסה או מוכנים מספיק אליהם. היה לא מוכן לחלוטין לסוג התגובות שאתה יכול לקבל מאנשים שאתה משחק איתם. דוגמה: אישה חלמה להכניס חומר כימי לכיבוי אש כדי לכבות שריפה ואז הבנתי אחר כך שיש אנשים שמשתמשים בכימיקל זה כדי להתאבד. בחיים האמיתיים, האישה ניהלה קטטה עם החבר שלה ורצתה לתקן אותו. היא דיברה איתו על נישואין כדי להראות עד כמה היא רצתה לתקן את מערכת היחסים ביניהם. בהמשך היא הבינה כי אזכור הרצון להינשא לו היה מעט מסוכן, מכיוון שיש אנשים שמדברים על נישואים עם בני זוג כשהם רוצים שהאדם האחר ירגיש לא בנוח עם הצורך שלהם ויסיים אותם….

…חלום הנסיעה מסמל התקדמות מתמדת לקראת השגת יעדים. לדעת מה אתה רוצה או לאן אתה הולך כשאתה עובד בשביל זה. נסיעה יכולה לשקף את שגרת היומיום שלך, איך אתה מתקדם או מחכה לתוצאה רצויה. להאמין שיש הרבה עבודה לפנינו. עבוד לקראת יעד לטווח הארוך. הגורל שלך. הכיוון והתפקוד של הצמיחה האישית שלך. נסיעה יכולה להיות גם ייצוג של כמה קל או קשה אתה מרגיש שחייך הם כשאתה עובד לקראת מטרה. שקול את השטח או את כל המכשולים שאתה נתקל בהם. באופן שלילי, נסיעה יכולה לשקף כמה קשה או מסוכן זה מרגיש להגיע למטרה. זה יכול גם לסמל את המצב השגרתי בחייך בזמן שאתה מחכה למשהו אחר. קחו בחשבון את אופן ההובלה, את הקצב שלכם, את הזמן, את המכשולים או את מה שאתם עשויים לשאת לצורך משמעות מטען נוסף. החלום לבחור לנסוע לארצות רחוקות עשוי לשקף את הרצון שלך להבין מחשבות שונות או לספוג דעות שונות. ההחלטה שלך לעבוד לקראת מטרה. זה יכול להיות גם ייצוג של הסחות דעת או רגשות מוטעים. אם הטיול שלך הסתיים, הוא מסמל השלמה מוצלחת של מטרה….

…בחלום, דבורים מייצגות שגשוג, או הרפתקה מסוכנת. לראות כוורת ולהוציא ממנה דבש בחלום פירושו להרוויח כסף כדין. לקחת את כל הדבש מהכוורת ולא להשאיר דבר לדבורים בחלום פירושו להיות לא צודק. אם דבורים יושבות מעל ראשו בחלום, זה אומר לזכות בנשיאות על אנשים. אם דבורים יושבות בידי מישהו בחלום, פירושן יבול טוב לחקלאי ואילו למישהו אחר, פירושן קטטה. דבורים בחלום מייצגות גם צבא. הריגת דבורים בחלום פירושה מחסל את האויב של האדם. דבורים בחלום מייצגים גם מלומדים, מהדרים של ידע, שואפים קשה או גובים מיסים. דבורים בחלום מייצגות גם זוכה לחם שהוא אדם עובד קשה, נוקשה ומסוכן מתישהו, אם כי הוא אכן מביא כמה יתרונות לחבריו. דבורה שעוקצת בחלום פירושה נזק שמונע על ידי קבוצת יריבים. דבורים בחלום פירושו גם לקחת מכות או לחלות. דבורים בחלום מייצגות גם את צבא המאמינים, ואילו ארבה מייצגת את צבא המאמינים. דבורה בחלום מייצגת גם רואה. (ראה גם כוורת)…

…חלום המכללה מסמל בעיות או מצבים בחייכם שאתה מחשיב רציני לטובתך ומגדיל את מעמך או כוחך. זה יכול גם לייצג את הרגיעה המוצגת היטב, הצלחה או פיצוי על עבודה קשה. מכללה בחלום יכולה להיות סימן לכך שאתה עסוק מדי או מתמקד בבעיה שמאפשרת לך לשפר את עצמך או להפיק תועלת בדרך כלשהי. אולי תרצו להשוויץ בכישוריכם או לעשות הפסקה ראויה היטב. חלומות במכללות נפוצים כאשר אנשים לומדים כישורים חדשים, פרויקטים של עבודה שיאפשרו להם להרוויח סוג כלשהו של גימור. יתכן שעבדת קשה כדי להרוויח משהו ועכשיו אתה רוצה ~לשחק~ עם זה….

…לחלום על זרעים של צמח כלשהו פירושו עבודה קשה בהווה, שגשוג בעתיד המיידי. באופן כללי, זרעים הם הדימוי של הפרויקטים שלנו עצמם, מה שזרענו. כאשר בחלומות, הזרעים במצב טוב ובעלי איכות טובה, זה אינדיקטור הרגיל להצלחה, אך לא רק בפרויקטים שלך, אלא בחיים בכלל. לחלום על אסם מלא זרעים הוא הודעה ברורה על שגשוג עתידי עבור החולם. אם לא, זה מצביע על כך שאתה עובד קשה להשיג את הדברים שאתה רוצה….

…(חימר | הוד) בחלום, נשאת מרגמה מייצגת אדם שמסעיר את חולי האנשים ומסתיר שערוריות. לראות את עצמך כבונה בחלום פירושו להסתבך בפרויקט טוב ולבקש לעשות מעשה טוב. לראות בנייה באמצעות מרגמה או הוד בחלום פירושו להחמיר, לתת לעצמך זמן קשה, או לעבוד קשה כדי לשרת אחרים. ראיית נשאת מרגמה בחלום פירושה גם מצוקה, חוסר מזל או תלאות….

…(תבלין | ותיק) בחלום, מלח פירושו כסף קל, אנשים רגילים ואדם טוב. ראיית ויכוח בין שני יריבים והעדה למלח המונח ביניהם בחלום פירושה שהם ישכיבו את ההבדלים שלהם ויעשו שלום. אם מלח נפוץ מתפנק בחלום, פירושו שמגיפה, אי צדק או בצורת יפלו על תושבי היישוב ההוא. מלח בחלום מסמל גם עבודה קשה, או מחלה. מלח שולחן בחלום פירושו גם סגפנות, ויתור וניתוק מעולם החומר. המשמעות היא גם ברכות, כנות ונוחות. אכילת לחם עם מלח בחלום פירושה סיפוק עם מעט מהעולם הזה. שייקר מלח בחלום מייצג אישה טובה וצייתנית. גילוי מלח בחלום פירושו מצוקות ומחלה קשה. מלח בחלום מייצג גם איזון, שמישות של דברים וקבילות של הכל. זה כולל ידע, דת, אשה, כסף, ילד ורווחים כדין. מלח בחלום פירושו גם הפחתת פחד, שלווה, פיתוח סבלנות וסבלנות. מלח בחלום מייצג גם תרופה, תרופה, סמים, אהבה, רוך, אחדות, חמלה, מרוויח כסף חשוד או קונספירציה. קבלת דג שהשתמר במלח בחלום פירושו חדשות טובות. זיתים שטופלו במלח בחלום פירושו לחזור ולהבטיח את ההבטחה….

…החלום על חמאת בוטנים מסמל חוסר חשיבות או סוגיות שלא אכפת לך מהן. זה משקף גישה אדישה או חסרת דאגות למשהו בחיים שלך. החלום על כריך חמאת בוטנים מסמל להיות חסר דאגות, או לדאוג שמשהו יעבור מצב קשה או מלחיץ. לא מאפשר למשהו להגיע אליך. החלום של כריך חמאת בוטנים וג'לי מסמל גישה חסרת דאגות תוך כדי תקווה, או אופטימיות במצב קשה או מלחיץ. ג'לי ענבים משקף את קבלת הצורך בסבלנות ותות המייצגים תענוגות זמניים המנחמים אותך. החלום של שוקולד ובוטנים יחד היה מייצג גישה חסרת דאגות עם תגמול עצמי. יתכן ואתם עורכים מגוון אירועים מלחיצים שקשה להפריד את עצמכם ממנה, או בסופו של דבר, מאפשרים לעצמכם להירגע. דוגמא: אדם חלם על שוקולד חמאת בוטנים. בחיים האמיתיים הוא ניסה לקיים יחסי מין עם בחורה שלא ממש אכפת לו. חמאת הבוטנים השוקולד שיקפה עד כמה הבחורה שהוא מנסה להשתמש בשבילה לא חשובה….

…חלום הקנים מסמל עבודה קשה לשמירה על משהו יפה או נפלא כל הזמן. אתה יכול להיות מושג במשהו ולעבוד קשה כדי לתחזק אותו. באופן שלילי, אתה יכול להיות רגיש מאוד לכל סוג של כישלון או הפרעות בהערכה של אחרים….

…לראות שלג בחלום מסמל התחלה חדשה או טיהור של איזור באזור בחייך. תחושת ביטחון חדשה או הזדמנות שנייה. משהו הגיע לסיומו. תחושת בהירות חדשה. לחילופין, שלג יכול לסמל שלווה ושלווה רוחנית. באופן שלילי, שלג יכול לשקף כמה קשה או קר חווית ניקוי. התחלה חדשה מאוד לא נעימה או מרגיש כאילו נענשים עלייך. בידוד רגשי. התכת שלג מסמלת מכשולים או פחדים שמתמוססים. החלום על משחק בשלג מייצג הנאה או רגיעה אחרי חוויה מטרידה. לחלופין, החלום הוא סימן לכך שאתה מנצל הזדמנות. החלום למצוא משהו בשלג מסמל גילוי של כישרונות או יכולות נסתרים בתוך עצמך. יתכן שגילית הזדמנות חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות חדשים של קבלה או סליחה לאחר חוויה קשה. דוגמא: אדם חלם לראות שלג נופל ברחוב. בחיים האמיתיים הוא פתר בעיה בריאותית מרגיזה. השלג הנופל שיקף את ההתחלה החדשה עם שיפור בריאותו….

…לחלום על רכוש או כסף שהביאה כלה לבעלה בחתונתו הוא סימן מזל, אם החולם יקבל אותו בשמחה. אם החלום גרם לתחושה לא טובה והחולם לא יכול היה לקבל נדוניה, אז חלום כזה הוא סימן של מזל רע. זה מעיד על עבודה קשה ועל מכשולים רבים. אם החולם עצלן ולא מנסה לחיות טוב יותר, אז חלום כזה מעיד על עוד יותר בעיות. אם החולם להוט לפתור את בעיותיו, נדוניה היא רק השתקפות של התקופה הקשה הנוכחית. לאחר מכן, לעומת זאת, יבוא מחר טוב יותר. ואם החולם יעבוד קשה במיוחד, הוא יראה אם ​​הוא חי בשפע, בלי שום בעיה בלתי מנוצחת….

…חלום הדגים מסמל מחשבות לא מודעות או אמיתות לא מודעות. דברים שאתה יכול לשים לב לעצמך או לחייך, אבל אני לא ממש מבין. היה מודע למשהו שאתה לא יכול להבין לגמרי. מצפון עדין. באופן חיובי, הדגים יכולים לשקף מידע חשוב. ללמוד דברים חדשים על עצמך או שקודם לכן היו קשה להבין. באופן שלילי, דג משקף בעיות רגשיות או רגשות שליליים שאתה שם לב אם יש לך, אך מסרב להתייחס אליו ברצינות. יתכן שאתה מודע לכך שיש לך בעיה, אך אינך מבין את הבעיות הבסיסיות שיצרו אותה. רעיונות שמוליכים אותך שולל. זה יכול להיות גם ייצוג של הבעיות שנמצאות בשטח הפתוח, אבל אף אחד לא רוצה לדבר. אנשים העוברים טיפול או צמיחה אישית עוצמתית חולמים לרוב על דגים ששוחים מתחת לפני המים כדי לסמל תובנות חדשות על עצמם שהם מנסים לגלות. גודלו של דג חלומי משקף עד כמה הבעיה משמעותית או חשובה. דג גדול מסמל משהו הוא חשוב, אבל אני לא מבין אותו. דג קטן עשוי לשקף בעיה קטנה שאתה מתקשה להבין. דגים אדומים כחולים הם מחשבות חיוביות, מחשבות מסוכנות, זדוניות או יהירות. דג ירוק כהה הוא מחשבות אנוכיות. דגי תפוז הם נושאים השומרים על השפעה חזקה על הבחירות הנוכחיות שלך. דגים צהובים משקפים את המודעות העדינה לנושאים שאתה מבחין בהם ממשיכים להתבטא בחייך המתעוררים. משהו שאתה לא יכול שלא לשים לב אליו. החלום לתפוס דג מסמל קבלת תובנה או הבנה חדשה. ללמוד משהו על עצמך או איך בעיה קשה עובדת. לחלום על דגים מתים מסמל את הדברים שהבנתם בעדינות שכבר לא שמים לב אליכם. בעיות שהבנת בעדינות כבר לא חשובות או נעצרות. החלום לאכול דגים מסמל את הביטחון המוחלט כי הושקעה בעיה. אתה יודע שמשהו לעולם לא יהווה בעיה חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג לבעיה שנמצא לאחרונה שנפתר לצמיתות. החלום על דג מעופף מסמל בעיות שאינכם מבינים לגמרי, אך רוצים להסתבך איתן. זה יכול לשקף באופן חיובי, חוסר ניסיון בשילוב להיטות. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה עובר מהר מדי עם משהו, או שאתה צריך להקדיש זמן רב יותר ללמוד לפני שאתה מתחייב ברצינות. החלום על אסכולה של דגים מסמל בעיות מורכבות או ריבוי עובדות שאתה מזהה את עצמך מהן, אבל אני לא רוצה לדון בהן בגלוי. זה יכול להיות גם ייצוג של מודעות גבוהה מהרגיל לבעיות שלך שאין לך בהירות לגבין. בעיה רבת פנים שאתה מתקשה לקבל תובנות עליה. לחילופין, בית ספר לדגים עשוי לשקף את ההתנהגות או הקבוצה הקונפורמיסטית שאתה חושב שאתה מנסה ללמוד עליהם. דוגמה: אדם חלם לראות דג גדול וירוק כהה שוחה, באוויר, ונתקל בו. בחיים האמיתיים הוא מצא את עצמו שוב ושוב שוקל להתאבד למרות שלא היה לו מושג איך לעשות זאת בהצלחה. דוגמא 2: אישה חלמה להשאיר לה דג מושלך. בחיים האמיתיים, גבר שיצאה איתה בטעות אמר לה שהוא אוהב אותה בזמן שהיה שיכור, אבל אז הוא היה נבוך מכדי לדון בגלוי במצב. הדג שמשוגר לעברה משקף את הדרך הלא נוחה בה נחשפו רגשותיו האמיתיים של הגבר והושארו ללא עוררין, אך שמו לב לחלוטין….

…החלום של מי באר מסמל עומק רגשי או חוזק פנימי שיש להשיג עבורו. לעתים קרובות סמל להאמין בעצמי. מבט עמוק בפנים. רווחה היא סימן שאתה מנסה לשנות או שאתה צריך לעבוד קשה יותר. החלום על מורעל היטב מסמל תחושה אבודה של תקווה או חוסר יכולת להאמין בעצמי. מישהו אולי מכניס אותך יותר מדי. זה יכול להיות סימן לכך שאתה צריך למצוא דרכים אחרות לשפר את עצמך או להיות בטוחים. זה יכול להיות גם ייצוג של חברויות או מערכות יחסים מתות. החלום על נפילה לבאר מסמל דאגה רבה לשיפור עצמך או להיות בטוחים. יתכן שיצרת בעיות נוספות על ידי ניסיון קשה מדי למשהו. החלום לחפור באר מסמל את הניסיון שלך לבנות או ליצור מקור השראה או תמיכה. הגדרת הבמה לעתיד להיות הרבה יותר תקווה. תיקון בעיה שאף אחד אחר לא רצה לתקן, אך לעולם לא גורם לקיפאון….

…החלום על סוס מסמל אמביציה וכוננים חזקים. זה מצביע על סיבולת, סיבולת או יכולת לעבוד קשה. סוסים יכולים לייצג גם חשק המיני וחשק המין. סוס לבן מסמל שאיפה או דחף להצליח בהתבסס על כוונות טובות. שליטה עצמית והשקפות מאוזנות כשאתה רודף מטרה. סוס שחור הוא סימן שיכול להיות מאוד ממוקד במטרה או גם מונע מינית. סוס חום (חום כהה) מסמל אמביציה מאתגרת וכוחות מניע. אתם בעלי מוטיבציה גבוהה ועמידים בפני מכשולים. יתכן שאתה שופך בעיות או ~משקל מת~ בזמן שאתה פועל למען מטרה. סוסים מופיעים לעיתים קרובות בחלומותיהם של אנשים שעובדים קשה מאוד, סטודנטים בעלי מוטיבציה רבה, אנשים עם אינטרסים מיניים חזקים מאוד או מישהו בעל מוטיבציה רבה. דוגמא 1: סטודנט צעיר חלם לבכות כשראה את חבריו התלמידים משחקים עם סוסים. בחיים האמיתיים היא דילגה על כיתה בבית הספר ותיקנה את חברותיה בכך שהיא מצליחה עליו ממש. הסוסים משקפים את הדחף להצליח בבית הספר. דוגמא 2: אישה שזה עתה נשואה חלמה שהסוס שלה יתמודד באורווה. בחיים האמיתיים היא רק השלמה את הנישואין. הסוסים משקפים את הרצון המיני שלה ושל בעלה….