…(אש | תנור | גריל | ראש משק בית | כבשן | טווח) אם מישהו רואה את עצמו מדליק תנור לחימום, או מבשל עליו בחלום, פירושו עלייה ברווחים ויתרונות לצמיחה של עצמו. תנור בבית בחלום פירושו להביא פיתרון לבעיה, או לזכות בניצחון על אויביו. תנור ללא הצטברות אפר בחלום פירושו נישואים רעים. פרשנות חלומית לתנורים משתנה לעיתים בהתאם לסוג התנור שאדם רואה בחלומו. תנור צליה בחלום פירושו מאסר לאדם חופשי וחופש לכלא. תנור צליה בחלום מייצג גם איש ידע מכובד שמבקש למסור דעות משפטיות או השקפות חכמה שיספקו את שני הצדדים בתביעה. טווח הבית בחלום מייצג את ראש משק הבית, עוזרת הבית, בית המשפט, בית אוצר, הקופסה של אחד או ארגז כספות. התנור של האופה בחלום מייצג את בית המושל, בית תיקונים לנוער, מילוי צרכיו, השתכרותו או החלמתו ממחלה. אם אדם אופה בצק בחלום, פירושו סיפוק צרכיו של אדם, החלמה ממחלה, ניצחון ניצחון על אויביו או יריבו, ניצחון בתיק בית משפט, לימוד בן אחד מלאכה, שליחת ילד אחד לבית ספר, גיוס הבן של הילד הצבא, או שזה יכול להיות עשיר. תנור מאפייה בחלום מייצג גם את מקור ההכנסה, ההכנסות או החנות של האדם, או שהוא יכול לציין את האני הצנום של האדם, את אופיו הטוב והרע, או שזה יכול להיות שינויים בחייו, הרווחים וההפסדים שלו. ראיית תנור מאפייה לא ידוע בחלום מייצגת גם את בית המושל, או את בית המשפט בגלל השריפות המדוברות בו מדי פעם – שכן שריפה בחלום מסמנת כוח וריבונות. תנור בחלום מייצג גם שוק. (ראו גם תנור | דוד)…

…החלום על תנור מסמל רצון לוודא שמשהו מושלם. לוקח את הזמן כדי לוודא שמשהו צודק בדיוק. הכנה שלוקחת זמן או טיפול. תנור יכול להופיע בחלום כשאתה מול הריון. החלום על תנור שבור יכול לשקף תחושות של אי יכולת להיות זהיר או מהורהר לעשות משהו כמו שהיית רוצה….

…לחלום ולראות תנור חם אדום הוא סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל שאתה אהוב על ידי חברים ובני משפחה בגלל המסירות והאופי האלטרואיסטי שלך. לחילופין, זה מסמל את הרחם. יתכן שאתה מצפה או פוחד להביא ילדים לעולם. קחו למשל את הביטוי ~עוגה בתנור~. לחלום שהתנור שלך שבור פירושו הרבה בושה לילדים….

צביעות, הונאה, הונאה. תמיד דבר אמת….

מה שחשוב באמת בחלום זה הוא בשביל מה אנו משתמשים בתנור.

…כשאישה חולמת על התנור שלה, שמופעל ולמעשה חם מאוד, ושהיא אופה לחם או מבשלת בשר, זה מרמז שהיא נהנית מחיבה כנה של בני משפחתה ומאהדת חבריה. לחלום שמה שאתה אופה נשרף הוא אזהרה שבקרוב תיתקל בבעיות בבית. אם התנור שבור או סדוק, זה מציין שבקרוב תהיה נתון להשפלות, לשון הרע וכו '….

…עבור אישה החולמת שתנור האפייה שלה חם לוהט, מציין שהיא תהיה אהובה על ידי משפחתה וחבריה שלה, על אופיה המתוק והלא אנוכי. אם היא אופה, מחכות לה אכזבות זמניות. אם התנור נשבר, היא תעבור תלאות רבות מילדים ומשרתים….

…לחלום שאתה אופה לחם במאפייה מרמז על כך שבריאותך מתדרדרת או שאתה עלול ליפול לעוני. חלום זה קשה במיוחד עבור אישה עשירה. כשאדם חולם עם תנור לחם שמופעל, זה מסמל את השגשוג הקרוב, גם עבורו וגם עבור משפחתו. לחלום על אפיית תנור לחם כבוי מרמז על חורבן, סבל ואולי רעב….

(ראה תנור | תנור)

…לחלום על תנור סיד, מנבא את העתיד המיידי אין שום חסד לספקולציות באהבה או בעסקים…

…החלום על דוד מסמל רצון להשתמש במשהו או במישהו כדי לגרום לחיים שלך להרגיש פחות נוראים. הרגלים שעליך להפוך את עצמך לנוח יותר במהלך מצב קר או רגיש רגשית. הגדלת החום, התזונה, הנוחות של המצב. לחלופין, תנור חימום עשוי לשקף שיתוף באהבה, או להיות חיבה לאחרים. עוזר לעשות זמן רע יותר נוח למישהו אחר. הפוך מצב או מערכת יחסים לאירוח יותר….

…לראות תנור בישול בחלום, מציין כי אי נעימות רבה תשתנה על ידי הפרעה בזמן שלך. לאישה צעירה שחולמת להשתמש בכיריים לבישול, מנבא שהיא תמהר להראות את הערכתה לתשומת לבו של אדם כלשהו ובכך לאבד ידידות קרובה יותר….

האפייה לא מתייחסת לאישה. בריאות לקויה וטיפול בילדים רבים | צוין שפל ועוני של תומכים….

(ראו ברזייה)

תחושה פשוטה, שאיפות מתונות ואיחוד משפחות.

…חולם על תנור, מנבא מזל טוב אם הוא פועל. אם מחוץ לתיקון, תהיה לך בעיה עם ילדים או עזרה שכורה. כדי ליפול לאחד, מבשר שאויב כלשהו יכריע אותך במאבק עסקי….

נוחות ורוך ימתיקו רגעי בדידות כואבים.

…(כבשן | תנור) בחלום, תנור פירושו מצוקה, עומסים, בעיות וחשדנות. ראיית סיד בחלום פירושו להתעקש מחדש מאנשי ידע או חוקרים דתיים. באשר לכבשן לבנים בחלום, זה אומר דיכוי, עוול או פוליתאיזם. תנור או כבשן בחלום מייצגים גם את אש הגיהינום ואת אנשיו….

(ראה אח)

כשאתה חולם על הכבשן, אז החלום הזה מעיד על כוחו וחיוניותו של החולם.

…לראות תנורי קולה בוערים, מנבא מזל טוב בלתי צפוי שייגרם מכישלון במפעל כלשהו….

מסמל את הרצון שלנו לחום משפחתי ואינטימיות בבית. תלוי אם אתה מבשל משהו או לא, ומה האוכל, ייתכן שיש לנו רמזים לגבי נושא שזקוק לתשומת ליבנו במשפחה….

חלום לנקות תנור מעיד על רצונך לתת לחייך תפנית.

…ניקוי תנור בחלום פירושו מטרות תיקון חדשות, טוויסט שאתה רוצה לעשות בחיים שלך. תנורים עומדים כסמלי המאמצים לשיפור….

…אם אתה חולם לראות או להשתמש בתנור בחלום, אז החלום הזה מעיד על החום, האהבה והנוחות שאתה מחפש. אולי אתה מוכן להיות במערכת יחסים יציבה, שם אתה יכול לקבל אושר ביתי ואהבה מהאחר המשמעותי שלך….

(ראה תנור | תנור)

…כניסה של אש גיהינום בחלום פירושה ביצוע חטאים גדולים כמו רצח או ניאוף. אם מישהו יוצא ממנו בחלום ללא פגע, אז הוא מייצג מצוקות עולמיות. אם אדם רואה את אש הגיהינום מתקרבת אליו בחלום, פירושו קשיים, חובות, הפסדים, קנסות ומצולים מהם לא יוכל לברוח. אם האדם רואה את עצמו נכנס לאש הגיהינום ומחזיק את חרבו בחלום בחלום, פירושו שהוא מדבר רע על אחרים ומבצע פעולות תועבה כנגד נפשו שלו. אותה פרשנות חלה אם מישהו נכנס לזה מחויך בחלומו. למצוא את עצמו אסיר בגיהינום ולא יודע מתי היה כלוא בחלום פירושו אילוץ, עוני, חסך, אי התפללות, צום או לזכור את אדונו. מעבר על שריפת פחם בחלום פירושו לחרוג מגבולות האדם ביחס לזכויות האנשים. לאכול אוכל מהגיהנום פירושו להפוך לרודן ולאדם צמא דם. אם אדם רואה את עצמו בתוך אש גיהינום, שם עיניו הופכות לכחולות כהות ופניו פחמים שחורים בחלום, פירושו שהוא מתיידד עם אויבו של אלוהים ומתרצה להונאתם ולשיקיותם. כתוצאה מכך, הוא בוודאי יושפל ויבוז על ידי אנשים, ובהמשך, הוא יסבול מתוצאות חטאיו. פירושו של גיהינום בחלום פירושו שיש להימנע מלהטריד את זעמו של שליט. הכניסה לגיהינום בחלום פירושה גם ידוע לשמצה, או להתפרסם כאדם רשע. המשמעות היא גם חוסר תשומת לב ורדיפה אחר פינוקיו במעשים תועבים. כל ידיעה שאדם כזה רוכש יישא בתוצאות רעות. גיהינום בחלום מייצג גם אובדן יוקרתו, מעמדו של האדם וזה אומר עוני אחרי עושר, ייאוש אחרי נוחות, רווחים בלתי חוקיים, חוסר ביטול, ואם זה יוביל למחלה, זה יסתיים במוות מזעזע כעונש. אם זה מוביל לתעסוקה, זו תהיה עבודה המשרתת רודן. אם זה מוביל לרכישת ידע, פירושו להמציא פרקטיקות דתיות לשווא. אם זה יוביל ללידת בן, הוא יהיה ילד הניאוף. באופן כללי גיהנום בחלום פירושו רצונות מיניים מוגזמים, בית שחיטה, אמבטיה ציבורית, תנור, המצאת דת חדשה, חדשנות, היעדר אמת, פינוק במה שאסור, קמצנות, שלילת יום הדין, אש בוערת עבור השדים, הצטרפות לקבוצה של רועדים בביצוע מעשי זוועה, הכחשת ריבונותו של אלוהים יתברך וייחוס לו מאפיינים אנושיים. לראות את מאליק, מלאך השומר של אש הגיהינום בחלום פירושו לקבל הדרכה לאחר חוסר תשומת לב. אם מישהו רואה את מליק מתקרב אליו בחלום, פירושו ישועתו והשבת אמונתו. עם זאת, אם רואים את מליק מפנה אליו את גבו או מתרחק ממנו בחלום, זה אומר שהוא יבצע מעשה שיעביר אותו לאש הגיהינום הקופחת. המלאכים האחראים להעניש את החוטאים בגיהינום בחלום מייצגים את הרשות, החיילים או גובי המס. אם מישהו נכנס לאש הגיהינום אז יוצא ממנו בחלומו, זה אומר שכך, ברוך השם, חייו יגיעו לשיאם בגן העדן. אם הוא רואה את איבריו נוזפים בו בחלום, זה אומר שגופו של אדם מספר לו משהו, או מתנזר ומנסה לעורר את מודעו למציאות של להלן וליום הרקונין. (ראו גם בית מרחץ | כיבוי | מליק | בית חולים לחולי נפש)…

…(הוסטל | פונדק | נסיעה למדינה זרה) מלון בחלום מייצג את ביתו, גופו, שם, רכושו, פאר, בית מרחץ, תנור או בית משפט של צדק. כל מה שעשוי לקרות לו בחלום ההוא יכול להתרחש בשילוב עם כל אחד מהיסודות הנ~ל ובקשר עם מצבו. לינה במלון לא ידוע בחלום פירושה נסיעה, או שזה עשוי להעיד על משכנו של העולם הזה שממנו נוסע כדי להגיע למשכנו של להלן. (ראו גם הוסטל | נסיעות)…

(ראה תנור)

…נרתיק בחלום מסמל הקלה למי שחווה קשיים, לחץ או צער. זה יכול להיות פירושו סיפוק של צרכיו, הגשמת רצונכם, נישואין, שותפות, חשיפת סוד, עבודה עם מינרלים, הגנה על צניעות נשים, כליאתם, כניסה לבית, דלת הכניסה, מסעות, גומחת התפילה בתוך מסגד, הסוד הפנימי ביותר, מים זורמים, חום, תנור, בגד, קניון, מגלה תרופה למחלה והרגשת אושר מכך, מציאת אלקסיר, תחושת הקלה לאחר קיום יחסי מין עם בן / בת הזוג, קבר, מצוקה, אשתו של האדם , אש, רצונות בוערים, איחוד משפחתי, לידת ילדים, סילוק ספק מה נכון ומה לא נכון, זיהוי ברור של אמת כוזבת, מציאת הדרכה או שמירה על תוכחה. אם גבר מסתכל על הנרתיק של אישה בחלום, זה מייצג את מצבו הנפשי, הצרכים, הרצונות, ההשפלה שלו, או שזה יכול לייצג את הרמה הגבוהה שאישה השיגה בעיניו. אם אישה מסתכלת על האיבר המיני של הגבר בחלום, זה מייצג את כוחה ואת הדחף הגברי שלה. אם אסיר מוצא את עצמו שיש לו נרתיק בחלום, זה אומר שחרורו מהכלא, ועבור מישהו בדיכאון זה אומר הקלה מהדיכאון שלו. אם צריך להופיע בבית משפט זה אומר שהוא ינצח בעניינו. אם אחד עומד מול יריב, זה אומר שהוא יכבוש אותו. לראות את הנרתיק של קשישה בחלום פירושו אובדן עסקים. אם מישהו חוזר שוב לרחם של אישה דרך הנרתיק שלה בחלום, פירושו הוא מותו. נרתיק בחלום יכול גם לייצג פראייר מדם, רוצח או אדם מרמה המתאר אדיקות במהלך היום, ואז מראה את שיניו בלילה. נרתיק בחלום מייצג גם עובד חסר בושה וחוצפן, או שהוא יכול לייצג קן של ציפור. במובן זה, לכידת ציפור, או להסתכל בתוך קן ציפור בחלום פירושו להתחתן. אם אישה רואה מים נכנסים לנרתיק שלה בחלום, זה אומר שהיא תרות את הילד. אם הנרתיק של האישה הופך לברזל או למתכת כלשהי בחלום, זה אומר שהיא איבדה את כל התקווה בהגשמת שאיפותיה, לספק את רצונותיה או צרכיה. (ראו גם ניפוח לווגינה | הסתכלות על איבר מין | זרע | הפצה | קיום יחסי מין | סדומי)…

(ראה תנור)