…(להשמיד | חלחול | תקיפה שמופנית על ידי אויב או שמכוונת לאויב.) תקיפה בחלום פירושה אסון, אסון, שיטפון, שריפה, ארבה או שינויים גדולים בעולם. להרוס מישהו על ידי התבוננות בו בבוז בחלום פירושו שהתוקף יסבול מעינו הקנאה של הקורבן שלו בערנות….

…החלום על שוד מסמל את הלם הרגשות על כך שנשדד מכוח, אושר או עצמאות. חוסר אמון שפספסת משהו, כשהכל נראה תקין. לחילופין, תקיפה יכולה לשקף רגשות של לחץ בגלל האושר שלך או הרגשת הכוח. מנצלים אותך כשאתה מרגיש בטוח. לחלום שאתה תוקף מישהו יכול לייצג את ההתעקשות האגרסיבית שלך לגרום למישהו להפסיד משהו או לוותר על אמונותיך. לחץ על אחרים לשנות משהו שלא ציפו לו….

…החלום להיעלם מסמל תחושה או מופר בדרך כלשהי. אתה יכול להרגיש מושפל. יכול להיות שיש אדם בעל השפעה דומיננטית עליך או שיש לך סכסוך מר. התעללות מינית יכולה להיות גם ייצוג לשחיתות התמימות או משהו טוב שקורה. חלומות להתעללות יכולים להיות סימפטום של לחץ פוסט-טראומטי. אם הוטרדת בחיים האמיתיים, אתה צריך לדבר עם איש מקצוע….

לחלום שהותקפת פירושו שאתה חמדן מדי. אתה חייב ללמוד להיות קצת יותר נדיב….

כשאתה חולם להיתפס בפשיטה אווירית, זה מציין כמה אתה המום מהדברים שקורים סביבך ברגע האין. זהו סימן לכך שאתה לא מנהל את הבעיות שלך . וודא שאתה יודע מה זה לשוטט במוחך החיובי ואילו פעולות עליך לעשות על המסלול, כפי שהיו בעבר….

החלום על מתקפה אווירית מסמל אזהרה או תחושה אינטואיטיבית שאתה צריך להרפות ממה שאתה עושה כדי להימנע מאיום. עדיפות להימנע מהסכנה שהיא ~פתאום~. מרגיש את חוסר השליטה בחייך….

הגורל שלך ישתנה באופן משמעותי.

אם אנו מותקפים, חפצינו אינם בסכנה, אלא אם כן הם חיילים. החלום אומר לנו שאנחנו צריכים הרבה אומץ כדי להגשים את מטרותינו. אם אנחנו התוקפים, זה מצביע על כך שהצלחנו בזכות הפזיזות שלנו….

לחלום על כך שתוקפים מרגלים אחריהם מעיד על הזיית רדיפה מכיוון שאולי יש לך אויבים רבים שאולי יפגעו בך אם לא תנקוט באמצעי זהירות. לחלום להיות מותקף ונשדד בביתך או במקום עבודתך, עולה כי חוסר האונים או הבגידה של מישהו מסכנים את יציבות ענייניך. סוג זה של חלום גם מציע כי עקב רשלנות ועשיית טעויות, אתה עלול לסבול מתאונה קשה….

אם אתה חולם שאתה מותקף פירוש הדבר שאתה חמדן מדי. נסו להיות נדיבים יותר….

לחולם שחטף מחלת מין יש רגשות שליליים רבים במוחו. אולי התרופה יכולה להיעשות על ידי טיהור רוחני, שעליך לעשות בעצמך. החלום יכול להצביע גם על ההפרעות והפחדים שיש לחולם בכל מה שקשור למיניותו….

(חֲלִילָן)

(ראו תענוג)

…לחלום עליך להיות אדם, לעסוק בפעילות מינית בתשלום, זה סימן של מיניות. בחלומה להיות זונה היא מעידה על רצונה לעוד חופש / ביטוי מיני ואנרגיה מינית. אתה רוצה להיות פחות מעוכב ואולי לחקור תחומים אחרים של מיניות. העיקרון המוסכם שלהם מחמיר מאוד. בצד שלילי, אתה יכול לאבד רגשות אשם וגישות שליליות כלפי מערכות יחסים. אתה מתקשה לשלב אהבה ומיניות. לחלום שאתה עם זונה מרמז שאתה מרגיש מקופח / נזקק מינית. לחלופין, ייתכן שתרגיש שהסקס היה פשוט וישיר יותר….

…החלום על תחתונים מסמל מודעות עצמית לדברים שאתה רוצה שיהיה לך או שמצביע על העניין שלך. התבונן בעצמך רוצה משהו, רוצה תוצאה או שיש לך עניין מיני במישהו. יתכן שאתה מודע לרצון שלך למשהו שאתה יודע שלא יכול להיות לך או לאדם שאתה נמשך אליו. לחילופין, תחתונים יכולים להיות סמל ליחסך למין. השתקפות של אותך כמי שמתעניינת מינית נמצאת אצל מישהו. אם אתה גבר, אז תחתוני נשים יכולים לייצג עניין באישה שחשבת עליה מינית. אם את אישה, אז התחתונים יכולים לשקף עד כמה אתה מרגיש רצוי או מעניין שאתה נמצא לאחרים. תחתונים כחולים מסמלים תחושות חיוביות של תשוקה. זה יכול להיות שיקוף של דאגה אמיתית לאדם או למטרה, אהבה או כבוד. תחתונים אדומים מייצגים תשוקה שלילית, מוגזמת או לא מאוזנת. אתה או מישהו אחר עשויים להיות מודעים לרצון של מישהו אחר ולנצל אותו לרווח אישי. תחתונים ורודים מייצגים רצונות תאוותיים, משאלות או אינטרסים. דאגה מוחלטת מ~שיהיה ~את מה שאתה רוצה. באופן שלילי, זה עשוי לשקף חוסר יכולת להשיג באמת את מה שאתה רוצה. תחתונים שחורים מייצגים רצונות, רצונות או תחומי עניין לא מאוזנים. יעדים או יעדים שאינם מאוזנים, מוגזמים או לא מוסריים. סימן אפשרי לכך שהשיטות שלך להשגת יעדים אינן בקו אחרון. תחתונים שחורים הם סמלים נפוצים עבור אנשים שצופים בפורנו או מאוננים עבור אנשים שהם לא בקשר איתם. דוגמא: גבר חלם להביט בתחתונים של ילדה שאהב. בחיים האמיתיים הוא היה צריך לפנטז מינית על הילדה. התחתונים משקפים את המודעות העצמית שלה לעניין המיני שלה לילדה….

…(הנאה | אורגזמה | שיא מיני | הנאה מינית) בחלום, הנאה פירושה דבר שהוא זמני, או תועלת קצרת מועד. הנאה מינית בחלום פירושה גם ביצוע פעולת ניאוף אסורה, או שהיא יכולה להצביע על זעם, או מכירה מתעתעת. הנאה מינית מחלום יכולה להיות פירושה גם להתנשאות, גאווה על תכונותיו של אחד, שותפות עסקית או נישואים בהם האישה תיהנה ממה שהיא מקבלת והבעל ייהנה מהסיפוק של רצונו. (ראו גם קיום יחסי מין)…

…נשיכת מישהו בחלום מעידה על כך שתוקפנותנו תיצור אויבים רבים, או תחשוף את הרצון להחזיק ולשלוט באדם שאנו נושכים. אם אנחנו ננשכים זה אומר שאנחנו מרגישים פגועים מהתוקפנות של האדם שנושך אותנו, או מהתוקפנות של אחרים אם אנחנו לא מזהים את האדם. זה יכול גם לחשוף את החשש מפני תקיפה מינית. אם אנחנו ננשכים על ידי בעל חיים החלום משקף את הפחד לתת לעצמנו להיות נשלט על ידי האינסטינקטים והתשוקות שלנו, אשר יסומל על ידי החיה הנושכת אותנו….

…החלום על אדם או יצור קרניים מסמל את המודעות שלך לזולת כוונות שליליות או רעות. זה יכול להיות גם ייצוג של היבט כלשהו של עצמך שמתנהג בדרך זו. תקיפה מינית לא רצויה. החלום שיש לך קרניים על הראש מסמל את המודעות שלך לעצמך שנצרכת לגמרי על ידי עצמך. עושה הכל בכדי לפלס את דרכך. זה יכול להיות גם ייצוג המודעות לחוסר המוסר המוחלט שלך כדי להשיג את המטרות שלך. אתה ~רע טהור~ בזכייה. מעדיף או נהנה משליליות מוחלטת. מודעות לכוונות השליליות שלך. נהנה לברוח עם להיות חזק ביוהרה על פני אחרים. חכם יותר שובב מהאחרים. לחלופין, לחלום על קרנות יכול לשקף את המודעות לתקיפה המינית שלך….

…החלום על שור מסמל היבט באישיותו עקשן או עקשן. אתה או מישהו עקשן. רצון בלתי מתפשר לקבל את מה שאתה רוצה ולעשות את זה בדרך שלך. שור יכול להיות סימן לכך שאתה מתמודד עם דחפים אינסטינקטואליים עוצמתיים כמו תאווה, תשוקה מינית או כעס. תכונה אישיותית שהיא ~עקשנית~. יתכן שתצטרך ללמוד להתפשר או לתרגל שמירה במצב. דוגמא: גבר חלם פעם על שור זועם בתוך ביתו, דפק על דלתו כדי לצאת. בחיים האמיתיים הוא ניסה לעמוד במחזור ארוך של הימנעות מינית….

…החלום עם הצבע הוורוד מסמל תאווה. זה יכול להיות תשוקה מינית או רצון חסר מחשבה עוצמתי לקבל משהו במהירות האפשרית. חיובי, ורוד יכול לשקף דחף, מוטיבציה ושאפתנות. באופן שלילי, ורוד משקף תשוקה מינית עיוורת או צורך מוגזם להשיג את מבוקשך. רוזה עשויה לשקף חוסר דאגה לכל דבר פרט לבעלת מה שהיא רוצה, לרוב לפי מין. יתכן שאתה להוט מדי להרפות ממכשולים או אנשים שבדרך שלך. ורוד יכול להיות גם סמל לילדות, אבל זה לא כל כך נפוץ בחלומות….

…החלום על ריקוד מסמל פרובוקציה או פיתוי עצמך עם הרצון למטרות שלך. יתכן שאתה עושה משהו כדי לגשת למטרה שאתה יודע שאתה לא יכול להשיג. זה יכול להיות גם ייצוג של משיכה מינית למישהו שאתה מבלה איתו תוך ידיעה שזה לא יכול לקרות. ריקוד יכול להיות סימן לכך שאתה צריך להיות פתוח יותר לגבי הכוונות האמיתיות שלך או שאתה צריך להיות אובייקטיבי יותר ביחס למה שאתה יכול להשיג בכנות בחיים. החלום לערוך ריקוד עשוי לשקף את הרצון שלך לעורר מישהו עם הישגים או מטרות שאתה יודע שאתה באמת לא יכול להיות. זה יכול להיות גם ייצוג של השימוש שלך במשיכה מינית כדי לשלוט במישהו….

…החלום על פסנתר המסמל דומיננטיות או שליטה מוחלטת ברגשות שלך. ההרגשה שמצב הוא מושלם לחלוטין. יתכן שאתה מתרגל שליטה עצמית או מאמן את עצמך לוותר על רגשות מסוימים. פסנתר יכול להופיע גם בחלום כשאתה שומע סוגים מסוימים של מוזיקה כדי לשלוט במצב הרוח שלך. הימנעות מינית או צמצום פעילות מינית עלולים להוות בעיה. שקול את המיקום של הפסנתר כדי לקבל תובנה כיצד נשלטת הרגשות שלך. פסנתר במשרד יכול לכוון לשיפור עצמי רגשי ופסנתר בחדר יכול לשקף שליטה רגשית בסוגיות פרטיות או מיניות….

…החלום על שדיים נשיים מסמל אנרגיה פאסיבית או מניחה. אתה או היבט כלשהו באישיותך העוצמתית ללא מאמץ. כוחו של משהו בחייכם שאי אפשר יהיה לערער עליו. גודל השד הוא אינדיקציה עד כמה אתה חזק או היבט כלשהו באישיותך. שדיים נשיים גדולים ונחשקים מינית מסמלים עד כמה אתה רוצה להיות חזק או משפיע או לחוות משהו שבסופו. זה יכול להיות גם ייצוג של הקושי להתנגד לדבר שאתה באמת אוהב או תשוקה מינית עוצמתית. החלום על בריונות או ביישנות בנוכחות שדיים נשיים גדולים מסמל חוסר ביטחון. תוצאה חיובית או רצויה יכולה לגרום לך להטיל ספק בעצמך או לגרום לך חוסר ביטחון. אתה עלול גם להרגיש מוכן גרוע או חסר לך משאב הכרחי. שדיים מעוותים או מכוערים משקפים את הכוח של משהו שקורה שאני לא מרגיש בסדר. כמה חזק היבט לא נעים בחיים שלך. חזה שטוח מסמל אימפוטנציה. אזור בחיים שלך שאינו יעיל או חסר כוח. לקבל צלקות או קעקועים על החזה מסמל אירועים קשים או שיעורי חיים שקשה לשכוח אותם. משהו לא נעים להיות עד שצבר כוח. דוגמה: אישה חלמה לראות פרחים צומחים שדיים וכולם מעירים על איך שהם נראו. בחיים המתעוררים היא נכנסה להיריון וחשה את כוחה של ההיריון שלה על פני אחרים שמכבדים אותה בגלל זה. הפרחים שיצאו משדיה שיקפו את השבחים שחשה מאחרים על כך שנכנסה להיריון. השדיים במקרה זה משקפים את תחושת הכוח שלה להיות אמה….

…לחלום שאנסת אותך, מציע ביטוי סאדיסטי לתשוקה מינית. יתכן שאתה מביע רצון תת-מודע להפר, לנצח או להכריח אותו לשטח אסור. יש נשים שרוצות להיות נשלטות מינית, אך זה לא מזיק. זה גם מעיד על רגשות נקמניים כלפי המין השני. לחלופין, זה מציע שאתה מרגיש מופר בדרך כלשהי. משהו או מישהו מתפשר על ההערכה העצמית והרווחה הרגשית שלך. אתה מרגיש שמשהו או מישהו נכפה עליך. חלומות אונס נפוצים גם אצל מי שנאנסו בחייו הערים. חולם ורואה אונס שבוצע בחלומה, מציין חוסר וודאות או חוסר תפקוד מיני….

…החלום ללבוש שמלה מסמל קונפורמיות, זמינות או ציות. לבישת שמלה יכולה להיות גם ייצוג של קשירה או מענה לצרכים של אחרים. היעדר כוח או שליטה אסרטיביים. אתה צריך להיות נעים לאחרים או לא להיות מסוגל לעשות מה שאתה רוצה. באופן שלילי, לבישת שמלה היא סימן לכך שאתה חסר כוח או שליטה על חייך. אינך יכול להכתיב את תנאי המצב או שזה נראה כאילו מישהו בשליטה. לחלופין, שמלה משקפת אופי נותן או ביטוי רב עוצמה מתוך עצמה. החלום לראות מישהו אחר בשמלה מסמל איזשהו היבט באישיותם שאנן, צייתני או שאין לו שליטה. אזור בחיים שלך ללא מאמץ, למרות שזה נותן לך. החלום של אישה נחשקת מינית שלובשת שמלה מסמל פן רצוי בחייה בכך שהיא מתאימה או משרתת את צרכיה. דברים שאתה רוצה שיקרה ללא מאמץ כדי להתבטא בחיים שלך. באופן שלילי, אישה נחשקת מינית שלובשת שמלה עשויה לשקף את התקוות או הרצונות שישמשו נגדך. דוגמא: ילד שחולם לראות ילדה נחשקת בשמלה צהובה. בחיים האמיתיים, ילדה החלה לרדוף אחריו בבית הספר ובסופו של דבר הפכה לחברתו. הילדה בשמלה הצהובה שיקפה את הילדה בבית הספר ועשתה את מה שנדרש כדי שיהיה לו את החבר שלה. הנכונות שלו לעשות כל מה שהיה נחוץ כדי לשמח אותו או להיות קרוב אליו. הילדה בשמלה הצהובה משקפת את החיים בכך שהיא נראית ללא מאמץ ביד כמו חברה חרדתית. שמלה צהובה משקפת התאמה או כפיפות בולט או ברור. לחילופין, אתה מודע לתחום בחייך בלי להתאמץ בעצמך. שמלה אדומה מסמלת קונפורמיות או כפיפות שהם שליליים. תחושה של חוסר אונים או שירות לאחרים על בסיס מניעים לא הגונים. זה יכול גם לסמל הרגל רע שיש לך קושי לשלוט בו. אתם עשויים גם לחוש שחוסר הכוח שיש לכם אינו הוגן לחלוטין או לא נעים. לחילופין, שמלה אדומה יכולה לסמל אדם או מצב שיש לך שליטה מלאה עליהם באופן מטעה או פוגע. שמלה שחורה מסמלת היבטים לא מאוזנים, מוגזמים או כהים יותר של עצמך מאשר חוסר כוח או שליטה. שמלה כחולה מסמלת אותך או אזור כלשהו בחייך התואם או מועיל בצורה חיובית. שמלה ירוקה כהה מסמלת התאמה אנוכית. אתה או איזשהו אזור בחייך שהוא כפוף או מועיל מסיבות אנוכיות….

…החלום על ישבן או בטלן מסמל עד כמה משהו מעניין בשבילך. החלום על ישבן יפה ומושך מינית מסמל משהו שאתה רוצה שיהיה לך או שאתה רוצה לחוות שמציג את עצמך בחייך. תחת נחמד יכול להיות גם ייצוג של עד כמה מישהו מושך אותך מבחינה מינית. החלום של מישהו שיש לו תחת מכוער מסמל חוסר עניין. מצב או אדם לא רצוי. להחזיק ישבן מכוער או לא נכון מעיד על חוסר הביטחון או האמונה שלך שאינם מעניינים מישהו אחר. ראיית נפילת התחת מסמלת אובדן עניין. ייתכן שאתה או מישהו אחר איבדת את היכולת לעניין מישהו במשהו שחשבת עליו….

…חלום הבייקון מסמל סיפוק עצמי מוחלט. אתה או מישהו אחר שמקבל הנאה בדיוק כמו שאתה רוצה את זה. בייקון בחלומות הוא לרוב סמל להנאה מינית. מקובל גם לחלום על בייקון לאחר שפנטז מינית על אנשים. דוגמא: אישה חלמה לבשל בייקון במטבח עבור החבר שלה. בחיים האמיתיים היא הייתה בהיריון ולא קיימה יחסי מין זמן רב. הבייקון שבושל שיקף את ההכנות שלה לרצות את החבר שלה במיטה….

…לחלום על סקס מסמל את החוויה המענגת או החיובית שאתה חווה בחיים האמיתיים. מי שתקיימי איתו יחסי מין מסמל תכונה שתבחין בעצמך או מצב שאתה נהנה ממנו. לדוגמה, אם מקיימים יחסי מין עם אישיות מפורסמת הם מסמלים תכונה שאתה רואה באיזה סלב אתה מסתובב או נהנית מפעילות שאתה מקשר עם אותו ידוען. כל המחשבות, הרגשות או הזיכרונות שבולטים לך ביותר לגבי האדם המקיים איתו יחסי מין מסמל את מה שאתה חווה הכי הרבה בחייך. לחילופין, סקס בחלום יכול לשקף את רגשותיך כלפי בן / בת הזוג שלך או מישהו שאתה רוצה. החלום לא להיות מסוגל למצוא מקום בטוח לקיים יחסי מין יכול לשקף את האתגרים שמונעים ממך לעשות מה שאתה אוהב או לבטא את עצמך. ניתן להסיט את העניין או המטרות על ידי סיבוכים או רגשות מנוגדים. מרגיש מבולבל בזמן שאתה ממיין את האפשרויות שלך. לחלופין, זה עשוי לשקף את חוסר היכולת שלך להיות קרוב או את מערכת היחסים האינטימית שלך. החלום לקטוע יחסי מין מסמל כוחות חיצוניים הפולשים לזמן הפרטי, לזוגיות או ליכולת שלך להעריך את מה שאתה עושה. הקריירה שלך עשויה להפריע לחיי האהבה שלך או שההפרעה מפריעה ליכולת שלך לנצח. אלמנט חיצוני הוא לקלקל את הרגע או הזמן המיוחד שלך לזרוח. החלום לקיים יחסי מין עם אדם שמשהו לא בסדר איתו יכול לייצג את ההנאה שלך מהצורך. אתה יכול גם להעריך את התפקיד של להיות נחשק יותר, חשוב או מעניין יותר מהאדם האחר. החלום לקיים יחסי מין עם מישהו בציבור יכול לייצג את חייך הפרטיים, להיחשף לציבוריים או עם אחרים המשערים על חייך. זה יכול להיות גם ייצוג של תשומת לב שהם מושכים עם תחומי העניין וההישגים האישיים שלהם. החלום לקיים יחסי מין עם בן זוג בריחה מסמל חוסר מחויבות או שותפות לא מספקת. תסכולים מיניים או רומנטיים. הבנת הביטחון שלך באדם או במצב שאתה נהנה להיעלם. החלום לקיים יחסי מין עם אדם חסר פנים מסמל את הצורך ללמוד יותר על מה שבאמת נעים לך . מרגיש טוב עם משהו שאתה לא מתלבט לגביו. נהנה להיות רווק או לנסות דברים חדשים. תרגיש חופשי לא לדעת מה אתה באמת רוצה. החלום לקיים יחסי מין עם עצמך עשוי לשקף את ההנאה שלך מלהראות לאחרים את כישוריך או החוויה שלך. בילוי טוב, להיות מרכז תשומת הלב או האקסהיביציוניזם. חוויה נעימה, שבה אתה חושב שאתה החשוב ביותר. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מרחיק לכת מדי, נהנה להשוויץ או לטעון את עצמך. לגרום לחשוב ביותר להיות מושך או טוב יותר מאנשים אחרים. החלום על משחק מקדים או פעילות מינית בחדר שלעולם לא מוביל לקיום יחסי מין מלאים עשוי לשקף את מצבי החיים המתעוררים שבהם אתה שוקל לעשות משהו מהנה במיוחד, ולעולם לא לנקוט בצעדים האמיתיים בכדי לגרום לזה לקרות. עיין בקטע של נושאי המין למבט מעמיק יותר על סמליות המין. דוגמא: גבר חלם לקיים יחסי מין עם אופרה. בחיים האמיתיים האיש הזה היה נואם ציבור מצליח. אופרה ייצגה כישורי תקשורת מצוינים. הסקס עם אופרה ייצג כמה נפלא הוא הרגיש כל כך טוב בדיבור בציבור. דוגמא 2: אישה חלמה לקיים יחסי מין עם אנדרואיד. בחיים האמיתיים היא קיימה יחסי מין עם מישהו שהיא חשה שהיא משעממת חברתית וקל לשלוט בה מינית. דוגמא 3: גבר חלם לקיים יחסי מין עם עצמו ופתאום, ראה את עצמו צועק על עצמו. בחיים האמיתיים הוא היה נבוך אם הרחיק לכת מדי להפגין את כישוריו בפני הלקוחות עד כדי כך שבן זוגו העסקי נאלץ להרצות על הפרעותיו. דוגמא 4: אישה צעירה חלמה משחק מקדים מיני בחדר השינה שלא מוביל לעולם למין מלא. בחיים המתעוררים היא חשבה לשאול בחור שהכירה בריקוד, אך היא לא קיבלה את הביטחון לבקש ממנו אמיתי….

…פרויד וחסידיו מייחסים למישור סמליות מינית גברית ניכרת הכוללת עוררות מינית ורצון לזוגיות אוהבת. אך פרשנויות אחרות מצביעות על כך שחלום על מישור חושף את רצונות העלייה המהירים שלנו, להגיע לרמה חברתית גבוהה יותר, מקצועית או רוחנית. אך הצטרף לשאיפה זו קיים גם החשש ששאיפותינו אוטופיות, מכיוון שאם המטוס יתרסק, הוא יוביל אותנו לקטסטרופה….

…החלום על שן בינה מסמל חוויה שאתה יכול להיות בטוח בה. מצב או חוויה המעניקים לך את הביטחון ש~היית שם ~או~ עשית את זה ~. צמיחה או אבן דרך שהעבר השתנה. זה יכול להיות גם ייצוג של עדויות ~לבגרות~ כמו התפתחות מינית או התנסות מינית. משהו שגורם לך להרגיש בוגר או מבוגר. החלום על נפילת שיני הבינה שלו מסמל בגרות או אובדן שאפתנות נעורים. תרגישו שהגיע הזמן להתיישב. ההרגשה כי להשוויץ או לדבר על הישגים של מבוגרים כבר לא מעניין. זה יכול גם להצביע על אובדן חשיבות שאתה נותן כדי להוכיח את עצמך. החלום כששיני הבינה שלו נשלפות מסמל רגשות שחשוב להסתיר את ההצלחה שלך או להפסיק לשקר על מבוגר בוגר. מרגיש שההצלחה יצאה מכלל שליטה. לא להאמין שסקס, כסף או מיומנויות מבוגרים אחרים מעניינים כמו פעם. ההרגשה שחיי משפחה חשובים לך יותר כעת. דוגמה: אישה צעירה חלמה להרגיש כמו זרה, מכיוון שיני הבינה שלה טרם נכנסו. בחיים האמיתיים היא התחילה את בית הספר והייתה מוקפת באנשים שהרגישו שהם מנוסים יותר חברתית ממנה….

…החלום של זכר בחזה מסמל כוח דומיננטי או אסרטיבי. אתה או היבט כלשהו באישיותך שמתגלה ככוח או מפגין כוח. גודל השד מעיד עד כמה אתה חזק או היבט כלשהו באישיותך. שד גברי גדול ונחשק מינית מסמל עד כמה אתה רוצה להיות חזק או משפיע או לחוות משהו שבסופו. זה יכול להיות גם ייצוג של הקושי להתנגד לדבר שאתה באמת אוהב או תשוקה מינית עוצמתית. חזה מכוער או מעוות לא משקף את העוצמה של משהו שקורה שאני לא מרגיש טוב איתו. כמה חזק היבט לא נעים בחיים שלך. חזה שטוח מסמל אימפוטנציה. אזור בחיים שלך שאינו יעיל או חסר כוח. לקבל צלקות או קעקועים על החזה מסמל אירועים קשים או שיעורי חיים שקשה לשכוח אותם. משהו לא נעים להיות עד שהגיע למקום בו אתה נמצא היום. אירועים או קורבנות קשים שנעשו בכדי להשיג כוח שקשה לשכוח. החלום של פצע בחזה מסמל תחושות לגבי היכולת שלך להוכיח את כוחך לאחרים שמתבצע באופן שלילי. דוגמא: צעיר שחלם שנורה לחזהו על ידי אקדח, שלא ראה. בהעיר את החיים בזמן שינה של מחשב נייד של חבר נגנב והחבר תקף אותו על כך שהוא הוכיח את עצמו כאדם מחריד וחסר אחריות. הוא הרגיש שהוא כבר לא יכול להוכיח את ערכו כחבר….

…על מנת לתקשר עם אשכים בחלום, הוא מציין רצונות נסתרים ותשוקה מינית. לראות את האשכים, כשאתה חולם, מסמל אנרגיה אינסטינקטיבית, אנרגיה, פוריות. האשכים הם גם סמל לדחף המין. לחילופין, האשכים שבחלום עשויים להתייחס לחרדה מהיכולת או הידע שלך בפעילות מינית. מצד שני, יתכן שיש הסבר שלישי: זה מתפרש כהצעה שתזדקק להרבה אנרגיה כדי למקד את תשומת הלב או את המאמץ הנפשי כדי להשיג את משימת האשכים החשובה….

…חלום של כלב המסמל הגנה רגשית. סוג הכלב, גודלו וצבעו משקפים כולם את האופן בו אתם בוחרים להגן על עצמכם מפני רגשות קשים או בעיות פנים. באופן חיובי, כלב משקף הגנה עצמית. איך אתה בוחר להתמודד עם מצב שלילי תוך שמירה על ביטחון. דבר אחד אתה יכול לבטוח בעצמך או באחרים כדי להגן עליך מפני בעיות או להרחיק אותן. חזרה על עצמך משהו שיעזור להדוף את הפחד, הקנאה או המילים הקשות של אנשים אחרים. מחסום רגשי שאתה מציב כדי להגן על עצמך. באופן שלילי, כלב משקף את אובדן השליטה העצמית על יצרים ודחפים. דחפים מיניים עוצמתיים או כעס מרושע על אדם אחר. החלום של כלב זועם מסמל כמעט תמיד כעס ורשעות כלפי אנשים אחרים. זה תמיד יכול לשקף אובדן מזג. החלום שננשך על ידי כלב יכול לייצג תחושות של תקיפה, הטרדה או איום. לחוש בהשפעות של אחרים רע או טריטוריאליות. התנגשות של לוחות זמנים. זה יכול להיות גם ייצוג של קושי בהתמכרות. כלב ברצועה מסמל שליטה עצמית או שליטה על האינסטינקטים והדחפים שלך. החלום של כלב מת או גוסס יכול לייצג ויתור. יתכן שפספסת משהו שנותן לך ביטחון או גורם לך להרגיש בטוח. החלום על חיתוך ראש של כלבים מסמל את הפעולות שננקטו כדי למנוע מאדם אחר לחשוב שוב בביטחון. מנע ממישהו להגן על עצמו או שיש לו משהו שהוא תלוי בו. דוגמא: אדם חלם שכלב יימסר אליו בסל. בחיים האמיתיים הוא התמודד עם בעיות כלכליות חמורות ופשוט הציע תוכנית להסתלק מזה. הכלב משקף כיצד תוכניותיו העניקו לו את הביטחון לעמוד בבעייתו. דוגמא 2: אדם חלם פעם לראות כלב שחור זועם נוהם לעברם. בחיים האמיתיים, שהם דיברו על מישהו, הם לא אהבו את זה בצורה כועסת ואכזרית במיוחד….