…החלום על הודו מסמל היבט באישיותו שנראה מטופש. ייתכן שאתה או מישהו אחר הייתם נבוכים, מושפלים או מבינים שהם היו חסרי אחריות. החלום לרדוף על ידי הודו מסמל את הניסיונות שלך להימנע מלהראות טיפש או להביך את עצמך. החלום על אכילת הודו מסמל מצבים בהם אתה טוען או חוזר לכבוש את הגאווה האבודה….

…לחלום על תרנגולי הודו עולה כי בקרוב יהיו עסקים טובים. לחלום על תרנגולי הודו מוכנים להימכר הוא הכרזה על רווחים חשובים, אך אם הם נראים חולים, רזים או מתים, זה מעיד על ההיפך הגמור. חולמים לאכול תרנגול הודו באיזה תבשיל מכריזים על מסיבה משמחת הקרובה. בחלום על טיסות תרנגולי הודו רומז שהחולם בדרך לעלות לעלייה כלכלית וחברתית טובה יותר. אבל אם החולם יורה בתרנגולי ההודו או מנסה להרוג אותם, זה מעיד על חוסר מצפון ורצון של עושר שאולי לא ניתן להשיג בקלות. לחלום על טווס מגלה במדויק את היחס וההתנהגות של החולם, כלומר החולם נשלט על ידי יהירות ושהוא או היא לא חושבים הרבה על עבודה או שיפור עצמי, החולם חושב רק על מותרות, כיף וכו '. , שאולי מקובל בתקופת נעוריו או לא בבגרותו. כשאישה חולמת להיות בעלת טווס, זו אזהרה שהתנהגותה רעה ומעצבנת עבור גברים רציניים, סיבה מדוע גברים מסוימים רק יסתכלו עליה בכיף….

…חולמת על גומי של הודו, מציינת שינויים שליליים בענייניך. אם תמתח אותו, תנסה להקים עסק גדול ממה שאתה יכול לתמוך בו….

…(דגים ממולאים | לאם ממולא | מלית) בחלום, הודו ממולא פירושו אחזקות, עתודות, רווחים מהשקעה, נישואין, ארוחת ערב חגיגית, או שזה יכול להיות התאוששות ממחלה. השומן שנאסף בתחתית תבנית בחלום מייצג כסף שנרוויח מאישה….

החלום על העם ההודי מסמל את היבטי אישיותם שרק אכפת להם שמשהו עובד. דאגה אם משהו בחיים שלך עובד כמו שצריך. באופן שלילי, שהודים יכולים לשקף גישה לא רגישות לכל דבר שלא עובד. זה יכול להיות גם ייצוג של גישה שאינה רגישה להתקדמות מודרנית שאינה יעילה כמו שיטות טבעיות ישנות. האינדיאנים הם סמלים המופיעים בדרך כלל בחלומות, כאשר אדם מנסה לפתור בעיה או כאשר יש עניין בריפוי, באופן טבעי, ללא סמים….

…החלום להיות בהודו מסמל הלך רוח שעוסק רק בידיעה שמשהו עובד. הודו יכולה להיות סימן לכך שאתה או מישהו אחר לא תמיד דואגים לרגשות ויותר מודאגים מתפקוד החיים כמו שהם. זה יכול לשקף כעס אחראי, את הגועל שלך מריפוי לא טבעי, שאתה לא מעוניין לנסות דברים חדשים, כי מה שיש לך עובד טוב. באופן שלילי, הודו יכולה להיות סימן לכך שאתה קרוב לאנשים יהירים שלא אכפת להם מכל דבר שאתה מרגיש אלא אם תמשיך לעשות משהו שהם התרגלו אליו. זה יכול להיות גם ייצוג של יהירות או טינה שאתה מרגיש אם אתה מפריע למצב….

…חולם לראות תרנגולי הודו, מסמל רווח עשיר בעסקים וגידולים נוחים לחקלאי. לראות אותם לבושים לשוק, מציין שיפור בענייניכם. לראות אותם חולים, או מתים, מנבא כי נסיבות מחמירות יגרמו לגאווה שלך לסבול. חולמת שאתה אוכל הודו, מנבא איזה אירוע משמח שמתקרב. כדי לראות אותם עפים, מציין מעבר מהיר מטשטוש לבולטות. לצלם אותם כמשחק, זה סימן לכך שתצברו עושר בצורה חסרת מצפון….

(ראה הודו ממולא)

(ראה הודו ממולא)

(ראה הודו ממולא)

(ראה הודו ממולא)

…החלום על גירוש שדים מסמל ניסיון לכפות שינוי חיובי עצום במקום בו אתה או מישהו אחר נצרכים על ידי השפעה שלילית עוצמתית. זה יכול להיות גם ייצוג של צעדים יוצאי דופן לשליטה בהתמכרות או השפעה מניפולטיבית מסוכנת. צורך רב עוצמה לטוהר או לניקיון בחייכם. גירוש שדים יכול להיות גם ייצוג של חיתוך משהו מסוכן ~הודו קר~. דאגה מהתנגדות לבעיה רבת שנים. היוזמה שלך להחזיר את השליטה. דוגמא: אישה חלמה לבצע גירוש שדים על בנה. כשהעירה את החיים היא השתדלה מאוד להחזיר את ילדיה לאחר ששירותי הגנת הילדים לקחו אותה משם. השגרוש משקף ככל הנראה כי הצורך העוצמתי להסיר באופן מושלם את כל השליליות מחייהם בבית כדי לרצות את הביורוקרטיה הממשלתית שחיי המשפחה היו נוראיים. השגרוש עשוי להיות גם ייצוג רגשותיה לגבי הרגשתה של ~בבעלותה הדמונית~ של הממשלה כשהיא מורידה את ילדיה בזמן שהיא מנסה נואשות להחזיר את שפיות חייה בבית על ידי הוכיחה את עצמה להם….

* אנא ראה אנשים ילידים אמריקאים, הודים (הודו)

…אם אתה רואה הודו בחלום, אז החלום הזה מראה שאתה היית שוטה. יתכן שלא תוכל לראות את הדברים בבירור. פרו שטס בחלום מציין חוסר איזון. אם טורקיה מתה, זה מראה שתאבד כבוד. אם הייתם צדים את פרו, אז זה מודיע על ההכרה שתתגברו על התנהגות לא הוגנת. קחו בחשבון שתורכיה היא גם סמל לחגיגה כ חג ההודיה, שם כולם יכירו זה את זה….

…לחלום או לראות את הרגליים שלך בחלום, מסמל את הבסיס שלך, את היציבות ואת תחושת ההבנה. המשמעות היא שהצורך שלך להיות יותר פרקטי וחשוב. השאר את הרגליים על הרצפה. לחילופין, הוא מייצג ניידות, עצמאות וחופש. אולי צעד בכיוון הנכון ואתה שוקל על המטרות שלך או על הצעד הבא שלך. סוליית כף הרגל יכולה להיות משחק מילים על היותך או מרגיש כמו התמיכה היחידה של אדם / סיטואציה כלשהי. שקול גם את המילה ~הכניס את כף רגלך לפה~. אם חלמת ובחלום ראית שאתה שוטף את הרגליים, זה מעיד שאחרים יכולים בקלות לנצל אותך. במיוחד עבור תושבי הודו, חלום הרגליים יכול לסמל תכונות אלוהיות שכן הרגליים נחשבות לחלק הקדוש ביותר בגוף….

…(שימון | שמן) בחלום, שומן הוא סימן של מצוקה או דיכאון. אם אדם רואה את עצמו מורח את שיערו בשומן עודף, ואם שומן מתחיל לדרוס את פניו בחלום, פירושו מצוקות, עומסים ודיכאון כואב. אם מדובר בכמות רגילה, פירוש הדבר לייפות את עצמו. אם השומן מריח רע בחלום, פירושו שבחים סרקסטיים שקולים למידת הסירחון שלו, או שהוא יכול לייצג זונה, או אדם חצוף. לשפשף את עצמכם בכספית או בקרם ריחני מעורבב עם מושק בחלום פירושו לשמוע שבחים טובים ולזכות במוניטין טוב. שימון ראשו של מישהו אחר בחלום פירושו רע והנבדק צריך לנקוט אמצעי זהירות כלפי זה המשמן את ראשו. לקפוץ משומן או שמנת למרוח את גופו או למרוח אותו לאחרים בחלום פירושו התנשאות, הערצה, חנופה, צביעות, שקר או עקיצות נפש וכו '. אם אדם רואה את פניו משופשפים בשומן בחלום, פירושו חיים שלמים של התנזרות וצום דתי. לשפשף את עצמך עם קרם כטיפול או כתרופה כדי להפחית את הכאב בחלום פירושו שאדם יתקן את עצמו, או יחסוך כסף כמחתרת כלה או כמקדמה עבור רכישה. (ראו גם שימון | הודו ממולא)…

(שומן. ראה הודו ממולא)

…החלום להיות בלתי נראה מסמל תחושות של לא לשים לב, להכיר או להכיר. מתעלמים מכוונות. לחילופין, להיות בלתי נראה יכול לייצג תחושות של חסינות לביצוע משהו מבלי שיבחינו בו. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשות שלך להיות צופה בלתי נראה או לא לרצות להסתבך עם משהו. אני מנסה להרחיק ממצב או ממציאות החיים. לחלום על נוכחות רעה בלתי נראית יכול לייצג את המאבק שלך בבעיה שאתה רוצה להימנע מלשים לב או לחשוב עליה בכלל. זה יכול להיות גם ייצוג של כמה נורא להתמודד עם בעיה שאני לא יכול לזהות. דוגמא: אישה חלמה להילחם בנוכחות הבלתי נראית הרעה. בחיים האמיתיים היא נאבקה לחתוך את הודו לשתייה קרה. הבלתי נראות שיקפה איך היא לא רצתה לחשוב על אלכוהול בכלל או לשים לב אם כבר שתתה….