…החלום על מכונת כביסה מייצג שינויים אישיים שאתה תופס בעצמך. מי שאתה או האישיות שלך היא לשים לב משתנה. זה יכול להיות גם ייצוג של שיפור עצמי שהתחלתם או של צמיחה אישית. מכונת כביסה יכולה להיות סימן לכך שאתה בוחר לוותר על הרגלים רעים או לשנות את עצמך. דוגמה: אישה חלמה לראות תינוק מתנופף אליה במכונת זכוכית מיושנת. בחיים האמיתיים היא הייתה בהריון והרגישה שילדת תינוק גורמת לאנשים לשים לב לשינוי האישיותי שלה כשהתכוננה ללידה. דוגמא 2: גבר חלם עליו ועל אשתו שנסעו במכונת כביסה בפארק השעשועים. בחיים האמיתיים הוא ואשתו העמידו פנים שהם הורים כשהם מתכוננים ללידה. הנסיעה במכונת הכביסה שיקפה את ניסיונותיהם לשנות בכוונה את אישיותם כך שיהיו אחראיים יותר כאשר בדקו את כישורי ההורות שלהם….

כדי לראות או להשתמש במכונת כביסה בחלום שלך, זה מציע שאתה צריך לפתור בעיות ובעיות ישנות כדי ליצור לעצמך אתחול נקי.

החלום לראות או להשתמש במכונת כביסה מציע לך לפתור בעיות ובעיות ישנות כדי להתחיל התחלה נקייה.

…החלום של חדר כביסה מסמל שינוי או שינוי אישי שאנשים אחרים עשויים להבחין בך. אתה מנסה לשפר את עצמך בזמן שחברים, משפחה או קולגות מודעים לכך. דוגמא: צעיר חלם להיות בחדר כביסה כשבריונים מקניטים אותו. בחיים האמיתיים הוא ניסה ככל יכולתו להיות שחקן, בזמן שמשפחתו תמיד הקריבה אותו בגלל זה….

חלימה על בגדים או ביצוע בגדים מסמלת טיהור מכוון של הרגלים שליליים או תכונות אישיות שליליות. באופן מכוון לרצות לזוז או לחשוב אחרת. סיימתם עם אמונות, הרגלים או סיטואציות מסוימות ואני רוצה לנסות משהו אחר. שינויים באופן שאתה חושב, או באורח החיים שלך התורמים לשיפור עצמי או יותר אושר. בגדים בחלום משקפים את אישיותנו. סגנונות וצבעים מסמלים את האופן בו אנו יכולים לחשוב, להרגיש או לפעול. ניקוי הבגדים שלך מסמל אז את ההסרה או הניקוי של ההיבטים השליליים באישיותך….

…חלום הכביסה מבשר טוב. לחלום שאתה מוסד עם מכונות כביסה המופעלות על מטבעות ומייבשים לשימוש ציבורי, מסמל שינוי טרנספורמטיבי בסביבתך או באישיותך. לחילופין, זה מצביע על טיהור פנימי של מחשבות שליליות ורגשות רעים. בנוסף, חלום זה מצביע על כך שאתה מוכן לשכוח חוויות שליליות. אתה מצפה לעתיד מזהיר חדש….

…אם אתה חולם לעשות את הכביסה שלך, החלום הזה מראה את התקדמות הניקיון שאתה עושה בתוכך. אולי התחלת לדאוג הרבה מהדימוי שלך ואיך אתה מציג את עצמך לאחרים. אם משהו עשה את הכביסה שלך בחלום, החלום הזה מייצג את השיחות שמאחור. היזהרו מאויביכם. אם אתה שירותי בגדים שלך, אז זה אומר שאתה מנסה להבין את הרגשות והרגשות שלך. אם הבגדים בחלום נראים כמו בלגן, הרי שהחלום הזה מציע לך לפתור את הבעיות והבעיות שקורות בחייך המעירים….

…לראות אישה עם מכונת כביסה פירושו בגידה ו / או הרפתקה מוזרה. לחלום על מכונת כביסה לחלונות מייצג את היכולת שלך להבהיר מצב ולשפוך קצת פרספקטיבה בנושא….

אישה מכבסה שנראית בחלומות, מייצגת בגידה והרפתקה מוזרה. עבור איש העסקים, או החקלאי, החלום הזה מעיד על התרחבות המסחר וגידולים יפים. עבור אישה שחולמת שהיא אישה מכבסת, מציין שהיא תזרוק תפאורה בצד במאמץ המתמשך להחזיק את טובתם הבלתי חוקית של גברים….

…חולם על הלבנת בגדים, מציין מאבקים, אך ניצחון סופי בזכייה בהון. אם הבגדים נעשים באופן משביע רצון, אז המאמצים שלך יביאו אושר מוחלט. אם הם יצאו הפוך, הונך לא יצליח להשיג הנאה. כדי לראות בנות יפות בעבודה זו, תחפש הנאה מהדרגה שלך. אם איש כביסה מתקשר לביתך, אתה בסכנת מחלה, או לאבד משהו בעל ערך רב. לראות קרונות כביסה, מבשר יריבות ומריבה….

פעולה זו מצביעה על כך שתהיה פעיל בפיוס סכסוך. קשיים לייבש אותו, פירושם שרכילות תאיים על יציבות המשפחה….

מכריז על נישואים והרמוניה משפחתית.

(ראה אגן)

…(מנקה) מכונת כביסה בחלום מייצגת מחנך או מורה המטפל באנשים בורים אם כי אכפת להם מעט מעצתו. לראות מכונת כביסה בחלום פירושו גם הקלה ממתח, הימנעות מצרות או הכנה למסע. (ראה גם כביסה)…

…(מלטש פליז | מדיח כלים | מכונת כביסה) מדיח כלים או מלטש פליז בחלום מייצגים מעצב פנים, או מישהו שמייפה ומייפה את תכונותיהם של אנשים, או כזה שמושך אנשים לעצמו. מכונת כביסה בחלום מתפרשת גם כצדיק, גנוסטיקן, מטיף, מורה או כזה שמלטש את ליבם של האנשים באמצעות תוכחותיו. (ראה גם מכונת כביסה)…

…החלום על כביסה מסמל את חוסר היכולת להימנע מהצורך לעשות את מה שאמרת. ממתין הכרחי עד שהבעיות יעזבו. אדם או סיטואציה שמחזיקה אותך בבעיה או במבוכה. כביסה יכולה להיות סימן לכך שאתה מרגיש שלא בשליטה….

…בחלום, מנקה רצפות מייצג מישהו שחוקר את תנאי האנשים ואוהב לעזור להם. ניקוי ברחבי אדמה חקלאית בחלום פירושו לחפש את החברה של צדיקים. ניקוי דרך כרם בחלום פירושו לחקור את מצבה של אישה. ניקוי עץ בחלום פירושו לחקור את תנאי החיים של אנשים דתיים. לטאטא רחוב בחלום פירושו לנסוע מרחק שווה לרחוב כזה. אם אדם רואה את עצמו מנקה את הדרך למכה בחלום, זה אומר שהוא יבצע עלייה לרגל. ניקיון דרך שדה דשא מבלי להכיר את הבעלים בחלום פירושו להפוך למוכר מחדש. ניקוי רצפות הבית של מישהו בחלום פירושו למצוא את שלומו. (ראו גם גורף את הרצפה | מכונת כביסה | כביסה)…

(רוק) אבן שנזרקה בחלום מייצגת אדם מת. זה יכול גם לייצג אנשים עם לבבות קשוחים, חסרי מעש או חסרי עבודה. מקובל בקרב אנשי הידע לתאר אדם בורה כאבן. בעלות על אבן יקרה בחלום יכולה להיות רכישה של אבן ערה, או פירוש הדבר להשיג דריסת רגל חזקה על מישהו מאותו קליבר, או שזה יכול להיות נישואין לאדם תואם. אם אדם רואה את עצמו מאובן בחלום, פירושו שהוא אינו מפר את אדונו, במובן זה, אם הוא חולה, פירושו שהוא עלול למות ממחלתו, או שהוא יכול להיפגע בשבץ מוחי שישאיר אותו משותק. אבן נופלת על העולם בחלום פירושה זעמו של האל יתברך, אסון, או שאדם לא צודק ישלוט בארץ. אם האבן מתפצלת או מתפוצצת לאחר שנפלה בחלום, פירוש הדבר שהפגיעה תיגע בכל בית. נשיאת שקיות מלאות באבנים או הובלת הרים בחלום פירושה ניסיון לעשות משהו קשה. תליית אבן סביב צווארו כקסם בחלום פירושו נגע או רוע. אם אדם מסכן רואה את עצמו מכה סלע עם מטה כדי לפצל אותו, אז אם מים זורמים בחלום, זה אומר שהוא יכה אותו עשיר. אבנים בחלום עשויות לייצג גם דבקות, סגפנות או אנשים אלוהיים. אם אדם אלוקי או סגפן רואה את עצמו מחזיק אבן בחלום, פירושו שהברכות שהוא מקבל יראו בקהילה שלו, ואנשים יחפשו אותו להתפלל לצרכיהם. בעלות אבן טחינה מחיטה, מסחטה, פורפיר או כל אבנים טיפוליות או תרופתיות בחלום מייצגות אדם מכובד או נערץ כמו אביו, אדוניו, מורהו, שייח, חבר, קרוב משפחה, רופא, גנוסטיק, אדם מלומד , אנשים מכובדים, נכס, נוחות, רווחים, הטבות או סחר מתגמל. אבנים כאלה עשויות להתפרש גם כנסיעות נרחבות. (ראו גם חלוקי נחל | סלעים)…

לצבעים בחלומות יש סמליות ומשמעות זהים לזו המוכרת בחיים האמיתיים, וכדאי לפרש אותם כך כשאתה חולם על בגדים. לחלום על תליית בגדים נקיים על חוט בגדים, עשוי להיות שמשמעות הדבר שכשמדובר במערכות יחסים אינטימיות, אתה נחשב לאדם שאחראי למעשיו ושאינו חושש מביקורת. פירוש הדבר גם שגשוג, במיוחד כאשר בגדי הלבוש זהובים או צהובים. לחלום לתלות בגדים מלוכלכים או לטפל בהם, פירושו שיש לך פחד שמשהו רע יקרה, או לפחות ביקורת על הדברים שעשית; אם זה הלבשה תחתונה מלוכלכת שאתה תולה, המשמעות מחמירה. לחלום על בגדים מלוכלכים וקרועים פירושו עצב, חדשות רעות וכו 'כאשר אישה חולמת להחזיק בגדים נקיים משלה מרמזת שעתידה המיידי הוא חיובי. אם הם נראים קרועים, זה אומר שיש עצב. אם חתיכות הבגדים מוכתמות, זה מציע לך להסתבך עם אנשים שאינם טובים לחייך. לחלום שיש לך שפע של בגדים מרמז בדיוק להפך, כלומר, אתה רוצה שיהיה לך בגדים טובים ולחיות חיים נוחים יותר. באופן כללי, זה אומר אי שביעות רצון אינטימית מהחיים שיש לך, מכיוון שאתה שואף לקבל משהו טוב יותר. לחלום על בגדים ישנים, מלוכלכים, קרועים ונשטפים המונחים על הרצפה, מציע שבקרוב תתמלא חששות ובעיות שונות, אולי מחלות זמניות פחות או יותר. לחלום לנסות כל בגד השייך למישהו אחר מרמז על בעיות אינטימיות, חוסר ביטחון, ושאתה מקווה שמישהו יעזור לך לפתור את הבעיות שלך. לחלום שאתה לובש את בגדיך מבפנים ומבחוץ מכריז על אובדן חברים ואנשים ששיתפו פעולה איתך בעבר בצורה כלשהי. לחלום ללבוש בגדים חדשים ויפים פירושו שתקבל בקרוב הבחנה או שלפחות תחמיא לך; זה נכון במיוחד במקרה של אינטלקטואלים, אמנים וכו '. החלום שאיבדת את הבגדים שרצית ללבוש מעיד על כך שאתה מאבד לא רק דברים חומריים אלא אולי ערכים נפשיים ומוסריים. לחלום ללבוש עם שריון מתכתי ולהרגיש בנוח עם זה, מציע שאתה רוצה להתחנף, להרוויח כמה הבחנות, וייתכן שתנסה להיכנס לחברה הגבוהה או לחוגים פוליטיים חשובים. עם זאת, המתכת של השריון מרמזת שאתה כלוא את עצמך, כך שלא תקבל שום דבר שאתה רוצה….

…לראות קרש כביסה בחלומות שלך, מעיד על מבוכה. אם אתה רואה אישה שמשתמשת באחת, זה מנבא שתתן לנשים לגזול ממך אנרגיה והון. שבור, מעיד על כך שתגיעו לצער ולמעשים מחפירים באמצעות חיים מהירים….

…מלא פרחים או פירות מעיד על אושר ושמחה. מלא כביסה, סיבוכים כלכליים. מלא לחם, חששות עסקיים. אם זה סל פסולת, הסודות יתגלו….

…חולמת על קערת כביסה, מסמלת שטיפולים חדשים יעניינו אותך, ויעניקו הנאה רבה לאחרים. כדי לרחוץ את הפנים והידיים שלך בקערת מים צלולים, מציין שבקרוב תשלים משאלות נלהבות אשר יקשרו אותך קרוב למישהו שעניין אותך, אך לפני שהתשוקה עטפה אותך. אם הקערה מלוכלכת, או שבורה, תעשה אירוסין אסורים, שיעניקו כאב לאחרים ויעניקו לך הנאה קטנה….

…אם אנו מגלחים את זקנו זה מעיד שהגיע הזמן להתחיל בפעולה חזקה וישירה. אם מי שמגלח את זה הוא אדם אחר, המצב בו אנו מצריכים פעולה חזקה ונחושה. אם יש לנו זקן, זה אומר לנו להפחית את תאוות הכוח והכסף. אם מופיעים אנשים מזוקנים זה מצביע על כך שדמיון וכושר המצאה צריכים לשרור במה שאנחנו עושים כדי להשיג את המטרות שלנו. ככל שיפה וכהה יותר, כך גדלים סיכויי ההצלחה. אם זה לבן, נזכה ליוקרה ולכבוד. אם יש מעט או חלש, הסיכוי שלנו להצלחה יהיה קטן. נצבע את זה, נתפתה להסתיר. כביסה זה סימן לחרדה. אם ספר מופיע, זה חושף שיתוף פעולה ועזרה מאנשים חשובים….

ראיית מכונת כביסה בחלום בחלום מסמלת את הבהרת הנושאים, אובייקטיביות חדשה במצב ותובנה או סיכויים חדשים לרווח.

…(הרס | קציר) להכריח את החיה של האדם לנסוע מהר יותר בחלום פירושו להיזהר בפני תוכחה. (ראה גם כביסה)…

…החלום על רהיטים מסמל את האופן בו אתה רוצה להרגיש כלפי עצמך כאדם. דימוי עצמי או הרושם של השקפותיך מעניק לאחרים. זה יכול להיות גם הייצוג של האופן בו אתה רוצה שאחרים יתפסו אותך כאדם במצב מסוים. תפיסת העמדות, האמונות או האישיות שלך שנמנעת. שקול את סגנון הרהיטים למשמעות נוספת. ריהוט ישן עשוי לשקף ערכים מיושנים או רעיונות ~בית ספר ישן~. דוגמא: אדם חלם על מכונת כביסה מיושנת. בהתעוררותו לחיים הוא התעקש באופן יוצא דופן בתשלומי המשכנתא שלו מכיוון שהוא רצה להרגיש בטוח שיש לו את הבית במהירות האפשרית. אנשים אחרים חשבו שהוא טיפש מכיוון שהתעלם מהיכולת להשתמש בכספיו בכדי ליהנות ברגע הנוכחי….

…החלום של מייבש כביסה מסמל ללא צורך לחכות שהשליליות תיעלם. החלמה מהירה מבעיות רגשיות או חוויות שליליות. אמירה שמשהו אינו בעיה או לא נורא כמו שהוא נראה. לשמוח או לא, לאפשר לשינוי גדול לבוא אליך….

בחלום אתה רואה מכונת כביסה לחלונות ואז החלום הזה מראה את היכולת שלך להבין נסיבות שונות ולהעביר זאת לאחרים.

…החלום על חלון מסמל נקודת מבט או מבט על אירועים אקטואליים. משהו לראות בצורה ברורה יותר. נקודת מבט על המצב. זה יכול להיות גם ייצוג של היכולת שלך לראות קדימה. להבין או להרגיש אילו אפשרויות קדימה או מה עומד לקרות. החלום על חלון שבור מסמל הזדמנויות שהוחמצו או שלעולם לא יחשוב על העתיד בדרך מסוימת. אני לא מרגיש טוב עם העתיד בכלל או מרגיש שההזדמנות אבדה. החלום על חלון כביסה מסמל בירור נושא מעוות. אמון מחודש באפשרויות עתידיות. החלום להיכנס לחלון מסמל חקר סמוי או שמור של הזדמנות. זה יכול לשקף ערות במצבי חיים שבהם אתה יוצר הזדמנויות משלך או קורה בחוסר סבלנות למשהו לא סדיר. החלום להסתכל דרך חלון מסמל תובנות לגבי המתרחש או סיכוייך לעתיד. לראות קדימה או מה אתה מרגיש שיקרה. זה יכול להיות גם ייצוג של תקוותיך למה שעומד להגיע. החלום של מישהו שמסתכל מהחלון שלך יכול לייצג מצבים המאפשרים לאנשים לראות את מה שאתה חושב. אחרים שמקבלים תובנה לגביך. החלום להתבונן בחלון מייצג הצצה לתובנה, נקודת מבט או נקודת מבט על מצב או מערכת יחסים. החלום על חלון מעורפל מסמל בלבול או התנהגות לא וודאית וזה מה שמקשה על הבחנה או חישוב של תוצאה עתידית. דוגמה: אישה חלמה לראות חפץ פין גדול בתוך חלון חדר האחיות. בחיים האמיתיים היא קיבלה תובנה מכיוון שהחבר של אחותה היה טיפש….

…(ברוק | בריכה | אגן כביסה) בחלום, בריכה מייצגת אדם אצילי, נדיב, גדול, דומיננטי ואדם מועיל. אם הבריכה מתמלאת מים בחלום, היא מייצגת אדם נדיב ומוערך. אם האדם לוקח ממנו את הרס הפולחן בחלום, פירושו שהוא יברח מהסכנה בחופשתו של האל, ואם ישתה ממיו, המשמעות היא שהוא יקבל מתנה כספית מאדם הסמכות. להגיע לבריכה בחלום פירושו ללכת למגבלות, בגידות ובשלות….

…החלום על בגדים תלויים על קו הבגדים מסמל את רצונו לתקן בעיות על ידי הסתלקות מעצמו. אתה יכול להיות עצוב, כועס או מתבייש ולשמור על מרחק מאחרים, עד שהוא מרגיש טוב יותר. קו כביסה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך לא להסתבך בבעיות של מישהו אחר. באופן שלילי, קו בגדים יכול לייצג מישהו מביך ולהפוך אותו לבעיה עבור עצמם. לחלופין, קו בגדים יכול לייצג את הניסיונות שלך לחכות לזמנך, בידיעה שבעיה זו תתיישב או שמובטחים שאויבים עקשנים יאבדו אם אתה סבלני מספיק….

…החלום על אבקת כביסה מסמל את הצורך לנקות את הדימוי העצמי שלך או לשנות את הגישה שלך. צמיחה אישית או שינוי אופן פעולתך. שיפור פגמי האישיות שלך….